امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resident Evil 7 | Official Thread
(12-27-2016, 01:37 AM)Farhad01 نوشته است:
(12-26-2016, 11:39 PM)who i am نوشته است:
(12-26-2016, 11:01 PM)مجیدنصر نوشته است: دمو رو بازی کردم واقعا ترسناک و دلهره آور بود. بازی خیلی قشنگ ترس رو به مخاطب القا می کرد و این واقعا عالی بود. جو محیطی بازی جوری بود که وقتی می خواستی یک قدم برداری از ترس سکته رو میزدی حتما
گرافیک دمو هم خوب بود و اکثرا هم فریم ثابتی داشت. تکسچر های بازی و جزئیات گرافیکی وسایل خیلی خوب کار شده بود و نورپردازی بازی هم خیلی قشنگ بود.
بازی چند تا پایان مختلف داره که برای به دست آوردن تمام این پایان ها جز به جز محیط بازی رو بگردید. گلوله به سختی هر چه تمام تر توی بازی به دست میاد و جاهایی که این گلوله ها هستند از به دست آوردنشون سخت تره دیگه خودتون اسلحه ای که توی بازی باید پیدا کنید رو فکر کنید چقدر سخته
در همین بین هم بازی چند تا راز هم داره که باید به دستش بیارید.
به تمام کسانی که دسترسی و البته سیستم نسبتا قوی ای دارند پیشنهاد می کنم حتما این دمو رو بازی کنند که تجربه ی این دمو الخصوص که بازی از قفل دنوو استفاده می کنه خالی از لطف نیست.
دمت گرم راست میگی بازی خیلی خوب بود و عالی من زودی کلیدا پیدا کردم رفتم بیرون ولی یک سوال اساسی اونم اینه که واقعا گرافیک مهمه؟اویل 4 مگه گرافیک بالایی داشت؟گرافیک مهم نیست خود بازی مهمه.در هر صورت نظرتا تایید می کنم.

گرافیک همه چیز نیست، ولی هیچ کس هم از گرافیک بهتر و خوب تر بدش نمیاد، حالا هم که رسمن تعریف و فلسفه ی کنسول رو سونی به هم زد بخاطر گرافیک !
اما در مورد RE 4 بسیار تعجب کردم از سخن تون! چون یکی از دلایل مؤفقیت این ورژن پیشرفت گرافیکی و بالا بودنش نسبت به اون زمان و سخت افزار ps2 بود!
شما گفتید زود کلید رو پیدا کردید، اگه منظورتون اون در ورودی خونه هست، که خیلی راحت بعد دیدن ویدئو کلیدش پیدا بشه باید عرض کنم اون پایان اصلی نیست! در مجموع بازی سه تا پایان داره که پایان خوب و درست از طریق فرار مؤفق از پنجره هست! حتمن از یوتوب ویدئو ی راهنما رو ببینید

Sent from my iPhone using Tapatalk
در مورد پایاناش می دونم بله درسته اصلا خود بازی نوشت پایان بد و نوشت به خوناوده خوش امدید می دونم پایان های دیگه هم داشت.رزیدنت اویل 4 هم اگر الان بازی کنید از نظر گرافیکی میگید چقدر پایینه ولی برای اون موقع خوب بود.
پاسخ
(12-27-2016, 01:29 PM)who i am نوشته است:
(12-26-2016, 11:01 PM)مجیدنصر نوشته است: دمو رو بازی کردم واقعا ترسناک و دلهره آور بود. بازی خیلی قشنگ ترس رو به مخاطب القا می کرد و این واقعا عالی بود. جو محیطی بازی جوری بود که وقتی می خواستی یک قدم برداری از ترس سکته رو میزدی حتما
گرافیک دمو هم خوب بود و اکثرا هم فریم ثابتی داشت. تکسچر های بازی و جزئیات گرافیکی وسایل خیلی خوب کار شده بود و نورپردازی بازی هم خیلی قشنگ بود.
بازی چند تا پایان مختلف داره که برای به دست آوردن تمام این پایان ها جز به جز محیط بازی رو بگردید. گلوله به سختی هر چه تمام تر توی بازی به دست میاد و جاهایی که این گلوله ها هستند از به دست آوردنشون سخت تره دیگه خودتون اسلحه ای که توی بازی باید پیدا کنید رو فکر کنید چقدر سخته
به تمام کسانی که دسترسی و البته سیستم نسبتا قوی ای دارند پیشنهاد می کنم حتما این دمو رو بازی کنند که تجربه ی این دمو الخصوص که بازی از قفل دنوو استفاده می کنه خالی از لطف نیست.
دمت گرم راست میگی بازی خیلی خوب بود و عالی من زودی کلیدا پیدا کردم رفتم بیرون ولی یک سوال اساسی اونم اینه که واقعا گرافیک مهمه؟اویل 4 مگه گرافیک بالایی داشت؟گرافیک مهم نیست خود بازی مهمه.در هر صورت نظرتا تایید می کنم.

گرافیک همه چیز نیست، ولی هیچ کس هم از گرافیک بهتر و خوب تر بدش نمیاد، حالا هم که رسمن تعریف و فلسفه ی کنسول رو سونی به هم زد بخاطر گرافیک !
اما در مورد RE 4 بسیار تعجب کردم از سخن تون! چون یکی از دلایل مؤفقیت این ورژن پیشرفت گرافیکی و بالا بودنش نسبت به اون زمان و سخت افزار ps2 بود!
شما گفتید زود کلید رو پیدا کردید، اگه منظورتون اون در ورودی خونه هست، که خیلی راحت بعد دیدن ویدئو کلیدش پیدا بشه باید عرض کنم اون پایان اصلی نیست! در مجموع بازی سه تا پایان داره که پایان خوب و درست از طریق فرار مؤفق از پنجره هست! حتمن از یوتوب ویدئو ی راهنما رو ببینید

در مورد پایاناش می دونم بله درسته اصلا خود بازی نوشت پایان بد و نوشت به خوناوده خوش امدید می دونم پایان های دیگه هم داشت.رزیدنت اویل 4 هم اگر الان بازی کنید از نظر گرافیکی میگید چقدر پایینه ولی برای اون موقع خوب بود.

انصافن من RE 4 رو توی ps4 بازی کردم که نسخه hd شده هست، اصلن از گرافیکش زده نشدم و جزو معدود بازی هایی بود که تا آخرش یک ضرب رفتم، اما خب همین RE 4 نمونه ی بارزی هست که گرافیک بالا و بهتر همیشه خواسته ی مهم گیمر ها بوده حتی اون زمان
دمو هم اسلحه داره و هم تبر

پاسخ
(12-27-2016, 02:36 PM)Farhad01 نوشته است:
(12-27-2016, 01:29 PM)who i am نوشته است:

انصافن من RE 4 رو توی ps4 بازی کردم که نسخه hd شده هست، اصلن از گرافیکش زده نشدم و جزو معدود بازی هایی بود که تا آخرش یک ضرب رفتم، اما خب همین RE 4 نمونه ی بارزی هست که گرافیک بالا و بهتر همیشه خواسته ی مهم گیمر ها بوده حتی اون زمان
دمو هم اسلحه داره و هم تبر

دوست عزیز رزیدنت اویل 4 که شما بازی کردی نسخه بازسازی شده بوده چون روی پلی 4 بازی کردی که در سال 2005 پلی 4 نبود که من گرافیک بازی روی پلی 2 را میگم.اویل هفتم همه چی شا می دونم.
پاسخ
پچ شماره یک بازی با حجم 111 برای بازی منتشر شد.
از این به بعد با نصب این پچ همه می تونند این بازی رو بازی کنند به خصوص کسایی که سی پی یو های قدیمی داشتند.
لیست تغییرات این پچ
The game now works on CPUs without SSE4.1 functionality (e.g. AMD Phenom, Intel Core2 series)
Optimized HBAO+ performance
Fixed an issue that caused the screen size to change when switching from full screen to windowed mode.
In-game purchase button now correctly links to the full game store page.
دوستان بازم پیشنهاد میشه حتما دمو رو بازی کنید تا به بحث و گفت و گو بپردازیم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
جزئیات سیزن‌پس بازی Resident Evil 7 مشخص شد

[تصویر:  1439639501-bpfull.jpg&w=48&id=767&random=1439639501] مهرداد میرشاهی ۲۷ دی ۱۳۹۵ |
[تصویر:  Resident-Evil-7-biohazard-artwork-004-250x145.jpg]
مشابه دیگر بازی‌های موجود در بازار، عنوان Resident Evil 7 نیز دارای سیزن‌پسی (Season Pass) است که محتوای اضافه‌ای را پس از عرضه‌ی بازی، در دسترس خریداران آن قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد که سیزن پس این بازی شامل سه بسته‌‌ی مجزای بزرگ است که پس از انتشار بازی در دسترس قرار خواهند گرفت. جزئیات سیزن‌پس بازی مذکور از طریق صفحه‌ی استیم این بازی بدست آمده است که در ادامه شاهد آن خواهید بود.
بازی Resident Evil 7، هفتمین نسخه‌ی رسمی از سری بازی‌های محبوب Resident Evil است که ضمن داشتن برخی ریشه‌های این سری، المان‌های تازه‌ای را نیز حاوی‌ست که منجر به تغییرات عمده‌ی آن شده‌اند. این بازی بر خلاف نسخه‌های قبلی که به سمت‌و‌سوی اکشن رفته‌ بودند، بر ترس تمرکز دارد و بازیکن از دید اول شخص آن را تجربه خواهد کرد.
سه بسته‌ی مجزای سیزن‌پس این بازی به شرح زیر است:
فیلم ممنوع، جلد ۱
  • کابوس
  • اطاق خواب
  • اتا باید بمیرد
فیلم ممنوع، جلد ۲
  • ۲۱
  • دختران
  • جشن تولد ۵۵ سالگی جک
قسمت داستان اضافی (Additional Story Episode)
کسانی که مایل به تهیه‌ی این سیزن‌پس هستند باید ۳۰ دلار بیشتر نسبت به بازی اصلی هزینه کنند. بازی مورد انتظار Resident Evil 7 با هدف بازگشت به ریشه‌های این سری، روز سه‌شنبه ۵ بهمن ماه (۲۴ ژانویه میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(12-27-2016, 01:29 PM)who i am نوشته است: رزیدنت اویل 4 هم اگر الان بازی کنید از نظر گرافیکی میگید چقدر پایینه ولی برای اون موقع خوب بود.

خوب؟ فقط خوب؟
مرد حسابی گرافیک اون بازی زمان خودش شاهکار بود، کلا تو PS2 دوتا بازی همچین گرافیکی دارن، یکی تکن5 و یکی هم همین RE4.
گرافیک بازی اصلا نسل6 نبود، نسل7 بود. ملت کف کرده بودن همچین چیزی رو PS2عین هلو اجرا میشه [تصویر:  s0%20(2).gif] 
نمیدونم TLoU بازی کردی یا نه ولی بهترین مثال برای گرافیک RE4 همونه که اواخر دوره PS3 اومد ولی گرافیکش درحد نسل8 و PS4 بود.
باو بازی به این بزرگی و الکی کوچیک نکنید  S0 (2)
پاسخ
(01-16-2017, 11:39 PM)Qeiji نوشته است:
(12-27-2016, 01:29 PM)who i am نوشته است: رزیدنت اویل 4 هم اگر الان بازی کنید از نظر گرافیکی میگید چقدر پایینه ولی برای اون موقع خوب بود.

خوب؟ فقط خوب؟
مرد حسابی گرافیک اون بازی زمان خودش شاهکار بود، کلا تو PS2 دوتا بازی همچین گرافیکی دارن، یکی تکن5 و یکی هم همین RE4.
گرافیک بازی اصلا نسل6 نبود، نسل7 بود. ملت کف کرده بودن همچین چیزی رو PS2عین هلو اجرا میشه [تصویر:  s0%20(2).gif] 
نمیدونم TLoU بازی کردی یا نه ولی بهترین مثال برای گرافیک RE4 همونه که اواخر دوره PS3 اومد ولی گرافیکش درحد نسل8 و PS4 بود.
باو بازی به این بزرگی و الکی کوچیک نکنید  S0 (2)
من کوچیک نکردم.فقط میگم از بازی لذت ببریم  S0 (2) .بله می دونی من اویل 4 را دوبار روی ps2 دو بارم روی pc تمام کردم تنها اویلی بود که اینقدر بازیش کردم از بسکی قشنگ بود.بقیه اویلا مثل سه یا پنج و شش را یک بار بازی کردم سه خیلی خوب بود یعنی میگم درسته اویل 4 بهترین نسخه سری هستش.راستی فیلمشم تا چند روز دیگه میاد ولی حیف باید صبر کنیم تا کیفیت خوبش بیاد.البته فیلمش احتمالا اخرین نسخه سری فیلم رزیدنت اویل باشه. S0 (2)
پاسخ
حجم عنوان Resident Evil 7 مشخص شد

[تصویر:  1484653221-bpfull.jpg&w=48&id=36832&random=1484653221] شایان مددی ۲۷ دی ۱۳۹۵ |
[تصویر:  Resident-Evil-7-biohazard_2016_11-30-16_009-250x141.jpg]
به‌تازگی، از حجم عنوان Resident Evil 7 آگاهی یافته‌ایم و خوشبختانه، نیازی نیست که برای نصب این بازی، فضای زیادی از هاردمان را اشغال کنیم.
با توجه به پلی‌استیشن استور اروپا، حجم بازی ۲۰٫۶ گیگابایت خواهد بود. با این حساب، Resident Evil 7 حجیم‌ترین نسخه‌ی سری به حساب می‌آید ولی نسبت به بقیه‌ی بازی‌های AAA و بزرگ، از حجم کَم و بسیار خوبی برخوردار است و ظاهراً لازم نیست که برای نصب آن، فضای زیادی از هاردتان را تدارک ببینید.
 Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن ۱۳۹۵) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
پاسخ
اولین امتیاز بازی Resident Evil 7 منتشر شد

[تصویر:  1480103125-bpfull.jpg&w=48&id=25295&random=1480103125] امیرحسین اعتمادیان ۱ بهمن ۱۳۹۵ 
[تصویر:  Resident-Evil-7-Biohazard-1-250x140.jpg]
چیزی تا تاریخ انتشار بازی Resident Evil 7 نمانده است و باید کم کم منتظر انتشار امتیازها و بررسی‌های تخصصی گوناگون از سوی سایت‌های مختلف باشیم. به‌تازگی مجله معروف ژاپنی، فامیتسو، به بررسی بازی Resident Evil 7 پرداخته و امتیاز موردنظر خود را برای این بازی اعلام کرده است.
مجله فامیتسو به بازی Resident Evil 7 نمره بسیار خوب ۳۹ از ۴۰ را داده است. شیوه امتیازدهی و نقد عناوین مختلف در مجله فامیتسو بدین صورت است که چهار منتقد نظرات خود را در رابطه با بازی موردنظر عنوان کرده و در پایان هرکدام از آنها به دلخواه از ۱ تا ۱۰ به بازی امتیاز می‌دهند. همانطور که مشاهده می‌کنید در رابطه با بازی Resident Evil 7 هر چهار منتقد امتیاز بسیار خوبی را برای این عنوان در نظر گرفته‌اند و فقط یکی از آن‌ها امتیاز ۹ از ۱۰ را به بازی داده است.
کیفیت نقدها و امتیاز دهی مجله فامیتسو در سالیان اخیر رشد مناسبی داشته است و از این رو می‌توانیم به سری جدید Resident Evil بسیار امیدوار باشیم.
بازی Resident Evil 7 قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی از هدست واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند و نسخه ایکس‌باکس وان بازی نیز قابلیت Play Anywhere را داراست.
پاسخ
مدت زمان گیم‌پلی Resident Evil VII: Biohazard از نقد فامیتسو لو رفت

[تصویر:  1448704093-bpfull.jpg&w=48&id=11288&random=1448704093] اشکان عالی خانی ۳ بهمن ۱۳۹۵ | 
[تصویر:  Resident-Evil-7-biohazard-artwork-004-250x145.jpg]
یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷، عنوان Resident Evil VII: Biohazard به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود (هر چند که نسخه‌های روز اول در برخی از فروشگاه‌ها موجود شد) و طرفداران بی صبرانه منتظر تجربه طعم جدیدی از این سری هستند. تنها مرجع شناخته شده و معتبری که فعلا عنوان Resident Evil VII: Biohazard را نقد کرده، مجله مشهور فامیتسو است که نمره ۳۶ از ۴۰ را به بازی داده است. در این نقد و بررسی، مدت زمان گیم‌پلی بخش کمپین بازی مشخص شد.
طبق اطلاعات فامیتسو، برای اتمام بخش داستانی بازی Resident Evil VII: Biohazard مدت ۱۵ ساعت زمان لازم خواهد بود. شرکت کپکام با وجود اطلاعات و نمایش‌های بسیار از بازی، به مدت زمان گیم‌پلی آن اشاره نکرده بود و حال، این مورد را از مجله فامیتسو به دست آورده‌ایم. فامیتسو گفته که بازی پر از صحنه‌های ترسناک و مضطرب کننده است که البته با هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر به اوج خود می‌رسند. در زیر، قسمتی از نقد فامیتسو را مطالعه کنید:
نقل‌قول:
آخرین شماره از سری Resident Evil، عنصر ترسناک فعال و کاملا متفاوتی را نسبت به بازی‌های قبلی اضافه می‌کند. تغییر بین نگاه کردن به نوارهای ویدیویی که در گیم‌پلی بازی پیدا می‌شود و بازی اصلی، به صورت یکپارچه است و واقعا به واقع گرایی بازی می‌افزاید. کیفیت بازی زمانی بالاتر می‌رود که هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر را بزنید.
نکته بزرگ و مثبت در Resident Evil VII: Biohazard، استفاده مناسب و فوق‌العاده هدست پلی‌استیشن وی‌آر در گیم‌پلی آن است که نه تنها باعث می‌شود این بازی به یک عنوان AAA واقعیت مجازی تبدیل شود، بلکه باعث می‌شود سازندگان و توسعه دهندگان بیشتری به سمت این هدست واقعیت مجازی سوق پیدا کنند و بازی‌های بیشتری برای آن بسازند. با این حال، شماره هفتم Resident Evil بدون هدست واقعیت مجازی نیز به شدت می‌ترساند.
عنوان Resident Evil VII: Biohazard به صورت رسمی در تاریخ ۲۴ ژانویه سال جاری در آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد. این بازی در مناطق اروپایی در تاریخ ۲۶ ژانویه منتشر خواهد شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,724 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,335 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,284 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,776 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,612 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان