امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
╚تاپیک جامع برنامه استیم ■ اموزش ها و حل مشکلات
بازی پیس ۲۰۱۷ باید به اینترنت وصل باشه تا اجرا شه مثل نید فور اسپید جدیده
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
سلام لطفا به سوالام پاسخ بدید 
1)برای ساختن اکانت استیم با شیلتر شکن وارد بشم یا بدون شیلتر شکن؟؟ چون وقتی با آی پی ایران وارد میشی نمیتونی gta v رو بخری 
2)تو پست گفته بود (حال به اسانی از استور می توانید بازی بخرید ولی برای باز شدن مارکت،خرید و فروش ایتم باید 30 روز منتظر بمانید))  یعنی اگه امروز استیم والت رو فعال کنم یک ماه بعد میتونم gta v رو بخرم؟؟
پاسخ
(10-25-2016, 07:13 AM)Shaltook نوشته است: سلام لطفا به سوالام پاسخ بدید 
1)برای ساختن اکانت استیم با شیلتر شکن وارد بشم یا بدون شیلتر شکن؟؟ چون وقتی با آی پی ایران وارد میشی نمیتونی gta v رو بخری 
2)تو پست گفته بود (حال به اسانی از استور می توانید بازی بخرید ولی برای باز شدن مارکت،خرید و فروش ایتم باید 30 روز منتظر بمانید))  یعنی اگه امروز استیم والت رو فعال کنم یک ماه بعد میتونم gta v رو بخرم؟؟

سلام
1) نه نیازی به فیلتر شکن نیست برای ساختن اکانت و اکثر بازیها، ولی بعضی بازی ها صفحشون فیـــلتره و باید از فیــــلتر شکن استفاده کنی، برای من که اینطور بود.
2)...
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه. ببخشید شما کرک آنلاینی سراغ دارید که به بازی civilization vi بوخوره؟؟ من نسخه ی civilization vi ام RELOADED  هستش. واقعا ممنون میشم بهم بگید کجا دارتش

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
(10-28-2016, 03:25 PM)ebrahimnankali نوشته است: سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه. ببخشید شما کرک آنلاینی سراغ دارید که به بازی civilization vi بوخوره؟؟ من نسخه ی civilization vi ام RELOADED  هستش. واقعا ممنون میشم بهم بگید کجا دارتش

کسی کرک آنلاین مناسب با نسخه ی RELOADED سراغ نداره ؟  Confused

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
(10-28-2016, 11:41 PM)ebrahimnankali نوشته است:
(10-28-2016, 03:25 PM)ebrahimnankali نوشته است: سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه. ببخشید شما کرک آنلاینی سراغ دارید که به بازی civilization vi بوخوره؟؟ من نسخه ی civilization vi ام RELOADED  هستش. واقعا ممنون میشم بهم بگید کجا دارتش

کسی کرک آنلاین مناسب با نسخه ی RELOADED سراغ نداره ؟  Confused

دوست عزیز مطمئن باشید چیزی که مینویسید دیده میشه، اینقدر پیام تکراری ندید راجب یه موضوع
کرک آنلاینش هم گشتم نبود متاسفانه
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
سلام
من رمز اکانت استیممو فراموش کردم ولی وقتی گزینه فراموشیو میزنم تا مرحله ی گارد پیش میره یعنی کد گاردو توی سایت وارد میکنم بعد که گزینه ادامرو میزنم به صفحه قبلش بر میگرده با قند شکن و بدون اون هم تست کردم نشده. کمک کنید.
پاسخ
اقا چجوری بازی ها رو با فریم کمتر تو کامپیوتر اجرا کنیم
پاسخ
سلام دوستان
من میخواستم یه بازی بخرم که اولین خریدم هست و قیمتش 4.99 دلاره و قیمتش تو ریجن روسیه 104 روبل هست و خب قیمت روبلش ارزونتر هست و چنج ریجن زدم و الان والتم روبل هست.
چند تا سوال برام پیش اومده:
۱- این که چجوری اکانتم رو 105 روبل شارژ کنم؟ اگر سایت مطمئنی میشناسید معرفی کنید لطفا. (اگر قوانین اجازه معرفی توی اینجا رو نمیده لطفا توی پیام خصوصی معرفی کنید)
۲- با خرید این بازی محدودیت اکانتم برطرف میشه که بتونم دوستام رو اد فرند کنم و آیتم ترد کنم؟
۳- تو پست اول گفته شده که: هر بازی که در استیم با والت روبل خریداری بشه،اون بازی رجین لاک محسوب میشه، ایا همچنان همینطور هست؟
پاسخ
(01-20-2019, 02:19 AM)Mr. Ben نوشته است: سلام دوستان
من میخواستم یه بازی بخرم که اولین خریدم هست و قیمتش 4.99 دلاره و قیمتش تو ریجن روسیه 104 روبل هست و خب قیمت روبلش ارزونتر هست و چنج ریجن زدم و الان والتم روبل هست.
چند تا سوال برام پیش اومده:
۱- این که چجوری اکانتم رو 105 روبل شارژ کنم؟ اگر سایت مطمئنی میشناسید معرفی کنید لطفا. (اگر قوانین اجازه معرفی توی اینجا رو نمیده لطفا توی پیام خصوصی معرفی کنید)
۲- با خرید این بازی محدودیت اکانتم برطرف میشه که بتونم دوستام رو اد فرند کنم و آیتم ترد کنم؟
۳- تو پست اول گفته شده که: هر بازی که در استیم با والت روبل خریداری بشه،اون بازی رجین لاک محسوب میشه، ایا همچنان همینطور هست؟

سلام
1- گیفت کارت 5 دلاری بخر شارژ کن اگه ریجن استور اکانتت روسیه باشه روبل شارژ میشه
2- تو استیم هرچی بخری به ارزش 5 دلار اکانتت Unlimit میشه
3- ریجن بازی روسیس ولی زبون بازی انگلیسی برای خرید هم باید حتما ایپی روسیه باشی وگرنه نمیزاره خرید کنی
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 273,219 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  مشکلات کومپانی اف هیروز دو mani 83 0 1,833 01-10-2021, 07:29 PM
آخرین ارسال: mani 83
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,844 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین
Bug مشکلات بازی resident evil 2 remake s.ebrahim.v 1 2,049 10-05-2020, 01:46 AM
آخرین ارسال: monji_saviour
  اموزش شگفت انگیز اجرای بازی GTAV در کامپیوتر های فوق زغالی علیرضا! 56 85,029 07-26-2019, 01:25 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان