Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+--- موضوع: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-Playstation-4)

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - Be the story - 06-30-2016

(06-30-2016, 03:45 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: سلام
ببخشید امروز بازی Gone Home Console Edition رو تو Library ادد کردم ولی فردا PS Plus من تموم میشه میخواستم بدونم بعدش میشه دانلود کرد یا نه

بعد ببخشید چه جوری میشه این پلاس 14 روزه رو فعال کرد ؟؟؟ 
تا حالا استفاده نکردم؛ این پلاس دو روزه برای PES 2016 بود
آیا هر بازی پلاس دو روزه رایگان میده؟؟

سلام
فکر کنم بشه بازی ها رو دانلود کرد اما بازی ها اجرا نمیشن تا اینکه شما پلاس بگیرید
این پلاس های ۱۴ روزه خیلی وقته کنسل شدن دیگه نمیشه پلاس رایگان از اکانت های ژاپن یا ... گرفت
همه بازی ها پلاس ندارن تعداد محدودی هستن که پلاس ۲ روزه میزارن توی بازی ها مثلا من یادمه اوایل نسل ۸ بیشتر بازی ها از جمله GTA V پلاس ۲ روزه داشتن

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - Hidden Shadow - 06-30-2016

(06-30-2016, 03:58 PM)Be the story نوشته است:
ببخشید امروز بازی Gone Home Console Edition رو تو Library ادد کردم ولی فردا PS Plus من تموم میشه میخواستم بدونم بعدش میشه دانلود کرد یا نه

سلام
فکر کنم بشه بازی ها رو دانلود کرد اما بازی ها اجرا نمیشن تا اینکه شما پلاس بگیرید
این پلاس های ۱۴ روزه خیلی وقته کنسل شدن دیگه نمیشه پلاس رایگان از اکانت های ژاپن یا ... گرفت
همه بازی ها پلاس ندارن تعداد محدودی هستن که پلاس ۲ روزه میزارن توی بازی ها مثلا من یادمه اوایل نسل ۸ بیشتر بازی ها از جمله GTA V پلاس ۲ روزه داشتن
آخه یادمه چند وقت پیشا (یکی دو روز پیش) تو پلی استیشن استور دیدم نوشته بود  Test For 14 Days گفتم شاید باشه
"""""فکر کنم بشه بازی ها رو دانلود کرد اما بازی ها اجرا نمیشن تا اینکه شما پلاس بگیرید """""""""""
یعنی چی؟ اینجوری که خیلی بده  Wall Wall Wall  هر روز که بخوایی بری تو این بازی باید پلاست فعال باشه S0 (5)
اکانت من اروپا هست ریجن 2
الان از پلاس PES 2016 استفاده کردم این بازی رو تو لیست کتابخانه ادد کردم یعنی فردا تمومه شه دیگه نمیتونم ادامه دانلود بدم و باید دوباره پلاس بگیرم!!!
ID PSN برو بچ گیمفا رو از کدوم تاپیک میشه پیدا کرد

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - Be the story - 06-30-2016

(06-30-2016, 04:17 PM)JUST PLAY STATION نوشته است:
(06-30-2016, 03:58 PM)Be the story نوشته است:

سلام
آخه یادمه چند وقت پیشا (یکی دو روز پیش) تو پلی استیشن استور دیدم نوشته بود  Test For 14 Days گفتم شاید باشه
"""""فکر کنم بشه بازی ها رو دانلود کرد اما بازی ها اجرا نمیشن تا اینکه شما پلاس بگیرید """""""""""
یعنی چی؟ اینجوری که خیلی بده  Wall Wall Wall  هر روز که بخوایی بری تو این بازی باید پلاست فعال باشه S0 (5)
اکانت من اروپا هست ریجن 2
الان از پلاس PES 2016 استفاده کردم این بازی رو تو لیست کتابخانه ادد کردم یعنی فردا تمومه شه دیگه نمیتونم ادامه دانلود بدم و باید دوباره پلاس بگیرم!!!
ID PSN برو بچ گیمفا رو از کدوم تاپیک میشه پیدا کرد

اون هست ولی نمیشه فعالش کرد من چند باری زدم ولی چیزی نمیشد و میگفت باید پول پرداخت کنی
ببینید شما بازی ها رو دانلود میکنید اما کنارش بک قفل میاد و نمیتونید برید توی بازی ها تا وقتی که پلاس داشته باشید یعنی شما باید یکی از اشتراک های یک ماهه و سه ماهه و یک ساله رو داشته باشید برای اجرای بازی ها
از این [email=https://forum.gamefa.com/Thread-PSN-ID-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%81%D8%A7]لینک[/email] میتونید ای دی ها رو ببینید

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - ERFAN RP - 06-30-2016

شما تا موقعی که پلاس دارید فقط میتونید از بازی‌های رایگان استفاده کنید، میتونید دانلود کنید ولی غیرقابل استفاده هستند. مثلا اگر شما یک پلاس 3 ماهه بگیرید و توی اون ماه مثلا یک بازی مجانی برای دارندگان پلاس اضافه بشه اون شخص میتونه تا 3 ماه اون بازی رو انجام بده تا موقعی که پلاسش تموم بشه، و اگر قبل از اتمام پلاسش یک اشتراک مثلا 3 ماهه دیگر هم بگیرد، بازهم میتونه از محتویات مجانی چندماه قبل استفاده کنه.
پلاس 14 روزه هست، ولی به اطلاعات کردیت کارت نیاز هستش و پلاس 2 روزه هم دیگه برداشته اند.

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - omid211 - 07-02-2016

سلام من مبخواستم آپدیت اورواچ رو دانلود کنم ولی روی preparing to download توی 10 درصد گیر میکنه بالا هم نمیره
اینترنتو قطع و وصل کردمولی بازم هیچی به هیچی

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - ERFAN RP - 07-02-2016

(07-02-2016, 09:32 AM)omid211 نوشته است: سلام من مبخواستم آپدیت اورواچ رو دانلود کنم ولی روی preparing to download توی 10 درصد گیر میکنه بالا هم نمیره
اینترنتو قطع و وصل کردمولی بازم هیچی به هیچی

خب چندتا راه هستش:
1. اول از همه، توی setting/ network برید و set new connection ر بزنید و پس از انتخاب نوع کانکشن، گزینه custom رو بزنید. حال همه گزینه‌هارو یا automatic بزنید یا don't use بغیر از گزینه DNS SETTING. داخل این مورد اینهارو بنویسید.
primary: 8.8.8.8
secondary: 8.8.4.4
2. بعد از این اگر درست نشد، وارد setting بشید.Power Save Settings و سپس Set Features Available in Rest Mode را بزنید. حالا از اونجا گزینه Stay Connected to the Internet را تیک بزنید. حالا به دانلودتون برگردید، دانلود رو ادامه بدید و دستگاه را وارد حالت rest mode کنید. 15 دقیقه صبر کنید و بعد روشن کنید، اگر درست نشد این راه رو ادامه بدید:
3. اول از همه این آموزش رو کامل بخونید:
آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC
حالا، طبق همین روش، می‌خواییم لینک یکی از پارت‌ها رو که مربوط به همین preparing for download هستش رو پیدا کنیم و با PC دانلود کنیمو بعد به کنسول اتقال بدیم. وقتی تنظیمات مربوطه رو درست کردید، برید و دانلود رو ادامه بدید، در اینجا داخل برنامه PSX میبینید که لینک شما ظاهر شده، موس رو وقتی روش میبرید باید در انتهای اون یک همچین چیزی نوشته باشید: DP. pkg وقتی اینرو دیدید، لینک رو کپی کنید و داخل IDM خودتون وارد کنید و دانلود کنید. بعد طبق آموزش اون رو انتقال بدید. فقط اگر اسم فایل دانلودی شما به حالت یک عدد هست(8.254.200.45) باید اسمش رو به طور دقیق به آنچه در برنامه PSX قبلا دیدید تغییر بدید و بعد انتقال بدید.

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - arno0144 - 07-02-2016

سلام کنسول من بعد 5 دقیقه بازی فنش صدا میده خیلی زیاد نیست ولی خب یه کمی زیاده این طبیعیه سری 1216 هم هست طبیعیه ؟

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - arshia001 - 07-02-2016

(07-02-2016, 04:21 PM)arno0144 نوشته است: سلام کنسول من بعد 5 دقیقه بازی فنش صدا میده خیلی زیاد نیست ولی خب یه کمی زیاده این طبیعیه سری 1216 هم هست طبیعیه ؟

سلام دوست عزیز ، بله طبیعیه ، 4 تا از دوستانم که سری 1216 گرفتند با همین مواجه شدند

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - Arash_3434 - 07-02-2016

سلام
من تازه پی اس فور گرفتم
مانیتورم asus vs299h هست و با hdmi به مانیتور وصلش کرذم و تصویر تاره حتی رو 1080 
کابل و عوض کردم بازم مشکل حل نشد
رو pc این مشکلو نداشتم
میخوام ببینم چیکار کنم؟مشکل از مانیتوره یا ps4?

RE: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 - arshia001 - 07-02-2016

(07-02-2016, 09:21 PM)Arash_3434 نوشته است: سلام
من تازه پی اس فور گرفتم
مانیتورم asus vs299h هست و با hdmi به مانیتور وصلش کرذم و تصویر تاره حتی رو 1080 
کابل و عوض کردم بازم مشکل حل نشد
رو pc این مشکلو نداشتم
میخوام ببینم چیکار کنم؟مشکل از مانیتوره یا ps4?

سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد برای تتنظیمات مانیتور هست چون منم اینطوری شدم رفتم تو تنظیمات مانیتور و در ست شد 113