امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
God of war تایید شد | استودیوی Santa Manica در حال ساخت بازی|اطلاعات بیش تر بزودی..
مسئله اصلی اینه که کمتر کسی حقیقت کریتوس رو درک کرد. کریتوس انتقامجو بود؟ واقعا؟
یعنی اون اسطوره ای که تو نسخه اول دیدیم در حد یه انتقامجوی پیزوری ( امیدوارم املاش درست باشه) پایین آوردن؟ کریتوس انتقامجو نبود. یه مرد بود عین همه ی ماها. کدهایی که تو نسخه اول بود فوق العاده بود. اگه اون کدها رو بفهمیم، میبینیم که ما هم با کریتوس فرقی نداریم، مثل هرکس دیگه، کریتوس به دنبال رستگاری بود. چیزی که فکر میکرد تو جنگ بدست میاره ( تسلیم شدن دربرابر خدای جنگ ) ولی همه چیزش رو از دست داد. بعدش تصمیم گرفت بره سراغ یه چیز بهتر ( آتنا ) و با خدمت به خدایان، خدایان هم هواشو داشتن ( از قدرتاشون بهش دادن ) و آخرش هم خیلی قشنگ و نمادین اریس رو میکشه. اصلا راه هایی که کریتوس میره، از صحرای ارواح گمشده که میره دنبال جانورهای کوری که جیغ میزنن تامعماهای عجیب و غریب معبد و داستان پیتوس وردس( معمار معبد پاندورا ) همه حرف واسه گفتن داشتن و اینکه اون خاطرات در آخر پاک نشدن هم خیلی قشنگ بود که میخواست بگه مهم نیس چه کارای خوبی انجام بدی، در هر حال باید مجازات بشی بخاطر گناهات ولی پاداش خوبی هات رو هم میگیری ( خدا شد ) عین اون آیه معروف قرآن.
دیوید جفی یه کریتوس عالی خلق کرد ولی نسخه های بعدی دست یه مشت احمق افتاد که فقط وحشیگری کریتوس رو شناختند. در اینکه نسخه 2 بازی خوبی بود شکی نیست ولی به نظر من خدای جنگ 2 بهتر از یک نبود. داستانش که تعطیل بود. واقعا نسخه دوم خیلی داستان چرتی داشت. پر از سوتی بود. فقط الکی خواستن یه چیزی سر هم کنن که ما رو به جون خدایان یونان بندازند. گند زدن به اون داستان خفن نسخه1. نسخه3 رو هم بازی نکردم ولی اونطور که شنیدمحول همون انتقامجویی مسخره و سلاخی خدایان یونان بود. آخرش هم که زرپی میزنه خودشو میکشه... گرافیک که همون بود با کمی تغییر. گیم پلی هم کم و بیش تعقیرات خوبی کرده بود. موسیقی هم همون نسخه اول با کمی دستکاری بود. من خودم این بازی رو دوس دارم و 1 و 2 رو زیاد تموم کردم ولی اصلا قبول ندارم که از داستان 2 به بعد تعریف بشه چون واقعا چرت بودن.

[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(12-08-2014, 04:22 PM)'PWLG' نوشته است: مسئله اصلی اینه که کمتر کسی حقیقت کریتوس رو درک کرد. کریتوس انتقامجو بود؟ واقعا؟
یعنی اون اسطوره ای که تو نسخه اول دیدیم در حد یه انتقامجوی پیزوری ( امیدوارم املاش درست باشه) پایین آوردن؟ کریتوس انتقامجو نبود. یه مرد بود عین همه ی ماها. کدهایی که تو نسخه اول بود فوق العاده بود. اگه اون کدها رو بفهمیم، میبینیم که ما هم با کریتوس فرقی نداریم، مثل هرکس دیگه، کریتوس به دنبال رستگاری بود. چیزی که فکر میکرد تو جنگ بدست میاره ( تسلیم شدن دربرابر خدای جنگ ) ولی همه چیزش رو از دست داد. بعدش تصمیم گرفت بره سراغ یه چیز بهتر ( آتنا ) و با خدمت به خدایان، خدایان هم هواشو داشتن ( از قدرتاشون بهش دادن ) و آخرش هم خیلی قشنگ و نمادین اریس رو میکشه. اصلا راه هایی که کریتوس میره، از صحرای ارواح گمشده که میره دنبال جانورهای کوری که جیغ میزنن تامعماهای عجیب و غریب معبد و داستان پیتوس وردس( معمار معبد پاندورا ) همه حرف واسه گفتن داشتن و اینکه اون خاطرات در آخر پاک نشدن هم خیلی قشنگ بود که میخواست بگه مهم نیس چه کارای خوبی انجام بدی، در هر حال باید مجازات بشی بخاطر گناهات ولی پاداش خوبی هات رو هم میگیری ( خدا شد ) عین اون آیه معروف قرآن.
دیوید جفی یه کریتوس عالی خلق کرد ولی نسخه های بعدی دست یه مشت احمق افتاد که فقط وحشیگری کریتوس رو شناختند. در اینکه نسخه 2 بازی خوبی بود شکی نیست ولی به نظر من خدای جنگ 2 بهتر از یک نبود. داستانش که تعطیل بود. واقعا نسخه دوم خیلی داستان چرتی داشت. پر از سوتی بود. فقط الکی خواستن یه چیزی سر هم کنن که ما رو به جون خدایان یونان بندازند. گند زدن به اون داستان خفن نسخه1. نسخه3 رو هم بازی نکردم ولی اونطور که شنیدمحول همون انتقامجویی مسخره و سلاخی خدایان یونان بود. آخرش هم که زرپی میزنه خودشو میکشه... گرافیک که همون بود با کمی تغییر. گیم پلی هم کم و بیش تعقیرات خوبی کرده بود. موسیقی هم همون نسخه اول با کمی دستکاری بود. من خودم این بازی رو دوس دارم و 1 و 2 رو زیاد تموم کردم ولی اصلا قبول ندارم که از داستان 2 به بعد تعریف بشه چون واقعا چرت بودن.

دوست عزیز ی بار گفتم واژه ی چرت به هیچ وجه واژه درستی برای این بازی نیست

بعد هم نسخه سوم هم از نظر گرافیک هم از نظر گیمپلی پیشرفت های زیادی داشت

موسیقی هم که همون موسیقی جنجالی خودش بود چرا که بهتر از این موسیقی نمی شه چیز دیگه ای بسازن برای این بازی

بعد شما لطف کنین یک واژه ی اسپویل اول یادداشتت بزاری خوبه شاید بعضی ها تازه PS3 گرفته باشن نخوان بدونن قسمت سوم چی میشه

باز هم میگم واژه چرت برای قسمت سوم بی انصافی هست

در این سبک بازی مثل castelvania 2 چرت هست که هک اند اسلش رو با مخفی کاری قاطی کرده

پاسخ
(12-08-2014, 04:22 PM)'PWLG' نوشته است: مسئله اصلی اینه که کمتر کسی حقیقت کریتوس رو درک کرد. کریتوس انتقامجو بود؟ واقعا؟

متوجهم چی داری میگی
ولی باید بگم چیزی که نسخه دوم بازی رو قشنگ میکنه چیزای فراتر از انتقام گرفتنه که تو نسخه اول دیدیم
میدونی منظورم چیه؟دارم راجع بع سرنوشت حرف میزنم
CORY BARLOGتو نسخه دوم میخواست بگه انتقام گرفتن فقط برای کریتوس یه استارتی بود تا بتونه سزنوشت واقعی خودشو پیدا کنه ینی مثل پدرش که پدرشو کشت و خدای خدایان شد الانم کریتوس داره همون اتفاقا واسس میفته ولی کریتوس داره جاه طلبی میکنه و میخواد تمام خدایان رو بکشه وخودش تنهای خدای دنیا باشه همینه که میگم گاد اف وار 3نتونست این جاه طلبی رو درست نشون بده

اصلا این اواتارمو میبینی این بهترین چهره و شخصیتی بود که من تو سری گاد اف وار دیدم

پاسخ
متال گیر رایزینگ هم هک اسلش رو با مخفی کاری قاطی کرده بود ولی عالی بود. کسلوانیا2 رو ولش کن داداش. اسم این بازیرو بیاری، به کریتوس و خدای جنگ که هیچی، کلا انگار به این سبک توهین کردی.( نقد جفتشون رو تو فروم نوشتم قبلا )
من اصلا درباره نسخه سوم نظری ندادم. فقط یه تیکه درباره داستانش گفتم اون بخش گیم پلی و گرافیک و موسیقی مربوط به نسخه2 بود.
داداش من، من نگفتم که خدای جنگ بازی چرتیه! میگم داستانش از 2 به بعد چرته ولی بازیش عالیه. مشکل من اینه که به داستان بی سر و ته و پر از سوتی و مسخره نسخه دوم بگن عالی و خفن و...
اصلا داستان نداشت. همه میشن علیه ت، تو هم باید بری همرو به فجیع ترین شکل بکشی، آخرشم چی؟ هیچی! خودکشی میکنی. اگه داستان اسطوره ای اینه پس مردشور هرچی اسطوره س ببرن.
والا دیگه تا الان هرکی میخواست بازی کنه، بازی کرده بود. اکثرا هم میدونن کریتوس آخرش خودکشی میکنه. واسه بازی 5 سال پیش که خطر اسپویل نمیزنن. ;-)

Lyon
داداش منظورتو گرفتم ولی خب بعد از داستانی به اون باحالی و قشنگی نسخه اول، اینکه یه دفعه همه چی 360 درجه عوض بشه اصلا خیلی مسخره س. با این جال نظرت محترمه ولی به نظر من داستان 2 به بعد اسطوره ای نبود

[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بازی ترسناک The Dark World: KARMA (تریلر و اطلاعات تکمیلی) novinspot 1 5,418 01-20-2024, 07:13 PM
آخرین ارسال: mahdi1717
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,229 10-18-2019, 09:26 PM
آخرین ارسال: White Beard
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,231 10-12-2019, 10:23 PM
  حالت Forge برای بازی Halo Infinite تایید شد White Beard 0 889 10-12-2019, 10:10 PM
  شرکت برادران وارنر و استودیوی آی‌او اینتراکتیو در حال کار برروی یک بازی جدید هستند White Beard 0 981 10-10-2019, 10:47 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان