امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glitch پول در GTA V ONLINE
با سلام

اگر شما هم عنوان محبوب GTA V ONLINE را تجربه کرده باشید حتما میدانید که پول مهم ترین شاخصه ی این بازی است اما چه طور باید پولدار شد؟ چگونه میتوان هر چیزی در بازی را خریداری کرد؟ از خانه های 500000 هزار دلاری گرفته تا ماشین 1000000!!!!

من در این تاپیک به شما آموزش میدم و باید اینو بدونید که من خودم از این روش استفاده میکنم...این روش توسط خود من پیدا شده و در سطح اینترنت به هیچ وجه پیدا نمیشود.
اگه میخواید این روش رو آموزش بدم پس لطفا در نظرات بنویسید که نیاز دارید تا به طور رسمی تاپیک رو آغاز کنم ......علاوه بر این من هزار ها راز نگفته شده از ONLINE این بازی رو براتون رو میکنم که مطمئنم لذت میبرید
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
من که ایکس باکس ندارم نمیتونم آنلاین بازی کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]امید وارم اگه برای PCش اومد بتونم بزنم.[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
والا من که هر جاییی گشتم هیچی پیدا نکردم برا گلیچ یا همشون پچ شده بودن خواهشن اگر بلدین چیزی برا 1.15 بگید :)
پاسخ
من یبار ازین پولا گرفتم ولی راکستار همشو گرفت ازم

پاسخ
اقا بگو

پاسخ
دیگه کسی نیست ؟ انتظارم بیشتر بود....بله روش قدیمی پچ شده این روشی که میخوام بگم رو خودم پیدا کردم خودتونو خسته نکنید توی اینترنت به هیچ وجه وجود نداره فردا انشاالله میگمش منتظر باشید
پاسخ
اغا جون به لبمون نکنی ها بگی. فردا منتظرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
عزیز واسه این گلیچ به کسی نیازه؟ یا تنهایی میشه رفتش!
خواهشا بگو من به خونه و ماشین نیاز دارم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
باید حتما 2 نفر باشید
پاسخ
بگو دیگه :|
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان