Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Like A HERO - 06-27-2016

(06-27-2016, 06:06 PM)Yves Guillemot نوشته است:
(06-27-2016, 02:58 PM)majid cod نوشته است: سلام دوستان لطفا چند تا بازی خوب تو سبک رزمی و مشت و لگد و چاقو  معرفی کنید من عاشق اینجور بازی ها هستم
سلام،
بنده sleeping dogs رو پیشنهاد میکنم حتما تجربه کنید. S0 (24)
سلام.بنده هم همین بازی رو پیشنهاد میکنم خودم تمومش کردم به شما هم پیشنهاد میکنم حتما تهیه کنید.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Mahdi Attacker - 06-27-2016

سلام.من یه بازی مولتی پلیر جذاب و سرگرم کننده ی آنلاین میخوام در حد این سیستم :
730 GT ,  چهار گیگ
CPU i5
RAM 8 dd3
یه چیزی که آدم ازش خسته نشه و سی دی کی هم خیلی گرون نباشه.battlefield 4 رو دارم  Ghelion

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Yves Guillemot - 06-27-2016

(06-27-2016, 10:08 PM)Mahdi Attacker نوشته است: سلام.من یه بازی مولتی پلیر جذاب و سرگرم کننده ی آنلاین میخوام در حد این سیستم :
730 GT ,  چهار گیگ
CPU i5
RAM 8 dd3
یه چیزی که آدم ازش خسته نشه و سی دی کی هم خیلی گرون نباشه.battlefield 4 رو دارم  Ghelion
سلام،
بنده rocket league رو پیشنهاد می‌کنم همونطور که گفتید بازی خیلی سرگرم کننده و جذابیه مخصوصا بخش آنلاینش.
سی دی کیش هم زیاد گرون نیست مخصوصا اینکه الان تخفیف تابستونی زدن موقع خوبیه.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ERFAN RP - 06-27-2016

(06-27-2016, 10:08 PM)Mahdi Attacker نوشته است: سلام.من یه بازی مولتی پلیر جذاب و سرگرم کننده ی آنلاین میخوام در حد این سیستم :
730 GT ,  چهار گیگ
CPU i5
RAM 8 dd3

CSgo titanfall helldivers payday 2 left4dead 1,2 battleblock theater

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - zilyzal - 06-28-2016

730 GT ,  چهار گیگ
CPU i5
RAM 8 dd3

اگه توی سبک شوتر میخواید (بجز موارد بالا) بهترین گزینه overwatch هست البته گرونه ولی ارزشش رو داره بعد از اون هم dirty bomb رو پیشنهاد میکنم بازی بصورت رایگان از استیم قابل دانلوده سبک شوتر هست مثل اورواچ هر کلاس توانایی خاص خودش رو داره و کار تیمی مهمه بعد از اون هم warface رو پیشنهاد میکنم که اون هم F2P هست 
بتل فیلد هاردلاین هم فک کنم قیمتش پایین اومده

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Herolife - 06-30-2016

دوستان یه سوال دارم
نمیدونم کجا بپرسم و ذهنم رو خیلی مشغول کرده

لطفا اگر میدونید جواب بدید نگید اینجا جاش نیست و اینجور چیزا

1-چه بازیهایی رو بیشتر دوست دارید؟

2-چرا بازی ویچر رو خیلیها دوست دارن؟دلایل محبوبیتش چیه؟

3-چرا بازی متال گیر  رو خیلیها دوست دارن؟دلایل محبوبیتش چیه؟

چهارمی یه  فرضه

فرض کنید یه شرکت بزرگ مثل UBIیاEAیا2k و یا هرشرکت بزرگی اومده به شما میگه که من به شما تمام امکانات رو میدم حالا شما چه بازی برای کشورت میسازی؟

همه همکاری کنن و جواب بدن

اگر نمیشه تا یه تاپیک جدید باز کنم اونجا حرف بزنیم

تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Amir_Hossyn - 07-01-2016

دوستان از بین dark souls 3 و dying light کدوم رو پیشنهاد میکنین؟کدومشون بهترن؟از نظر گیم پلی کدومشون طولانی ترن؟ممنون میشم زودتر جواب بدین[emoji120]

فرستاده شده از SM-A500Hِ من با Tapatalk

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - H_DS_N - 07-01-2016

(06-30-2016, 05:36 AM)Herolife نوشته است: دوستان یه سوال دارم
نمیدونم کجا بپرسم و ذهنم رو خیلی مشغول کرده

لطفا اگر میدونید جواب بدید نگید اینجا جاش نیست و اینجور چیزا

1-چه بازیهایی رو بیشتر دوست دارید؟

2-چرا بازی ویچر رو خیلیها دوست دارن؟دلایل محبوبیتش چیه؟

3-چرا بازی متال گیر  رو خیلیها دوست دارن؟دلایل محبوبیتش چیه؟

چهارمی یه  فرضه

فرض کنید یه شرکت بزرگ مثل UBIیاEAیا2k و یا هرشرکت بزرگی اومده به شما میگه که من به شما تمام امکانات رو میدم حالا شما چه بازی برای کشورت میسازی؟

همه همکاری کنن و جواب بدن

اگر نمیشه تا یه تاپیک جدید باز کنم اونجا حرف بزنیم
سلام
1 من خودم بازی هایی مثل کالاف یا بتل که شوتر اول شخص یا سوم شخص باشه دوست داردم (بکش بکش  S0 (2) ) حالا بازی هایی مثل gta  یا فوتبال هم انجام میدم.
2 این بازی بیشتر بخاطر سبک نقش افرینی که داره طولانی بودن داستان زیبا و اینکه هرکاری کنید روی بازی اثر داره دوست دارن .همچنین نسخه های قبل هم یکی از دلایله.
3 این بازی هم مثل ویچر نقش افرینی و درکنار اون مخفی کاری هم داره که جذاب ساخته هیدئو کوجیما هم هست که نسخه های قبلی هم به محبوبیتش افزئده میشه.
4 هم جوابش خیلی سخته ولی میتونه داستانی ازداستان های شاهنامه باشه که فوقالعاده هستن یا داستان سرباز توی جنگ ایران و عراق که اونم خیلی جالب میشه چون داستان واقعی.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Saleh98 - 07-02-2016

سلام ، دوستان از بین بازی های DMC 4 و metal gear 4  کدوم بهتر و قشنگتره؟ البته میدونم با هم خیلی فرق دارن ولی فعلا میخوام یکیشو بخرم

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ERFAN RP - 07-02-2016

(07-02-2016, 12:58 PM)Saleh98 نوشته است: سلام ، دوستان از بین بازی های DMC 4 و metal gear 4  کدوم بهتر و قشنگتره؟ البته میدونم با هم خیلی فرق دارن ولی فعلا میخوام یکیشو بخرم

اگر به بازیهای مخفی کاری علاقه دارید متال گیر براتون از نون شب واجب تره، ولی اگر اولین دفعتون هستش که میخوایید برید سمت این بازی، اگر واقعا میخوایید تجربه کامل از این سری داشته باشید باید نسخه Legacy collection رو بخرید که شامل همه نسخه‎‌های این سری میشه. اگر دفعه اولتون هست، بهتره برید و بازی DMC4 رو بخرید.