امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسول PS4 هک شد.
به گزارش از Gamespot گروه Fail0verflow ویدیویی از عنوان Pokemon بر روی نسخه ویرایش شده ای از سیستم عامل لینوکس در حال اجرا بود منتشر کرده اند.
[تصویر:  IMG_20160104_190340.jpg]
گروه fail0verflow در سال 2011 کنسول Ps3 را بعد از سال ها توانست هک کند. همچنین این گروه سابقه هک کردن کنسول های Wii و Wii U نینتندو رو داشته اند.
در ویدیویی که در لینک زیر برای شما قرار داده ایم 5 دقیقه از اجرا عنوان هک شده Pokemon  میباشد. 
لینک در یوتیوب:کلیک
لینک در آپارات:کلیک
پاسخ
عجب تیتری  S0 (5)  Neutral
حالا یه دونه پوک من اجرا شده زياد طوفان به پا نکنید 
اگه بازی ها با قیمت عادلانه به دست افراد می رسید اصلا از این موضوع خوشحال نمی شدم ولی خب یه مشت لا..... دارن پول خون باباشون رو از ما می گیرن 
خبر خوبی بود 
سپاس
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
خوشا به حال آنان که ندارند و بدا به حال اونایی که دارند چون ممکنه که روی این نسخه ها نیاد و نشه کپی خورش کرد حالا کوووووو تا بیاد تو ایران S0 (2)
[تصویر:  yrnMB.jpg]
پاسخ
کنسول PS4 هک شد. 

هم اکنون در سراسر بقالی های کشور   :||
پاسخ
کل قضیه یه طرف. فقط قیافه ی دوستانی رو دارم تصور میکنم که میگفتن PS4 ه.ک نمیشه و جاوادنه و چقدر سر این قضیه مانور میدادن....
به دلیل معماری X86 براش شبیه ساز هم میاد..
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(01-04-2016, 09:43 PM)AMIR_PC نوشته است: کل قضیه یه طرف. فقط قیافه ی دوستانی رو دارم تصور میکنم که میگفتن PS4 ه.ک نمیشه و جاوادنه و چقدر سر این قضیه مانور میدادن....

یاد اون بنده خدایی افتادم که میگفت Xone داره هک میشه و مسخره میکرد! 
سونی که همینجوریشم ضرر میداد حالا کنسولشم هک کردن S0 (31)
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(01-04-2016, 09:43 PM)AMIR_PC نوشته است: کل قضیه یه طرف. فقط قیافه ی دوستانی رو دارم تصور میکنم که میگفتن PS4 ه.ک نمیشه و جاوادنه و چقدر سر این قضیه مانور میدادن....

باید منتظر شبیه ساز PS2 باشیم.اونوقت ببینم سونی با 15 دلاریاش میخواد چیکار کنه
That was just a dream

پاسخ
(01-04-2016, 09:49 PM)ERFAN RP نوشته است: باید منتظر شبیه ساز PS2 باشیم.اونوقت ببینم سونی با 15 دلاریاش میخواد چیکار کنه

شبیه ساز PS2 که خیلی وقته اومده.
فقط کافیه دوستان برن توی سایتش و از آخرین نسخه استفاده کنن. نه اون نسخه‌ی بتا که توی DVD بازی God of war بوده و رو جلدش اسمش رو نوشتن: جنگ خدایان S0 (42)
بازی ها بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به سخت افزار خیلی قوی 60 فریم بر ثانیه اجرا میشن.
خودم GoW2 رو امتحان کردم که میگم.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
هجوم سیل نوب ها به ps4 را تبریک می گویم. 
امیدوارم آنلاین را ساپورت نکنه تا  گند نخوره به تجربه انلاینمون. 
اگه آنلاین بشه که خدا به داد نوکلیر دیس ارمامنت برسه. 
بعد این همه تلاش باید بیایم یه گله نوب را باهاشون سر و کله بزنیم تا نوک نسازند  Wall
الآن خیلی عظیم pc گیمرهای سایت دارن عرش را سیر می کنند. 
پ.ن:زیاد خوشحال نباشید. آنقدر سونی اپدیت میده که اشکتون دراد. نسل قبل پوست مارا کند.
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
(01-04-2016, 09:57 PM).:lightning:. نوشته است: هجوم سیل نوب ها به ps4 را تبریک می گویم. 
امیدوارم آنلاین را ساپورت نکنه تا  گند نخوره به تجربه انلاینمون. 
اگه آنلاین بشه که خدا به داد نوکلیر دیس ارمامنت برسه. 
بعد این همه تلاش باید بیایم یه گله نوب را باهاشون سر و کله بزنیم تا نوک نسازند  Wall
الآن خیلی عظیم pc گیمرهای سایت دارن عرش را سیر می کنند. 
پ.ن:زیاد خوشحال نباشید. آنقدر سونی اپدیت میده که اشکتون دراد. نسل قبل پوست مارا کند.

برو دعا کن که انلاین نداشته وگرنه 
اگه کسی که کنسولش هک شده باشه اکانتش رو ادد کنی خود سونی هم تو و هم طرف مقابل رو شخصا  بن میکنه و کنسول هر 2  نفر  هک شده و غیر قانونی خطاب میکنه 
دقیقا همون مشکلی که تو نسل هفت بود
 البته این رو از خودم درنیوردم یه جایی خونده بودم یه بنده خدایی همچین مشکلی واسش پیش اومد و به سونی ایمیل داد ولی باز هیچ عذر و بهانه ای رو به عهده نگرفتن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خرید کنسول یا صبر???!،!! farshidmg 1 1,514 06-22-2016, 07:56 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان