امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد
(08-20-2015, 01:44 PM)Unreal نوشته است:
(08-20-2015, 01:36 PM)kourosh gamer s نوشته است: عجب! من اصلا کنترل خودمو از دست ندادم :Dبعدشم عزیز من شما چرا انقدر دوست داری از این خبر ایراد پیدا کنی؟ اگه مشکلی بود، سرپرست و معاون می‌گفتند;)

پس خودتون هم قبول دارید که خبر برای همون دوسال پیش هست، و اینکه ظاهرا خودتون هم قبل ارسالش از این موضوع مطلع بودید ....

دوست عزیز ممکنه با چنین کارهایی خیلی از کاربرها هیجان زده بشند و خیلی ها هم نفهمند اما همون درصدی که متوجه بشند باعث میشه نسبت به سایت بی اعتماد بشند....
کلا کار درستی نیست....

آقا شما درست میگی خخخخخ. من هم مشکل روانی دارم میام خبر 2 سال پیشو میزنم. سرپرست و معاون هم هویجن. همه چی آرومه من چقد خوشحالم.

هدف شما هم از این کار ها کاملا مشخصه...
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
(08-20-2015, 01:53 PM)kourosh gamer s نوشته است: آقا شما درست میگی خخخخخ. من هم مشکل روانی دارم میام خبر 2 سال پیشو میزنم. سرپرست و معاون هم هویجن. همه چی آرومه من چقد خوشحالم.

چقدر سعی می کنید پای سرپرست و معاون رو وسط بکشید!
عزیز مسئولیت خبری که ارسال می کنی، به عهده خودت هست، چرا انقدر طفره می رید و از جواب دادن فرار می کنید؟

نقل‌قول: هدف شما هم از این کار ها کاملا مشخصه...

فک نکنم با جو دادن کار به جایی برسه، اگر من اشتباه میکنم، هدفم مشخصه و از این حرفا، شما با قرار دادن منبع حسن نیتت رو ثابت کن، خیلی راحت.
اگر خواستید باز هم بزنید کوچه علی چپ و پست های بی ربط ارسال کنید و از جواب دادن فرار کنید، بهتره دیگه اینکار رو انجام ندید من همین الان هم به جوابم رسیدم.
پاسخ
(08-20-2015, 02:00 PM)Unreal نوشته است:
(08-20-2015, 01:53 PM)kourosh gamer s نوشته است: آقا شما درست میگی خخخخخ. من هم مشکل روانی دارم میام خبر 2 سال پیشو میزنم. سرپرست و معاون هم هویجن. همه چی آرومه من چقد خوشحالم.

چقدر سعی می کنید پای سرپرست و معاون رو وسط بکشید!
عزیز مسئولیت خبری که ارسال می کنی، به عهده خودت هست، چرا انقدر طفره می رید و از جواب دادن فرار می کنید؟

نقل‌قول: هدف شما هم از این کار ها کاملا مشخصه...

فک نکنم با جو دادن کار به جایی برسه، اگر من اشتباه میکنم، هدفم مشخصه و از این حرفا، شما با قرار دادن منبع حسن نیتت رو ثابت کن، خیلی راحت.
اگر خواستید باز هم بزنید کوچه علی چپ و پست های بی ربط ارسال کنید و از جواب دادن فرار کنید، بهتره دیگه اینکار رو انجام ندید من همین الان هم به جوابم رسیدم.

آقای نسبتا محترم به سایت Segmentnext مراجعه کنید و ببینید. آره من هدفم بالا بردن بازدید سایت بوده خخخخخخخخخ. چه فکرایی میکنن بعضیا هههه. چه فکری با خودت کردی واقعا؟
پاسخ
دیگه نیازی نیست دوست عزیز :دی
اون "خخخخخخخخخ" ها میون جمله هات کاملا نمایانگر استرس و پریشانی شما هست! بیشتر از این نیاز نیست بحث جلو بره، فک کنم دیگه تکلیف مشخص شده باشه.
موفق باشید.
پاسخ
(08-20-2015, 02:13 PM)Unreal نوشته است: دیگه نیازی نیست دوست عزیز :دی
اون "خخخخخخخخخ" ها میون جمله هات کاملا نمایانگر استرس و پریشانی شما هست! بیشتر از این نیاز نیست بحث جلو بره، فک کنم دیگه تکلیف مشخص شده باشه.
موفق باشید.

