امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کابوس یک گیمر‍‍‍ | فصل دوم | قسمت اول
از سر بیکاری گفتم داستان یکی از دوستای عزیز رو بخونم. خیلی اتفاقی نمیدونم چی شد داستان شما رو انتخاب کردم و خوندم.  S0 (25) 

فصل قبل و این قسمت رو با هم خوندم بخاطر همین نظرمو در مورد کل اپیزودها همین جا میگم.

قسمت اول: توی قسمت اول همه چیز رو خیلی کشکی بهم اوردی و داستان به صورت خیلی آبکی‌ای شکل گرفت! می‌تونستی ایده های بهتری رو برای اینکار انتخاب کنی... در کل شروع خوبی نداشت داستانت.

قسمت دوم، سوم و چهارم: بهترین قسمتای داستانت بدون رتبه‌بندی خاصی این سه تا بودن، با اینکه داستان خیلی مسخره شکل گرفت ولی خوب تونستی تو قسمتای بعد ادامه‌شون بدی و ترس رو منتقل کنی. (حتا یه ذره هم که شده ترس رو منتقل کرد!) ولی خب به هیچ وجه نتونستی از پتانسیلی که ساخته بودی استفاده کنی!

قسمت پنجم: از اینجا زدی جاده خاکی... آخه پتانسیل به اون خوبی رو چرا فاز واکینگ ددی دادی بهش؟ تفنگ اوردی تو کار، شهر خراب شده، لیلی و مجنون ساختی، از "امیر" حسین فهمیده ساختی...  S0 (43) این اپیزود رسماً مسخره و ضعیف بود!
_____

و اما در مورد این قسمت، اون بار احساسی‌ای که می‌خواستی بین "احسان و "پریسا" نشون بدی خیلی ضعیف بود. (بیا پیش خودم تا احساسات رو معنی کنم برات  S0 (25)  ) و اینکه اون جاده خاکی زدنی که توی اپیزود 5ـم نشون دادی رو به اینجا دوباره اوردی و راه اپیزود قبلی رو ادامه دادی یه جورایی... این قسمت هم ضعیف بود ولی نه به اندازه قسمت قبلی! اگه بتونی همون ترس روانی‌ای که میخاستی توی قسمتای 2،3،4 نشون بدی (که توی اون‌ها هم خیلی موفق نبودی) رو دوباره به کار بگیری مطمئناً چیز خوبی از داستانت در میاد.
علاوه بر این نکات، داستانت خیلی خیلی بی‌هدفه! یه چیز درون مایه‌ای هم بهش اضافه کن خو...

این نظر من و یه جورایی انتقادم به داستانت بود. امیدوارم ناراحت نشده باشی.  S0 (25)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من هنوز زنده ام (قسمت سوم) alone gamer2 2 1,929 09-05-2016, 09:48 PM
آخرین ارسال: alone gamer2
  من هنوز زنده ام (قسمت دوم) alone gamer2 2 2,213 08-27-2016, 01:37 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  من هنوز زنده ام (قسمت اول) alone gamer2 8 3,144 08-23-2016, 05:29 PM
آخرین ارسال: centurion
  شیطان باز می گردد | قسمت دوم Geralt-Of-Rivia 7 2,909 04-14-2016, 11:51 PM
آخرین ارسال: Geralt-Of-Rivia
  شیطان باز می گردد | قسمت اول Geralt-Of-Rivia 11 3,929 04-08-2016, 02:52 PM