نظرسنجی: PES بهتره یا FIFA ?
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
PES 2015
46.15%
6 46.15%
FIFA 15
53.85%
7 53.85%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام بهتره fifa 15 یا pes 2015 ?
Photo 
ایاpes2015 یا  :huh:  :huh:  :huh: fifa15?
 امسال با اینکه شرکت کونامی تلاش زیادی برای بازی کرد اما  فروش کمی داشت.(نسبت به fifa)
 شرکت AE SPORT  تبلیغات زیادی کرد نسبت نه تبلیغ بازی خود فروش چندان زیادی نداشت .
 به نظر شما امسال FIFA موفق تر بود یا PES ??? :huh: :huh: :huh:
ما که با هر دوش حال کردیم
ولی Pes بهتر بود
(نظر شخصی)
در سخت ترین شرایط بازی میکنم اما نمیگزارم سرنوشتم را بازی دهند
pes ;)
FIFA 15

من هر دوش رو بازی کردم به نظر من هر دو گیم پلی رونی داشتن
ولی pes دارای مشکلات فاحش تری بود مثل داوری افتضاحش که بابت حتی یه پشت پا ساده کارت زرد یا حتی قرمز میداد
ولی fifa این مشلات رو نداشت و گرافیک fifa هم خیلی بیشتر بود
کلا pes دوباره خراب کرد و بر خلاف تبلیغ زیادش نتونست موفق بشه
این نظر من بود
:D :D :D :D :D
سلام من هنوز فیفا رو تجربه نکردم ولی خداییش pes هنوز جای کار داره دفاعاش واقعا احمقن. رئال مادرید با اون بزرگیش دفاعش واقعا سوراخه.بارسلون که بیش از حد قویه فقط یه پاس عمقی از هرکجای زمین که دوس داری بده باقیش دیگه حله دربازه اوتوماتیک باز میشه خودش البته بارسا تو فیفا14 هم همینطوری بود ولی ضد داشت اونم پاریس سنت ژرمن که داغ میذاش رو پیشونیه بارسا.دیگه اینکه بازیکنا اصلا واسه گرفتن توپ تقلا نمیکنن.بیشتر اوقات باید با بغل پا گل بزنی دربازبان ها هم واقعا غیرمنطقی گل میخورن البته بیشتر اوقات.از بین بیشتر تیما فعلا فقط با اتلتیکو حال میکنم به نظرم ایده اله.هنوز خیلی مشکل دیگه داره که الان خاطرم ولی باید بازیش کنید تا متوجه عرضم بشید.خوب اینا گفتم چون واقعا عقده داشتم از این بازی باید خودمو خالی میکردم .من که سیستمم نمیکشه فیفا15 رودیگه واسه همین مجبورم با همین سر کنم و حرص بخورم.چقد دسته شکوندم واسش. تو دارک سولز اینقد حرص نخوردم بخدا.
این حرص رو خوب امدی
واقعا این pes 15 رو عصابه
مخصوصا وقتی جام میری با تیم قطر هم بازی کنی مثل برزیل برات بازی میکنن
:@ :@ :@ :@ :@
من به شخصه pes رو بیشتر قبول دارم :D :heart:
قطعا فیفا خیلی بهتره :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
تاپیک بی محتواست.
سوالات خودتون رو در اینجا مطرح کنید.

بسته شد.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  @ نیازمند راهنمایی برای انتخاب کدام توتال وار؟!!!!! (یک تازه کار) mehdibc 1 1,477 08-26-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  ادیت fifa و pes peymankhajvand 0 1,385 08-19-2016, 12:06 PM
آخرین ارسال: peymankhajvand
  ((مکس پین)) یا ((هیتمن)) یا ((سام فیشر))؟؟؟؟کدام نبرد را می برد؟ MehradFabrik 56 13,575 02-05-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
Question Need for speed 2015 amirva 4 2,067 08-23-2015, 10:44 AM
آخرین ارسال: ehsan1377
  مهم ترین بازی هایی که در نیمه دوم سال 2015 منتشر می شوند ( قسمت اول) Mr BoB 0 1,514 08-22-2015, 11:02 AM
آخرین ارسال: Mr BoB

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان