امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی انلاین نبرد سلاطین !
با سلام و درود بر شما عزیزان [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بازی انلاین نبرد سلاطین !

یک بازی انلاین استراتژیک کاملا ایرانی و جذاب هست که شما برای اجرای ان نیازبه دانلود و نصب هیچ گونه نرم افزاری ندارید

شمابا عضویت در این بازی به یک دنیای مجازی پر از هیجانات و اتفاقات باورنکردنی ! سفر میکنید دنیای که در ان می توانید برای خود یک امپراطوری بزرگ تشکیل داده و بر دنیا حکمرانی کنید در این دنیای مجازی می توانید روابط خود را با دیگر ایالات گسترش داده و به تجارت با انها بپردازید برای خود سپاهیانی انبوه از سربازانی شجاع ونترس وتعلیم دیده گرد اورید ودشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود کنید و سرزمین انها را به اشغال خود در اورید
! در حمایت از سرزمین های مستعمره خود لشکریانی را گسیل داشته و به حمایت از انها برخیزید

ادرس سایت : http://www.sultanwars.com/
پاسخ
تعداد بازی های تحت وب روز به روز در حال افزایشه.داداش  جایزه هم داره!!!!!!!!!؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
نه جایزه نداره من ثبت نام کردم مال نی[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پاسخ
فکر کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
انصافا هیچی عصرپادشاهان نمیشه
[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
باهات موافقم ولی چون باسه پردیس گیمه ازش بدم میاد
داداش حداقل ی چند تا عکس میزاشتی از بازیش
راستی من عضو شدم و پارس ها رو انتخاب کردم
[تصویر:  logo.gif]
پاسخ
چندتا عکس از محیط بازی

[تصویر:  wkings%20%282%29.JPG]

[تصویر:  wkings%20%281%29.JPG]

[تصویر:  wkings%20%283%29.JPG]

[تصویر:  wkings%20%284%29.jpg]

(07-02-2013, 04:07 PM)'Best Gamer' نوشته است: انصافا هیچی عصرپادشاهان نمیشه
[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

حرف شما رو فعلا قبول دارم دوست عزیز! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی باید توجه داشته باشین که مقایسه این دو بازی در حال حاضر  و این که بگیم کدوم بهتره! بی انصافیه چون نبرد سلاطین تنها چند روزه راه افتاده و نسخه فعلی نسخه کامل نیست. ولی عصر پادشاهان به نوعی تو وب جا افتاده و عمر بیشتری نسبت به این بازی داره!
و در کل این بازی حالا حالاها جای زیادی! برای پیشرفت داره و با نصب نسخه های ارتقاء در اینده ای نزدیک حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
برخی از امکانات بازی رو بنا به فرموده دوستان در زیر براتون می نویسم :
__امکان ساخت شهر به تعداد نامحدود
__امکان ایجاد اتحاد های قوی با امکانات زیاد از جمله وضع پیمان های صلح و جنگ و ...
__امکان داد و ستد با شهرای دیگر به روش های مختلف از جمله کالا به کالا -- پول با کالا و بلعکس امکان فروش کالا به بازار مرکزی خود بازی...
__امکان حمایت از یک شهر در قبال دریافت باج و خراج!
__امکان اشغال و یا غارت شهرهای دشمنان
__سیستم اطلاع رسان قوی در مواقع جنگ
__بیش از چند یگان مختلف با توانایی های منحصر به فرد که برتعداد انها در نسخه های ارتقا افزوده خواهد شد
__سیستم شبیه ساز جنگی فوق العاده دقیق! و قوی
__تاکتیک های مختلف جنگی که با ارتقا نسخه بر تعداد انها افزوده خواهد شد
__امکان حمله دسته جمعی متحدان به شهرهای دشمنان
__سیستم جاسوسی جذاب و فوق العاده دقیق از شهرهای دشمنان
......

به نظر من تنها مشکل الان بازی گرافیکشه که دارن روش کار میکنن و به زودی رو سایت پیاده میکنن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از اینکه سرتونو درد اوردم عذرخواهی میکنم![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] هشدار در این بازی بازی نکنید [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]این بازی پس از پیشرفت شما شما را از بازی حذف کرده و اکانت شما با ربات سایت اداره میشود.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش انلاین بازی کردن Metal Gear Solid V Dark Master 7 8,156 02-11-2021, 06:58 PM
آخرین ارسال: محمدرضا غدیرزاده
  تاپیک کامل و جامع بازی آنلاین بازی کردن جامع یورو تراک | ETS 2 Multiplayer MoeinAkbari 5 13,774 07-10-2017, 12:15 AM
آخرین ارسال: mahdi0012
Brick بازی انلاین دنیای مجازی {امروز شروع شده } همین الان به کشورت کمک کن arjol 0 1,805 04-26-2017, 08:36 PM
آخرین ارسال: arjol
  اموزش انلاین بازی کردن DOOM Dark Master 3 3,696 01-13-2017, 09:07 PM
آخرین ارسال: vahidsaadat
  بازی انلاین تحت وب دنیای مجازی ( کمک به ایران ) arjol 0 1,865 01-10-2017, 01:14 AM
آخرین ارسال: arjol

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان