Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: علت ریست شدن کامپیوتر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام یه چند وقتیه که وقتی کامپیوترمو روشن می کنم و یک دیویدی توش میزارم بعد چند ثانیه ریست میکنه یا این که صدای خیلی زیادی از توش میاد موقه روشن کردن ولی وقتی که ویندوز(10)بالا میاد صدا ها قطع میهشه چیکار باید بکنم.... کمک؟؟
(02-03-2018, 10:46 PM)ubsoft نوشته است: [ -> ]سلام یه چند وقتیه که وقتی کامپیوترمو روشن می کنم و یک دیویدی توش میزارم بعد چند ثانیه ریست میکنه یا این که صدای خیلی زیادی از توش میاد موقه روشن کردن ولی وقتی که ویندوز(10)بالا میاد صدا ها قطع میهشه چیکار باید بکنم.... کمک؟؟

ممکنه از CPU باشه سر و صدا ها ام برای فن CPU هست...

(وقتی دمای کار CPU از ماکزیمم عبور کنه حتی برای چند ثانیه PC به طور خودکار ری استارت میشه...)
(02-03-2018, 11:47 PM)AmirAlpha نوشته است: [ -> ]
(02-03-2018, 10:46 PM)ubsoft نوشته است: [ -> ]سلام یه چند وقتیه که وقتی کامپیوترمو روشن می کنم و یک دیویدی توش میزارم بعد چند ثانیه ریست میکنه یا این که صدای خیلی زیادی از توش میاد موقه روشن کردن ولی وقتی که ویندوز(10)بالا میاد صدا ها قطع میهشه چیکار باید بکنم.... کمک؟؟

ممکنه از CPU باشه سر و صدا ها ام برای فن CPU هست...

(وقتی دمای کار CPU از ماکزیمم عبور کنه حتی برای چند ثانیه PC به طور خودکار ری استارت میشه...)

ممنون دوست عزیز
چطور میشه فهمید فن درست کار میکنه یا نه؟

Sent from my SM-J700H using Tapatalk
(02-07-2018, 03:24 AM)A.H.AMAZING نوشته است: [ -> ]چطور میشه فهمید فن درست کار میکنه یا نه؟

Sent from my SM-J700H using Tapatal
برنامه HWmoniter رو دانلود کن تو قسمت MOtherboard دور فن رو به صورت لحظه ای میزنه (CPUFANIN)