امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هیدئو کوجیما به سال ۲۰۱۶ واکنش نشان می‌دهد؛ زمانی که همه چیز از صفر آغاز شد
با پایان سال ۲۰۱۶، خالق افسانه‌ای سری Metal Gear Solid، آقای هیدئو کوجیما، نظر خود را در رابطه با اتفاقات سال ۲۰۱۶ بیان کردند و در واقع نسبت به سال ۲۰۱۶ واکنش نشان دادند.

آقای کوجیما امروز در حساب شخصی توییتر خود پیامی به مناسبت پایان سال ۲۰۱۶ به اشتراک گذاشتند. ایشان بابت پشتیبانی طرفداران در سال ۲۰۱۶ که منجر به افتتاح استودیوی جدید ایشان شد، تشکر کردند و در یک جمله زیبا بیان کردند که «همه چیز از  صفر آغاز شد، به غیر از پشتیبانی گرم شما».
نقل‌قول:
سال ۲۰۱۶ برای من یک آزمایش به قصد یک سفر جدید بود. همه چیز از صفر آغاز شد، به غیر از پشتیبانی گرم شما».
— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 31, 2016
من این کار را انجام دادم به خاطر این که امید داشتم. از شما متشکرم. برای کسانی که رویایی دارند و تا رسیدن به آن تلاش می‌کنند، سال خوبی را آرزو می‌کنم.
— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 31, 2016
سال ۲۰۱۶ برای هیدئو کوجیما سال مهم، منحصر به فرد و البته غم انگیزی بود. ایشان از شرکت کونامی و استودیوی کوجیما پروداکشنز جدا شدند و کار خود را با پشتیبانی سونی و البته بازی‌بازان از صفر آغاز کردند. کوجیما هم‌اکنون برروی یک عنوان جدید به نام Death Stranding کار می‌کند که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به تازگی دوست آقای کوجیما، یغنی گیلرمو دل تورو در صفحه شخصی خود به کونامی توهین کرده بودند.
[تصویر:  hideo-kojima1.png]
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ آغاز تست آلفای بازی Bleeding Edge مشخص شد White Beard 0 1,201 10-18-2019, 09:28 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 991 10-12-2019, 10:14 PM
  کوجیما جزئیات جدیدی از مکانیزم‌های گیم‎‌پلی Death Stranding ارائه داد White Beard 0 926 10-12-2019, 10:07 PM
  نشان تجاری جدید شرکت تیک-تو به نسخه‌ی بعدی سری Mafia اشاره دارد White Beard 0 962 09-25-2019, 10:45 PM
  کوجیما در رابطه با جمله‌ی A Hideo Kojima Game و Death Stranding توضیح می‌دهد White Beard 0 889 09-24-2019, 12:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان