امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No man's Sky | Official Thread
تماشا کنید: تریلر جدید No Man’s Sky مبارزات آن را به‌نمایش می‌گذارد

شایان مددی ۳ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۰
[تصویر:  1434567347-no-mans-sky-ds1-670x379-const...50x141.jpg]
به‌تازگی، تریلر جدیدی از No Man’s Sky منتشر شده که مبارزات و درگیری‌های آن را به‌نمایش می‌گذارد. تریلرهای قبلی No Man’s Sky که منتشر شده‌اند، تجارت و منابع و کاوش و گشت و گذار در آن را به نمایش بازی‌بازان می‌گذاشتند. حال، تریلر جدید این عنوان با موضوع مبارزات، علاوه‌بر مبارزات هوایی و اکشن مانند بازی Ace Combat، مبارزات زمینی و اول‌شخص آن را به ما نشان می‌دهد. لازم به‌ذکر است که No Man’s Sky در ۹ اوت (۱۹ مرداد) برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود و از بابت تاخیر دوباره‌ی آن خیال‌مان جمع خواهد بود، زیرا به‌تازگی شاهد گلدشدن آن بودیم. اکنون شما را به تماشای این تریلر جدید دعوت می‌کنیم.

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
بر خلاف خیلی از بازیهای امروزی و جدید NO Mans Sky از قفل DRM استفاده نمی‌کند و نیاز به هیچ کانکشنی ندارد

[تصویر:  xx36_1434567347-no-mans-sky-ds1-670x379-...50x141.jpg]

منبع:https://www.gog.com/game/no_mans_sky
همانطور که مشاهده می‌کنید زیر قیمت بازی که اطلاعات آن وجود دارد قسمتی مبنی بر این که این بازی از قفل DRM استفاده نمیکند دیده میشود.
(ِDRM-Free.No activation or online connection required to play)
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(07-25-2016, 11:46 AM)ROMAN REIGNS نوشته است: بر خلاف خیلی از بازیهای امروزی و جدید NO Mans Sky از قفل DRM استفاده نمی‌کند و نیاز به هیچ کانکشنی ندارد

[تصویر:  xx36_1434567347-no-mans-sky-ds1-670x379-...50x141.jpg]

منبع:https://www.gog.com/game/no_mans_sky
همانطور که مشاهده می‌کنید زیر قیمت بازی که اطلاعات آن وجود دارد قسمتی مبنی بر این که این بازی از قفل DRM استفاده نمیکند دیده میشود.
(ِDRM-Free.No activation or online connection required to play)

زرشک پس ارزش خریئن نداره کرکش میاد
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
سونی اعلام کرد که بازی No Man’s Sky برای اتصال به اینترنت نیازی به پلی‌استیشن پلاس نخواهد داشت

فرشاد سامانی ۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۰:۴۹
[تصویر:  NoManssky-ds1-670x377-constrain-1-250x141.jpg]
تنها چند هفته تا انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین دنیای بازی‌های رایانه‌ای باقی مانده است تا به صبر و شکیبایی بازیکنان کنجکاو برای کاوش در کهکشان‌ها پایان دهد. اکنون شرکت سونی در خصوص نیاز یا عدم نیاز بازیکنان به داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس برای کاوش در این کهکشان نامتناهی اعلام داشت که بازیکنان برای استفاده از امکانات آنلاین این بازی نیازی به داشتن این اشتراک نخواهند داشت. در بیانیه‌ای به گیم اینفورمر استرالیا، سخنگوی شرکت سونی توضیح داد که اشتراک پلی‌استیشن پلاس برای استفاده از قابلیت آنلاین این بازی نیازی نخواهد بود.
سونی توضیح داد که گرچه نیازی به داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس برای استفاده از قابلیت آنلاین این بازی وجود ندارد اما بازیکنان برای بهره‌مندی از کلیه امکانات بازی بایستی به اینترنت متصل شده و در اطلس جهانی ثبت نام نمایند. اینکار به بازیکنان اجازه خواهد داد تا به سیارات، موجودات و موارد جدید دیگری دسترسی پیدا کنند.
بازی No Man’s Sky در تاریخ ۹ اوت (۱۹ مرداد ماه) برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در آمریکا و سپس در تاریخ ۱۰ اوت (۲۰ مرداد ماه) در اروپا عرضه خواهد شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی No Man’s Sky با چند روز تاخیر انجام خواهد شد

[تصویر:  No-Mans-Sky-PC-Version-760x428.png]

[تصویر:  1469539716-bpfull.jpg&w=48&id=36832&random=1469539716]
  شایان مددی

۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰

اگر No Man’s Sky را برای پلی‌استیشن۴ پیش‌خرید کرده‌اید، نگران نباشید، زیرا تاریخ انتشار پلی‌استیشن۴ این بازی تغییر نکرده و طرفداران می‌توانند به‌راحتی در روز موعود به‌تجربه‌ی آن بپردازند؛ اما انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی No Man’ Sky با چند روز تاخیر نسبت به پلی‌استیشن۴ انجام خواهد شد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

انتشار با هم نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن۴ عنوان No Man’s Sky، قرار بود که در آمریکای شمالی و اروپا، به‌ترتیب در ۹ اوت (۱۹ مرداد) و ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) صورت گیرد. با این حال، اگر به وب‌سایت رسمی این عنوان مراجعه کنید، تغییر تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی‌اش را مشاهده خواهید کرد. در وب‌سایت بازی چنین گفته شده است:
نقل‌قول:
No Man’s Sky عنوانی درمورد کشف و کاوش و بقا در کهکشانی بی‌کران است که برای پلی‌استیشن۴ در آمریکای شمالی و اروپا، به‌ترتیب در ۹ اوت (۱۹ مرداد) و ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) عرضه خواهد شد و برروی رایانه‌های شخصی، در ۱۲ اوت (۲۲ مرداد) منتشر می‌شود.
سه روز اضافی انتظار برای انتشار No Man’s Sky چیز زیاد و بدی نیست و در یک چشم به‌هم زدن به‌اتمام می‌رسد. درحال حاضر، این بازی گُلد شده است، پس نگرانی‌ای درمورد کامل‌نبودن آن نداریم. شما قادر به‌دریافت این بازی به‌صورت دیجیتالی در استیم، GOG و هامبل خواهید بود. همچنین می‌توانید از پلی‌استیشن نت‌ورک و خرده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های مختلف نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ آن را خریداری کنید.
No Man’s Sky، از همان ابتدای معرفی‌اش هایپ‌برانگیز بوده و جالب خواهد بود که بتوانید در میلیاردها سیاره سفر کنید و به کشف آسمان هیچ‌کس بپردازید و کم‌تر عنوانی پیدا می‌شود که چنین چیزی را برای بازیکنان به‌ارمغان آورد!
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
تماشا کنید: تریلر جدید No Man’s Sky برروی بقا در سیاره‌های آن تمرکز دارد

[تصویر:  1434567347-no-mans-sky-ds1-670x379-constrain-3.jpg]

[تصویر:  1469616556-bpfull.jpg&w=48&id=36832&random=1469616556]

شایان مددی

۶ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۱

اکنون شاهد چهارمین تریلر از مجموعه‌تریلرهایی هستیم که عناصر No Man’s Sky را به‌نمایش می‌گذارند. تریلر جدیدی که از این عنوان وسیع منتشر شده، برروی بقا و زنده‌ماندن در آن تمرکز کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

درطی چند وقت اخیر، سه تریلر با موضوع‌های کاوش، مبارزات و تجارت و منابع منتشر شدند و بیان‌گر سه عنصر مهم بازی بودند. حال، به چهارمین تریلر این عنوان که آخرین این مجموعه است، رسیده‌ایم که با موضوع بقاست. در این تریلر خواهیم دید که در دمای شدید و حرارت بالا، چه اتفاقی می‌افتد و شاهد تششعات مرگ‌بار و اتمسفر سمی و چیزهای دیگری خواهیم بود. مثل همیشه، این تریلر هم شگفت‌انگیز است و جای تعجبی باقی نمی‌ماند! پس شما را به تماشای این تریلر جدید دعوت می‌کنیم.

پاسخ
یکی از طرفداران بازی No Man’s Sky یک نسخه کپی از آن را پیش از موعد خریداری کرد (بروزرسانی)

[تصویر:  75ba7e84d5cad4b0e56573cef189e3c4?s=48&d=mm&r=g]

فرشاد سامانی

۹ مرداد ۱۳۹۵ | ۵:۳۴

[تصویر:  nomanssky1.jpg]

بازی No Man’s Sky یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری است و طبق برنامه‌ریزی قرار است که در تاریخ ۹ اوت (۱۹ مرداد ماه) برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود اما بنظر می‌رسد که یک نفر پیش از پایان شمارش معکوس پرتاب سفینه کلید پرتاب را فشرده است!

یکی از طرفداران این بازی پیش از زمان عرضه آن به یک نسخه کپی دست یافته است و اقدام به انتشار ویدئوهایی از آن نموده است.
بنظر می‌رسد فردی که از یوزرنیم Daymeeuhn در سایت Reddit استفاده می‌کند یک نسخه کپی لو رفته این بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ با پرداخت هزینه زیادی خریداری کرده است. این بازیکن با پرداخت مبلغی بیش از ۱۳۰۰دلار شانس اجرای بازی را پیش از موعد مقرر بدست آورده است. این کاربر همچنین اقدام به انتشار ویدئوهایی از بازی در Daily Motion نموده است و اعلام نموده که به این کار خود ادامه خواهد داد.
مطمئناً اتفاق روی داده مد نظر ناشر بازی (سونی) و سازنده بازی (هِلو گیمز) نبوده است و سونی در تلاش است تا ویدئوهای انتشار یافته را از روی Daily Motion حذف کند. در حال حاضر می‌توان گفت که کلیه دست اندرکاران این بازی آنلاین هستند و شان موری در توییتر خود از طرفداران این بازی درخواست کرد که ویدئوهای انتشار یافته را تماشا نکنند، او اعلام کرد:
نقل‌قول: ما سال‌ها زمان برای تکمیل No Man’s Sky وقت صرف کرده‌ایم و در طول آن با حوادث مختلفی مواجه شدیم که موجب سورپرایز ما شده اند. شما هم سال‌ها زمان صرف کرده‌اید و در انتظار این بازی بوده‌اید. لطفاً این بازی را برای خود اسپویل نکنید.
طبق توضیحات Daymeeuhn او در صنعت بازی کار می‌کند و با مشاهده فروش این بازی در eBay توسط فردی، او تصمیم می‌گیرد تا آن را به قیمت دقیق ۱۳۰۲٫۹۵دلار بخرد. این قیمت بسایر زیاد بنظر می‌رسد اما Daymeeuhn در این مورد توضیح داد:
نقل‌قول: من آدم خوش شانسی هستم. من بهترین کارها را برای خود انجام می‌دهم و از فرصت‌هایی که در زندگی در مقابل من قرار گرفته است استفاده کرده‌ام و از بابت آن خوشحالم. من در موقعیت خریدی قرار گرفتم که بنظر نمی‌رسید قیمت اعلام شده قیمت واقعی بازی باشد اما بدست آوردن آن موجب خوشحالی من می‌شد. چه کسی میداند که فردا چه اتفاقی روی می‌دهد شاید من فردا در تصادف ماشینی بمیرم، چه کسی می‌داند؟
من بازیکنی هستم که از سفر لذت می‌برد. من بازی را پیش از عرضه آن در خیابان‌ها دریافت کردم و در تجربه دنیای این بازی در حال حاضر تنها هستم و اهمیتی ندارد که چه تمایلی برای درخواست کمک از دوستانم یا جستجوی سایت‌ها برای بدست آوردن تقلب‌هایی در بازی داشته باشم. حتی اگر بخواهم نمی‌توانم این کارها را انجام دهم چون در حال حاضر چنین چیزهایی وجود ندارند.
Daymeeuhn در پاسخ به این سوال که با وجود تمام مشکلات آیا او از خرید خود خوشحال است یا خیر؟ او گفت:
نقل‌قول: به هیچ وجه از این کار پشیمان نیستم، حتی اگر این بازی یک بمب می‌بود که نیست، باز هم از خرید آن پشیمان نمیشدم. تصمیم من از دسته تصمیماتی نبود که امکان بازگشت پول محیا باشد.
با یک محاسبه ساده در مورد پولی که این فرد برای خرید بازی پرداخت کرده است می‌توان فهمید که او از زمان خرید بازی تا زمان انتشار بازی برای هر ساعت ۱۲دلار هزینه کرده است.
بروز رسانی: ویدئوهای انتشار یافته در Daily Motion پاک شده‌اند گرچه آنها توسط سایر افراد در سایت‌هایی نظیر یوتیوب مجدداً آپلود شده‌اند.
بروز رسانی: پس از حذف ویدئوها از سایت Daily Motion، کاربری که این بازی را خریداری کرده است در سایت Reddit پستی را ارسال و اعلام کرد که دیگر ویدئویی را انتشار نخواهد کرد، او اعلام کرد:
نقل‌قول: انتشار ویدئوها تنها کاری است که می‌توانم انجام دهم. هِلو گیمز و شان موری از آنها خوششان نمی‌آید. این موجب سردرد من شده است. من نمی‌خواهم کسی باشم که به اسپویل این بازی دست میزند، بنابراین من کار را همینجا رها می‌کنم.
در صحبت با Kotaku، کاربر Daymeeuhn توضیح داد که کارهای شان موری او را از انجام کار خود ناامید کرده و حس بدی به او داده است. او گفت:
نقل‌قول: من انتظار توییت‌های منفی شان موری را داشتم و با آن نیز مواجه شدم، این کار او است اما اقرار می‌کنم که پس از مشاهده مصاحبه‌های زیاد او و اینکه می‌دانم او مرد فوق العاده‌ای بنظر می‌رسد، منجر به آن شد که این حس را داشته باشم که گناهکار هستم. این تنها دلیل من برای پایان قرار دادن ویدئوها و کارم نیست، اما می‌توان گفت که یکی از اصلی ترین فاکتورها در گرفتن این تصمیم بوده است.
امیدوارم که بینندگان اولین ویدئوهای من از آنها خوششان آمده باشد اما حالا من تنها به اجرای بازی خواهم پرداخت، تنها برای خودم و تنها خودم از آن لذت خواهم برد.
بگذارید این را بگویم، اسپویلرها به طرایق مختلفی کار خواهند کرد. طرایقی که من تمایلی به آنها ندارم اما دیگران خواهند داشت. من تنها قصد داشتم تا نکاتی را برای همه به اشتراک بگذارم تا همه از آنها استفاده کنند نه تنها خودم.

پاسخ
من بخش گیم پلی (بخش دوم) ویدیو رو دیدم و واقعا چیزی واسم اسپویل نشد. فقط..

نقل‌قول: اسپویلر
.
.
.
.
.
یه بخشی از بازی وقتی به یه موجود 4 پا غذا (!) میده، چند ثانیه بعد اون موجود براش یه Resource پیدا میکنه. که واقعا جالب بود

بخش اول ویدیو رو که ندیدم بخاطر این بود که Intro بازی هست و اصلا نمیخوام اسپویل بشه.

ولی واقعا این بازی با هر چیزی که تا حالا بازی کردیم فرق داره. (نمیگم بهتره یا بدتر) نمیشه اسمشو گذاشت بازی. واقعا مثل یه کتابه که هر روز چند صفحه شو ورق میزنی.

14 روز تا روز موعود S0 (22)
پاسخ
[تصویر:  No-Mans-Sky-2-250x167.jpg]

عنوان No Man’s Sky که یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال جاری بوده است، سه‌شنبه برای پلی استیشن ۴ انتشار یافت و امروز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. حال، زمان دقیق عرضه و حجم این عنوان مشخص شده است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.
کارگردانِ No Man’s Sky یعنی شان موری، اعلام کرده است که این بازی دقیقا در ساعت ۹:۳۰ امشب (به وقت تهران) برای کاربران رایانه‌های شخصی دردسترس قرار می‌گیرد. او همچنین تایید کرد حجم فایل بازی ۲٫۶ گیگ است و کاربران نمی‌توانند بارگیری را قبل از عرضه (pre-loading) شروع کنند. همچنین، می‌توانید No Man’s Sky را از استیم نیز خریداری کنید؛ ولی برای تجربه آن باید تا زمان ذکر شده صبر کنید.

[تصویر:  3108063-nms-200x100.jpg]

در خبری دیگر، شان موری گفته است این بازی در پلی استیشن نئو، تغییر اساسی خواهد داشت. به‌علاوه، شما را به مشاهده نمرات این بازی در این صفحه دعوت می‌کنیم.
[تصویر:  u2u6lkk2gtcs.gif]
پاسخ
نسخه کودکسو دانلود کردم همین که لودینگ باز میاد بازی بسته میشه!(بدون هیچ ارور)

مشکل از چیه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,353 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,378 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,091 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,624 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,909 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان