Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Writer Bot - 03-03-2016

(03-03-2016, 02:54 PM)error240 نوشته است: اسم بازی چیه؟

کمک دوستان اسم یه بازی که چند سال پیش بازی میکردم یادم رفته Wall Wall Wall
 یه بازی سه بعدی بود که باید میرفتی توی پایگاه دشمن پرچمشو برمیداشتی چیز زیادی ازش یادم نیست اول بازی کلی اسلحه بود برای انتخاب بعد که انتخاب میکردی با همگروهی هات (افلاین) میرفتین میگرفتین  Ghelion

یه چیز که خوب یادمه یه ماشین بود توش مثل تانک بود ولی لوله تانک نداشت هیچ اسلحه ای نداشت فقط ماشین بود بالاش یه نفر میتونست سوار شه اونم فقط با اسلحه های خودش میتونست شلیک کنه.... S0 (5) S0 (5) بتلفیلد اینا هم منظورم نیست البته اگر یه ورژن از اون نباشه S0 (36)  توی این بازی پرچمو دستت میگرفتی...فکر کنم...

یه چنتا ماشین هم توش داشت بازی خیلی قشنگلی بود... S0 (29) S0 (29) S0 (29)

ترو خدا فکر کنید بگید چی بود... حجم بازی هم خیلی کم بود فکر اخه اونموقع که خریدم توی یه  CD یا DVD چنتا بازی بود که یکیش اون بود...

کسی نیست؟

چطور میتونم یه تاپیک جدید باز کنم؟ برای پرسیدن سوال قبلم...

درود بر شما
فکر میکنم metal gear اولین سری این عنوان باشه که در سال 1987 عرضه شده.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Cpt. John "Soap" MacTavish - 03-03-2016

سلام چندتا بازی جالب بدون دیتا برای اندروید خواهش
در ضمن اندروید مبایلم لالی پاپ است پس هر بازی که پیشنهاد میکنید رو میتونم بازی کنم

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Yves Guillemot - 03-03-2016

(03-03-2016, 06:58 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: سلام چندتا بازی جالب بدون دیتا برای اندروید خواهش
در ضمن اندروید مبایلم لالی پاپ است پس هر بازی که پیشنهاد میکنید رو میتونم بازی کنم

به لینک زیر مراجعه کنید و هر کدوم رو دوست داشتین دان کنید.
بازی های بدون دیتا

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Please - 03-03-2016

دوستان یه سوال شما جایی رو میشناسید gtav کرکی نسخه ریلود بفروشه قیمتشم مناسب باشه

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - error240 - 03-04-2016

اسم بازی چیه؟

کمک دوستان اسم یه بازی که چند سال پیش بازی میکردم یادم رفته [تصویر:  wall.gif] [تصویر:  wall.gif] [تصویر:  wall.gif] 
 یه بازی سه بعدی بود که باید میرفتی توی پایگاه دشمن پرچمشو برمیداشتی چیز زیادی ازش یادم نیست اول بازی کلی اسلحه بود برای انتخاب بعد که انتخاب میکردی با همگروهی هات (افلاین) میرفتین میگرفتین  [تصویر:  ghelion.gif] 

یه چیز که خوب یادمه یه ماشین بود توش مثل تانک بود ولی لوله تانک نداشت هیچ اسلحه ای نداشت فقط ماشین بود بالاش یه نفر میتونست سوار شه اونم فقط با اسلحه های خودش میتونست شلیک کنه.... [تصویر:  s0%20(5).gif] [تصویر:  s0%20(5).gif] بتلفیلد اینا هم منظورم نیست البته اگر یه ورژن از اون نباشه [تصویر:  s0%20(36).gif]  توی این بازی پرچمو دستت میگرفتی...فکر کنم...

یه چنتا ماشین هم توش داشت بازی خیلی قشنگلی بود... [تصویر:  s0%20(29).gif] [تصویر:  s0%20(29).gif] [تصویر:  s0%20(29).gif] 

ترو خدا فکر کنید بگید چی بود... حجم بازی هم خیلی کم بود فکر اخه اونموقع که خریدم توی یه  CD یا DVD چنتا بازی بود که یکیش اون بود...

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - DFSHINNOK7 - 03-11-2016

دوستان بازی Stardew valley رو شدیدا پیشنهاد میکنم. این بازی در کمتر از 1 ماه، بیش از 400 هزار نسخه در استیم فروخته.

http://store.steampowered.com/app/413150/

فوق العاده فوق العاده زیبا و عمیق طراحی شده و قول میدم از تجربه این بازی پشیمون نمیشید.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - majid cod - 03-22-2016

سلام لطفا درست جواب بدید نه احساسی
دفعه ی قبل پرسیدم بتلفیلد هارد لاین چجور گیمیه ؟ دوتا احمق گفتند خوبه رفتم گرفتم اشغال بود
در مورد اویل ویتین هم این اتفاق افتاده بود
حال بگید prototype 2 چجور گیمیه؟؟؟؟؟؟ چجوری حال میده؟ یا مزخرفه؟؟؟

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Mr.ISO - 03-22-2016

(03-22-2016, 07:19 PM)majid cod نوشته است: سلام لطفا درست جواب بدید نه احساسی
دفعه ی قبل پرسیدم بتلفیلد هارد لاین چجور گیمیه ؟ دوتا احمق گفتند خوبه رفتم گرفتم اشغال بود

پروتوتایپ؟ مضخرف؟ S0 (5)
شماره یکش که حرف نداشت سه بار تمومش کردم و بعد از تموم کردن هم ولش نکردم.
شما دوش از یکش واقعا بهتر بود.
اون قابلیتایی که داخل بازی شخصیت اصلیش داره واقعا منحصر به فرده.
مثله جی تی ای open world هست و دستت کاملا توی بازی بازه. یعنی هرکیو خواستی بکش. هرچیو خواستی بترکون.
با این که بازیش نسبتا قدیمیه ولی هنوزم میخوام دوباره تجربش کنم. اگه توسنتی تریلرای گیم پلیش رو ببین.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - kia-booker - 03-22-2016

(03-22-2016, 07:24 PM)Hunterson نوشته است:

پروتوتایپ؟ مضخرف؟ S0 (5)
مثله جی تی ای open world هست و دستت کاملا توی بازی بازه. یعنی هرکیو خواستی بکش. هرچیو خواستی بترکون.
با این که بازیش نسبتا قدیمیه ولی هنوزم میخوام دوباره تجربش کنم. اگه توسنتی تریلرای گیم پلیش رو ببین.

تنها مشکلش اینه که بعد مدتی خسته کننده میشه و ماموریتاشم زیاد خوب نیست

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Mr.ISO - 03-22-2016

(03-22-2016, 07:29 PM)kia-booker نوشته است:
(03-22-2016, 07:24 PM)Hunterson نوشته است:

پروتوتایپ؟ مضخرف؟ S0 (5)

تنها مشکلش اینه که بعد مدتی خسته کننده میشه و ماموریتاشم زیاد خوب نیست

شاید برای شما خسته کننده باشه و معموریتاش جذاب نباشه ولی من که به شدت ازش لذت بردم.