امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alex Morgan به همراه Lionel Messi برروی جلد Fifa 16 قرار خواهد داشت
Electronic Arts اعلام کرد که Alex Morgan بازیکن تیم ملی بانوان آمریکا برروی جلد Fifa 16 قرار خواهد داشت ، وی اولین بازیکن زنی است که برروی جلد این سری قرار می گیرد البته Christine Sinclair از تیم ملی بانوان کانادا و Stephanie Catley از تیم ملی بانوان استرالیا نیز برروی جلد این سری در بازار داخلی خود وجود خواهند داشت.
قرار گرفتن یک بازیکن زن برروی جلد این سری بخاطر این است که برای اولین بار قرار است تیم های ملی بانوان در این سری وجود داشته باشند ، البته EA دلیل قرار گرفتن Morgan برروی جلد این سری را ارزشمند بودن خود بازیکن می داند ، این بازیکن ۲۶ ساله از سال ۲۰۱۰ وارد تیم ملی آمریکا شد و با ۹۱ بازی ملی و به ثمر رساندن ۵۲ گل ارزش های خود را ثابت کرد او همچنین مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ ، بهترین بازیکن سال ۲۰۱۲ آمریکا  را در کارنامه خود دارد.
Alex Morgan در رابطه قرار گرفتنش بر روی جلد Fifa 16 گفت:
نقل‌قول:
افتخار بزرگی نصیب من شده است که برای اولین بار برروی جلد سری EA Sports FIFA قرار بگیرم.
من می دانم که آدم های زیادی این عنوان را در سراسر دنیا بازی می کنند و من واقعا هیجان زده ام که Fifa 16 می خواهد این چنین توجهی به فوتبال بانوان داشته باشد و من را در کنار بزرگترین بازیکن حال حاضر جهان بگذارد.
Fifa 16 در تاریخ ۲۲ سپتامبر (۱۵ شهریور) برروی PC, Xbox One, Xbox 360, PS4, and PS3 انتشار خواهد یافت.

[تصویر:  FIFA-16-box-art-200x113.jpg]

منبع[url=http://www.gamezone.com/news/alex-morgan-joins-lionel-messi-on-cover-of-fifa-16-3421743][/url]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us Part 2 در روز شیوع منتشر خواهد شد + تصاویری از ر White Beard 0 17,235 09-25-2019, 10:04 PM
آخرین ارسال: White Beard
  عنوان Runbow برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد B.A.T 0 1,213 11-08-2016, 04:31 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  با تصاویر جدید Final Fantasy 15 همراه باشید Destiny 0 1,437 08-08-2016, 02:47 AM
آخرین ارسال: Destiny
  تصاویر جدید FIFA 17 تیم بایرن مونیخ را به‌نمایش می‌گذارند Destiny 0 1,441 08-02-2016, 05:21 PM
  KURSK در گیمزکام ۲۰۱۶ قابل بازی خواهد بود + اولین تصاویر Destiny 0 1,212 08-01-2016, 03:58 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان