امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرالت بر سکوی اول ایستاد| برندگان Game Awards 2015 اعلام شدند
(12-04-2015, 05:20 PM)S.M.H.S.M نوشته است:
you flee my dream come the morning. your scent berries tart, lilac sweet
To dream of raven locks entwisted, stormy, of violet eyes,  glistening  as you weep.

من فقط به این خاطر خوشحالم که CDPR، جواب احترام به گیمر ها، زحمات و تلاش بی‌وقفه ای که برای بازی کشیده بود و میشد توی تک تک لحظات بازی حسش کرد رو گرفت و به یکسری از سازنده ها نشون داد که گیمر، گاو شیرده نیست و رضایتش باید مهمترین هدف برای یک سازنده باشه.
درود بر گرالت
درود بر CDPR
سلام
تو زحمتی که CDPR برای Witcher 3 کشیده هیچ شکی نیست ولی باید یادآوری کنم، این شرکت جواب زحمت هاشو تو هفته ی اول انتشار بازی گرفت. با فروش خوب. بازی های باکیفیت نیازی به این جوایز ندارند و بزرگترین جایزشون، کلید قلب بازیبازان هست. کلیدی که Ubisoft گم کرد و الان زده تو کار Lock Picking. تبریک به سازنده های خلاق بازی.
یک نکته هم اشاره کنم و اون اینه که دوستان عزیز. داستان این بازی اون قدر ها هم که شما تعریف می کنید بزرگ نیست. یک کاری نکنید که بقیه بعد از تجربه ی بازی بگن: « این قدر داستان داستان می کردن، این بود؟» و دشنام نثارتون کنند. داستان بازی خوب بود، ولی عالی نبود. ریتم داستانی در 50% اول بازی واقعا ضعیف بود. شاید داستان عالی بازی تو 50% بقیه هست که باعث شده شما ضعف های داستانی رو فراموش کنید. داستان بازی نمره ی بالاتر 9 از 10 زیادشه و ظلم به داستان بقیه ی عناوین هست. پایان های بازی هم کلا به 3 قسمت عمده تقسیم میشن. پس نگید که خیلی پایانش گوناگون بود و واسه هرکسی منحصر به فرد خودش بود. من نمی خوام از ارزش های این بازی کم کنم و اصلا در مقامی نیستم که بتونم این کار رو بکنم؛ فقط می خوام بازی رو از جایگاه دست نیافتنی که قرار دادین، خارج کنم و واقعیت هارو نشون بدم. 

خسته نباشید به مدیریت سایت، آقای حامد زاهدی، تیم تحریریه، امیر (Station)خان عزیز و مدیران انجمن واسه این پوشش خبری عالی.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(12-04-2015, 09:13 PM)Prince of Persia نوشته است:
To dream of raven locks entwisted, stormy, of violet eyes,  glistening  as you weep.

من فقط به این خاطر خوشحالم که CDPR، جواب احترام به گیمر ها، زحمات و تلاش بی‌وقفه ای که برای بازی کشیده بود و میشد توی تک تک لحظات بازی حسش کرد رو گرفت و به یکسری از سازنده ها نشون داد که گیمر، گاو شیرده نیست و رضایتش باید مهمترین هدف برای یک سازنده باشه.
درود بر گرالت
درود بر CDPR
سلام
تو زحمتی که CDPR برای Witcher 3 کشیده هیچ شکی نیست ولی باید یادآوری کنم، این شرکت جواب زحمت هاشو تو هفته ی اول انتشار بازی گرفت. با فروش خوب. بازی های باکیفیت نیازی به این جوایز ندارند و بزرگترین جایزشون، کلید قلب بازیبازان هست. کلیدی که Ubisoft گم کرد و الان زده تو کار Lock Picking. تبریک به سازنده های خلاق بازی.
یک نکته هم اشاره کنم و اون اینه که دوستان عزیز. داستان این بازی اون قدر ها هم که شما تعریف می کنید بزرگ نیست. یک کاری نکنید که بقیه بعد از تجربه ی بازی بگن: « این قدر داستان داستان می کردن، این بود؟» و دشنام نثارتون کنند. داستان بازی خوب بود، ولی عالی نبود. ریتم داستانی در 50% اول بازی واقعا ضعیف بود. شاید داستان عالی بازی تو 50% بقیه هست که باعث شده شما ضعف های داستانی رو فراموش کنید. داستان بازی نمره ی بالاتر 9 از 10 زیادشه و ظلم به داستان بقیه ی عناوین هست. پایان های بازی هم کلا به 3 قسمت عمده تقسیم میشن. پس نگید که خیلی پایانش گوناگون بود و واسه هرکسی منحصر به فرد خودش بود. من نمی خوام از ارزش های این بازی کم کنم و اصلا در مقامی نیستم که بتونم این کار رو بکنم؛ فقط می خوام بازی رو از جایگاه دست نیافتنی که قرار دادین، خارج کنم و واقعیت هارو نشون بدم. 

خسته نباشید به مدیریت سایت، آقای حامد زاهدی، تیم تحریریه، امیر (Station)خان عزیز و مدیران انجمن واسه این پوشش خبری عالی.
کلا 3 تا پایان Wall 
شما فقط پایان های سیری رو حساب می کنی ؟
احتمالا شما از همون دسته طرفدار های بتمن هستین. 
به حرف های این توجه نکین
داستان بازی عالی نبود. اما از خیلی بازی های دیگه بهتر و کامل تر بود
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ

درود بر گرالت
درود بر CDPR
سلام

سلام.
عزیز بیشتر حرفاتون رو قبول دارم اما با یه جاهاییش مشکل دارم و موافق نیستم.
همونطوری که اول گفتم این جوایز و مراسم ها اونقدری که برای بیشتر گیمر ها ارزش داره برای من فاقد ارزشه و همونطوری هم که گفتید با فروش خوب بازی بخشی از زحمات سازنده جبران میشه اما باید قبول کنیم که برنده شدن برای اونها در این مراسم ها ارزش و لذت بیشتری داره. برای مثال برای شما وقتی در یک المپیاد در کشور برنده میشید بیشتر لذت داره یا وقتی که در جهان مقام میارید؟
مسلما در جهان.
وبعد این که در مورد داستان و بزرگی بازی گفتید،بر خلاف شما از نظر من داستان بسیار عالی کار شده حتی از همون ابتدای بازی. کار بسیار عالی که از نظر من نویسنده های بازی انجام دادن، این بود که از همون اوایل بازی گیمر رو به به اتفاقات ناگهانی و فوق‌العاده عادت ندادن و کاری نکردن که وقتی در اواخر و هر قسمتی از بازی میرسن انتظار یک اتفاق رو داشته باشن و ذهنشون از این اتفاقات خسته بشه و این از نظر من عالی بود و به جز ایرادی که در پایان های بازی بود من ایراد دیگری ندیدم و داستان و بازی از نظرم بسیار لذت بخش، عالی و بزرگ هست که نیازی به تعریف من نوعی نداشته باشه. (البته نه اون بازی به هر لحاظ بی نقصه چون این بازی عملا وجود نداره)
البته نظر شما هم برام قابل احترام هست و کلا همه نظرات به سلیقه افراد بر میگرده و چون من از بازی لذت میبرم دلیل نمیشه که دیگران هم حتما باید لذت ببرن.

موفق باشید.

از پوشش خبری دوستان عزیز هم تشکر میکنم.انشاءالله گیمفا همیشه همین طور قدرتمند باشه.
پاسخ
(12-04-2015, 11:23 PM)بازی_خور نوشته است:

درود بر گرالت
درود بر CDPR
سلام

کلا 3 تا پایان Wall 
شما فقط پایان های سیری رو حساب می کنی ؟
احتمالا شما از همون دسته طرفدار های بتمن هستین. 
به حرف های این توجه نکین
داستان بازی عالی نبود. اما از خیلی بازی های دیگه بهتر و کامل تر بود
عزیز من
پایان سیری و غیر سیری نداریم. کلا سه نوع پایان عمده تقسیم میشند. بقیه ی پایان ها تاثیر آنچنانی روی بازی ندارند و بیشتر جنبه ی مکملی دارند. در همه ی منابع خارجی هم پایان های بازی رو همین سه تا می دونند.
راستش منظور شما رو از طرفدار Batman نمی فهمم. دقیقا از کدوم جمله ی من به این استنباط رسیدید؟! اولا من اصلا َBatman AK رو تحربه نکردم ولی با این حال از نسخه ی های قبلیش لذت بردم و از سبکش خوشم اومد؛ ولی طرفدار دو آتیشه اش نیستم.
بنده هم نگفتم داستان بازی بد بود. گفتم به اون نحوی که دوستان ازش تعریف می کردند نبود و مشکلاتی داشت. بنده هم که دقیقا گفتم بازی خوب بود ولی عالی نبود. شما دقیقا مشکلتون چیه؟! Neutral
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
ویچر که کاملا حقش بود 
اسپلاتون هم دمش گرم همه شوترها رو کنار زد 
Mkx هم که دمش گرم خدایی بازی باحالی بود مخصوصا فینیشرهاش
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
امسال همه چی خوب بود، ولی حق دوتا بازی ضایعه شد.
Metal Gear Solid V: TPP
Rise of Tomb Raider
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
MK که رقیب نداشت واسش اصلا اهدای حوایز تدارک ندیدن و یهویی IJUSTINE رو گذاشتن بقل اد بود جایزم دادنو دکش کردن
خلاصه مراسم بسی مذخرف و خسته کننده ولی نوش جون گرالت باشه 
undertale هم که کشک  S0 (43) 

مثه پارسال رای هارو خریدن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,289 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد White Beard 0 1,176 10-17-2019, 12:37 AM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 991 10-12-2019, 10:14 PM
  مدت زمان بخش داستانی Avengers اعلام و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد White Beard 0 1,254 10-07-2019, 12:45 AM
  تاریخ انتشار بازی Iron Man VR اعلام شد White Beard 0 1,032 10-05-2019, 09:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان