امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به ایده برای تولید بازی انلاین برای موبایل
سلام

تیم ما در حال جمع اوری ایده ها ونظرات مردم برای ساخت یک بازی انلاین برای سیستم عامل اندروید است و از شما دوستان درخواست داریم که ایده های خود را برای هر چه بهتر شدن بازی مطرح کنید ایده های شما برای ما قابل احترام است و مطمعن باشید که به ایده های شما عمل میشود لطفا هر ضعفی که در بازی های انلاین دید مثل بازی های کلش اف کلنس فورت کرفت یا هر بازی دیگه مطرح کنید تا ما در بازی که میسازیم ضعف های بازی های انلاین دیگر رو برطرف کنیم. هدف  اصلی ما ساخت یک بازی بسیار قوی برای سرگرم کردن کاربران و رفتن به طرف بازی های انلاین ایرانی و دوری از بازی های خارجی و همچنین حمایت از بازی سازان ایرانی است لطفا ایده های خود را مطرح کنید منتظر ایده ها و نظرات شما هستم.

لطفا بگویید که چه سبکی رو می پسندید تاریخی یا مدرن ؟؟؟؟
پاسخ
ایده که زیاده  خودم  ایده جالبی دارم و اگه دانش و وقتشو داشتم پیاده سازیش میکردم...... اینکه بگید یه بازی بسازید که گیمران جنگ قبایل رو رها کنن بچسبن به این گیم از همین آلان پروژه شکست خوردست................
به نظرم بازی رو باید رایگان با ایده های نو ، بدون تقلید از تاپ های خارجی بسازید البته ساده و قابل فهم برای عموم هم باید باشه پرداخت درون برنامه ایش هم به حداقل برسه
به نظرم مدرن یا علمی تخیلی انعطاف پذیر تره
( البته بستگی داره قدرت تیم شما از نظر برنامه نویسی و خلاقیت گرافیکی چقدره )
پاسخ
(10-20-2014, 04:43 PM)'mohammad50boy' نوشته است: ایده که زیاده  خودم  ایده جالبی دارم و اگه دانش و وقتشو داشتم پیاده سازیش میکردم...... اینکه بگید یه بازی بسازید که گیمران جنگ قبایل رو رها کنن بچسبن به این گیم از همین آلان پروژه شکست خوردست................
به نظرم بازی رو باید رایگان با ایده های نو ، بدون تقلید از تاپ های خارجی بسازید البته ساده و قابل فهم برای عموم هم باید باشه پرداخت درون برنامه ایش هم به حداقل برسه
به نظرم مدرن یا علمی تخیلی انعطاف پذیر تره
( البته بستگی داره قدرت تیم شما از نظر برنامه نویسی و خلاقیت گرافیکی چقدره )

اگر ایده جالبی دارید که میتونه بازخورد خوبی داشته باشه یک توضیح درموردش بدید اگر مورد تایید قرار گرفت عملی خواهد شد. 
تیم ما بهترین طراح و برنامه نویس هارو داره. ایدی بدید باهم صحبت کنیم

پاسخ
یک بازی تو مایه های تراوین رو بسازین . قطعا بازی تون به شهرت بالا و طرفداران بالایی دست پیدا میکنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] قیمت های خرید آیتم در بازی رو هم زیاد قرار ندین که بازیباز با دیدن قیمت ها درجا قید بازی رو بزنه. امیدوارم موفق باشید و ما هرچه زودتر عنوان شما را در موبایل هایمان تجربه کنیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
دیگه کسی نیست 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش انلاین بازی کردن Metal Gear Solid V Dark Master 7 8,203 02-11-2021, 06:58 PM
آخرین ارسال: محمدرضا غدیرزاده
  تاپیک کامل و جامع بازی آنلاین بازی کردن جامع یورو تراک | ETS 2 Multiplayer MoeinAkbari 5 13,804 07-10-2017, 12:15 AM
آخرین ارسال: mahdi0012
Brick بازی انلاین دنیای مجازی {امروز شروع شده } همین الان به کشورت کمک کن arjol 0 1,816 04-26-2017, 08:36 PM
آخرین ارسال: arjol
  اموزش انلاین بازی کردن DOOM Dark Master 3 3,708 01-13-2017, 09:07 PM
آخرین ارسال: vahidsaadat
  بازی انلاین تحت وب دنیای مجازی ( کمک به ایران ) arjol 0 1,872 01-10-2017, 01:14 AM
آخرین ارسال: arjol

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان