امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♨️ خبر داغ:انتشاربازی قتل در کوچه های تهران 2
سلام
آقایون، بازی ایرانی میخواید ببینید چه کیفیتی دارند به ترتیب بهترین به دیگران من توصیه میکنم:
1- تگ و وی در سیاره میترا
2-شبان
3-گرشاسپ1

4-مبارزه در خلیج عدن
5-جاده های نبرد

کسی هست اینها (شماره 1 و 2) رو بازی کرده باشه؟؟؟
اگر نه، نباید به بازی های ایرانی اینطوری بتوپید.  میتونید بگید مثلا این بازی بد بود، اون بازی خوب بود.
بازی ایرانی عالی نیست، جای کار داره اما بینشون بازیهایی هست که میتونیم بهشون افتخار کنیم و از بازی کردنشون لذت ببریم

امیدوارم بازیهایی که این روزها منتشر میشوند و هرکدوم نقطه قوت و ضعف خودشون رو دارند، درخور باشند.
پاسخ
خیلی عالی واقعا عالی کلیک و اشاره اونم فارسی S0 (29)
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(08-03-2016, 11:32 PM)saber_s نوشته است: سلام
آقایون، بازی ایرانی میخواید ببینید چه کیفیتی دارند به ترتیب بهترین به دیگران من توصیه میکنم:
1- تگ و وی در سیاره میترا
2-شبان
3-گرشاسپ1

4-مبارزه در خلیج عدن
5-جاده های نبرد

کسی هست اینها (شماره 1 و 2) رو بازی کرده باشه؟؟؟
اگر نه، نباید به بازی های ایرانی اینطوری بتوپید.  میتونید بگید مثلا این بازی بد بود، اون بازی خوب بود.
بازی ایرانی عالی نیست، جای کار داره اما بینشون بازیهایی هست که میتونیم بهشون افتخار کنیم و از بازی کردنشون لذت ببریم

امیدوارم بازیهایی که این روزها منتشر میشوند و هرکدوم نقطه قوت و ضعف خودشون رو دارند، درخور باشند.

از نظر کیفیت بازی ایرانی فقط ET (ارتش های فرا زمینی) به معنای واقعی یک شاهکار بود تنها بازی ایرانی بود که از خیریدش راضی بودم 113
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی اندرویدی نبرد زیرزمینی از "شرکت فاضلاب تهران" BlazingFallGames 0 1,125 06-16-2016, 09:21 PM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
  اخبار ایرانی: بازی «قتل در کوچه‌های تهران۲» اواخر بهمن منتشر می‌شود Station 1 1,200 01-30-2016, 12:31 PM
آخرین ارسال: Dark Vampire

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان