امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنامه ی نقد و بررسی کاربران فروم:(پست اول حتما مطالعه شود)!
این روزهای آخر تصمیم گرفتم تا مطالب خودم رو که در فروم گیمفا نوشته بودم، اینجا به عنوان یک کارنامه هرچند کوچک و خرد به اشتراک بگذارم. اون زمان هدفی برای نویسنده شدن نداشتم و اینجا یه سری مطالب رو صرفا برای کلید زدن یک سری بحث و پیدا کردن آدمهای مثل خودم برای گفت و گو و دیالوگ نوشتم. هدفی جز این نبود. ولی گاهی وقتها یه چیزهایی بدون اینکه بخوای پیش میاد و ... الان اینطور شد که یه جورایی نویسنده شدم!
با وجود اینکه تا نویسنده شدن خیلی راهه ولی از خودم و نوشته های رسمیِ خودم در سایتهای دیگه، با وجود فراز و نشیبهای فراروان راضی ام. با وجود تمایل ولی امکان همکاری با سایت گیمفا فراهم نشد که ایرادی نداره، بلاخره هر سایتی سیا..ست ها و قواعدِ خودشو داره.
این هم لیست مطالب خاطره انگیزی که اینجا نوشتم:
عنوانی که به درستی "مشاهده" نشد - یادداشتی کوتاهی بر بازی Witness
حرف اضافه، ضد بازی، ضد مخاطب – جایگاه داستان سرایی در بازی‌ها
آن شب دروغین - نقدی بر سریال The night of
رویاپردازی بی ادعا زیر نور ماه - معرفی بازی Momodora: Reverie Under the Moonlight
چرا فکر می‌کنیم یک بازی مثل Dark Souls خیلی سخت است؟ - رمزگشایی از الگوی‌های کلاسیک
چرا چهل دقیقه برای بازی نکردن Fallout 4 کافی است ؟ - تحلیل 40 دقیقه ابتدایی بازی
فکر میکنم بهترین مطلبی که اینجا نوشتم مورد دوم باشه که باعث شد بحث خوبی کلید بخوره و احتمالا باید در آینده زیرشاخه هایی از این مباحث در سایتهای دیگه دیده بشه. هرچند خودم هم سعی میکنم این بحث رو تا جای ممکن بسط بدم. تمامی مطالب رسمی و غیررسمی که نوشتم رو در وبلاگ شخصیِ خودم جمع کردم که آدرسش در پروفایل شخصیم هست.
پانوشت: حرفِ آخرم اینکه در فروم گیمفا تاحالا بدی ندیدم (برخلاف فرومهای دیگه) و اتفاقا بچه ها همه خوب بودن. امیدوارم که فروم از این سکون دربیاد و ایشالا بحثهای بیشتری شکل بگیره.
یاشار گروسیان
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت دوستان گیمفایی.
تازه این تاپیک رو دیدم و خواستم،من نیز نقد و بررسی‌های خودم رو بزارم.

[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,733 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 913 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 938 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,809 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,081 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان