امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرچم سیاه! نقد و بررسی ASSASSIN'S CREED BLACK FLAG
هومن نقدت هم مثل بازیت محشر بود       

تنها مشکلت این بود که عکس های بیوگرافی رو وسط چین نکرده بودی
پاسخ
(04-11-2014, 04:34 PM)'risenberg' نوشته است: هومن نقدت هم مثل بازیت محشر بود       

به نظر شما عکس های بیوگرافی سمت راست بهتر نیست؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(04-11-2014, 04:36 PM)'HoomanGamer' نوشته است:

به نظر شما عکس های بیوگرافی سمت راست بهتر نیست؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

والا با توجه به این عکسا  من بودم وسط چین میکردم

پاسخ
(04-11-2014, 04:46 PM)'risenberg' نوشته است:
(04-11-2014, 04:36 PM)'HoomanGamer' نوشته است:

والا با توجه به این عکسا  من بودم وسط چین میکردم

راستش هر کاری می کنم وسط چین نمی شه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
عالی بودن هومن جان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه کاری کردی دوباره به فکرش بیفتتم و برم شکار !
دمت گرم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
با یه وقفه چند روزه به خاطر مشکل نت اومدیم که نظرمون رو بدیم و بریم
از نویسنده های مبتدی سری قبل بپرسی، حتما اشاره می کنن که از نقدهای طولانی به هیچ عنوان خوشم نمیاد. چون به درد نت نمیخوره. کسی حوصله نداره بشینه 6 هزار کلمه رو پشت مانیتور بخونه. مجله چاپی قضیش کاملا فرق داره.
مقدمه و پایان بندی جالب نیست. بیشتر این نوع نوشتار برای مقدمه و پایان بندی برای پیش نمایش دیدم. از لحاظ علائم نگارشی هم همه چیز خوب بود به غیر از نقطه ویرگول. علامت "؛" وقتی استفاده میشه که جمله قبلش رو بخواد کامل کنه یا دوباره بیان کنه. در غیر این صورت نباید استفاده شه از این علامت.

مسئله بعدی درباره نحوه قلم زدن هست. نقد تشریح نیست، نقد باید کوبنده باشه. مشکل شما هم نیست، مشکل 90% تحریریه الان هست. انشا دارن می نویسن تا یک نقد و بررسی! اشتباه برداشت نکنین. من نمیگم من خیلی حالیم هست و هیچوقت هم پشت اسمم نگفتم منتقد هستم و ژورنالیست! ولی یه مثال همیشه می زنم. فکر کن یه بنده خدایی رو می برن برای عمل آپاندیس. جراح میاد که زائده آپاندیس رو برداره. هدف جراحی اینه ولی خب برش رو میده و شکم رو باز می کنه و میگه خب این که آپاندیسه، این هم روده و ..... بعدش هم پوست رو میبنده و میره! حالا هر چی میگیم آقاااا شما کاری نکردی، به هدفت نرسیدی قبول نمیکنه! نقد هم همینه. اینکه بگیم صرفا موسیقی اینه و این. داستان اینه و این کفایت نمیکنه. باید بگی خوبه یا بد. بهتر بود این کار اعمال میشد یا نه. اگه میخوای صاحب سبک بشی و بقیه لذت ببرن از خوندن متن هات باید همش آزمایش و خطا انجام بدی. نه تنها نقد، بلکه مقالات علمی یا عمومی دیگه هم وقتی مقدمه و چکیده خوبی داشته باشه، باعث ترغیب خواننده میشه. انقدر باید بنویسی تا دستت بیاد که 6 هزار کلمه بشه 2 هزار کلمه ولی کامل، شامل و خوب.
منتظر کارهای بهتری از شما هستیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
خیلی خوب و جامع بود. همه چیز بررسی شده بود.
تو نکته های منفی نوشتید
"وجود نداشتن شهر های دیدنی" فکر کنم اینجوری بهتر باشه " عدم  وجود شهرهای دیدنی"(نظر شخصی)
[تصویر:  40130696279667825772.jpg]
پاسخ
سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منم مث آقای خردمندی بعد از چند روز قطع بودن اینترنت دوباره برگشتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقدت یه مشکل اساسی داره و اونم اینه که عکس ها نسبت به متن خیلی کمه، و اینجوری خواننده از خوندن متنت منصرف میشه اگه راستشو بخوای من کلا گیم پلی رو نخوندم چون تا پایین تر اومدم سرم گیج رفت
منم دارم نقد این بازیو مینویسم که قرار بود پنج شنبه کاملش کنم ولی اینترنتم قطع شد

پاسخ
عالی بود هومن جان خسته نباشی.
میدونستی حرف نداری؟[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
نقدت چش و چال فروم رو دراورد دمت گرم.![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
همه چیز عالی بود واقعا حال کردم.
اولین نقد طولانی بود که واقعا از خوندش نهایت لذت رو بردم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
موفق باشی--------------> موفق شدی!
دیگه نیازی نیست بگم دیگه حتما تو کارای بعدیت منم خبر کن پیشاپیش ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
(04-12-2014, 07:22 PM)Admin نوشته است: با یه وقفه چند روزه به خاطر مشکل نت اومدیم که نظرمون رو بدیم و بریم
از نویسنده های مبتدی سری قبل بپرسی، حتما اشاره می کنن که از نقدهای طولانی به هیچ عنوان خوشم نمیاد. چون به درد نت نمیخوره. کسی حوصله نداره بشینه 6 هزار کلمه رو پشت مانیتور بخونه. مجله چاپی قضیش کاملا فرق داره.
مقدمه و پایان بندی جالب نیست. بیشتر این نوع نوشتار برای مقدمه و پایان بندی برای پیش نمایش دیدم. از لحاظ علائم نگارشی هم همه چیز خوب بود به غیر از نقطه ویرگول. علامت "؛" وقتی استفاده میشه که جمله قبلش رو بخواد کامل کنه یا دوباره بیان کنه. در غیر این صورت نباید استفاده شه از این علامت.

مسئله بعدی درباره نحوه قلم زدن هست. نقد تشریح نیست، نقد باید کوبنده باشه. مشکل شما هم نیست، مشکل 90% تحریریه الان هست. انشا دارن می نویسن تا یک نقد و بررسی! اشتباه برداشت نکنین. من نمیگم من خیلی حالیم هست و هیچوقت هم پشت اسمم نگفتم منتقد هستم و ژورنالیست! ولی یه مثال همیشه می زنم. فکر کن یه بنده خدایی رو می برن برای عمل آپاندیس. جراح میاد که زائده آپاندیس رو برداره. هدف جراحی اینه ولی خب برش رو میده و شکم رو باز می کنه و میگه خب این که آپاندیسه، این هم روده و ..... بعدش هم پوست رو میبنده و میره! حالا هر چی میگیم آقاااا شما کاری نکردی، به هدفت نرسیدی قبول نمیکنه! نقد هم همینه. اینکه بگیم صرفا موسیقی اینه و این. داستان اینه و این کفایت نمیکنه. باید بگی خوبه یا بد. بهتر بود این کار اعمال میشد یا نه. اگه میخوای صاحب سبک بشی و بقیه لذت ببرن از خوندن متن هات باید همش آزمایش و خطا انجام بدی. نه تنها نقد، بلکه مقالات علمی یا عمومی دیگه هم وقتی مقدمه و چکیده خوبی داشته باشه، باعث ترغیب خواننده میشه. انقدر باید بنویسی تا دستت بیاد که 6 هزار کلمه بشه 2 هزار کلمه ولی کامل، شامل و خوب.
منتظر کارهای بهتری از شما هستیم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با عرض احترام خدمت شماConfused25:

الان یه حرفی بزنم،کمی کوبندست فقط،به بزرگی خودتون ببخشیدConfused25:Confused74:

"آخه اون موقع که همه یکی یکی پای نقدهای ایشون کامنت میدادند که نقدت کوتاهه،نقدت کوتاهه اون موقع شما کجا بودید؟!این بنده خدا اگه طولانی نوشته تحت تاثیر اون هایی نوشته که هی گیر سه پیچ و الکی میدادند که کوتاهه و...."

Confused25:

البته من با نظر شما کاملا موافقمConfused25:

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,766 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 944 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 965 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,855 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,109 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان