Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - masterpourya - 07-02-2016

(07-01-2016, 02:49 AM)Amir_Hossyn نوشته است: دوستان از بین dark souls 3 و dying light کدوم رو پیشنهاد میکنین؟کدومشون بهترن؟از نظر گیم پلی کدومشون طولانی ترن؟ممنون میشم زودتر جواب بدین[emoji120]

فرستاده شده از SM-A500Hِ من با Tapatalk

جواب همه گزینه ها Dark Souls III مگر اینکه به بازی های زامبی محور بسیار علاقه داشته باشید یا نتونید با Dark Souls ارتباط برقرار کنید

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - arno0144 - 07-02-2016

کیلزون و اینفیمس و بتمن و درایوکلاب کدوم اینا ارزش خرید داره ؟ هرکدوم خوبه بگین

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ERFAN RP - 07-02-2016

(07-02-2016, 04:36 PM)arno0144 نوشته است: کیلزون و اینفیمس و بتمن و درایوکلاب کدوم اینا ارزش خرید داره ؟ هرکدوم خوبه بگین

از بین اینها فقط بتمن و اینفیمس ارزش خرید دارند، بقیه را میتوانید اجاره کنید(نظر خودم اینه‌که همش رو میتونید اجاره کنید، چون 3 تا از این بازیها به تقریبا قسمت داستانی کوتاهی دارند)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Funny Man - 07-02-2016

سلام 
دوستان یک شوتر اول شخص سرعتی میخواستم فقط 
سیستم بالایی نخواد 
doom رو بازی کردم 
ولفنشتاین هم نباشه 
کالاف و بتل هم نباشه 
حجمش هم اگه کم باشه خیلی خوب میشه

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Marcus Holloway - 07-04-2016

سلام
یه سوال دارم
skyrim چجور بازیئیه؟
سبکش چیه؟
ترسناکه؟
سخته یا اسونه؟
ارزش خریدن داره؟
dragon age inquestion چی؟

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - zilyzal - 07-04-2016

(07-04-2016, 04:49 PM)dark raider نوشته است: سلام
یه سوال دارم
skyrim چجور بازیئیه؟
سبکش چیه؟
ترسناکه؟
سخته یا اسونه؟
ارزش خریدن داره؟
dragon age inquestion چی؟

skyrim سبک rpg جهان باز هست یجورایی شبیه به fallout هست اما از سلاح سرد و جادو استفاده میکنید مراحل فرعی این بازی تمومی نداره تقریبا با هر فردی که حرف بزنید یه مرحله فرعی بهتون میده
یکی از بهترین های سبکش هست اگه روی پی سی میخواید بازی کنید میتونید به سایت nexusmods برید و ماد های زیادی مثل افزایش گرافیک , مراحل و مکان های جدید , ایتم ها و قدرت های جدید و... رو روی بازی نصب کنید (ترجیحا از نرم افزار خود سایت استفاده کنید تا نصب و پاک کردنشون راحتتر باشه)
بازی هم یکم زیادی اسونه اگه میخواید سخت ترش کنید ماد هایی هستن که میتونن این کار رو انجام بدن
در مورد dragon age inquestion هم نظری ندارم میتونید گیم پلی بازی رو توی یوتوب ببینید اگه خوشتون اومد بگیرید بین این دوتا بازی اسکایریم ارزش خرید بیشتری داره

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - The White Witcher - 07-05-2016

سلام، 
این اورواچ چیه که انقدر تعریفش رو میکنن؟ خواهشا یه توضیح کاملی دربارش بدین و بگین که با اینترنتی که تونسته آنلاین فیفا 16 رو بدون مشکل اجرا کنه (بعضی مواقع فقط میندازه بیرون از تو بازی) میشه آنلاین بازیش کرد یا نه؟

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ERFAN RP - 07-05-2016

(07-05-2016, 05:31 PM)The White Witcher نوشته است: سلام، 
این اورواچ چیه که انقدر تعریفش رو میکنن؟ خواهشا یه توضیح کاملی دربارش بدین و بگین که با اینترنتی که تونسته آنلاین فیفا 16 رو بدون مشکل اجرا کنه (بعضی مواقع فقط میندازه بیرون از تو بازی) میشه آنلاین بازیش کرد یا نه؟

این بازی یک یازی تیمی هستش که برپایه قهرمان‌های مختلف پایه‌گذاری شده(یه چی مثل dota یا LOL) هر 21 کاراکتر قابلیت‌های ویژه خودش رو داره و میتونه با اون قابلیت‌ها برخی کاراکترهارو از بین ببره(هیج هیرویی توی این بازی قوی نیست، هر هیرو توی یک ویژگی قوی هستش، یکسری‌ها جون کمی دارند ولی ممکنه سرعت بالا یا قدرت ضربه بالا داشته باشند). باید بازی کنید تا بفهمید چه گنجی هستش! مهمترین موضوعی که میتونم بگم این هستش که اگر حتی زیاد از سبک شوتر خوشتون نیاد، بازهم کاراکتر‌هایی داره که باهاشون حال کنید، بهتره بگم بازیش برای همه ساخته شده.
با هر اینترنتی میشه بازی کرد، مهمترین موضوع این هستش که تایم اوت کمی داشته باشید و پینگ شما بین 180 تا 120 باشه(برای خودم بالاتر هستش میتونم راحت بازی کنم).

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Like A HERO - 07-06-2016

سلام. 3
دوستان من موندم بین دو بازی Street Fighter V و Mortal Combat X کدومو بازی کنم؟
به نظرتون کدوم با حال تر و بهتره؟
مبارزهاش واقعی تره؟
من نظر اکثر کاربرا رو که خوندم می گفتن استریت بدرد نمیخوره و مورتال کامبت بهتره!!!!! S0 (2) S0 (2) S0 (2)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Yves Guillemot - 07-06-2016

(07-06-2016, 02:42 PM)Kian Khatibi نوشته است: سلام. 3
دوستان من موندم بین دو بازی Street Fighter V و Mortal Combat X کدومو بازی کنم؟
به نظرتون کدوم با حال تر و بهتره؟
مبارزهاش واقعی تره؟
من نظر اکثر کاربرا رو که خوندم می گفتن استریت بدرد نمیخوره و مورتال کامبت بهتره!!!!! S0 (2) S0 (2) S0 (2)

سلام،
بله مورتال مبارزاتش طبیعی‌تره و دارای خشونت بیشتریه. راستی اگه خواستید برای PC بگیرید با توجه به پورت ضعیف نسخه PC حتما نسخه کاملشو بگیرید چون همراه آپدیتاشه و مشکلات کمتر میشه.