امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V برای PC و Xbox One نیز تایید شد!
اگه فقط جزییات گرافیکی و مقداری هوش مصنوعی دست خودش تغییرات شده باشه همه رو به پرداخت 60 دلار وادار نمیکنه. چون بعد اینکه راکستار Gta V رو برای Pc برنامه ریزی نکرد یک سری از این ناشر و این بازی متنفر شدن. یک سری هم وقتی بازی رو تو کنسول های نسل 7 بازی کردن و بازی براشون اسپویل شده دیگه سمت این بازی تو نسل 8 نمیرن. Gta Online هم چنگی به دل نمیزد. چون خودم هم تو نسل 7 و الان هم تو نسل 8 آنلاین بازی میکنم این رو میگم، Gta V بین بخش های مولتی پلیر بازی ها از ضعیف ترین مولتی پلیر ها رو در کنار Watch_Dogs داره. 
[تصویر:  hf42net6tf8fjv4y0hq9.gif]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
(06-11-2014, 11:08 AM)'M6-Punisher' نوشته است: اگه فقط جزییات گرافیکی و مقداری هوش مصنوعی دست خودش تغییرات شده باشه همه رو به پرداخت 60 دلار وادار نمیکنه. چون بعد اینکه راکستار Gta V رو برای Pc برنامه ریزی نکرد یک سری از این ناشر و این بازی متنفر شدن. یک سری هم وقتی بازی رو تو کنسول های نسل 7 بازی کردن و بازی براشون اسپویل شده دیگه سمت این بازی تو نسل 8 نمیرن. Gta Online هم چنگی به دل نمیزد. چون خودم هم تو نسل 7 و الان هم تو نسل 8 آنلاین بازی میکنم این رو میگم، Gta V بین بخش های مولتی پلیر بازی ها از ضعیف ترین مولتی پلیر ها رو در کنار Watch_Dogs داره. 

GTA IV با اینکه 6-7 ساله از عرضه اش گذشته هنوزم بازارش داغه و اگه تا همین پارسال هم که به لیست فروش بازیا نگاه میکردی گاهی بین 10-20 تای اول بود، یه سر به سایتای مد بزنی میبنی بیشترین بازی که براش مد درست شده و داره میشه همین بازیه، هر روز  ماشین، هواپیما، اسکریپت و... چیزای اینجوری براش درست میکنن، خودم تمام ماشین های IV رو عوض کردم و هنوزم حال میده، تصور اینکه تمام ماشین های توی V با اون دستفرمون واقعیش خیلی لذت بخشه، اینقدر خوره ای GTA زیاده که حتی با عرضه GTA V مدهایی درست کردن که بخش های مختلف بازی مثل تغییر شخصیت، نقشه، منوی اسلحه و خیلی چیزای دیگه رو شبیه V میکنه، تازه IV از نظر وسعت و امکانات و آزادی حتی از سن اندریاس هم کمتر بود، دیگه حسابشو بکن V با این گستردگی و آزادی و امکانات اونم با گرفیک و امکانات و هوش مصنوعی فوق العاده نسل جدید و PC چی میشه، به راحتی تا سالها تو بورسه، بعلاوه اینکه موس و کیبرد خودش یه دنیای دیگست برای GTA، همه اینایی که گفتم برای بخش تک نفرش بود، مولتیش بماند که دنیاییه واسه خودش، من خودم V رو بازی کردم و هنوزم میکنم اما به شدت منتظرم روی PC بازی کنم

[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
(06-11-2014, 11:48 AM)'j4h4n' نوشته است:
(06-11-2014, 11:08 AM)'M6-Punisher' نوشته است: اگه فقط جزییات گرافیکی و مقداری هوش مصنوعی دست خودش تغییرات شده باشه همه رو به پرداخت 60 دلار وادار نمیکنه. چون بعد اینکه راکستار Gta V رو برای Pc برنامه ریزی نکرد یک سری از این ناشر و این بازی متنفر شدن. یک سری هم وقتی بازی رو تو کنسول های نسل 7 بازی کردن و بازی براشون اسپویل شده دیگه سمت این بازی تو نسل 8 نمیرن. Gta Online هم چنگی به دل نمیزد. چون خودم هم تو نسل 7 و الان هم تو نسل 8 آنلاین بازی میکنم این رو میگم، Gta V بین بخش های مولتی پلیر بازی ها از ضعیف ترین مولتی پلیر ها رو در کنار Watch_Dogs داره. 

GTA IV با اینکه 6-7 ساله از عرضه اش گذشته هنوزم بازارش داغه و اگه تا همین پارسال هم که به لیست فروش بازیا نگاه میکردی گاهی بین 10-20 تای اول بود، یه سر به سایتای مد بزنی میبنی بیشترین بازی که براش مد درست شده و داره میشه همین بازیه، هر روز  ماشین، هواپیما، اسکریپت و... چیزای اینجوری براش درست میکنن، خودم تمام ماشین های IV رو عوض کردم و هنوزم حال میده، تصور اینکه تمام ماشین های توی V با اون دستفرمون واقعیش خیلی لذت بخشه، اینقدر خوره ای GTA زیاده که حتی با عرضه GTA V مدهایی درست کردن که بخش های مختلف بازی مثل تغییر شخصیت، نقشه، منوی اسلحه و خیلی چیزای دیگه رو شبیه V میکنه، تازه IV از نظر وسعت و امکانات و آزادی حتی از سن اندریاس هم کمتر بود، دیگه حسابشو بکن V با این گستردگی و آزادی و امکانات اونم با گرفیک و امکانات و هوش مصنوعی فوق العاده نسل جدید و PC چی میشه، به راحتی تا سالها تو بورسه، بعلاوه اینکه موس و کیبرد خودش یه دنیای دیگست برای GTA، همه اینایی که گفتم برای بخش تک نفرش بود، مولتیش بماند که دنیاییه واسه خودش، من خودم V رو بازی کردم و هنوزم میکنم اما به شدت منتظرم روی PC بازی کنم

[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]کامنتت حرف نداشت!
gta فقط رو کامپیوتر حال می ده! 
راکستار اگه به خاطر پولش نباشه بخاطر این بازی رو واسه pc میده که مطمعن باشه تا 5 سال همه gta رو بازی کنن!
بعد وقتی واسه کامپیوتر منتشر شه دیگه هیچ محدودیتی نداره و با وجود مُد و هزار تا چیز دیگه هیچ موقع خسته کننده نمیشه ![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
Gta Online فوق العاده هست ؟  c mon [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی مودینگ Gta رو قبول دارم چون همیشه این بحثش داغ هست و خودم هم چون مدلر هستم برنامه داشتم 2 تا مدل بدم آقای عماد توکلی واسه Gta Iv تبدیل کنه ( نمیدونم اقا عماد رو میشناسی یا نه ولی اگه مدینگ ِ Gta Iv رو دنبال کرده باشی حتما ایشون رو میشناسی ) 
و مدینگ ِ Gta V قطعا لذت بخش خواهد بود. من هم اگه بخوام بخرم باید رو PC بخرم چون ادیتش واقعا سرگرم کنندس 
ممنون که وقت گذاشتی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

Something You Never Want To See ... Something You May Not Believe ... Are Something You Can't Walk Away From
پاسخ
منبعت کجاست؟
پاسخ
منبع نمیخواد که عزیز آخر کنفرانس سونی تو E3 گفتن

پاسخ
(06-11-2014, 03:24 PM)'assassinwanted' نوشته است: منبعت کجاست؟

دقت کنی منبع رو هم داخل متن میبینی
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
(06-11-2014, 02:58 PM)'M6-Punisher' نوشته است: Gta Online فوق العاده هست ؟  c mon [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی مودینگ Gta رو قبول دارم چون همیشه این بحثش داغ هست و خودم هم چون مدلر هستم برنامه داشتم 2 تا مدل بدم آقای عماد توکلی واسه Gta Iv تبدیل کنه ( نمیدونم اقا عماد رو میشناسی یا نه ولی اگه مدینگ ِ Gta Iv رو دنبال کرده باشی حتما ایشون رو میشناسی ) 
و مدینگ ِ Gta V قطعا لذت بخش خواهد بود. من هم اگه بخوام بخرم باید رو PC بخرم چون ادیتش واقعا سرگرم کنندس 
ممنون که وقت گذاشتی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

مثلاً می خوای بگی من مدلرم ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ک آمان! 
تا اونجایی که اطلاع دارم مدلر کسی که مدل سه بعدی درست می کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به کسه که مد درست می کنه می گن Author[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اون عماد توکلی هم ادم بزرگی نیست!  همه جا مد ها واسه دانلود مجانی هست چون نمی خوان از بازی ای که دیگران درست کردن و بعد ادیتش کردن پول دربیارن ولی اون پراید wack شو می خواد بفروشه!(من موندم با پورشه و ماستنگ و مکلارن کی پول می ده بره پراید بگیره؟!9) حالا اگه شما خریدی بگو چه جوری هست!؟ دست فرمونش خوبه ؟!
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
دوست گلم آقا عماد از دوست های نزدیک بنده هستن فک کنم شما هم از طرفدارای آقای دیبا باشید ( نمیدونم میشناسید ) چون معمولا ایشون و طرفداری ایشون از اینجور حرف ها میزند پشت سر آقای توکلی. ایشون هم کارش درست بوده که مد هاش تو سایت های مدینگ هر هفته جزئ بهترین های اسلایدر بود. 
بله مدلر هستم افتخار هم میکنم. چون میدونم مدلینگ واقعا کار مشکلی هست و کارهرکسی نیست. گفتم مدلر هستم شما بد برداشت کردی. من نگفتم مدر هستم. من مدل میکنم یکی دیگه برام تبدیلش میکنه.اصلا من مدلر هستم شما مشکلی داری میتونی پیام خصوصی مطرح کنی مشکلت رو حل کنم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
Author هم میشه نویسنده نمیدونم از کی معنیش شده مدر یا مدلر [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] منظور از Author ای هم که بالای پست ها مینویسن یعنی نویسنده این پست!
آقای توکلی هم میخواد مود هاش رو بفروشه بازم شما مشکلی داری؟ و مد هاش رو هم میفروشه! قیمتی هم ندارن هر کسی دلش میخواست میخره زور هم نیست شما هم میتونی بری از مد های بی کیفیت رایگان استفاده کنی بازم زور نیست. کسی هم که پراید میخره به عشق داشتن ماشین های ایرانی تو بازیش میخره مگه واقعیت ِ طرف مکلارن بفروشه پراید بخره؟ 
در کل اینجارو گلم شلوغش نکن لطفا بیا پروفایلم یاهو آی دیم هست میتونی ادد کنی صحبت کنیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 914 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,466 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,769 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,685 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,101 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان