Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
مشاوره برای خرید PS4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+--- موضوع: مشاوره برای خرید PS4 (/Thread-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-PS4)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

RE: مشاوره برای خرید PS4 - ERFAN RP - 12-04-2015

(12-04-2015, 10:51 PM)AMIRMKX نوشته است: خوب دوستان یه مشاوره اساسی می خوام(نیاز به یه ps4 فن بوی)  S0 (2)
1)این ریجن 1 و 2 و 3 و... چیه؟(توضیح کامل)
2)به این تلوزیون قدیمی ها که سه فیش هستن میخوره؟(می خوام تو اتق خودم بازی کنم  S0 (36) )
3)این روشی که از طریق لن بازی ها رو میریزن چجوریه؟(یکی از دوستام بازی هاش رو اینطوری میگیره)
4)خرجش چجوریه؟(به غیر از خرج بازی خرج جانبی داره؟)

ریجن در اصل منطقه بندی کنسول هستش.بسته به منطقه ای که میفرستن,یکسری فرق هایی توی فیش برق ایجاد میکنند تا به اون منطقه بخوره.
با تبدیل شاید بشه(احتمالش خیلی زیاده ولی کیفیت خوبی به دست نمیارید)
بدترین روش برای خرید بازی.شخص فروشنده میاد یک اکانتی که با کردیت کارت معمولا هکی خود خریده رو وارد کنسول شما میکنه.حالا نوع این اکانت ها شاید به گوشتون خورده باشه
ظرفیت 1:نباید انلاین بشین وگرنه بازی قفل میشه.
ظرفیت 2:ظرفیتی که میشه هم انلاین هم افلاین بازی کرد.فروشنده ها میگن بن نمیشه ولی باید بگم که صددرصد توی 2 ماه بن میشه
ظرفیت 3:ظرفیت همیشه انلاین
خرج اضافی لازم نیست انجام بدین.مگراینکه بخوایید خرج های خیلی کم (روکش دسته و...) بخرید.

RE: مشاوره برای خرید PS4 - Kras - 12-05-2015

سلام خدمت همه
اگه میشه یه نقد جدید و کامل از مقایسه دو کنسول نسل هشتمی بذارین
بنظرتون کدومش بهتره (من با کنسولای پی اس 4 آشنایی دارم از یه طرف هم نمیتونم از X1 بگذرم کنسول مدرنیه)
توی خود کنسولا چه بازیایی هستش از این نظر کدوم بهتره ...!؟ (چوان واقعا بازی گرفتن سخته )
قیمت دو کنسول چطوره
قیمت بازیاشون چطوره کدوم ارزونه کدوم گرون
واسه ایران کدوم بهتره
بازی های مثلا ریجن 2 رو فقط روی کنسولای ریجن 2 میشه استفاده کرد یا میشه رو ریجن های دیگه هم بازی کردش؟
در ضمن واسه من آنلاین مهم نیست 
خیلی ممنون

RE: مشاوره برای خرید PS4 - The Wolf Of Rivia - 12-05-2015

(12-05-2015, 12:12 PM)Kras نوشته است: سلام خدمت همه
اگه میشه یه نقد جدید و کامل از مقایسه دو کنسول نسل هشتمی بذارین
بنظرتون کدومش بهتره (من با کنسولای پی اس 4 آشنایی دارم از یه طرف هم نمیتونم از X1 بگذرم کنسول مدرنیه)
توی خود کنسولا چه بازیایی هستش از این نظر کدوم بهتره ...!؟ (چوان واقعا بازی گرفتن سخته )
قیمت دو کنسول چطوره
قیمت بازیاشون چطوره کدوم ارزونه کدوم گرون
واسه ایران کدوم بهتره
بازی های مثلا ریجن 2 رو فقط روی کنسولای ریجن 2 میشه استفاده کرد یا میشه رو ریجن های دیگه هم بازی کردش؟
در ضمن واسه من آنلاین مهم نیست 
خیلی ممنون

مقایسه بین دو کنسول خیلی سادست ..
هر دوتا سخت افزار تقریبا یکسانی دارند اما تو بیشتر موارد در رزولیشن PS برتر بوده . پس بحثی نمیمونه که کدوم یک کوچولو قوی تره !
مسئله دیگه بازی های انحصاری ... که کاملا به سلیقه طرف برمیگرده . هر دو کنسول انحصاری های نامی و خوبی دارند اما شاید یکم بر حسب سلیقه بگه آنچارتد رو به هیلو ترجیح میدم .
الان X1 به همراه بازی هیلو مستر چیف دی جی کالا 1.3 زده ! ریجن وان ps4 هم 1350 خورده !
البته ps4 ارزون تر هم پیدا میشه ...
قیمت بازی های x1 چیزی حدود 20 هزار تومن اینجا گرون تره ! ( در بعضی بازی ها ممکنه قیمت بازی دو کسول برابر باشه ) .
خیر ریجن لاک وجود نداره و هر بازی با هر ریجنی روی هر کنسول با هر ریجن اجرا میشه !
خب حالا گفتین واسه ایران کدوم بهتره ... PS4 تو ایران طرفدار های خیلی بیشتر نسبت به XB1 داره در نتیجه بازی های دسته دوم خیلی راحت تر و ارزون تر تو بازار پیدا میشه .
سوال دیگه ای بود در خدمتم .

RE: مشاوره برای خرید PS4 - Kras - 12-06-2015

سلام خدمت همه
یه سوال: آیا بازی های رایگانی واسه دو کنسول وجود داره که بشه دانلود کرد و استفاده کرد؟ و کیفیت کلی این بازیها چطوره
+ تویه دو دستگاه آکبند چنتا بازی رو هارد نصب شده؟

RE: مشاوره برای خرید PS4 - The Wolf Of Rivia - 12-06-2015

(12-06-2015, 10:08 PM)Kras نوشته است: سلام خدمت همه
یه سوال: آیا بازی های رایگانی واسه دو کنسول وجود داره که بشه دانلود کرد و استفاده کرد؟ و کیفیت کلی این بازیها چطوره

بله یک سری بازی ها هستن  میتونید رایگان دانلود کنید و نیازی به خریدن نیست . من تا حالا دانلود نکردم که بدونم اما یکی دوتا بازی هستن که دوستانم بازی کردند و خیلی راضی بودن  . خودم هم pinball رو دانلود کردم که خوب بود .
سوال دومتون نمیدونم .

RE: مشاوره برای خرید PS4 - viero - 12-07-2015

(12-06-2015, 10:08 PM)Kras نوشته است: سلام خدمت همه

بله ، مثلاٌ Battle Islands و LoadOut برای PS4 که فوق العاده سرگرم کننده هستن

RE: مشاوره برای خرید PS4 - ERFAN RP - 12-07-2015

(12-07-2015, 05:27 PM)Kras نوشته است: سلام خدمت همه ببخشید هی مزاحم میشیم ( کنجکاویم دیگه!!)
از نسل 8 بگذریم بیایم 7
از زمانی که این دو اومدن بازار جدیدترین نسخه ای که اومده کدومه؟ سال 92 بود فک کنم یه اکس باکس جدید به اسم Xbox 360 E Slim منتشر شد (شبیه X1 هم هست) ولی آیا سونی نسخه جدید داده و کِی؟!
در ضمن با توجه به جدیدترین نسخه هاشون کدوم یکی بهتره( کلی میگم). من خیلی عکس دیدم که گرافیک X360 از PS3 بهتره و آیا واقعا اینطوره؟
در ضمن امکاناتشون چطوره؟
 قیمت بازیاشون چطوره؟
میشه باهاشون آنلاین بازی کرد؟(منظورم بازیای کپی شدست)
این آنلاین بودن واسه X360 که میگن پولیه جدیه؟! چون تو این نسخه جدیده X360 میشه رایگان آنلاین بازی کرد. (بازی کپی)
الان کدومشون بهتر پشتیبانی میشن؟
میخوام یه نقد کلی بذارین ممنون میشم و +تکلیفو روشن کنین که کدوم بهتره ( من نظرم نسبت به PS3 عوض شد وقتی گرافیکشو مقابل X360 دیدم )

اخرین ورژن کنسول نسل 7 سونی super slim هستش.
از نظر اجرای بازی ها,تقریبا یکی هستند.هرکدوم خوبی ها و بدی های خودشونو دارن.مهم تجربه ی بازیه که هردو کنسول توانایی اجرای بازی ها رو دارن.
بله.با هر 2 کنسول میشه قسمت انلاین بازی ها رو تجربه کرد.
بله.برای تجربه بخش چندنفره بازی ها روی 360 و one باید اشتراک گلد داشته باشین.
برای ps3 نیازی نیست اشتراک پلاس داشته باشین تا بتونید انلاین بازی بکنید.
هردو تقریبا دارن فراموش میشن.سیستم نرم افزاری هر دو کنسول هنوز درحال اپدیت شدنه.
اگه میخوایید تجربه انلاین مجانی رو داشته باشین,ps3 انتخاب خوبیه.ولی شبکه لایو ایکس باکس فوق العاده قوی تره نسبت به نتورک سونی

RE: مشاوره برای خرید PS4 - payamdp - 12-08-2015

خوب من قید pc رو زدم  میخوام  یه کنسول ps4 بگیرم  به خاطر انحصاری های خوبش 
سر قیمتا خیلی تفاوت زیاده تو فروشگاه های اینترنتی 
نظر شما اینه اینترنتی بگیرم یا برم  حضوری  بخرم؟ 
چه رجینی پیشنهاد میدید
باندل  ۲ دسته ای بگیرم  یا نه دسته اضافه رو جدا ؟ 
S0 (44)
PS4 NEW SLIM مدل CUH-1216B ریجن 2 اورپا باندل UNCHARTED THE NATHAN DRAKE COLLECTION همراه با 3 ماه پلاس رایگان و یک عدد بازی اورجینال فیزیکی تولید 3 ماه سوم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1430

این قیمت خوبه ؟؟ این باندل بالا ؟ یا ارزون ترم پیدا میشه  Blink

RE: مشاوره برای خرید PS4 - Saysooka - 12-08-2015

یک میلون 400 !! امکان نداره من معمولی ترین ریجن 5 ماه پیش خریدم  1400 

البته خوب ببین  باندل یه دسته ای بگیر بازی روش بگیر ببین قیمت معقول کنسول 1 میلیون 400 هست 

ریجن دوی اروپا دو مدل هست ساخت ژاپن ساخت چین ساخت چین خیلیا دارن من خودم ساخت ژاپن تو هم ساخت ژاپن بگیر قطعات داخلیش قویتر و محکم تره اما ریجن دو هست فقط سفارش اروپاست 

حضوری بگیر که مطمئن باشی از همه چیزش

RE: مشاوره برای خرید PS4 - ERFAN RP - 12-08-2015

(12-08-2015, 10:53 PM)payamdp نوشته است: خوب من قید pc رو زدم  میخوام  یه کنسول ps4 بگیرم  به خاطر انحصاری های خوبش 
سر قیمتا خیلی تفاوت زیاده تو فروشگاه های اینترنتی 
نظر شما اینه اینترنتی بگیرم یا برم  حضوری  بخرم؟ 
چه رجینی پیشنهاد میدید
باندل  ۲ دسته ای بگیرم  یا نه دسته اضافه رو جدا ؟ 
S0 (44)
PS4 NEW SLIM مدل CUH-1216B ریجن 2 اورپا باندل UNCHARTED THE NATHAN DRAKE COLLECTION همراه با 3 ماه پلاس رایگان و یک عدد بازی اورجینال فیزیکی تولید 3 ماه سوم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1430

این قیمت خوبه ؟؟ این باندل بالا ؟ یا ارزون ترم پیدا میشه  Blink

حضوری همیشه بهتره.
ریجن 2 .
اون باندل هم که گفتی باید قیمت بگیری.اگه دیدی بالای 200 تومن اختلاف داره,دسته رو جداگونه بخرید.
قیمت خوبه ولی میتونید این ها رو جداگونه بخرید و ارزون تر هم براتون بیوفته!!!
پلاس تقریبا 60 تومنه.انچارتد هم 130 140 تومن هستش شایدم ارزون تر.
مدل جدید زیاد فرقی با قبلی ها نداره.فقط مصرف برق کمتری داره و نویز صدای فن دستگاه پایین تره.