Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Spr-d - 03-23-2016

دوستان یه بازی تو PSN هست به اسم Joe Dever Lone Wolf میخواستم ببینم چجوریه؟ کسی بازی کرده اصلا؟ Confused  ارزش داره 14 دلار بخرمش؟ رو اندروید هم هست S0 (2)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - just run - 03-23-2016

سلا، 
اگه میشه چندتا بازی برای پیسی نام ببریدکه کرک شده باشه و نیازی به اشتراکی نداشته باشه،ممنون

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Destiny - 03-23-2016

(03-23-2016, 12:58 PM)just run نوشته است: سلا، 
اگه میشه چندتا بازی برای پیسی نام ببریدکه کرک شده باشه و نیازی به اشتراکی نداشته باشه،ممنون

از عناوین جدید:

Fallout 4
COD Black Ops 3
Assassin's Creed Syndicate
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
کرک شدند
و...
Far Cry Primal
Tom Clancy's The Division
Rise Of The Tomb Raider
اینا فکر کنم سی دی کی بخواد

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - just run - 03-23-2016

اینارو همرو بازی کردم

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - You Never Win - 03-23-2016

(03-23-2016, 01:33 PM)just run نوشته است: اینارو همرو بازی کردم

دوست عزیز می تونید از قدیمیا استفاده کنید! بیشتر بازیا به غیر از:
Far Cry Primal
Fifa 16
Just Cause 3
Rise Of The Tomb Raider
Hitman
Unravel
Gears Of War Ultimate Edition
کرک شدن و مشکلی ندارن! می تونید به سایت زیر هم مراجعه کنید:
http://skidrowreloaded.com/

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - payamdp - 03-29-2016

سلام من یه کنسول ps4 دارم  فقط روش یه فیفا 16 نصبه  S0 (2) 
حالا یه بودجه ای دستم اومده میخوام 2 تا بازی بگیرم  S0 (36) S0 (36)

مولتی و سینگل زیبا باشه فرقی نداره فقط قشنگ باشه  بازی ارزش پول دادن داشته باشه Ghelion مثل mad max نباشه رو pc گرفتم شر و ور بود   Confused

یه سوال دیگه بازیای 
last of us و gta v رو بهترین قیمتی که میتونم گیر بیارم چند هست و از کجا بگیرم خوبه ؟  gta حتما اکبند باشه چون میخوام psn بگیرم انلاین بزنم   S0 (86)

fallout 4 -sniper 3 -assasin syndice  رو pc بازی کردم  S0 (2)  اینارو پیشنهاد ندید  S0 (29)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - You died - 03-29-2016

(03-29-2016, 07:52 PM)payamdp نوشته است: سلام من یه کنسول ps4 دارم  فقط روش یه فیفا 16 نصبه  S0 (2) 

مولتی و سینگل زیبا باشه فرقی نداره فقط قشنگ باشه  بازی ارزش پول دادن داشته باشه Ghelion مثل mad max نباشه رو pc گرفتم شر و ور بود   Confused

یه سوال دیگه بازیای 
last of us و gta v رو بهترین قیمتی که میتونم گیر بیارم چند هست و از کجا بگیرم خوبه ؟  gta حتما اکبند باشه چون میخوام psn بگیرم انلاین بزنم  S0 (86)

سلام انشالله همیشه پول دستتون بیاد  S0 (2)
 بهترین بازیی که می تونم بهت معرفی کنم که بخش داستانی و بخش انلاینش خوب باشه GTA V و The Division هست که هر دو خیلی زیبا هستن و باهاشون میتونی حال کنی . 
قیمت GTA V اکبند بین ۱۷۰ تا ۱۸۰ تومنه و قیمت دیویژن ریجن ۲ بازی ۱۹۰الی ۲۰۰ تومنه و The last of us هم شما می توانید دست دو بازی رو ۶۰-۷۰ تومن خریداری کنی .  سوالی بود در خدمتیم S0 (2)
ی نکته رو هم بگم که بخش داستانی و بخش چند نفره The division نیاز به اتصال دائمی به اینترنت داره ولی GTA V فقط بخش انلانیش نیاز به اینترنت داره.

(03-29-2016, 08:02 PM)Amir hossein 1379 نوشته است:
(03-29-2016, 07:52 PM)payamdp نوشته است: سلام من یه کنسول ps4 دارم  فقط روش یه فیفا 16 نصبه  S0 (2) 

یه سوال دیگه بازیای 
last of us و gta v رو بهترین قیمتی که میتونم گیر بیارم چند هست و از کجا بگیرم خوبه ؟  gta حتما اکبند باشه چون میخوام psn بگیرم انلاین بزنم  S0 (86)

بهترین بازیی که می تونم بهت معرفی کنم که بخش داستانی و بخش انلاینش خوب باشه GTA V و The Division هست که هر دو خیلی زیبا هستن و باهاشون میتونی حال کنی . 
قیمت GTA V اکبند بین ۱۷۰ تا ۱۸۰ تومنه و قیمت دیویژن ریجن ۲ بازی ۱۹۰الی ۲۰۰ تومنه و The last of us هم شما می توانید دست دو بازی رو ۶۰-۷۰ تومن خریداری کنی .  سوالی بود در خدمتیم S0 (2)
ی نکته رو هم بگم که بخش داستانی و بخش چند نفره The division نیاز به اتصال دائمی به اینترنت داره ولی GTA V فقط بخش انلانیش نیاز به اینترنت داره.

ممنون از راهنماییت 
S0 (2) S0 (2) gta v ارزون تر نمیشه گیر اورد ؟  S0 (31)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - You died - 03-29-2016

(03-29-2016, 08:10 PM)payamdp نوشته است:

یه سوال دیگه بازیای 

ممنون از راهنماییت 

خب مگه مجبوری آکبند بگیری؟ برو دست دو یا اکانت ترکیبی بگیر ارزون تره .
اکانت ترکیبی : ۲۰ الی ۳۰ تومن پول اکانتش و ۲۰الی ۳۰ تومن هم نهایتن پول دیتاش که می افته ۴۰-۵۰ تومنی تقریبا و یا بیشتر .
دست دو هم قیمتش من خودم پارسال ( چند ماه پیش منظورمه  S0 (31) ) خریدم ۹۵ تومن و همین چند روز پیش قیمت کردم دست دوشو ۱۳۵ تومن که نمیدونم چرا اینقدر گرون شده ! دیگه خود دانیS0 (2)

(03-29-2016, 08:16 PM)Amir hossein 1379 نوشته است:
(03-29-2016, 08:10 PM)payamdp نوشته است:

یه سوال دیگه بازیای 

ممنون از راهنماییت 

خب مگه مجبوری آکبند بگیری؟ برو دست دو یا اکانت ترکیبی بگیر ارزون تره .
اکانت ترکیبی : ۲۰ الی ۳۰ تومن پول اکانتش و ۲۰الی ۳۰ تومن هم نهایتن پول دیتاش که می افته ۴۰-۵۰ تومنی تقریبا و یا بیشتر .
دست دو هم قیمتش من خودم پارسال ( چند ماه پیش منظورمه  S0 (31) ) خریدم ۹۵ تومن و همین چند روز پیش قیمت کردم دست دوشو ۱۳۵ تومن که نمیدونم چرا اینقدر گرون شده ! دیگه خود دانیS0 (2)
کلن حس خوبی به دسته 2 ندارم    نه اینکه خودم خیلی خوب ازشون مراقبت میکنم  S0 (2)  واسه همین میگم  S0 (45) 
یه سوال دیگه last of us مولتی داره ؟