اتفاقا از کل تیم گیمفا بپرسید من خیلی از خ استفاده میکنم. آره فکر کنم خودت فهمیدی که اومدی بحث الکی ایجاد کنی;) نخود نخود...
پاسخ
ادب رو رعایت کنید خواهشا، یعنی انقدر پذیرفتن اشتباه کار سختی هست که اینطور ازش فرار می کنید؟
جای تاسف داره، اصلا در شان من نیست با شما بحث کنم مشکل این بود اصلا آشنایی نداشتم که الان دارم!
پاسخ
(08-20-2015, 02:22 PM)Unreal نوشته است: ادب رو رعایت کنید خواهشا، یعنی انقدر پذیرفتن اشتباه کار سختی هست که اینطور ازش فرار می کنید؟
جای تاسف داره، اصلا در شان من نیست با شما بحث کنم مشکل این بود اصلا آشنایی نداشتم که الان دارم!

مشکل اصلی اینه که من اشتباهی نکردم و شما نمیخوای اشتباه خودتو قبول کنی. خودت هم فهمیدی چیکار کردی داداشم;)
پاسخ
من خودم به شخصه مخالفم با این نوع خبر زدن و نبود توجه خاص به منبع اون... این سایتی که شما ازش خبر رو نوشتید به هیچ‌وجه معتبر نیست. من هدفم نیست که بگم به‌دلیل بالا بردن بازدید سایت همچین کاری کردین آقای سیامکی. نه. همه می‌دونن از لحاظ بازدید گیمفا سایت اول ایرانه. ولی دوست دارم توی سایتی که درش فعالیت می‌کنم خبرای رسمی و خوب با یه منبع معتبر ببینم تا یه خبر تنش آمیز با یه منبع فاجعه و توی دیوار...! امیدوارم به عنوان یه انتقاد قبولش کنید. منبعی که ازش خبر رو گذاشتین به هیچ‌وجه معتبر نیست...
پاسخ
(08-20-2015, 02:23 PM)kourosh gamer s نوشته است:
(08-20-2015, 02:22 PM)Unreal نوشته است: ادب رو رعایت کنید خواهشا، یعنی انقدر پذیرفتن اشتباه کار سختی هست که اینطور ازش فرار می کنید؟

مشکل اصلی اینه که من اشتباهی نکردم و شما نمیخوای اشتباه خودتو قبول کنی. خودت هم فهمیدی چیکار کردی داداشم;)

ای بابا بس کن دیگه! با این کارها به جایی نمیرسی، جز اینکه به سایت ضربه بزنی، کسی که فقط یه مقدار پی گیر باشه مطمئن باش این خبر شما رو می بینه، همین میشه که فردا که رفت جای دیگه، نمیگه فلان خبرنگار بود اینکار رو کرد، میگه اخبار گیمفا فلانه، بهمانه!
من از شما یه لینک ساده خواستم، لینکی که این خبر ازش در اومده، شما کلی وقت منو گرفتی الانم داری میگیری، لینک رو ندادی!
اول که خواستی تهمت بزنی، بعد پای سرپرست و مدیر و فلان رو وسط کشیدی بیان ازت دفاع کنند، بعد تفره رفتی الانم که چهره حق به جانب گرفتی!
من گشتم لینک خبر شما رو پیدا نکردم، شما هنوزم وقت داری منم هستم لینک رو بده من بررسی میکنم، همینجا نتیجه رو میزارم تمام، من دیگه هیچ حرفی ندارم تا زمانی که لینک خبر رو قرار بدی!
پاسخ
واقعا نمیدونم از ایدهمنظورشون چیه، ولی وقتی خودم یبازی رو میکنم برای نسخه ی بعدی با خودم میگم میشه اینقدر نوآوری اضافه کرد اما توی GTA V هیچی به ذهنم نمیرسید برای نسخه ی بعدی....
خیلی با شهامت هم اومد گفت، فک کنم یه دوران طلایی مثل San Andreas بشه انتشارش
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 435 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,238 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,002 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  بهترین بازی های فوتبال برای اندروید و iOS Sarakhani 0 1,778 01-14-2020, 02:45 PM
آخرین ارسال: Sarakhani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان