امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Movie Thread | تاپیک بحث و تبادل نظرات
(08-07-2016, 06:22 PM)Arash356 نوشته است: سلام عزیزان فیلم دوست.
من کلا یه مشورتی میخاستم.
خیلی تاحالا فیلم وسترن تخصصی و زیاد نگاه نکردم...
میخواستم اون فیلم های وسترن معروف رو که از روشون کپی برداری شده و کلا یه عنوان درست حسابی اند رو معرفی کیند طوری که کلا با داستان و قضایا و شخصیت های معرف آشنا شم.
ممنون میشم چندین عنوان عالی رو بهم معرفی کنید....
سپاس
سلام.

با فیلمای جان فورد یا لئونه شروع کن.  «دلیجان» و «جویندگان» معروف‌ترین فیلمای جان فورد هستن. لئونه هم همه فیلماش از واجباته که خب دوست عزیزمون گفت در موردشون... «ضیافت دلارها»، «برای کمی دلار بیشتر»، «خوب، بد، زشت»، «روزی روزگاری در غرب» فیلمای وسترن لئونه هستن که ساختار شکنی کردن و همشون شاهکار به حساب میان و بیشتر این کپی برداری هایی هم که مد نظرتون هست از روی همین فیلما و مخصوصاً سه گانه دلار انجام شده! آثار هاوارد هاوکس هم چون یکی از بنیان گذارای این سبک بوده ببین. 
 اگه با کلاسیک هم حال نمیکنی فیلمای وسترن تارانتینو و ایستوود رو ببین. دو فیلم معروف وسترن تارانیتو یعنی «هشت نفرت انگیز» و «جانگو» هستن. هر دوتا فیلمای خیلی خوبین. از وسترنای ایستوود هم من خودم خوشم نمیاد خیلی، «نابخشوده» فوق العاده اورریت و سطحیه.  S0 (2)
پاسخ
(08-07-2016, 06:22 PM)Arash356 نوشته است: سلام عزیزان فیلم دوست.
من کلا یه مشورتی میخاستم.
خیلی تاحالا فیلم وسترن تخصصی و زیاد نگاه نکردم...
میخواستم اون فیلم های وسترن معروف رو که از روشون کپی برداری شده و کلا یه عنوان درست حسابی اند رو معرفی کیند طوری که کلا با داستان و قضایا و شخصیت های معرف آشنا شم.
ممنون میشم چندین عنوان عالی رو بهم معرفی کنید....
سپاس

سلام، اگه دنبال وسترن های جدید هستی، اینا رو ببین
3:10 To Yuma (به همگی پیشنهاد میشه) با بازیگری Russel Crow و Christian Bale
Django Unchained
The Lone Ranger (کمدی هم کمی هست)
The Hateful Eight

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
سلام،
به نظرتون نمرات فیلم Suicide Squad رو از قصد منتقدا کم دادن؟ S0 (19)
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(08-07-2016, 07:49 PM)Yves Guillemot نوشته است: سلام،

من که میگم آره، چون بیشتر کسانی که رفتن فیلم رو تماشا کردن، گفتن عالی بود فیلم، این قضیه سر بتمن علیه سوپرمن هم بود. حالا شما ببین بیشتر کسانی که طرفدار فیلم های ابرقهرمانی هست همه منتظر Wonder Women و Justice League و فیلم بتمن با بازیگری بن افلک و فیلم فلش هستن.

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
(08-07-2016, 08:01 PM)ChaosAgent نوشته است:

من که میگم آره، چون بیشتر کسانی که رفتن فیلم رو تماشا کردن، گفتن عالی بود فیلم، این قضیه سر بتمن علیه سوپرمن هم بود. حالا شما ببین بیشتر کسانی که طرفدار فیلم های ابرقهرمانی هست همه منتظر Wonder Women و Justice League و فیلم بتمن با بازیگری بن افلک و فیلم فلش هستن.

پس چرا من حالم از بتمن v سوپرمن بهم خورد ؟  4fvgdaq_th118 همه موافقن که بن افلاک بدترین بازیگریه که رفته زیر ماسک بتمن!
تمام فیلمای دی سی سروته یه چیز ضعیفن بعد از فاز جدید و قبلش
سلام، من بچه ام :)

[تصویر:  photo_2017_02_16_22_35_10.jpg]
پاسخ
(08-07-2016, 10:05 PM)BadBoyNeverDie نوشته است:
(08-07-2016, 08:01 PM)ChaosAgent نوشته است:

پس چرا من حالم از بتمن v سوپرمن بهم خورد ؟  4fvgdaq_th118 همه موافقن که بن افلاک بدترین بازیگریه که رفته زیر ماسک بتمن!
تمام فیلمای دی سی سروته یه چیز ضعیفن بعد از فاز جدید و قبلش

به نظر من هم فیلم بتمن v سوپرمن واقعا بی معنا بود و فقط جلوه های ویژه داشت. ولی جدا از محتوای فیلم من واقعا با بازی بن افلک حال کردم خیلی به دلم نشست .
درباره ی جوخه ی انحتار هم هنوز من فیلمو ندیدم و نظری نمی تونمم بدهم
[تصویر:  spongebob_patrick_baseball_bat_art_106038_3840x2400.jpg]
پاسخ
[تصویر:  Andrew-Garfield-Wallpaper-HD-01.jpg]
خب، امروز تولد 33 سالگی Andrew Garfield هستش. از همینجا بهشون تبریک میگیم.
پیشنهاد میشه شماره 1 و 2 فیلم The Amazing Spiderman این فیلمو با بازی ایشون تماشا کنید.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(08-20-2016, 10:45 PM)Yves Guillemot نوشته است:
[تصویر:  Andrew-Garfield-Wallpaper-HD-01.jpg]
خب، امروز تولد 33 سالگی Andrew Garfield هستش. از همینجا بهشون تبریک میگیم.
پیشنهاد میشه شماره 1 و 2 فیلم The Amazing Spiderman این فیلمو با بازی ایشون تماشا کنید.

تولدش مبارک ولی فیلمای چرتشو مثال زدی  S0 (2)
خیلی فیلمای بهتری مثه The Social Network و Never Let Me Go داره که دیدنشون ضروریه
سلام، من بچه ام :)

[تصویر:  photo_2017_02_16_22_35_10.jpg]
پاسخ
بچه ها فیلم سینمایی می خوام کمدی باشه خارجی هم باشه.ا گر در سبک فرندز یا she is the man میشناسید معرفی کنید.فقط سریع جواب بدین
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
(09-11-2016, 09:45 PM)Jeremy Clarkson نوشته است: بچه ها فیلم سینمایی می خوام کمدی باشه خارجی هم باشه.ا گر در سبک فرندز یا she is the man میشناسید معرفی کنید.فقط سریع جواب بدین

از بین فیلمای جدید Nice Guys خوبه.
What we do in the shadows هم باحاله و به سبک مستنده.
فیلم کوتاه Kung Fury هم جالبه و نوستالژیکه.
سری Kick As$ هم اگه طرفدار کمیک بوکی.
سری Ted هم بیشتر رو طنز دیالوگ میچرخه و اگر از سریالایی مثل Family guy خوشت اومده بدک نیست.
Kingsman:Secret Service مثل فیلمای جیمزبانده ولی با طنز بیشتر.
از قدیمی ها هم Some like it hot خوبه.
برا هر سلیقه ای یه فیلم گفتم. خودت ببین با کدومشون حال می کنی. S0 (24)
امضا ندارم......................................................................................................................................................................انگشت می زنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار کوتاه | Movie News Station 18 8,095 01-18-2017, 08:10 PM
آخرین ارسال: Station
  Movie Score| تاپیک امتیازات، نمرات و نظر منتقدان Station 4 2,473 12-21-2016, 09:37 PM
آخرین ارسال: Station
  Movie Facts | دانستنی‎های دنیای فیلم The Slim Shady 2 2,776 08-21-2016, 10:52 PM
آخرین ارسال: ChaosAgent

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان