امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیمفا در تسخیر نویسندگان | 8 نویسنده برتر گیمفا
وقتی پروفایلم رو دیدم، گفتم oh shit no no, not again Wall
ولی خب وقتی متن گفتی جنبه مقاله طنزه، کمی خیالم راحت شد. خب جای تعجب نداره که بگم کلا بدم میاد از اینجور رتبه بندیا ولی عاشق مسخره بازیم S0 (2) (میدونید که به ادمین سابق و سابق تر هم رحم نکردم حتی S0 (2)) واسه همین دوست داشتم مقاله رو S0 (2)
به چشم یه مطلب حرفه ای بهش نگاه نمیکنم (چون اونوقت باید بشینم طومار بنویسم که اینروزا حوصله شو ندارم اصلا) ولی به عنوان یه زنگ تفریح واسه خودت و ما، حرکت قشنگی بود گرچه با رتبه بندی مخالفم. ایکاش فقط این 8تا رو جمع میکردی میریختی تو مخلوط کن و پرتشون میکردی وسط مقاله بدون هیچ ترتیب خاصی چون کلا دوست ندارم تو هیچ مقاله ای کسی غیر از خردمندی جا خوش کنه تو رتبه اول S0 (2) (چیه فکر کردید میگم نوروزی؟ آنّاناس S0 (2)
از این چرندیات که بگذریم، آخه مرد مومن، چه خبره اینهمه شکلک؟ مگه سیرکه؟ اینهمه آدم با نیش باز در طرح ها رنگای مختلف از کجا آوردی چپوندی تو مقاله؟ باو اینا قرار نیست مارو بخوندنن که! تو باید با متنت اینکار رو بکنی S0 (2)
رتبه اول قابل پیش بینی بوده، به قول خود سعید جان، شده حکایت the last of us که تو هر لیست کوفتی ای، زرتی میاد میشینه صدر جدول. (از همینجا دست سامرند رو میبوسم که این بازی نکبت رو نذاشت تو صدر لیستش S0 (2))

زیاد قضیه رو مثل بعضیا مافیایی و 30یاسیش نمیکنم؛ من عادت دارم اول نظرات مقاله رو بخونم تا دستم بیاد با چی طرفم (البته مقاله های یونس رو با کله از سر تیتر شروع میکنم خوندن S0 (2) )و تقریبا از مقاله ت انتظار یه چیز full of crab داشتم که خب اونجوریا هم نبود S0 (2) کلا حرفم اینه که مقالات گذری خوبه به نظرم، مطالبی که که صرفا نوشتی که نوشته باشی ولی امیدوارم به عنوان یه کار حرفه ای حسابش نکرده باشی S0 (2)
پ.ن: دیدن وان پیس کار سختی نیست، فقط عظم راسخ میخواد و مرد کهن. من یه ماهه 400 قسمت اول رو دیدم. بعدش دیدم دارم خودمو به کشتن میدم، از اونموقع تا الان دیگه ندیدم S0 (2)
پ.ن: دیگه تاپ8 نوشتن چی داشت که از سامرند کمک گرفتی؟ S0 (2)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
عزیزان لطفا خودتون رو تیکه پاره نکنید. این یه مقاله طنزه که اصلا مهم نیست کی اوله کی دوم. همه همکار هستیم. به هر کدومتون بگن بنویسید یه اسم هایی رو طبق علاقتون و چیزهایی که از افراد مختلف دیدید می نویسید که بالاخره یکی توش اوله از نظرتون. مثل این نویسنده سایت دیگه که اسم هایی رو اورد که خب قطعا کسی بهش نمیگه چرا این اسامی؟ چون نظرشه و اینها رو بیشتر دوست داره. فشار زیادی به خودتون وارد نکنید. می تونید این همه مطلب رو صرف بالا بردن کیفیت سایر مواردی که لازم دارید کنید به جای جکم صادر کردن در مورد گیمفا. یه نفر یه مقاله نوشته به طنز که به برخی دوستان برخورده که البته طبیعی هم بوده. بالاخره وقتی هم که همیشه یه بازی تو صدر همه لیست ها قرار میگیره خیلی ها بهشون برمیخوره ولی خب قطعا اکثربت مهمن و دلیل قرار گرفتن اون بازی در صدر رو کسی نمیتونه با لاپوشانی عوض کنه! خلاصه که زیاد حرص نخورید. این مقاله و مقالات نه کسی رو اول کردن نه اخر و نه حقیقت رو عوض میکنن. این فقط نظر یکی دو نفره و بس!!!!! (البته نظر سنجی های 80 درصدی رو هم دیدیم!!)  به کارهای مهمترتون برسید که زیاد هم هستن.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
اره دقیقا منم گفتم که جوش نزنید و حرص نخورید و 1000 خط ننویسید.من نگران شمام حرص میخورید. وگرنه مقاله که سرجاشه و سایت هم سرجاشه و همه چی هم مشخص!!  اخرش هم رسیدید به همین که حرص نخورید.  کارهای مهم تری دارید که خیلی هم زیادن!!!!!!! و میتونید 1000 خط رو اونجا هزینه کنید. در کل درست میشه انشالله !!!  S0 (24)
(08-29-2016, 02:13 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(08-29-2016, 02:18 AM)saeed aghababaee نوشته است: عزیزان لطفا خودتون رو تیکه پاره نکنید. این یه مقاله طنزه که اصلا مهم نیست کی اوله کی دوم. همه همکار هستیم. به هر کدومتون بگن بنویسید یه اسم هایی رو طبق علاقتون و چیزهایی که از افراد مختلف دیدید می نویسید که بالاخره یکی توش اوله از نظرتون. مثل این نویسنده سایت دیگه که اسم هایی رو اورد که خب قطعا کسی بهش نمیگه چرا این اسامی؟ چون نظرشه و اینها رو بیشتر دوست داره. فشار زیادی به خودتون وارد نکنید. می تونید این همه مطلب رو صرف بالا بردن کیفیت سایر مواردی که لازم دارید کنید به جای جکم صادر کردن در مورد گیمفا. یه نفر یه مقاله نوشته به طنز که به برخی دوستان برخورده که البته طبیعی هم بوده. بالاخره وقتی هم که همیشه یه بازی تو صدر همه لیست ها قرار میگیره خیلی ها بهشون برمیخوره ولی خب قطعا اکثربت مهمن و دلیل قرار گرفتن اون بازی در صدر رو کسی نمیتونه با لاپوشانی عوض کنه! خلاصه که زیاد حرص نخورید. این مقاله و مقالات نه کسی رو اول کردن نه اخر و نه حقیقت رو عوض میکنن. این فقط نظر یکی دو نفره و بس!!!!! (البته نظر سنجی های 80 درصدی رو هم دیدیم!!)  به کارهای مهمترتون برسید که زیاد هم هستن.
نمی‌دونم چرا هر موقع میایم حرف حساب بزنیم، یک عده‌ای هستن که این وسط حکم دیکتاتور رو بازی کنن و فضارو با حکومت‌نظامی اشتباه می‌گیرن! اولش نخواستم جواب بدم، اما خب وقتی با این شدت آدم رو می‌کوبین، جواب میدم که نگین طرف لاله. نمی‌دونم چرا اینجا وقتی حرف از «سایت همسایه» میشه، آدم یاد اون هیولایی میفته که تو دوران کودکی فکر می‌کردیم تو کمد قایم شده. من نمی‌دونم چرا جناب آقابابایی تا حرفی از زبون ما در میاد، هی تیکه می‌ندازن و از قالب «محترم» خودشون بیرون میان (که احساس می‌کنم بخاطر اون انتقادیه که تو دوران جناب حاجی‌زاده کردم!). اصلا انگار نه انگار منِ (به قول شما) نویسنده سایت دیگه هم یکی از کاربران گیمفام! من حرفم رو به مازیار عزیز زدم و گفتم که به لیست انتخابی ایشون کاری ندارم. متنیم که نوشتم شباهت زیادی به انتقاد نداشت و صرفا خواستم در پست یکی از دوستانم نظری داده باشم. حالا نمی‌دونم چرا هر موقع اسم من میاد تو تاپیکی، پشت سرش جناب آقابابایی هم جواب کوبنده‌ای ارسال می‌کنن که چی؟ که فقط ثابت کنن من هیچی سرم نمیشه و نیاز نیست تو فروم گیمفا اضحار نظر کنم! قبلا هم گفتم و بازهم می‌گم، هیچ  علاقه‌ای به پشت پرده و اتفاقاتی که داره میفته ندارم. به قول جناب استادی، بنده یه آدمی هستم که تو حوزه‌ای مثل بازی‌های ویدئویی می‌نویسه و نمیشه اسمش رو نویسنده گذاشت و مثل همه‌ی کسایی که اینجا نظر میدن، آدمم! با این تفاوت که من بجای گفتن واژه‌های تکراری و فراکلیشه‌ای «بست آف دِ بست سایت» و «مقاله حرف نداشت» و »شما بهترین نویسنده تاریخ هستین» و از این دسته خزعبلاتِ تکراری، مطلب رو همونجور که هست بررسی می‌کنم و در عین حال ازش لذت می‌برم. من نمی‌دونم فاز جماعت ایرانی چیه وقتی که یک مقام‌دار میاد مطلبی می‌نویسه به‌طور خودجوش وارد فازی از خودشون میشن که با جرثقیل هم نمیشه از فازی که توش سیر می‌کنن بیرون آوردشون. چون نفر اولی گفته «مقاله بهترینه» مابقی هم به همین‌صورت تعریف و تمجید می‌کنن که البته باید گفت این روند هیچ‌وقت درست نمیشه و به قول جناب آقابابایی (که همیشه ایشون رو «جناب» خطاب کردم) الکی جوش نزنیم بهتره! حرف از اکثریت و اقلیت شد؛ جالبه که تو مواردی خاص، این اقلیت‌ها و اکثریت‌ها یهویی مهم میشن! نمی‌دونم مرض ما ایرانی‌ها چیه، زمانی که یک استاد و بزرکواری مثل جناب آقابابایی مقاله‌ای می‌نویسه و بهش می‌گیم «دست شما درد نکنه عجب چیزی بود» تا زانو جلومون خم و راست میشن، اما خدا نیاره روزیو که بگیم بالا چشمت ابروئه! جوری طرف رو آبکش می‌کنن که در امر پاک کردن سبزیجات آپشن‌های ویژه‌ای ارائه بده. بیخیال آقا... نظر دادن هم به ما نیومده گویا. جواب دادم که یک وقت فکر نکنید پست و مقام به آدم شخصیت میده. همین نظرات و لحن گفتار آدمه که 50 درصد شخصیت‌ آدم‌هارو میسازه و حقیقت اینه که اصولا با بنده حال نمی‌کنید گویا. با منطق یا بدون منطق...
مرسی از همگی...

سلام به سجاد عزیز. این جوابی که میدم رو میتونی بزاری پای دوستیم با سعید آقابابایی یا هر چیز دیگه ای که صلاح میدونی. اما خب منم سعید رو قبل از این که ببینم و درست بشناسم مثل خیلی ها باهاش مشکل داشتم و از اول دوست نبودیم ما. من از کسایی بودم که واقعا با شخصیت سعید مشکل داشتم تا قبل از این که باهاش هم صحبت بشم. اما خب آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن همیشه.
در پاسخ به چیزی که گفتی. شما یه سری حرفا که به ظاهر خوب میان رو میای ترکیب میکنی با یه سری جمله هایی که درست نیستن که حرفت درست به نظر برسه. برای مثال قضیه سایت همسایه. اول که این حرفو میزنی ببین تو فروم های همون سایت همسایه یا جا های دیگش هم در مورد گیمفا میزارن صحبت بشه یا وقتی اسمش میاد واکنششون چیه. دوم این که سعید سردبیر گیمفاست پس وظیفشه که جایی که هست رو با ثبات نگه داره. نکته بعد درباره تیکه انداختن سعید. شما اگه یک جا فقط یک جا دیدی که یک حاشیه رو سعید شروع کنه من کل حرفام رو پس میگیرم و معذرت خواهی میکنم. همیشه اول یه عده میان یه سری حرفا رو مستقیم یا غیر مستقیم میزنن که بی جواب نمی مونه.
پست و مقام به آدم شخصیت نمیده اما شما باید خودتو بزاری جای کسی که دربارش صحبت میکنی و ببینی در اون صورت چه برخوردی میکردی بعد بیای قضاوت کنی. 

درمورد ایراد گرفتن و انتقاد کردن و این که میگی وقتی ازشون انتقاد کنی آبکش میکنن و این حرفا. به خدا اگه انتقاد، انتقاد درست و به جایی باشه و صرفا جهت این که ارزش کار رو بیاری پایین نباشه نه تنها که آبکش نمیشی بلکه استقبال هم میشه. بنده هیچوقت خودم رو در حدی ندونستم که بخوام از کسی بهتر باشم یا بخوام ایراد بگیرم. اما دو سه بار که از مقاله های سعید انتقاد کرده بودم ( قبل این که همدیگه رو ببینیم و صمیمیتمون زیاد بشه) نه تنها برخورد بدی باهام نشد بلکه به خوبی جوابم رو داد. 

خلاصه ریشه تمام این جوی که علیه یک نفر یعنی سعید آقابابایی راه افتاده مشکلات شخصی و بچه بازی هست. پس بهتره ادامه پیدا نکنه
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
دوستان گیمفا نام بزرگیه... بعد از راه افتادن شاخه سینما حالا بزرگتر هم شده و قطعا کسی باید درش مشغول به کار باشه که بتونه بدون حاشیه و متمرکز کارش رو به بهترین شکل ممکن انجام بده.
دلیل این همه انتقاد چیه؟ دوستان دقت کنید، سردبیر محترم برای شما پیامی داره:«لطفا خودتون رو تیکه پاره نکنید»... دیگه از این واضح تر؟ نکنید دیگه
اصلا چه دلیلی داره سردبیر تو کارش با دشمن‌ها هم نظر باشه؟ اون هم دشمنانی که از همه وجودشون مایه گذاشتن برای اسم «گیمفا»... دشمن‌هارو باید نابود کرد... پشیزی اهمیت نداره که کی قبلا اینجا مایه گذاشته، خودمون رو عشق است؛ بهترین سردبیری که گیمفا به خودش دیده
اونهایی که در گذشته سایت رو بالا اوردن میگن «با جدیت هر چه بیشتر میگم حتی اگر 100 نویسنده برتر رسانه هم نوشته بشه به اون لیست تعلق ندارم» اما سردبیر نظر دیگه‌ای داره و میگه:«کسی نمیتونه با لاپشونی کسی که [فقط در یک مقاله ساده] در صدر هست رو عوض کنه»
همه از گذشتگان و زحمت کش‌های قبلی به عنوان یک شخصیت ماندگار یاد میکنن ولی تو گیمفا پیشکسوت‌ها دشمن نامیده میشن... من هم قطعا بعد از نوشتن این متن میرم تو تیم دشمن‌ها...آره شاید فکر کنن من الان با یک تک تیر انداز منتظرم تا هر کی رو دیدم زخمی کنم... خوشبختانه اونهایی که باید من (و خیلی‌های دیگه) رو بشناسن، به خوبی می‌شناسند.
آره این آدم‌ها دشمن هستند...دشمن هستند چون قلبشون اجازه نمیده از زیر اسم گیمفا بیان بیرون، دشمن هستن چون با وجود هر مشکل و کدورتی پشت سر کسی (و گیمفا) صحبت نمیکنن و دشمن هستند چون یک شخص همه رو دشمن میبینه.
همه میدونیم هیچ وقت هیچ کس با حاشیه رشد نمیکنه اما تازگی‌ها همه با حاشیه اسم در میکنن... چرا کسی به بخش خبری گیمفا انتقاد و اعتراضی نداره؟ چرا سردبیر بخش خبری هر روز با این و اون دست به یقه نمیشه؟برای اینکه بدون حاشیه و با تمام تمرکز کارش رو انجام میده و برای همین هم خبرنگارها از هیچ چیزی برای این سردبیر کم نمیذارن. اگر هم انتقادی از این بخش بود قطعا با فحش و بد و بیراه بهشون جواب داده نمیشه.
خیلی نمینویسم چون سردبیر خیلی محترمانه گفته خودتون رو *ر ندین، همینه که هست...نظرم رو میندازم تو صندوق انتقادات و پیشنهادات و برای گیمفا بهترین‌هارو آرزو میکنم.
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
(08-29-2016, 08:08 PM)B.A.T نوشته است: دوستان گیمفا نام بزرگیه... بعد از راه افتادن شاخه سینما حالا بزرگتر هم شده و قطعا کسی باید درش مشغول به کار باشه که بتونه بدون حاشیه و متمرکز کارش رو به بهترین شکل ممکن انجام بده.
دلیل این همه انتقاد چیه؟ دوستان دقت کنید، سردبیر محترم برای شما پیامی داره:«لطفا خودتون رو تیکه پاره نکنید»... دیگه از این واضح تر؟ نکنید دیگه
اصلا چه دلیلی داره سردبیر تو کارش با دشمن‌ها هم نظر باشه؟ اون هم دشمنانی که از همه وجودشون مایه گذاشتن برای اسم «گیمفا»... دشمن‌هارو باید نابود کرد... پشیزی اهمیت نداره که کی قبلا اینجا مایه گذاشته، خودمون رو عشق است؛ بهترین سردبیری که گیمفا به خودش دیده
اونهایی که در گذشته سایت رو بالا اوردن میگن «با جدیت هر چه بیشتر میگم حتی اگر 100 نویسنده برتر رسانه هم نوشته بشه به اون لیست تعلق ندارم» اما سردبیر نظر دیگه‌ای داره و میگه:«کسی نمیتونه با لاپشونی کسی که [فقط در یک مقاله ساده] در صدر هست رو عوض کنه»
همه از گذشتگان و زحمت کش‌های قبلی به عنوان یک شخصیت ماندگار یاد میکنن ولی تو گیمفا پیشکسوت‌ها دشمن نامیده میشن... من هم قطعا بعد از نوشتن این متن میرم تو تیم دشمن‌ها...آره شاید فکر کنن من الان با یک تک تیر انداز منتظرم تا هر کی رو دیدم زخمی کنم... خوشبختانه اونهایی که باید من (و خیلی‌های دیگه) رو بشناسن، به خوبی می‌شناسند.
آره این آدم‌ها دشمن هستند...دشمن هستند چون قلبشون اجازه نمیده از زیر اسم گیمفا بیان بیرون، دشمن هستن چون با وجود هر مشکل و کدورتی پشت سر کسی (و گیمفا) صحبت نمیکنن و دشمن هستند چون یک شخص همه رو دشمن میبینه.
همه میدونیم هیچ وقت هیچ کس با حاشیه رشد نمیکنه اما تازگی‌ها همه با حاشیه اسم در میکنن... چرا کسی به بخش خبری گیمفا انتقاد و اعتراضی نداره؟ چرا سردبیر بخش خبری هر روز با این و اون دست به یقه نمیشه؟برای اینکه بدون حاشیه و با تمام تمرکز کارش رو انجام میده و برای همین هم خبرنگارها از هیچ چیزی برای این سردبیر کم نمیذارن. اگر هم انتقادی از این بخش بود قطعا با فحش و بد و بیراه بهشون جواب داده نمیشه.
خیلی نمینویسم چون سردبیر خیلی محترمانه گفته خودتون رو *ر ندین، همینه که هست...نظرم رو میندازم تو صندوق انتقادات و پیشنهادات و برای گیمفا بهترین‌هارو آرزو میکنم.
اشکان جان تو از دوستای خوبمی، البته شناخت زیادی از هم نداریم اما هیچوقت مشکلی هم نداشتیم با هم و  بعد از این ارسالت و این جوابی که میدم هم ایشالا مشکلی با هم نمیخوریم و این یک اختلاف نظر هست. 

قبل از جواب دادنم بگم اگه کسی فکر میکنه که چرا من که الان تو گیمفا نه کاره ای هستم نه این چیزا برام سودی داره نه ضرری نه چیزی ازم کم میشه نه چیزی بهم اضافه میشه، پس چرا دارم انقد دفاع میکنم از سردبیر فعلی.
دلیلش دوتا چیز هست. اولین دلیلش دوستیم با سعید و شناختم از ایشون هست و دلیل دومش این که دوس ندارم یه گوشه بشینم ببینم که راست و دروغ رو انقدر ساده جاشون رو عوض میکنن بعضیا.

دوباره حرفای احساسی و قشنگ با پیام غلط نوشته شد.

شخصیت های ماندگاری که ازشون یاد کردی چی شد که رفتن؟؟ همیشه یه جمله بود دوستان به دلایل شخصی از گیمفا جدا شدم و چند خط هم متن احساسی. این دوستان همونقدر که به گیمفا کمک کردن تا بالا بیاد، همونقدر هم با یک دفعگی رفتنشون و جا زدنشون گیمفا رو تو مشکل انداختن. یکم به کاراشون بعد از گیمفا نگاه کنیم بهتر میشه یه سری چیزا رو بفهمیم. اول میره یه سایت دیگه که براش میصرفه، بعد یه مدت اونجام دیگه اونقدرا براش به صرفه نیست، خب میره یه سایت دیگه و...  یا یکی دیگه میره یه سایت دیگه و با یه سری دیگه گیمفا و کاربراش رو به فحش میبنده و بعد دوباره با گردن کج برمیگرد اینور البته کاش با گردن کج بود جوری میان که انگار هیچ چیزی نبوده. همونایی که میگی قلبشون اجازه نمیده از گیمفا بیان بیرون و این حرفا، وقتی رفته بودن سایت دی بازی تنها کارشون فحش دادن به گیمفا و کاربراش بوده و بعد برگشتن. 

ببخشید دشمنانی که میگی از وجودشون مایه گذاشتن واسه گیمفا مگه سردبیر فعلی از چیش مایه میزاره؟ مگه بچه های تیم الان از چی مایه میزارن؟ نکنه دست مزدا میلیونی شده و ما خبر نداریم؟؟ شایدم به همین دلیله که خیلیا زد به سرشون برگردن. چه میدونم والا :)))))

میگی چرا بخش  خبری حاشیه نداره و کارش رو پیش میبره؟؟؟ خیلی رک بگم. الان افراد به دو دسته تقسیم شدن و هیچ کس هم نمیتونه این رو انکار کنه. یک دسته میشن افرادی که با سعید آقابابایی مشکل دارن و میخوان بکوبوننش و یک دسته ام میشه سعید آقابابایی و چندتا از اعضای سایت..... 

خب حالا بگو بخش خبری دست کدوم یکی از این دو دسته اس؟؟ ها؟ خب معلومه دست کساییه که با سعید مشکل دارن پس نمیان واسه خودشون حاشیه سازی بکنن که. اگه بخش خبری ام به دست سعید آقابابایی یا یکی از کسایی که آقایون باهاش حال نمیکردن بود براش حاشیه میساختن. کسی که حاشیه سازی میکنه سعید نیست. سعید جواب میده فقط. 

فقط یک جمله دیگه میگم. وقتی یک مهمان یک کاربر جدید بیاد این متن هارو بخونه تصویر ذهنیش از گیمفا خراب میشه و فقط به ضرر گیمفا و در نهایت به ضرر کسی که حاشیه سازی میکنه هست. پس کسی که حاشیه سازی میکنه عملا دلش به حال گیمفا نمیسوزه و واسه کینه های خودش هرکاری میکنه S0 (24)
در نهایت فقط می تونید حرف بزنید و ..... S0 (24) S0 (24)  S0 (24)
از ملت غیور و همیشه در صحنه کشورهای کوچک همسایه که برای ارواح می نویسن و کسانی از دیگر گروه ها هم  تشکر میکنیم که از بس بیکارن یه ضرب اینجان.
ناراحت نباشید. درست میشه انشالله برای شما هم. مشکلاتتون حل میشه.
واقعا عالی بود این مطلب. چقدر خالی کرد بار شدیدی از ...... 
احسنت به مازیار عزیز. یکی از برترین مطالب این مدت انجمن رو زد. هر چی گذشت و طومارها رو دیدم بیشتر خوشحال شدم. کلا حس خوبیه ببینی برخی هیچ کار نمیتونن بکنن فقط حرف میزنن.
(08-29-2016, 09:59 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(08-29-2016, 04:39 PM)Moien_fr نوشته است: سلام به سجاد عزیز. این جوابی که میدم رو میتونی بزاری پای دوستیم با سعید آقابابایی یا هر چیز دیگه ای که صلاح میدونی. اما خب منم سعید رو قبل از این که ببینم و درست بشناسم مثل خیلی ها باهاش مشکل داشتم و از اول دوست نبودیم ما. من از کسایی بودم که واقعا با شخصیت سعید مشکل داشتم تا قبل از این که باهاش هم صحبت بشم. اما خب آدما اون چیزی که فکر میکنی نیستن همیشه.
در پاسخ به چیزی که گفتی. شما یه سری حرفا که به ظاهر خوب میان رو میای ترکیب میکنی با یه سری جمله هایی که درست نیستن که حرفت درست به نظر برسه. برای مثال قضیه سایت همسایه. اول که این حرفو میزنی ببین تو فروم های همون سایت همسایه یا جا های دیگش هم در مورد گیمفا میزارن صحبت بشه یا وقتی اسمش میاد واکنششون چیه. دوم این که سعید سردبیر گیمفاست پس وظیفشه که جایی که هست رو با ثبات نگه داره. نکته بعد درباره تیکه انداختن سعید. شما اگه یک جا فقط یک جا دیدی که یک حاشیه رو سعید شروع کنه من کل حرفام رو پس میگیرم و معذرت خواهی میکنم. همیشه اول یه عده میان یه سری حرفا رو مستقیم یا غیر مستقیم میزنن که بی جواب نمی مونه.
پست و مقام به آدم شخصیت نمیده اما شما باید خودتو بزاری جای کسی که دربارش صحبت میکنی و ببینی در اون صورت چه برخوردی میکردی بعد بیای قضاوت کنی. 

درمورد ایراد گرفتن و انتقاد کردن و این که میگی وقتی ازشون انتقاد کنی آبکش میکنن و این حرفا. به خدا اگه انتقاد، انتقاد درست و به جایی باشه و صرفا جهت این که ارزش کار رو بیاری پایین نباشه نه تنها که آبکش نمیشی بلکه استقبال هم میشه. بنده هیچوقت خودم رو در حدی ندونستم که بخوام از کسی بهتر باشم یا بخوام ایراد بگیرم. اما دو سه بار که از مقاله های سعید انتقاد کرده بودم ( قبل این که همدیگه رو ببینیم و صمیمیتمون زیاد بشه) نه تنها برخورد بدی باهام نشد بلکه به خوبی جوابم رو داد. 

خلاصه ریشه تمام این جوی که علیه یک نفر یعنی سعید آقابابایی راه افتاده مشکلات شخصی و بچه بازی هست. پس بهتره ادامه پیدا نکنه
سلام به محمد معین عزیز، یکی از پیشکسوت‌ها و با سابقه‌های فروم گیمفا که شخصا هم احترام ویژه‌ای براشون قائلم.
خوشبختانه فرصت این بوجود اومد که یکبار برای همیشه این موضوع رو تمومش کنم و راحت حرفمو بزنم. معین جان بذار برگردم یکمی عقب‌تر از جایی که شروع کردی. دوره‌ای رو به یاد دارم که بنده به همراه جمعی از اعضای فروم دست به قلم می‌شدیم و مطالب زوار دررفته خودمونو راهی انجمن می‌کردیم؛ با این شوق و استدلال که شاید، فقط شاید یکی از اعضای فعلی سایت از مطلبمون گذری کنه و یه لایکی هم بزنه تنگش! و چه افتخاری بزرگ‌تر از اینکه یکی از راه برسه و انتقادی هم بکنه! هنوز یادم نرفته که با چه شوقی جواب انتقادات‌شون رو می‌دادم و حقیقتا همین انتقادات محکم و تندی که اعضای سایت می‌کردن بود که راه پیشرفت رو برامون باز گذاشت. تو این راهی که شروع کرده بودم خداشاهده حتی چندین و چند بار از طرف خیلی‌ها حرف‌های ناامیدکننده و بعضا فحش و تیکه بارم شد! دریغ از کوچک‌ترین بی‌احترامی که شواهدش هم هست و می‌تونی بری و مطالب بنده رو مشاهده کنی. الان هم اگر چیزی هستم و الکی الکی گنده شدم، همه و همه به لطف شخصیت بزرگی به اسم حامد زاهدیه که با هیچی قبولم کرد و بهم میدون داد. تاکید می‌کنم؛ با هیچی!
خیلیاتون منو می‌شناسید و نیاز نمی‌بینم که استدلال و دلیل بیارم برای حرفام، اما فقط کافیه برید به مقالات قدیمی جناب آقابابایی سر بزنید و نظراتی که بنده راجع به ایشون داشتم رو ملاحظه کنید. یکی از بزرگترین نویسنده‌های بود که فقط به خاطر اخلاق خوبشون، کارهاش رو دنبال می‌کردم و هر مشکلی هم داشت به‌خاطر اخلاق خوبی که داشتن فراموش می‌کردم. موضوع از جایی شروع شد که بنده با یک نیت خام و پاک، اومدم از مقاله‌‌ی یکی از اعضای تحریریه انتقاد کردم! همین لحظه بود که جناب آقابابایی برای اولین بار از چهره‌ی مهربون و زیبایی که تصور کرده بودم خارج شدن و چیزایی رو بارم کردن که اگر آقام باهام اونجوری حرف میزد مطمعناً جوابش رو می‌دادم؛ اگرچه هیچ وقت جواب جناب آقابابایی رو با بی‌احترامی ندادم چون هربار احساس می‌کنم یک راه برگشتی هست، اما به قول جناب خردمندی: زهی خیال باطل... از اون موقع به بعد نه‌تنها شرایط بنده بهتر نشد، بلکه هرجا که سر میزدیم یا داشتن به بنده تیکه می‌نداختن، یا داشتن توئیت خفن میزدن زد ما، یا داشتن مارو می‌کوبیدن و... خلاصه همون انتقاد نسبتاً کوبنده‌ی ما شد دلیلی بر اینکه دشمن شناخته بشیم؛ غافل از اینکه «سجاد محمدی پور» تو همین گیمفا متولد شده و بعیده که این فضارو به چیزی بفروشه. حتی به نویسندگی در یک سایت و یا جای دیگه‌ای. از اون آدمایی نبودم که وقتی میره، هرچی دوست و معلمی که قبلا داشته رو فراموش کنه. اما راستش میدونی چیه؟ همه‌چیو با یک سری اخلاق‌های خاله‌زنک بازی و *****‌های مسخره خراب کردن و گیمفا هم شد جایی که «سجاد محمدی پور» هیچ جایی توش نداره. این از قبل ماجرا که خواستم بدونی من شروع‌کننده این مسخره بازیا نبودم. وقتی هم که می‌گم «نبودم»، یعنی اگر جایی حرفی، حدیثی، انتقاد نادرستی، تیکه‌ای، توئیتی بر علیه این دوستان دیدید بیاین همین‌جا بگین تا شخصا ازتون عذرخواهی کنم بگم که اشتباه از من بوده.
از همون موقع بود که هرچی حول سایت می‌چرخید رو گذاشتم کنار و یه «گور پدر آرزوهات» زدم تنگش. از این به بعد خواستم انتقاد کنم، نه به‌خاطر اینکه هدفم کمک کردن به دوستان باشه! نه، فقط به‌خاطر این بود که جناب آقابابایی یک وقت فکر نکنن ما چیزی بلد نیستیم که تا حالا رو نکردیم. رو نکردیم، بخاطر اینکه تا حالا اون ظاهر قشنگی که ازتون ساخته بودیم جلوی چشمامون بود، اما حالا این‌طور نیست.
در رابطه با سایت‌ها همسایه، باید بگم که یک خوبی دارن و اون «خوبی» رو گیمفا نداره. میدونی اون خوبی چیه؟ اینه که هیچ‌وقت جواب یک انتقاد کوبنده رو (که حتی ممکنه بخاطر جو حاکم صورت گرفته باشه) رو نمیزنن به حساب نادونی و هرجا که می‌ریم مسخرمون نمی‌کنن که فقط ثابت کنن حرف خودشون راسته! درحال که این‌طور نیست. این دسته از افراد جوابی برای انتقاد ندارن که میان منِ منتقد رو بدنام می‌کنن و اسمم رو میذارن تو لیست سیاه که اگر خدایی نکرده روزی کامنت گذاشت رو سرش خراب شیم. شخصیت جناب آقابابایی که جلوی بنده تقریبا نابود شد و هیچ امیدی هم بهش نیست، اما بازهم به‌خاطر اون لحظات خوبی که تا سه چهار ماه پیش برامون تداعی می‌کرد، دوستشون دارم و بهشون احترام می‌ذارم. و اینکه بزرگترین گناه من که از قضی باعث شد همه رو اون‌طوری که هستن بشناسم، اینه که اومدم انتقاد کوبنده‌ای نسبت به یک مطلب پر از اشتباه کردم. همین! حرفای درست من شد دلیلی برای شناختن یک سری از استادنماهای گیمفا...
نقل‌قول: اول که این حرفو میزنی ببین تو فروم های همون سایت همسایه یا جا های دیگش هم در مورد گیمفا میزارن صحبت بشه یا وقتی اسمش میاد واکنششون چیه.
خطاب به این حرفتون هم باید بگم که ما توی فروم گیمفا داریم در مورد «گیمفا» صحبت می‌کنیم. این یعنی منِ کاربر ساده می‌تونم نسبت به اتفاقاتی که توی سایت داره اتفاق میفته نظر بدم و بعید میدونم هیچ‌کجای دنبا با این موضوع مشکلی داشته باشن. اگرچه با حرفتون موافقم و قبول دارم که تو فضاهای دیگه «گیمفا» چندان وجهه‌ی خوبی نداره، اما این رو هم قبول کنیم که بیشتر این بازخوردهارو خودمون بوجود میاریم. قضیه‌ی کُنش و واکنشه دیگه...

نقل‌قول: شما اگه یک جا فقط یک جا دیدی که یک حاشیه رو سعید شروع کنه من کل حرفام رو پس میگیرم و معذرت خواهی میکنم.
فقط یکجا؟ به روی چشم. توی خصوصی اگر لازم شد برخورد ایشون با آخرین انتقادی که از اعضای سایت کردم رو ببینید فکر کنم اندکی متوجه اوضاع میشین. بدجور ناراحتم، ناراحت از اینکه چرا خودم رو با یه انتقاد کوبنده خراب کردم که یهو بیان اینجوری بذان تو کاسه‌م. درسته انتقادم اندکی لحن درست نداشت (هرچند من معتقدم لحنش هم درست بود. چرا؟ چون یک سری از اساتید اگر بهشون نگی «استاد» ناراحت میشن و درجا واکنش نشون میدن)، اما لیاقت کدوم گوسفندیه که اینجوری تو کل فروم بدون هیچ منطقی ضایع کننش و بعد هم به خودشون افتخار کنن که «دیدی چی شد؟ این یارو منتقده رو جوری زدم که هیچ‌وقت از جاش بلند نشه»... در مقابل این حرفا هم سکوت کردم، چون از قدیم ندیما یادمون دادن سکوت مال مرده. اما میدونی قضیه چی شد؟ اون‌قدر در جواب ابلهان سکوت کردیم که آن‌ها پنداشتن سکوت به معنای رضایت است و عاقبت‌مون اینی شد که می‌بینید.

نقل‌قول: به خدا اگه انتقاد، انتقاد درست و به جایی باشه و صرفا جهت این که ارزش کار رو بیاری پایین نباشه نه تنها که آبکش نمیشی بلکه استقبال هم میشه.
نمونه‌ی همین انتقادی که گفتی رو بنده در همین پست قرار دارم، اما بازخورد خوبی نداشت S0 (22) کم مونده بود یک سری از اساتید پاشن مارو بزنن...
خلاصه سرت رو درد آوردم معین جان. می‌دونم که این حرفا چیزی رو درست نمی‌کنه بازهم همین آشه و همین کاسه، اما خواهش می‌کنم فقط برای یک‌بار هم که شده، قضیه رو از دید ما ببینید. امیدوارم سرت رو درد نیاورده باشم؛ هرچند هرکی با ما هم‌کلام میشه از بس پرحرفی مارو می‌شنوه از جامعه مجازی لفت میده که امیدوارم از این دسته از افراد نبوده باشی S0 (2) مخلص همگی...
سجاد جان لطف داری شما. 
ببین این رو صدبار گفتم و باز هم میگم عزیزم این که بخوای متن رو با احساس و جملات قشنگ ترکیب کنی تا حرفت رو به کرسی بنشونی کار درستی نیست هرچند خیلی وقت ها جواب میده اما اینجا نه.

قبل از جوابی که میخوام بهت بدم این رو بگم که یه عادتی که دارم خوبه یا بد، اینه که تا چیزی درست بودنش بهم ثابت نشه قبولش نمیکنم. 

اول این که اون انتقادی که کردی و سعید هم بعدش جواب داده بهت رو من در جریان نیستم و قضاوت نمیکنم. اما این که میگی یه جوی علیه تو راه افتاده که بخواد مثلا سعید به بقیه بگه که بیان تو رو مسخره کنن یا برعلیه تو توئیت بزنن واقعا واقعا واقعا خنده داره داداش گلم. یعنی اصلا با منطق جور در نمیاد این حرفت. و محض اطلاع اون دسته ای که تورو مسخره کردن و این حرفا نه ربطی به سعید داشتن نه تیم تحریریه. اونا یه عده ان که هر دفعه طرف یکی رو میگیرن و جو سازی میکنن. همین.

نقل‌قول: از همون موقع بود که هرچی حول سایت می‌چرخید رو گذاشتم کنار و یه «گور پدر آرزوهات» زدم تنگش. از این به بعد خواستم انتقاد کنم، نه به‌خاطر اینکه هدفم کمک کردن به دوستان باشه! نه
به نظر خودت از جمله بالا چه چیزی رو میشه استنباط کرد؟ فقط میشه به این نتیجه رسید که شما انتقاد های الکی تصمیم گرفتی بکنی واسه جبران کردن گذشته.

نقل‌قول: در رابطه با سایت‌ها همسایه، باید بگم که یک خوبی دارن و اون «خوبی» رو گیمفا نداره. میدونی اون خوبی چیه؟ اینه که هیچ‌وقت جواب یک انتقاد کوبنده رو (که حتی ممکنه بخاطر جو حاکم صورت گرفته باشه) رو نمیزنن به حساب نادونی و هرجا که می‌ریم مسخرمون نمی‌کنن که فقط ثابت کنن حرف خودشون راسته! درحال که این‌طور نیست.

این مشکلی که داری میگی مشکل گیمفا هم نیست گلم. گیمفا کادرش اونقدر بیکار نیستن که بخوان هر کاربری که انتقاد کنه به قول خودش رو اذیت کنن و این کارا. واقعا این به دلیل جو سازی و داستان سازی های ذهنیته.  شما انتقاد بکن ، قصدت تخریب نباشه. حرفت درست باشه ، صد در صد استقبال میشه.

نقل‌قول: قضیه‌ی کُنش و واکنشه دیگه...
میشه قضیه کنش و واکنش رو اینجا یکم شرح بدی؟ بگی کنش چی بوده واکنش چیه؟  یعنی تو گیمفا مسئولینش آمدن تو جاهای عمومی از بقیه بد گفتن و فحش دادن بعد بقیه هم این کارو کردن؟؟؟؟؟ آره؟؟؟!!!!

یا بهتره بگیم یکسری مسئولین وقتی اینجا بودن از بقیه جا ها بد میگفتن و وقتی رفتن بقیه جاها از اینجا بد گفتن. در هر صورت اینم چیز مهمی نیست که سرش بحث کنیم .

نقل‌قول: فقط یکجا؟ به روی چشم. توی خصوصی اگر لازم شد برخورد ایشون با آخرین انتقادی که از اعضای سایت کردم رو ببینید فکر کنم اندکی متوجه اوضاع میشین. بدجور ناراحتم، ناراحت از اینکه چرا خودم رو با یه انتقاد کوبنده خراب کردم که یهو بیان اینجوری بذان تو کاسه‌م. درسته انتقادم اندکی لحن درست نداشت (هرچند من معتقدم لحنش هم درست بود. چرا؟ چون یک سری از اساتید اگر بهشون نگی «استاد» ناراحت میشن و درجا واکنش نشون میدن)، اما لیاقت کدوم گوسفندیه که اینجوری تو کل فروم بدون هیچ منطقی ضایع کننش و بعد هم به خودشون افتخار کنن که «دیدی چی شد؟ این یارو منتقده رو جوری زدم که هیچ‌وقت از جاش بلند نشه»... در مقابل این حرفا هم سکوت کردم، چون از قدیم ندیما یادمون دادن سکوت مال مرده. اما میدونی قضیه چی شد؟ اون‌قدر در جواب ابلهان سکوت کردیم که آن‌ها پنداشتن سکوت به معنای رضایت است و عاقبت‌مون اینی شد که می‌بینید.

بی صبرانه منتظرم که برام توی خصوصی بفرستی که ببینم سعید چه حاشیه ای رو شروع کرده. جواب دادن به انتقاد یک نفر نمیشه حاشیه سازی.  اگه اینو حاشیه حساب کنیم که سردبیر کلا جواب انتقاد کسیو نباید بده. اما شما هرچیزی که داری بهش استنباط میکنی رو، رو کن.
نقل‌قول: نمونه‌ی همین انتقادی که گفتی رو بنده در همین پست قرار دارم، اما بازخورد خوبی نداشت [تصویر:  s0%20(22).gif] کم مونده بود یک سری از اساتید پاشن مارو بزنن...
 انتقادی که تو همین پست گذاشتی ، پر بود از متلک و تیکه هایی که اونقدر واضح بودن که بچه 5 ساله هم میفهمشون. پس انتقاد درستی نبود. اگه بقیه انتقاداتت هم اینطوری بودن که .......

نقل‌قول: خلاصه سرت رو درد آوردم معین جان. می‌دونم که این حرفا چیزی رو درست نمی‌کنه بازهم همین آشه و همین کاسه، اما خواهش می‌کنم فقط برای یک‌بار هم که شده، قضیه رو از دید ما ببینید. امیدوارم سرت رو درد نیاورده باشم؛ هرچند هرکی با ما هم‌کلام میشه از بس پرحرفی مارو می‌شنوه از جامعه مجازی لفت میده که امیدوارم از این دسته از افراد نبوده باشی [تصویر:  s0%20(2).gif] مخلص همگی...
نه این چه حرفیه سردرد چیه.... این حرفا میتونست چیزی رو درست کنه اگه یکم از بیرون به قضیه نگاه میکردیم و منطق رو حاکم میکردیم جای احساس( شامل خیلی چیزا میشه) 
قضیه رو از دید شما دیدم. یعنی اونقدر که قضیه رو از دیده شما دیدم قبلا الانا از دید خودم ندیدم. S0 (24)
[تصویر:  keep-calm-and-dont-be-a-drama-queen-2.jpg]
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
(08-28-2016, 01:30 PM)Hitler.16 نوشته است:
چقدر عنوانش اشناست اها اینه
(دوستان کاپی کار خوبی نیست S0 (2) )
[تصویر:  cwyd_untitled.png]

سلام. خب الان که چی؟ من نمیدونستم که کلمه‌ی ارواح به صورت انحصاری برای اون سایت ساخته شده. من توی عمرم حتی یک بار هم وارد اون سایت نشدم که بخوام از روش کپی برداری کنم. عنوان این مطلب کار مشترکی بوده بعد از تلاش‌های 3 نفر و حدودا به دست اومدن 9 اسم، انتخابش کردیم. مسخره بازی هم جا و مکانی داره.

(08-28-2016, 11:49 AM)saeed aghababaee نوشته است: مطلب جذاب و باحالی بود و از لحن طنزش خیلی خوشم اومد. نه این که به خاطر این که خودم اول هستم بگم بلکه اگر هر جایگاهی بودم همین کخه توی این لیستم کافیه. مگه دانیال جایگاه بالاتر از من باشه غیر طبیعیه؟ نه.  مگه عرفان و یونس و ... جایگاه بالاتر از من باشن غیر طبیعیه؟ نه به هیچ وجه. همه نویسنده های درجه یکی هستن که توی این لیست اومدن. همه همکار بودیم و هستیم و داریم گیمفا رو روز به روز بالاتر می بریم. 
ممنون از مازیار و سامرند عزیز که به من لطف داشتن و بنده رو لایق جایگاه اول دونستن. باعث افتخاره که با هر کدوم از این نویسنده هایی که گفتین، توی این لیست هستم و باهاشون همکار بودم و هستم. باز هم از این مطلب زیباتون تشکر میکنم. ادم خوشحال میشه وقتی میبینه زحمت بسیار زیادش دیده میشه.
به امید موفقیت روز افزون برترین و بزرگترین سایت گیم ایران، گیمفای عزیز و دوست داشتنی.

سلام سعید جان. نظر لطفته. والا بعضی از دوستان هستن که هنوز معنی واقعی کلمه‌ی طنز رو نمی‌دونن! والا برای من عجیب بود، شخصی که اصلا فعالیتی توی انجمن نداره الان اومده یه طومار متن نوشته که من حوصله خوندنش رو ندارم و میدونم یه مشت چرندیاتی بیش نیست.  هرچی که دلتون میخواد بگید برای من مهم نیست. کلا از هر کدوم از دوستان منم بپرسید میدونن حوصله خوندن متن‌های طولانی که محتویاتش یک مشت چرت و پرته ندارم. من آخر مقاله از تمامی دوستانی که توی لیست نبودن معذرت خواهی کردم و گفتم که فقط مقاله جنبه‌ی طنز داره و تمامی نویسندگان سایت روی چشم ما جا دارن. خب این یعنی چی؟! یعنی که بنده فقط می‌خواستم یه شوخی کوچیک با نویسنده ها بکنم نه این که مقالاتشون رو بکوبم و بگم مقالات تو چر اینطوریه و...!

(08-28-2016, 01:37 PM)Tyrion نوشته است: عجیبه از پروفایل همه موقع آفلاین بودن عکس گرفتی، به جز همون عزیزی که باید خاموش باشه!  S0 (2)

آره خب چه کنیم از شانسشه دیگه S0 (2)

(08-28-2016, 04:33 PM)Moien_fr نوشته است: مقاله خوب و جالبی بود. واقعا اکثر کسایی که تو این لیست بودن شایسته این رتبه های یا حتی بهتر از این ها هستن.
درباره نفر اول سعید جان ام باید بگم که از خوش قلب ترین آدمایی هست که از ابتدا تو انجمن بودن و هستن. واقعا بعد از این که یه چند ساعتی رو پیشش بودم و باهاش هم صحبت شدم به این نتیجه رسیدم که از چیزی که فکر میکردم خیـــــلــــــی بهتره. چه از لحاظ کاری و چه از لحاظ شخصیتی سعید رو خیلی قبول دارم.  حضور سعید و امثال سعید میتونه گیمفا رو به اون چیزی که لیاقتش هست برسونه. امیدوارم همیشه موفق باشه و رو به جلو حرکت کنه. همچنین سایر دوستان

سلام معین جان.
درسته همینطوره، ولی خب چه کنیم بعضی از افراد هستن که همیشه منتظرن یه فرصت پیدا کنن تا چرندیات خودشون رو بگن. ولی خب اینو نمیدونن که حرفاشون مهم نیست ..  S0 (24) حالا این چیزای بیهوده رو ول کن، ممنون از این که نظر دادی S0 (74)

(08-28-2016, 07:48 PM)Lightninghero نوشته است: به نظرم خوبه سالی یه بار صرفا برای سرگرم شدن و شناخت افراد از این تاپیک ها بزنیم البته بهتر بود درباره این نویسندگان گرامی بیش تر توضیح می دادید 
خسته نباشید

سلام علی جان.
بله واقعا مناسبه ولی خب چه کنیم بعضی از افراد انگیزه‌ی انتشار اینجور مطالب رو می‌گیرن از آدم  S0 (24)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video ماجرا های گیمفا | اگزوشیست ها Lightninghero 7 3,092 03-13-2017, 06:17 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,320 09-24-2016, 04:38 PM
  ترول های انتقادی گیمفا Farhan 272 69,676 07-22-2016, 04:36 PM
آخرین ارسال: HeathcliffAndrewLedger
Music ماجرا های گیمفا | من بهترینم! Lightninghero 18 6,200 06-09-2016, 01:01 AM
Music پادکست صوتی طنز (اختصاصی انجمن گیمفا) | موضوع این هفته قتل در کوچه های گیمفا Lightninghero 36 8,753 04-11-2016, 08:25 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان