امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016؛ سال کهنه‌ سربازان صنعت گیم | 13 عنوان مورد انتظار 2016 [قسمت اول]
سلام، خسته نباشید

مقاله عالی بود و به نظرم موردانتظارترین‌ها، MAFIA III و Gears of War 4ــن

ُُSniper 3 هم چشمم زیاد آب نمی‌خوره حداقل از لحاظ گرافیک

Dead Island 2 هم خیلی منتظرشم ولی آنچنان صر و صدا هم نکرده و دو روز پیش توی Attack of the Fanboy هم خوندم که هنوز در حال ساخته و معلومه که می‌خوان ی بازی خوب و کامل تحویل بدن

Civilization ( اسمش یکم سخته  S0 (2)  ) اتمسفر جالبی داره و باید برای طرفدارهای استراتژیک خوشحال‌کننده باشه ولی فک نکنم عنوان همه‌پسندی باشه

Ghost Recon هم IP یوبی‌سافته و پر از هایپ و تبلیغات  S0 (2) ، ولی بازی قشنگی‌ــه به خصوص اینکه Open Worldـــه و عالی می‌شه چون Ghost Recon: Future Soliderـــو ک بازی کرده بودم زیاد خسته‌کننده بود و آزادی زیادی نداشت

MAFIA III هم ک جای خود داره و 100% شاهد داستان پیچیده و قوی هستیم، به خصوص اینکه ویتو و جو حضور دارن و به نظر می‌رسه که با هم دشمن شدن. شخصیت منفی بازی هم ک سل مارکانوــه شخصیت جالبی به نظر میاد

Gears of War 4 هم به شدت منتظرشم ولی نمی‌تونم تجربه‌ش کنم ولی به نظرم که مارکوس توی بازی نیست، ی جوری شده و اون Gears قبلی نیست. اگرهم اشتباه نکنم سازنده‌ش Coalitionــه که سازنده خوبی هست ولی Gearsــی ک Epic Games می‌ساخت واقعا عالی بود

بازم ممنون بابت مقاله عالی و با لیستم کاملا موافقم 113
پاسخ
سلام و وقت بخیر به مدیر گرامی S0 (74)
محتوای مقاله مناسب بود؛ ولی بنده به تکرار و دوبار قرار دادن یک کلمه در یک جمله برخوردم که کمی ناخوشایند بود S0 (24) یا نکات نگارشی رو جا به جا قرار داده بودید 113 هر چه در توانم بود گذاشتم برای مقاله شما و مشکلات خیلی ریزی پیدا کردم که حداقل صادقانه نظر بدم S0 (24)
هر چند بنده نمی تونم به شما ایراد بگیرم و هنوز هممون تازه کار هستیم و شما مدیر محترم خیلی وقته مقاله می نویسین و استاد ما هستین؛ ولی کنار همه این تشکر و ... باید مشکلات هم گفته بشه که دفعه بعد کاملا بی نقص باشه.
شرمنده بابت پر حرفی بنده و مرسی از اینکه به اراجیف من گوش کردید و امیدوارم به دل نگیرید( این روزا همه به خودشون می گیرن ) S0 (74)
تشکر بابت مقاله پر محتوا و عالی S0 (22)
یاعلی S0 (29)
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
(06-01-2016, 01:04 PM)z170progaming نوشته است: مقاله خوبی بود لذت بردم فقط کاشکی پلتفرم هم میزاشتی خیلی خوب بود
ممنون از پیشنهاد خوب ـتون. حتما تو قسمت دوم اعمال میشه.

(06-01-2016, 01:13 PM)Bad Boss نوشته است: سلام، خسته نباشید

مقاله عالی بود و به نظرم موردانتظارترین‌ها، MAFIA III و Gears of War 4ــن

ُُSniper 3 هم چشمم زیاد آب نمی‌خوره حداقل از لحاظ گرافیک

Dead Island 2 هم خیلی منتظرشم ولی آنچنان صر و صدا هم نکرده و دو روز پیش توی Attack of the Fanboy هم خوندم که هنوز در حال ساخته و معلومه که می‌خوان ی بازی خوب و کامل تحویل بدن

Civilization ( اسمش یکم سخته  S0 (2)  ) اتمسفر جالبی داره و باید برای طرفدارهای استراتژیک خوشحال‌کننده باشه ولی فک نکنم عنوان همه‌پسندی باشه

Ghost Recon هم IP یوبی‌سافته و پر از هایپ و تبلیغات  S0 (2) ، ولی بازی قشنگی‌ــه به خصوص اینکه Open Worldـــه و عالی می‌شه چون Ghost Recon: Future Soliderـــو ک بازی کرده بودم زیاد خسته‌کننده بود و آزادی زیادی نداشت

MAFIA III هم ک جای خود داره و 100% شاهد داستان پیچیده و قوی هستیم، به خصوص اینکه ویتو و جو حضور دارن و به نظر می‌رسه که با هم دشمن شدن. شخصیت منفی بازی هم ک سل مارکانوــه شخصیت جالبی به نظر میاد

Gears of War 4 هم به شدت منتظرشم ولی نمی‌تونم تجربه‌ش کنم ولی به نظرم که مارکوس توی بازی نیست، ی جوری شده و اون Gears قبلی نیست. اگرهم اشتباه نکنم سازنده‌ش Coalitionــه که سازنده خوبی هست ولی Gearsــی ک Epic Games می‌ساخت واقعا عالی بود

بازم ممنون بابت مقاله عالی و با لیستم کاملا موافقم 113
سلام
ُSniper 3 اگه فقط یه نقطه قوت داشته باشه، اون گرافیکشه ... واقعا شما رو راضی نکرده؟
Dead Island 2 و مراحل ساختش هم گویا به ثبات ماه‌های اول معرفیش برگشته. فقط امیدوارم به سرنوشت Homefront Revolution دچار نشه.
Civilization یکی از بهترین و خاطره‌انگیزترین بازی‌های استراتژی ـه که تو بین همه‌ی استراتژی ها یه سبک کاملا جدا و منحصر به فرد داره. نکته ی جالب درباره‌ی بازی اینه که دوره ها تو بازی تغییر می‌کنه. مثلا از روستانشینی شروع می‌کنید و به عصر سلاح های گرم و تکنولوژی های هسته ای و ... می رسید و تا سفر به ماه پیش میرید. من و خیلی از دوستام یه زمانی با نسخه‌ی III  این بازی زندگی می‌کردیم و با هم درباره‌ی میزان پیشرفت هامون حرف می‌زدیم (یادش بخیر!). استراتژی کلا سبک عامه پسندی نیست، اما اگه استراتژی باز باشید، حتما از این بازی لذت خواهید برد؛ البته این بازی حالت همزمان نداره (مثالا مثل Warcraft و Total War و ... نیست)، بلکه نوبتی ـه! تقریبا چیزی شبیه به شطرنج که هر کس تو نوبت خودش حرکت می‌کنه ... خلاصه که این بازی یکی از غول های سبک استراتژی ـه. محض اطلاع هم عرض می‌کنم که متای نسخه‌ی پنجم، 90 ـه!
ممنون از توجه و نظر کاملتون! S0 (74)
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(06-01-2016, 02:59 PM)スヌーピーアミニ نوشته است: سلام و وقت بخیر به مدیر گرامی S0 (74)
محتوای مقاله مناسب بود؛ ولی بنده به تکرار و دوبار قرار دادن یک کلمه در یک جمله برخوردم که کمی ناخوشایند بود S0 (24) یا نکات نگارشی رو جا به جا قرار داده بودید 113 هر چه در توانم بود گذاشتم برای مقاله شما و مشکلات خیلی ریزی پیدا کردم که حداقل صادقانه نظر بدم S0 (24)
هر چند بنده نمی تونم به شما ایراد بگیرم و هنوز هممون تازه کار هستیم و شما مدیر محترم خیلی وقته مقاله می نویسین و استاد ما هستین؛ ولی کنار همه این تشکر و ... باید مشکلات هم گفته بشه که دفعه بعد کاملا بی نقص باشه.
شرمنده بابت پر حرفی بنده و مرسی از اینکه به اراجیف من گوش کردید و امیدوارم به دل نگیرید( این روزا همه به خودشون می گیرن ) 
تشکر بابت مقاله پر محتوا و عالی S0 (22)
یاعلی S0 (29)
سلام スヌーピーアミニ جان!
ممنون بابت نظرتون
گفتن مشکلات ایرادی نداره. خیلی هم خوبه، اما شما فقط گفتید هست! لطفا وقتی مشکل یا ایرادی رو می‌بینید و ذکر می کنید، جاش هم مشخص کنید.
انتقاد های سازنده نه تنها باعث دلگیری من نمیشه، بلکه خوشحال هم میشم که مشکلاتم رو پیدا و حل کنم.

نقل‌قول: هر چه در توانم بود گذاشتم برای مقاله شما و مشکلات خیلی ریزی پیدا کردم که حداقل صادقانه نظر بدم
دست شما درد نکنه، ولی هیچ اشاره‌ای به مشکلات نکردید! اون مواردی هم که اشاره کردید (قسمت های نارنجی)، بررسی کردم و مشکلی با اون مضمون ندیدم. میشه دقیقا بگید کجا مشکل تکرار یک کلمه یا جابه‌جایی علایم رو دیدید؟
ممنون بابت مطالعه
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
من که بیشتر از همه منتظر for honor هستم
اکثر بازی ها جنگی جدیدا توی فضا و... هستند که خوشم به همچین بازی هایی نمیاد!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ناز به راهنمایی در مورد بازی zula neda.aghadadi 0 1,168 03-15-2020, 05:24 PM
آخرین ارسال: neda.aghadadi
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,421 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,216 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  سه گانه S.T.A.L.K.E.R(قسمت اول) Clonel Kovolsky 8 3,509 08-03-2019, 01:23 PM
آخرین ارسال: maxpaingame
  نقد و بررسی بازی Doom 2016 Barbod_VP 0 1,118 12-20-2017, 11:46 PM
آخرین ارسال: Barbod_VP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان