نظرسنجی: witcher 3 wild hunt vs batman arkham knight
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
batman arkham knight
38.71%
12 38.71%
witcher 3 wild hunt
61.29%
19 61.29%
در کل 31 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witcher 3 wild hunt or barman arkham knight
با سلام
دوستان عزیز با یک نظر سنجی دیگه خدمتون هستم
اندفعه دو بازی که رقابت شدیدی بین هم دارند و طرفدار هر فرانچایز طرافداران خود را دارند
قوانین
اسپم به هرنهوی ممنوع

پاسخ
هردو خوبن اما نباید مقایسه میکردی چون ویچر RPG هست اما بتمن نه یا بتمن تو زمان حال و ویچر تو گذشته اما بماند من که به ویچر رای دادم
 [تصویر:  65hofgc9tv3hfko62m19.jpg]
پاسخ
به نظرم بت من چون که مثل ویچر صحنه های غیراخلاقی نداره و همه میتونن بازیش کنن
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(08-26-2015, 01:17 PM)Project Amir نوشته است: به نظرم بت من چون که مثل ویچر صحنه های غیراخلاقی نداره و همه میتونن بازیش کنن
به نظرم درست میگین نباید تو یک بازیه ویدیویی که برای سرگرمی ساخته شده چنین صحنه هایی وجود داشته باشه :(

هم چنین می توانید نقد بررسی این دو عنوان را در تاپیک https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A8%D...ham-knight
پاسخ
(08-26-2015, 01:17 PM)Project Amir نوشته است: به نظرم بت من چون که مثل ویچر صحنه های غیراخلاقی نداره و همه میتونن بازیش کنن

اتاق بازی باید خارج از محدودی حال باشه اما خیلی ها وسط حال با تلویزیونی که خانواده فیلم تماشا میکنند بازی میکنند بعضیا هم که سن زیر18هست
حذف خشونت و صحنه های غیر اخلاقی جذابیت رسانه رو کم میکنه
پاسخ

این به هیچ عنوان دلیلی برای بهتر بودن بتمن نیست!
شما میتونین تو این بازی صحنه هارو اسکیپ کنید!
پاسخ

البته این قضیه رو کیفیت بازی تاثیری نمیزاره ولی خوب یه جورایی واسه کنسول بازا درسته
پاسخ
بله ممنونم بابت این نظر سنجی چالب

راستش تعداد رای دهنده ها کم هستند اما همه گیمر های ایران جمع بشند ویچر واقعا رای نمیاره

البته اینم بگم من بتمن رو زیاد نمی پسندم این دوتا بازی برای افراد زیر 15 سال هستند که 70 درصد سایت اینطوری اند (قصد توهین ندارم)

همین ویچر هم کاری به صحنه هاش ندارم از لحاظ گیم پلی بازی خوبی برای افراد کم سن هستش
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان