امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یوبیسافت به دنبال راه چاره! آپدیتی جدید برای Assassin’s Creed Unity منتشر خواهد شد
نه! مثل اینکه Assassin’s Creed Unity ساخته شده تا مشکل ساز شود

لحظاتی پیش وبسایت vg247 اعلام کرد که یوبیسافت در حال کار بر روی آپدیتیست تا بتواند مشکلات بازی Assassin’s Creed Unity را حل کن

به گفته این سایت این شرکت در حال حاضر درتلاش برای رفع مشکلات بسیاری می باشد و آپدیتی که منتشر می شود در پی حل مشکلات نام برده شده زیر است :
1-سقوط آرنو به زمین (زیر پاش خالی می شه هی دست و پا می زنه البته الکی نه ها وقتی از ارتفاع می پره )
2-رفع crash کردن بازی هنگام وارد شدن به بش co-op
3-گیر کردن آرنو در چرخ دستی هایی ککه بارشان یونجه است (اون چرخ دستی های معروف سری که بارشون یونجه های زرد رنگه رو می گه رو می گه)
4-تاخیر در ظاهر شدن منوی اصلی در هنگام شروع بازی

یوبیسافت همچنبن حل کردن مشکلات گرافیکی و فریم ریت و ...  را هم در برنامه کاری خود قرار داده

یوبیسافت شما کاربران کارت های گرافیکی AMD رانیز همچنان بیاد دارد و در پی حل مشکلات این بازی بر روی این کارت ها نیز می باشد

[تصویر:  64844273503318035752.jpg]

منبع:
http://www.vg247.com/2014/11/13/upcoming...-glitches/

بابا اول میرفت سراغ فریم ریت.گرچه فکر کنم حالا حالا ها نیاد آپدیتش.
روی کارت های amd مشکلاتش بیشتره؟؟؟

(11-13-2014, 03:15 PM)'ali.7612' نوشته است: بابا اول میرفت سراغ فریم ریت.گرچه فکر کنم حالا حالا ها نیاد آپدیتش.

این بازی رو کارت هایی که گفتن روش بهینه شده و فلان کلی مشکل داره وای به حال AMD دیگه خودت موضوع رو بفهم برای اطلاعات بیشتر از این مشکلات برو این شیش تا عکس آخر که همش از UNITY هست رو ببین

https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%B9%D...1?page=107

خخخخخخخخخخخخخ

(11-13-2014, 03:20 PM)'GUN-AGE' نوشته است:
(11-13-2014, 03:15 PM)'ali.7612' نوشته است: بابا اول میرفت سراغ فریم ریت.گرچه فکر کنم حالا حالا ها نیاد آپدیتش.

این بازی رو کارت هایی که گفتن روش بهینه شده و فلان کلی مشکل داره وای به حال AMD دیگه خودت موضوع رو بفهم برای اطلاعات بیشتر از این مشکلات برو این شیش تا عکس آخر که همش از UNITY هست رو ببین

https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%B9%D...1?page=107

خخخخخخخخخخخخخ

اینا رو قبلا یه جا دیگه دیده بودم.یوبی هم شورشو در آورد.حالا مثلا بگیم رو pc ایراد داره،ps4 چی؟بازی رو کنسول که باید ثابت باشه.اونوقت میاد میگه 30 فریم بازیو سینماتیک میکنه!!!حتما 20 فریم دیگه خیلی سینماتیک میشه!!!

چقدر براش تبلیغ کرد اینقدر که به این امید داشت به روگ نداشت اما برعکس شده یونیتی نا امیدش کرد
این دیگه چجور خبریه؟ وظیفه خبرنگار اینه که تو ارائه خبر بی طرف باشه!!!
99 درصد بازی ها بعد از انتشارشون براشون آپدیت منتشر میشه؛ ولی این دلیل نمیشه که بیای اینطوری خبر بنویسی!!!!
همچین اعتباری هم از دست نرفته که شما داری شورشو در میاری! اگه به متا و باگ میگی رسوایی و بی اعتبار شدن اعتبار یک شرکت باید بگم واقعا متاسفم  چون که اعتبار یه شرکت نه به متاه نه با باگ های بازی بلکه اون طرفدارا و بازیبازای اون بازی هستند! جالبه یه نفر میاد میگه بازیش افتضاحه و یوبی ترکونده بعد میاد میگه "به هر حال میگیرم ببینم چطوره"[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در ضمن انتشار یه آپدیت تو کمتر از یه هفته که بد نیست! این نشون دهنده اینه که یوبیسافت ضرب العجلی دنبال رفع مشکلات بازی(و میشه گفت به گیمر ها اهمیت میده-حالا همین جمله آخرم رو نگیرید برام فلسفه ببازید ها-)
[تصویر:  ul16g3rd2d8d9kxx7iql.jpg]

متن خبر باید بی طرفانه و بدونه طعنه، کنایه و متلک باشه.
اما خوب با توجه به این وصعیت باید به حال یوبیسافت گریه کرد! اون از Watch Dogs که هر کسی بلند شد براش ماد منتشر کرد که بلکه یکم سر فرمش بیارن، اینم از این که از سال 2010 هست توسعه ش شروع شده. یعنی تو این 4 سال واقعا نتونستن چنین مشکلاتی رو شناسایی رو رفع کنند؟!
(11-13-2014, 03:49 PM)'assassinwanted' نوشته است: این دیگه چجور خبریه؟ وظیفه خبرنگار اینه که تو ارائه خبر بی طرف باشه!!!
99 درصد بازی ها بعد از انتشارشون براشون آپدیت منتشر میشه؛ ولی این دلیل نمیشه که بیای اینطوری خبر بنویسی!!!!
همچین اعتباری هم از دست نرفته که شما داری شورشو در میاری! اگه به متا و باگ میگی رسوایی و بی اعتبار شدن اعتبار یک شرکت باید بگم واقعا متاسفم  چون که اعتبار یه شرکت نه به متاه نه با باگ های بازی بلکه اون طرفدارا و بازیبازای اون بازی هستند! جالبه یه نفر میاد میگه بازیش افتضاحه و یوبی ترکونده بعد میاد میگه "به هر حال میگیرم ببینم چطوره"[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در ضمن انتشار یه آپدیت تو کمتر از یه هفته که بد نیست! این نشون دهنده اینه که یوبیسافت ضرب العجلی دنبال رفع مشکلات بازی(و میشه گفت به گیمر ها اهمیت میده-حالا همین جمله آخرم رو نگیرید برام فلسفه ببازید ها-)

نه من کی گفتم اعتبار از دست رفته و بد بخت شده و فلان ولی قبول دارم منظورم رو بد رسوندم اگه به آواترمم دقت کنین می بینید که از فن های این بازی هستم در اون جمله منظور از اعتبار از دست رفته ناراحت شدن طرفداران و دل شکستشونه و باز گرداندنش هم منظور خوش حال کردن طرفداراست و به دست آوردن دوباره دلشونه ولی منم قبول دارم اشتباه کردم و اون جمله رو حذف می کنم و از شما ممنونم که به من تذکر دادید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(11-13-2014, 04:07 PM)'Expellite' نوشته است: متن خبر باید بی طرفانه و بدونه طعنه، کنایه و متلک باشه.
اما خوب با توجه به این وصعیت باید به حال یوبیسافت گریه کرد! اون از Watch Dogs که هر کسی بلند شد براش ماد منتشر کرد که بلکه یکم سر فرمش بیارن، اینم از این که از سال 2010 هست توسعه ش شروع شده. یعنی تو این 4 سال واقعا نتونستن چنین مشکلاتی رو شناسایی رو رفع کنند؟!

چشب الان همیه کنایه ها و... رو حذف می کنم

من به شخصه اگه از بازی بد گفتم آخه دلم میخواد همیشه ac تک باشه.لیاقت این بازی بیشتر از اینه که به خاطر 4تا باگ بهش ایراد بگیرن.
(11-13-2014, 04:07 PM)'Expellite' نوشته است: متن خبر باید بی طرفانه و بدونه طعنه، کنایه و متلک باشه.

به نظر من یکی از دلایلی که بازی ها و پروژه های یوبی همش شکست میخوره اینه که همیشه قسمت اصلی کار رو میده به استدیوی مونترال؛ درسته این استدیو تو کارش خیلی حرفه ایه ولی مدیرای یوبی هم با اینهمه بازی ای که به گردن این استدیو میندازن انصافا بهره وری بازی ها و کیفیتشونو میارن پایین؛ شما نگاه کنید چند تا بازی در سال از این استدیو منتشر میشه؟ نگاه کنین همین امسال در حین ساخت بازی AC:U چند بازی از همین استدیو مونترال منتشر شد؟ انصافا امسال با این همه بازی که تو دست استدیو مونترال بود همین بازی هم عجیبه که متاش بالای هشتاد شد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظر من اگه یوبیسافت حجم کاری این استدیو رو کم کنه مطمئنا بازی های این استدیو کیفیت بسیار بسیار بالایی خواهند داشت و مطمئنم اگه منتقدا هم به این موضوع فکر کنن به حرف من می رسند(که از اواسط سال 2014 بود که اعلام کرد قراره از سال آینده تمام کار فرانچایز Assassin's Creed رو به مونترال نسپاره و استدیو های دیگه مثل استدیوی کبک تو ساخت این بازی کمک کنن و استدیوی مونترال بر اونا نظارت کنه در صورت چنین اتفاقی من یقین دارم حتی بازی Assassin's Creed حتی از شاهکار کل فرانچایزش یعنی شماره دوش فراتر میره)

[تصویر:  ul16g3rd2d8d9kxx7iql.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 433 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,686 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,237 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,351 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان