Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- انجمن: مشکلات و آموزش ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7--189)
+---- موضوع: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - mohammad6701 - 08-13-2016

سلام بچه ها No Man's Sky چه طوره ارزش خریدن داره ؟ 

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Writer Bot - 08-13-2016

(08-13-2016, 01:32 AM)mohammad6701 نوشته است: سلام بچه ها No Man's Sky چه طوره ارزش خریدن داره ؟ 
درود بر شما
والله اون طور راضی کننده نبود. اگر نت حجمی دارید ارزش دانلود نداره؛ اما اگر نامحدوده دانلود کنید و مهم‌تر باید صبر کنید تا سازنده آپدیت بده چون با مشکلاتی همچون افت فریم بسیار پایین، لگ و کرش روبه‌رو هست. البته دوستان ذکر کردن و اون طور که معلومه باید منتظر یک آپدیت انقلابی توسط سازنده برای این بازی باشیم.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Marcus Holloway - 08-13-2016

(08-13-2016, 01:32 AM)mohammad6701 نوشته است: سلام بچه ها No Man's Sky چه طوره ارزش خریدن داره ؟ 

اینطور که کاربرای استیم میگن بازی افت فریم زیاد داره و گیم پلیش تکرار میشه و سیاره بجز رنگشون هیچ فرقی باهم ندارن اگه نتتون حجمی نیست میتونید دان کنید و اگرم براتون مهمه که نیست میتونید صبر کنید تا اپدیت هاش بیاد تا ببینیم با اپدیت مشکلات بازی از بین میره یا خیر
فعلا بیشتر کسانی که از این بازی تعریف میکنن تحت تاثیر هایپن

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - ERFAN RP - 08-13-2016

60 دلار برای یک بازیی که فعلا اینهمه مشکل داره؟ نه ممنون مرسی S0 (43)
بهتره چندتا ویدئو ببینید، بازی کانسپت جذابی داره و تا حدودی هم موفق به اجراش بوده، ولی بازی بعد یک مدت(ممکنه) خسته کننده میشه، چون باید هردفعه کارهای تکراری رو انجام بدید:
وارد یک سیاره بشید، دنبال ریسورس مورد نظر باشید، وسایل مورد نیاز رو برای سفر بعدی یا آپگرید سلاح‌ها و وسایل رو به دست بیارید و دوباره برید سیاره بعدی و...... این چرخه همش ادامه پیدا میکنه، مگر اینکه خودتون یکم خلاق و کنجکاو باشید و بخوایید یکمی کارهای دیگه انجام بدید

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - mohammad6701 - 08-13-2016

(08-13-2016, 01:47 AM)ERFAN RP نوشته است:

60 دلار برای یک بازیی که فعلا اینهمه مشکل داره؟ نه ممنون مرسی S0 (43)
بهتره چندتا ویدئو ببینید، بازی کانسپت جذابی داره و تا حدودی هم موفق به اجراش بوده، ولی بازی بعد یک مدت(ممکنه) خسته کننده میشه، چون باید هردفعه کارهای تکراری رو انجام بدید:
وارد یک سیاره بشید، دنبال ریسورس مورد نظر باشید، وسایل مورد نیاز رو برای سفر بعدی یا آپگرید سلاح‌ها و وسایل رو به دست بیارید و دوباره برید سیاره بعدی و...... این چرخه همش ادامه پیدا میکنه، مگر اینکه خودتون یکم خلاق و کنجکاو باشید و بخوایید یکمی کارهای دیگه انجام بدید

دیگه تو کارت به 60 دلاره نداشته باش  167

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Lord_MHA قدیم - 08-13-2016

overwatch یا rainbow six مسِِیله این است؟ برا ps4 S0 (43)

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Writer Bot - 08-13-2016

(08-13-2016, 12:31 PM)Lord_MHA قدیم نوشته است: overwatch یا rainbow six مسِِیله این است؟ برا ps4 S0 (43)
با این که از سلیقه شما خبری ندارم؛ اما Overwatch رو پیشنهاد می‌کنم. اورواچ محیط‌های زیبا و رنگارنگ و گرافیک شادی داره با رنگ‌بندی متناسب و زنده؛ اما رینبو هم قشنگه، ولی در رقابت با اورواچ رسماً کم میاره. بخش آنلاین اورواچ خیلی خیلی اعتیادآوره و مکانیزم گیم‌پلی و گرافیک و بخش آنلاین اعتیادآور باعث میشه به راحتی اورواچ برنده این رقابت باشه. گیم‌پلی سریع و اکشن اورواچ هم بسیار فوق العادست و باعث میشه ساعت‌ها رو به روی کنسولتون بنشینید و متوجه نشید که ساعت کی می‌گذره. در کل اورواچ ارزش تجربه داره و فوق العادست. رینبو هم عالیه و بسیار هم اعتیادآوره؛ اما عناوین بهترین در این سبک هست که به اورواچ اشاره شد.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - mnhgm - 08-13-2016

(08-13-2016, 12:31 PM)Lord_MHA قدیم نوشته است: overwatch یا rainbow six مسِِیله این است؟ برا ps4 S0 (43)

این بستگی به سلیقه شما دارد.
ولی به نظر بنده خرید overwatch برای ps4 بهتر و منطقی تر است.
همان طور که اطلاع دارید rainbow six یک بازی کامل تاکتیکی می باشد که کشته شدن در بازی به چند ثانیه می کشد و اگر این بازی را برای رایانه شخصی خریداری کنید مسلما لذت بهتری خواهید برد.
علی ای حال به نظر و سلیقه خود شما بستگی دارد.

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - S.T.A.R.S - 08-13-2016

(08-13-2016, 12:51 PM)mnhgm نوشته است:

این بستگی به سلیقه شما دارد.
ولی به نظر بنده خرید overwatch برای ps4 بهتر و منطقی تر است.
همان طور که اطلاع دارید rainbow six یک بازی کامل تاکتیکی می باشد که کشته شدن در بازی به چند ثانیه می کشد و اگر این بازی را برای رایانه شخصی خریداری کنید مسلما لذت بهتری خواهید برد.
علی ای حال به نظر و سلیقه خود شما بستگی دارد.

ببین داداش اورواچ مثل بقیه بازیای بلیزارد تا یه مدت طولانی مثلا حدود 6 یا 7 سال شایدم بیشتر ساپورت میشه شخصیت های جدید و مادهای بیشتری براش عرضه میشن اما رینبو به زودی فراموش میشه و دیگه یوبی اونطور که باید حمایتش نمیکنه
اگرم کنسول دارید خب رینبو بازی کردن با دسته کنسول و مخصوصا Ps4 خیلی سخته

RE: تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم - Arash356 - 08-14-2016

سلام من بر اساس نقد یکی از رفقای اینجا مشتاق شدم بازی Enslaved Odyssey to the West رو تو یپی سی خودم انجام بدم.
حالا موندم چه نسخه اای رو بگیرم...
فقط برای من حجم دانلودی خیلی مهمه...میشه راهنماییم کنید که
http://downloads98.com/1394/12/09/enslaved-odyssey-to-the-west-for-pc/
اینو بگیرم که کورپکه یا
http://kaoskrew.org/displaytopic.php?f=13&t=2413&hilit=Enslaved+Odyssey+to+the+West+Premium+Edition
این که Kaos هستش؟
درسته ححم kaosکمتره و برای من با اینترنتم خیلی بهتره.... ولی میمونه ماموریت های اضافی یا مپ ها که به صورت دی ال سی یا ...اومده....کدوم کامل تره همونی که مدنظرم هست رو بگیرم یا نه کورپک بهتره...یه جور نشه بعد از اتمام بازی دربه در دنبال پدیت بگردم..
ممنون میشم کمک کنید گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم..برام حجم خیلی مهمه...