امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Final Fantasy XV | Official Thread
نقل‌قول: یکی از دلایلش اینه که این سبک رو خیلی از ایرانی ها دوست ندارن و بیشتر کسانی هم که آواتار قسمت جدید رو می زارن و تازه طرفدارش شدن فکر می کنن بازی هک اند اسلش هستش در صورتی که اینطور نیست. همچنین اون فرومی که شما میگید فعالیت در مورد FF درش خیلی زیاده در 24 ساعت 5000 بازدید داره و در هر دقیقه نزدیک 500 نفر آنلاین هستند[تصویر:  s0%20%2824%29.gif]
حرفتون کاملاً صحیحه! متاسفانه تو جامعه ما معنی بازی اینه که یه اسلحه بگیری دستت و بدون هیچ موسیقی و داستانی هر کی جلوت سبز میشه رو منفجر کنی! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بیشتر گیمرهای غربی هم مثل ایرانی ها هستند تو این مورد و اگه ازشون بپرسی بهترین بازی عمرت چیه، میگن:
Call of Duty 10 (من موندم 10 از کجا اومده! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Activision خودش هم نتونسته 10 رو کشف کنه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
PES [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Battlefield [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مقابل طرفدارای FF کسایی هستند که با این سری زندگی می کنند؛ با مرگ Zack گریه کردند، با Cloud جنگیدن، با Sephiroth انتقام گرفتن و با Kadaj گریه کردند! دیگه خیلی ادبی شد! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خلاصه بعضیا با یه تریلر جوگیر می شن و میگن FF عالیه، ولی فرداش میگن زیادم چنگی به دل نمی زنه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
من تا حالا این بازی رو بازی نکرده بودم اونم به دلیل اینکه PS2 نداشتم ولی جدیدا Final Fantasy X/X-2 HD Remaster رو نشستم روی PS3 بازی کرد و واقعا خوشم اومد از بازی موسیقی بازی فوق العاده بود و بازی هم ار گرافیک خوبی برخوردار بود سیستم مبارزاتی بازی هم برام اشنا بود و خوشم اومد چون توی بازی ماریو هم اینجوری بازی کرده بودم فقط یک کمی از طولانی بودن فیلم های بازی خسته شدم ولی در بقیه ی موارد واقعا از بازی خوشم اومد و این رو هم بگم واقا بازی طولانی هست.
این دو نسخه ای هم که تازگی برای PC اومده رو هم دنبالش هستم که بازی کنم ولی جایی گیر نیاوردم بخرم ولی حتما هر جور شده این بازی رو تهیه میکنم و بازی میکنم چون هم با گرافیک بازی حال کردم هم از شخصیت اصلی بازی انگار یه غم سنگینی توی نگاهش هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: این دو نسخه ای هم که تازگی برای PC اومده رو هم دنبالش هستم که بازی کنم ولی جایی گیر نیاوردم بخرم ولی حتما هر جور شده این بازی رو تهیه میکنم و بازی میکنم چون هم با گرافیک بازی حال کردم هم از شخصیت اصلی بازی انگار یه غم سنگینی توی نگاهش هست.
بهتون پیشنهاد می کنم که بازی نکنید! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Lightning هر چه قدر که دیزاینش قشنگه (که البته Nomura طراحی کرده) شخصیت پردازیش و کلاً بازیش آشغاله! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Sasuke این سری رو با نسخه های خراب کرد. قبل از نسخه های مربوط به Lightning متای بازی همیشه بیشتر از 90 و گاهاً 95 بود، ولی این سه نسخه... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(12-20-2014, 11:46 PM)'Zack' نوشته است:
نقل‌قول: این دو نسخه ای هم که تازگی برای PC اومده رو هم دنبالش هستم که بازی کنم ولی جایی گیر نیاوردم بخرم ولی حتما هر جور شده این بازی رو تهیه میکنم و بازی میکنم چون هم با گرافیک بازی حال کردم هم از شخصیت اصلی بازی انگار یه غم سنگینی توی نگاهش هست.
بهتون پیشنهاد می کنم که بازی نکنید! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Lightning هر چه قدر که دیزاینش قشنگه (که البته Nomura طراحی کرده) شخصیت پردازیش و کلاً بازیش آشغاله! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Sasuke این سری رو با نسخه های خراب کرد. قبل از نسخه های مربوط به Lightning متای بازی همیشه بیشتر از 90 و گاهاً 95 بود، ولی این سه نسخه... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ممنون بابت اطلاع رسانی
اخه من شنیده بودم این نسخه ها قشنگه ولی حالا شما میگید افتضاحه و اینکه الان کدوم نسخه های بازی قشنگ هست که بازی کن البته به غیر از اونی که خودم گفتم و اگه میشه اسم تما سری های این بازی رو به همراه اینکه برای چه پلتفرم هایی منتشر شده بگید چون جدیدا به این بازی علاقه پیدا کردم به خاطر موسیقی و شخصیت پردازی.
ولی این سه عنوان رو هم برای اینکه میخوام تمام عنوان های موجود رو بازی کنم بازی میکنم ببینم چجوری هاست.

پاسخ
من تو بچگی با این بازی زندگی میکردم نمیدونم کدوم نسخه بود همونی که همون اول شخصیتت رو میکشن و خیانت میکنن بهش و تو با یه شخصیت دیگه باید بری.خیلی قشنگ بود [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
پاسخ
(12-21-2014, 12:17 AM)'مجید نصر' نوشته است:

ممنون بابت اطلاع رسانی
اخه من شنیده بودم این نسخه ها قشنگه ولی حالا شما میگید افتضاحه و اینکه الان کدوم نسخه های بازی قشنگ هست که بازی کن البته به غیر از اونی که خودم گفتم و اگه میشه اسم تما سری های این بازی رو به همراه اینکه برای چه پلتفرم هایی منتشر شده بگید چون جدیدا به این بازی علاقه پیدا کردم به خاطر موسیقی و شخصیت پردازی.
ولی این سه عنوان رو هم برای اینکه میخوام تمام عنوان های موجود رو بازی کنم بازی میکنم ببینم چجوری هاست.

List of Final Fantasy Video games
در مورد Lightning باید بگم که در نظر منتقدای غربی، این بازی یه شاهکاره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون از حالت جاپونی خودش فاصله گرفته و این چیزیه که FF بازها اصلاً دوست نداشتند و همش به Sasuke لعنت می فرستند! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اگه می خوایید بدونید بهترین نسخه از این سری چیه، به نظر طرفداران نسخه Final Fantasy VII هست که Cloud شخصیت اصلیش هست (Zack هم توش هست! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]) و متای 94 رو گرفته. برای PC هم تو سال 2012 منتشر شد، ولی فکر کنم گرافیکش همون گرافیک مربوط به Playsation 1 باشه. می تونید صبر کنید تا نسخه ای که از Final Fantasy VII توسط Square Enix ساخته میشه رو با PS4 در سال 2015 بازی کنید که گرافیک کم تری از FF XV هم نداره! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(12-21-2014, 12:12 PM)'Zack' نوشته است:

ممنون بابت اطلاع رسانی

در مورد Lightning باید بگم که در نظر منتقدای غربی، این بازی یه شاهکاره! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون از حالت جاپونی خودش فاصله گرفته و این چیزیه که FF بازها اصلاً دوست نداشتند و همش به Sasuke لعنت می فرستند! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه می خوایید بدونید بهترین نسخه از این سری چیه، به نظر طرفداران نسخه Final Fantasy VII هست که Cloud شخصیت اصلیش هست (Zack هم توش هست! [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]) و متای 94 رو گرفته. برای PC هم تو سال 2012 منتشر شد، ولی فکر کنم گرافیکش همون گرافیک مربوط به Playsation 1 باشه. می تونید صبر کنید تا نسخه ای که از Final Fantasy VII توسط Square Enix ساخته میشه رو با PS4 در سال 2015 بازی کنید که گرافیک کم تری از FF XV هم نداره! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون بابت راهنماییت
این نسخه ی 
 Final Fantasy VII رو هم رفتم دیدم و گذاشتم برای دانلود ولی واقعا گرافیکش خیلی خوب بود پس اگه گرافیک بازی میراث کین یک رو ببینی چی میگی فکر کنم غش کنی
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و اینکه خیلی به این شخصیت Zack علاقه داری نه؟
میشه در مورد شخصیتش توضیح بدی؟
چه اتفاقاتی براش این شخصیت میفته توی کل سری FF البته به صورت خلاصه جوری که هم جامع باشه و هم مانع.
بازم ممنون.

پاسخ
(12-21-2014, 12:46 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(12-21-2014, 12:12 PM)'Zack' نوشته است:

ممنون بابت اطلاع رسانی

ممنون بابت راهنماییت
این نسخه ی 
 Final Fantasy VII رو هم رفتم دیدم و گذاشتم برای دانلود ولی واقعا گرافیکش خیلی خوب بود پس اگه گرافیک بازی میراث کین یک رو ببینی چی میگی فکر کنم غش کنی
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و اینکه خیلی به این شخصیت Zack علاقه داری نه؟
میشه در مورد شخصیتش توضیح بدی؟
چه اتفاقاتی براش این شخصیت میفته توی کل سری FF البته به صورت خلاصه جوری که هم جامع باشه و هم مانع.
بازم ممنون.

Zack Fair از شخصیت های اصلی این سری هست که در مبارزات از SOLDIER Sword ،Buster Sword ،Umbrella و Sniper Rifle استفاده می کنه. در بازی Crisis Core: Final Fantasy VII در سن 23 سالگی هست و 185 سانتی متر قد داره. گروه خونیش هم O هست.
بعد از اینکه Sephiroth گروه S.O.L.D.I.E.R رو ترک کرد که انتقام خودش رو بگیره، گروه در معرض نابودی بود که Zack ره.بریش رو بر عهده گرفت. Sephiroth می خواست انتقام خودش رو از تمامی موجودات بگیره و تنها افرادی هم که می تونند جلوش رو بگیرند گروه S.O.L.D.I.E.R هست که قبلاً Sephiroth خودش به خاطر Shinra ره.بریش می کرد! Zack و Genesis هر دو Aerith رو دوست دارند، ولی در عین حال دوستای صمیمی هستند که البته بعداً دشمن هم دیگه می شن. این وسط ها خیلی اتفاقات می افته؛ مثل عضویت Cloud و حمایت از اون و یا مرگ چند عضو و یا طلسم شدن Kadaj که در چند نمی گنجند. مرگ Zack هم به عنوان یکی از دردناک ترین سکانس ها در بازی های رایانه ای ثبت شده (اگه اشتباه نکنم رتبه دوم هست و مرگ Kadaj هم رتبه هفتم) که به خاطر Cloud و کشتن Sephiroth کشته میشه. Zack در لحظه مرگش شمشیر SOLDIER Sword رو به Cloud میده تا اون گروه رو ره.بری کنه.
[تصویر:  Crisis-Core-Screenshot-Zacks-Death.jpg]

[تصویر:  Zack%27s_Fall.jpg]
ــــــــــــــــــــــــ
این خلاصه زندگیش بود، وگرنه خیلی شخصیت پیچیده ای داره! بعضی ها هم معتقد بودند که Zack نمرده بوده، ولی تو انیمیشن Advent Childeren: Final Fantasy VII کاملاً مرگ Aerith و Zack تایید شد.

پاسخ
با جدیدترین اطلاعات از Final Fantasy XV و دمو این عنوان همراه ما باشید 

[تصویر:  date.png] دی ۴ام, ۱۳۹۳| ۲۲:۱۰ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  Cindy-250x154.jpg]
آقای Hajime Tabata به عنوان کارگردان بازی Final Fantasy XV، اطلاعات بیشتری را از عنوان مذکور و دمو آن یعنی Episode Duscae منتشر کرده اند. این اطلاعات از مجله Dengeki PlayStation بدست آمده است و شما می توانید جزئیات آن را در ادامه مطلب مرور کنید.مهمترین اطلاعات منتشر شده بدین شرح است:

• مبارزه ای که با Titan شاهد آن بوده اید، تنها بخشی از نبردی عظیم علیه یک ارتش می باشد، جایی که این موجود غول پیکر دوستان و دشمنان را لگد می کند.
  • نقشه Episode Duscae بسیار بزرگ است و شما می توانید آزادانه در آن گردش کنید. این دمو موارد ابتدایی را در بخش گردش و مبارزات خواهد داشت و همچنین شما با یک غول مبارزه می کنید.
  • این نقشه دارای دریاچه، کوه و دیگر مناظر می باشد.
  • زمانی که هوا شب می شود، همه چیز بسیار تاریک خواهد شد. سازندگان می خواهند که شب بسیار ترسناک جلوه کند و بازیکنان دقیقا هیچ وقت نداند که چه خطری در کمینشان است.
  • شما می توانید وارد دریاچه ای شوید که در تریلر نمایش داده شده بود.
  • ساخت Episode Duscae تا ۸۰ درصد پیشرفته است و سازندگان الان فقط مراحل بهینه سازی را پشت سر می گذارند.
  • آقای Tabata اعلام کرده اند که از این پس نمایش های زنده بیشتری را برای ارائه اطلاعات خواهند داشت.

دمو بازی Final Fantasy XV را فقط در صورت پیش خرید Final Fantasy Type-0 دریافت خواهید کرد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
۱۹ تصویر جدید از Final Fantasy XV منتشر شد 

[تصویر:  date.png] دی ۵ام, ۱۳۹۳| ۱۰:۱۰ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  FFXV-1-250x147.jpg]

امروز شرکت Square Enix به عنوان ناشر بازی Final Fantasy XV، یک سری تصاویر جدید را از عنوان نامبرده منتشر کرده است که می توانید همگی آنها در ادامه مطلب مشاهده کنید.تصاویری که در زیر مشاهده می کنید، دقیقا مانند گالری جدید Final Fantasy Type-0 HD، همگی از تریلرهای پخش شده در مراسم Jump Festa تهیه شده اند و چیز جدیدی در آنها به چشم نمی خورد مگر اینکه یک یا دو عکس.Final Fantasy XV یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط شرکت Square Enix ساخته و برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود. مضمون این بازی که پانزدهمین عنوان اصلی در سری Final Fantasy قلمداد می شود، کاملا با عناوین سری قبل فاصله گرفته است. بدین معنی که فضای بازی بسیار تاریک تر خواهد بود و شخصیت ها واقع گرایانه تر هستند. Final Fantasy XV از یک جهان باز بهره می برد که شما می توانید با وسایل نقلیه در آن آزادانه گردش کنید. همچنین سیستم مبارزات آن مانند Kingdom Hearts طراحی شده است که مبنای آن جابجایی بین قدرت ها و اسلحه ها می باشد.

[تصویر:  FFXV-1-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-19-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-18-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-17-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-16-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-15-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-14-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-13-150x150.jpg?eaa32f]
[تصویر:  FFXV-10-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-11-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-9-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-8-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-7-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-6-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-5-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-4-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-3-150x150.jpg?eaa32f][تصویر:  FFXV-2-150x150.jpg?eaa32f]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,414 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,892 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station
  Dark Souls III | Official Thread Old Snake 55 15,876 03-28-2017, 06:10 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان