امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 بازی ای که باید به فیلم تبدیل شوند!!!
حتما همه ی ما حداقل یک بار پس از تمام کردن یک بازی عالی پیش خود گفته ایم ""هممممم اگه این فیلم میشد محشر میشد""
این شما و این هم 5 بازی که به نظر من باید فیلم شوند
5. Sleeping Dogs
[تصویر:  sleeping-dogs-pic-12.jpg]

در ساخت این عنوان از فیلم های زیادی ایده برداری شده بود. به نظر میرسد که این بازی کاملا برای تبدیل به فیلم شدن آماده است. البته داستان پلیس چینی (هنگ کنگی!!!) ما می تواند کمی کلیشه ای و تکراری باشد اما فیلم جذابی خواهد ساخت.

4.FAR CRY 3
[تصویر:  top-5-games-that-need-movies-far-cry-3.jpg]

البته این سری قبلا یک فیلم داشت و اون فیلم افتضاح بود اما این بازی قضیه اش فرق می کنه
با دوستا تون میرین تایلند برای تفریحات سالم(!!!) بعد یهو می دزدنتون و می خوان بفروشنتون سوژه بازی و داستان خوراک فیلم ساختنه.
تازه این بازی هم یک شخصیت درجه 1 داشت. اونم واس بود یک زنجیری به تمام معنا

3.Halo
[تصویر:  halo-3-master-chief.jpg]

البته سریال این بازی در دست ساخت است آن هم با تهیه کنندگی استیون اسپیلبرگ و فیلم این بازی هم پیشتر قرار بود ساخته شود اما نشد.
داستان جان اسپارتان داستان بسیار جالب و خوبی است. البته هر کسی قرار باشد در نقش او ظاهر شود مهم نیست چون ما فقط زره معروف مستر چیف را خواهیم دید  بازی هیلو یکی بیبشترین پتانسیل هارا برای تبدیل به فیلم دارد

2.The Last of Us
[تصویر:  thelastofus1-1024x595.jpg]

این بازی واقعا دارای داستانی عمیق است. بازی ای که توانست خاتمه ای بیاد ماندنی بر نسل هفتم کنسول های بازی باشد.رابطه عمیق جوئل و الی و معصومیت الی و خشم جوئل همه ی این ها به علاوه یک محیط آخر زمانی نوید یک فیلم عالی را می دهد فیلمی که می تواند گیمر و غیر گیمر را میخکوب کند
واقعا چیزی ندارم که بگم

1. METAL GEAR SOLID
[تصویر:  mgs4_estara_disponible_manana_martes_17_....28276.jpg]

اگر واقعا منتظر بازی دیگری در جایگاه اول بودید باید بگویم برایتان متاسفم

شاهکار هیدئو کوجیما مطمعنا باید به یک فیلم تبدیل شود کیست که نخواهد اسنیک را بر روی پرده نقره ای نبیند شخصیتی بزرگ و با ابهت ترین کاراکتر در تمام تاریخ گیم

واقعا این بازی حرفی را برای گفتن باقی نمی گذارد

اگر از این مطلب خوشتان آمد تشکر فراموش نشود
[تصویر:  1379098878_76807207117014995971.jpg]
چون می دونم هیچ کس (تکرار می کنم "هیچ کس") توی دنیا توانایی اینو نداره که نقش Snake کبیر رو به خوبی ادا کنه و
هیچ کس هم نمی تونه صدای به یاد موندنی دیوید هایتر رو تقلید کنه پس اصلا دوست ندارم فیلمشو بسازن. می ترسم سابقه این شخصیت بزرگ رو خدشه دار کنه...
مگر این که کارگردان خود کوجیما و نقش اصلی رو هم دیوید هایتر بازی کنه...
=================
اما به نظرم آنچارتد خیلی برای فیلم شدن خوبه.مخصوصا نسخه سوم...
[تصویر:  56589547292205064513.jpg]
به نظرم L.A Noire هم میتونست یک سریال پلیسی خوب بشه البته بازیش هم بیشتر شبیه سریال بود
من با شماره 5 موافق نیستــم!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
اما با بقیه کاملـــا موافقم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
(08-06-2013, 09:50 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: من با شماره 5 موافق نیستــم!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
اسلپینگ داگز به خاطر سبکش و داستانش راحت تر میشه فیلمشو ساخت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
همش باید بشن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

ممنون خیلی خوب بود؛ اما باید این ها رو هم می نوشتی!

1.Heavy Rain
2. Beyond : Two Souls
3.Bioshock : Infinite

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
اگه خدا بیامرز بروسلی زنده بود فیلم sleeping dogs 2 هم اومده بود و alan wake و mafia رو یادت رفت
:)
بیشتر با tlou و FC3 موافقم.ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(08-06-2013, 10:04 PM)AMIR-GAMER نوشته است:
(08-06-2013, 09:50 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: من با شماره 5 موافق نیستــم!!![img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
اسلپینگ داگز به خاطر سبکش و داستانش راحت تر میشه فیلمشو ساخت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اما بازی های بهتری هم میتونن به جای اسلیپینگ داگز ازش فیلم بسازن!مثل Metro:Last Light.

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یاداوری بازی های 2015 ║ بازی های OPEN WORLD ACTION COD♛for♛EV3R 0 1,857 07-07-2015, 01:42 PM
آخرین ارسال: COD♛for♛EV3R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان