کاربران بازی PUBG

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربران بازی PUBG
هرکی بازی PUBG بازی میکنه ایدیشو بده اد کنیم گروهی بازی کنیم
پاسخ
سلام
گروه Discord برای دوستانی که نیاز به گروه و هم بازی دارند لطفاً عضو بشید و دوستان خودتون هم دعوت کنید اسکرین شات ها و ریپلی های خودتون رو به اشتراک بذارید داخل گروه ، به 100 نفر بازیکن فعال برسیم مسابقات برگزار میکنیم همراه با جوایز و ...
نیاز به مدیر گروه داریم ، از دوستانی که اشنایی با تنظیمات Discord دارند لطفاً بعد از عضویت پیام بدند .
با تشکر
لینک گروه : 
پاسخ
سلام استیم ایدی من اینه

نقل قول:sia10101
 اسم منم سینا عه ...  
S0 (22) بای
پاسخ
(02-12-2018, 12:34 AM)XShaan نوشته: سلام
گروه Discord برای دوستانی که نیاز به گروه و هم بازی دارند لطفاً عضو بشید و دوستان خودتون هم دعوت کنید اسکرین شات ها و ریپلی های خودتون رو به اشتراک بذارید داخل گروه ، به 100 نفر بازیکن فعال برسیم مسابقات برگزار میکنیم همراه با جوایز و ...
نیاز به مدیر گروه داریم ، از دوستانی که اشنایی با تنظیمات Discord دارند لطفاً بعد از عضویت پیام بدند .
با تشکر
لینک گروه : 

سلام رفیق، من تو دیسکورد عضو شدم، ولی نمیتونم پیام بدم، چت دیسکورد رو باز کنید

آقا یه سوال، من هروقت میخوام دو نفره با یار رندوم یا چهار نفره بازی کنم یارام همش چینی و زبون نفهم در میان، من رشته ام زبان انگلیسیه و حرف زدن واسم سخت نیست، ولی تو بازی میخوام با یارم صحبت کنم و بگم این کار رو بکن و این کار رو نکن سخته، آخه زبون نفهمن، هرچی هم ریجن بازیو میزارم آسیا و اینور و  اونور هم فایده ای نداره، نمیشه یه کاری کرد که با آمریکایی ها بیوفتم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان