امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPG بازها(تاپیک هواداران بازی های نقش آفرینی)
(03-30-2013, 11:05 PM)'Moreta' نوشته است: با دیدن بعضی از کامنت ها کم مونده بود شاخ در بیارم . مثلا گفتن بازی های RPG رو دوست دارن برای نمونه هم Assassins Creed و GTA و Gears of War رو مثال زدند .[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

ههه چه حرفا
اینا مگه rpg هستن ؟؟
به نظر من godfader 2 خیلی حال کردم
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
من خودم از RPG بدم میومد.
ولی یه 3 ، 4 سالی هست به این سبک اومدم. چون دیگه حال و حوصله بکش بکش ندارم. می شینم دور می زنم تو سرزمین ها. یه حالی میده :|
Skyrim که فوق العاده بود واسم. کلا نصف شبا می رفتم دنبال اژدها!
Witcher 2 هم خیلی باحال بود. به خصوص داستانش. 16 تا پایان داشت. واقعا حوصله می خواست نبردهاش. باید چرتکه می زدی واسه حمله که این شمشیری که دسته من هست چقدر دمیج میده. چی بخورم قبلش بیشتر شه. چی نخورم آسیب پذیر شم و ..........

همه اینا به کنار ، بهترین بازی که تو این سبک دیدم Dragon age : Origin بود. عجیب حال داد بهم. اکشن نقش آفرینی هم مس افکت و Deus Ex رو دوست داشتم.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
دوستان اين تاپيک برا rpg بازاست.پست اول هم کاملا صريح بيان شده عکس و نام بازي که تجربه کرديد رو بزاريد".هدف اينه که با اين سبک و بازيهاش بيشتر اشنا شيم اطلاعاتمون رو باهم به اشتراک بزاریم"

در صورت عدم رعايت"اسپم" نظر شما با کمال احترام پاک ميشه .
با تشکر !
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
خوب من اکثرا بازی های مثل اسکایریم و مس افکت 3 و دوز اکس رو بازی کردم و البته رکانینگ.بهترینشون دوز اکس و رکانینگ بود.
ولی کلا اونی که خیلی بیشتر از اینا بازی کردم بازی GODFATHER 2 بود.کلا گیمپلی خیلی مخصوص و باحالی داشت.کلا چالشش این بود که باید نقاط مهم شهر ها مثل بانک و اسلحه فروشی و کارخانه ها و ... رو بدست می گرفتی و کلا کنترل شهر ها ( که فکر کنم 2-3 تا بودن) رو بدست می گرفتی.
شما تو بازی ازاد بودی که به چرخی و هر کسی رو که دوست داری بکشی.یا همراه برای خودت داشته باشی.که کلا همراه ها خیلی مهم بودن چون، همشون یه کار و حرفه ی خیلی مهم دارن که بعدا می تونی اونها رو آبگرید کنی، به عنوان مثال : بمبگذار ، اتیش روشن کن (!) ، صندوق پول باز کن و .... .تازه می شه سلاح ها و ... و حتی لباساشون رو عوض کنی.خودت هم رهبرشون هستی.گنگ ها و گروه های دشمن و پلیس ها هم هستن.که یکی از وظایف شما اینه که رعیس ها اونا رو که مثل یه درخت هست رو نابود کنی.لباس های خودتم می تونی عوض کنی البته ظاهر هم همینطور و ......

[تصویر:  256px-Godfather2gameCover.jpg]
پاسخ
(04-01-2013, 10:05 AM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: خوب من اکثرا بازی های مثل اسکایریم و مس افکت 3 و دوز اکس رو بازی کردم و البته رکانینگ.بهترینشون دوز اکس و رکانینگ بود.
ولی کلا اونی که خیلی بیشتر از اینا بازی کردم بازی GODFATHER 2 بود.کلا گیمپلی خیلی مخصوص و باحالی داشت.کلا چالشش این بود که باید نقاط مهم شهر ها مثل بانک و اسلحه فروشی و کارخانه ها و ... رو بدست می گرفتی و کلا کنترل شهر ها ( که فکر کنم 2-3 تا بودن) رو بدست می گرفتی.
شما تو بازی ازاد بودی که به چرخی و هر کسی رو که دوست داری بکشی.یا همراه برای خودت داشته باشی.که کلا همراه ها خیلی مهم بودن چون، همشون یه کار و حرفه ی خیلی مهم دارن که بعدا می تونی اونها رو آبگرید کنی، به عنوان مثال : بمبگذار ، اتیش روشن کن (!) ، صندوق پول باز کن و .... .تازه می شه سلاح ها و ... و حتی لباساشون رو عوض کنی.خودت هم رهبرشون هستی.گنگ ها و گروه های دشمن و پلیس ها هم هستن.که یکی از وظایف شما اینه که رعیس ها اونا رو که مثل یه درخت هست رو نابود کنی.لباس های خودتم می تونی عوض کنی البته ظاهر هم همینطور و ......

[تصویر:  256px-Godfather2gameCover.jpg]

من GodFather 2 رو بازی نکردم و فقط نسخه اولش رو بازی کردم که خیلی بازی خوبی بود . یادمه اون موقع کرکش ایراد داشت و از ماشین پیاده نمی شد و چقدر سر این GF مصیبت ها کشیدم . GF بیشتر یک اکشن ادونچر بود با المان های کم رنگ نقش آفرینی تا یک نقش آفرینی یا اکشن نقش آفرینی . حالا نمی دونم نسخه دومش به کلی تعویض سبک داد یا نه ؟
پاسخ
نه بابا 
اگه المان های نقش افرینی اینا باشه : (انتخاب شخصیت و صورت و ... -- صحبت کردن زیاد و انتخاب جمله -- مدیریت روی گروه -- ازادی توی انتخاب نوع حمله -- اوپن ورلد -- ازادی عمل و ... -- انتخاب ماموریت -- ماموریت فرعی -- افزایش مهارت ها و ... )
همشون تو این بازی بود.البته سعی کرده بودن شبیه بازی های مثل مافیا و gta هم بسازن و اکشن بازی رو خیلی جالب و گیمپلی روان نر کنند.
باحال ترین حرکت تو بازی زور گیری و باج گیری بود  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
God Father 2 نقش آفرینی نیست. اصولا هر گردی گردو نیست. هر بازی که زیاد ور بزنن هم نقش آفرینی نیست، هر بازی هم که سند باکس باشه ، نقش آفرینی نیست. بازی نقش آفرینی ، سند باکس هست ولی اونم باز 100% نیست. دیدی چقدر سادست؟ :-)
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(04-01-2013, 06:16 PM)'dark_prince277' نوشته است: God Father 2 نقش آفرینی نیست. اصولا هر گردی گردو نیست. هر بازی که زیاد ور بزنن هم نقش آفرینی نیست، هر بازی هم که سند باکس باشه ، نقش آفرینی نیست. بازی نقش آفرینی ، سند باکس هست ولی اونم باز 100% نیست. دیدی چقدر سادست؟ :-)

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] god of RPG[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
مثل اینکه توی تاپیک RPG بازها فقط باید توضیح بدیم RPG چیست .
تغییر لباس و سند باکس بودن و زاویه دوربین نشانه RPG بودن بازی نیست . بازی RPG بازی مانند Dragon Age ـه که شما با شمشیر دشمن را نمی زنید و تاثیری در سرعت حملات ندارید . ( مثلا DA رو با DMC مقایسه کن ) . بازی Action RPG هم نمونه Mass Effect و Skyrim که گیم پلی بازی تقریبا اکشن است ولی قابلیت های اضافی ای مانند تغییر تیر اسلحه که باعث تغییر در مبارزات می شود . 
این ها تازه یک فرق در گیم پلی مبارزات است . اکر بخواهیم ریز شویم بسیار زیاد تفاوت وجود دارد . ( مانند میزان - عدد هر ضربه که به دشمن آسیب می رساند .)
J-RPG هم که فکر کنم نیاز به توضیح نباشه .
پاسخ
♥skyrim♥
ارباب قلب ها!!!!!!!!!!!!
اینقدر مود و اضافات داره که تا ابد نمیتونی تمومش کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نطر حول بازی بازی ویچر 3 levi ackerman 1 2,293 07-24-2015, 07:57 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان