امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5=2+2 | تحلیل مفاهیم و بررسی تئوری توطئه‌های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
(05-28-2016, 07:46 PM)Kourosh Gamer S نوشته است: من یه سوال دارم، 
اگه اسماعیل واقعا بیگ‌باسه، پس چرا زمانی که سربازا دارن گلوله میزنن تو سر مرده‌ها که مطمئن شن اونا مردن، تو خودش خرابکاری ( S0 (2)) میکنه؟ ینی انقدر آماتور و ترسو هست بعد از این همه سال تجربه؟

من یه سوال دارم، 
اگه اسماعیل واقعا بیگ‌باسه، پس چرا زمانی که سربازا دارن گلوله میزنن تو سر مرده‌ها که مطمئن شن اونا مردن، تو خودش خرابکاری ( S0 (2)) میکنه؟ ینی انقدر آماتور و ترسو هست بعد از این همه سال تجربه؟

من یه سوال دارم، 
کوروش جان، خودشو خیس نکرد اون پلاستیک سرُم پاره شده بود بخاطر همون خیس شد. بعدش که نشون داد سرم‌ـه.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
مقالـه‌ی جامع و خوبی بود، انصافـاََ من رو که به صندلی میخ کـرد. جا داره تشکر کنم از نویسنده‌ی این مطلب که یک مقـاله‌ی متفاوت عرضه نمودند. انشـالله موفق باشند و به مسیر هموارشون ادامه بدند.

خودم رو در حـدی نمی دونم که بخوام انتقاد کنم از این مقـاله، بذاریـم اساتیـد وارد مِیدون بشن که انتقادهاشون انشـالله سازنده‌تر و جامع‌ترِ 

در مورد متال گیـر باید بگم که تجربه‌ی بی نطیری بود، داستانش خیلی مفهـومی و زیبـا به تحـریر در اومده. در کل یک تجربه‌ی باثبـات و ادامه‌دار برای من بود که ساعت ها من رو میخکوب این جعبه‌ی الکترونیکی پر از معما و عجیب و غریب کرده بود! انشـالله در صنعت گیمیـنگ از این بازی‌ها که دارای عنـاصر خوب و تکرارنشدنی باشند، "زیــاد" ببینیم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,764 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 943 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 964 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,853 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,108 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان