Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+--- موضوع: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - سجاد محمدی پور - 04-06-2016

(04-06-2016, 05:31 PM)paprika نوشته است: سلام !
راستی اول بگم دارم اسپویل میکنم !! (کسی میخواد داستان لو نره نخونه ! )
آقا من متاسفانه تو یکی از مراحل اصلی یه دختره بود ! اسنایپر
و باید شکستش میدادی !! من شکستش دادم... بعد طرف گفت کارشو تموم کن ! منم حول شد تیر خلاصی زدم بهش!
حالا دوستم گفت میتونستی هم نکشیش ! (درضمن یبار سیو 100 گرفته بودم انگار میتونستم به جای شخصیت باس با این دختره هم بازی کنم.
حالا میخواستم ببینم کشتمش حالا تاثر داره تو بازی ؟
دیگه دختره نمیاد ؟! این دختره دقیقا چیکار میکرد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
علیک سلام
توی بازی که قطعا تاثیر داره دوست عزیز. این شخصیت روی میان‌پرده‌ها و روند گیم‌پلی تاثیر گذاره. در کل توی این بازی هر عملی یه عکس‌العمل داره که در گیم‌پلی بازی تاثیر می‌ذاره. اما با این وجود با کشتن این شخصیت هیچ مشکلی در پایان بازی بوجود نمیاد و تغییری توش داده نمیشه.
خیر دوست عزیز، با کشتن Qoute (مطمعن نیستم اسمشو درست نوشتم) دیگه ایشون رو تا پایان بازی نخواهید دید. این شخصیت در انجام ماموریت‌ها به بیگ‌باس کمک می‌کرد و نقش یه سرباز حرفه‌ای رو براتون بازی میکنه. درواقع یکی از بهترین همراهان شما در بازی میشه (ولی از من به تو نصیحت، کار خوبی کردی که کشتیش... این زنیکه خیلی چیزه S0 (2) )

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Tomb Raider A - 04-06-2016

(04-06-2016, 05:58 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(04-06-2016, 05:31 PM)paprika نوشته است: سلام !
راستی اول بگم دارم اسپویل میکنم !! (کسی میخواد داستان لو نره نخونه ! )
آقا من متاسفانه تو یکی از مراحل اصلی یه دختره بود ! اسنایپر
و باید شکستش میدادی !! من شکستش دادم... بعد طرف گفت کارشو تموم کن ! منم حول شد تیر خلاصی زدم بهش!
حالا دوستم گفت میتونستی هم نکشیش ! (درضمن یبار سیو 100 گرفته بودم انگار میتونستم به جای شخصیت باس با این دختره هم بازی کنم.
حالا میخواستم ببینم کشتمش حالا تاثر داره تو بازی ؟
دیگه دختره نمیاد ؟! این دختره دقیقا چیکار میکرد ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
علیک سلام
توی بازی که قطعا تاثیر داره دوست عزیز. این شخصیت روی میان‌پرده‌ها و روند گیم‌پلی تاثیر گذاره. در کل توی این بازی هر عملی یه عکس‌العمل داره که در گیم‌پلی بازی تاثیر می‌ذاره. اما با این وجود با کشتن این شخصیت هیچ مشکلی در پایان بازی بوجود نمیاد و تغییری توش داده نمیشه.
خیر دوست عزیز، با کشتن Qoute (مطمعن نیستم اسمشو درست نوشتم) دیگه ایشون رو تا پایان بازی نخواهید دید. این شخصیت در انجام ماموریت‌ها به بیگ‌باس کمک می‌کرد و نقش یه سرباز حرفه‌ای رو براتون بازی میکنه. درواقع یکی از بهترین همراهان شما در بازی میشه (ولی از من به تو نصیحت، کار خوبی کردی که کشتیش... این زنیکه خیلی چیزه S0 (2) )

آخ آخ شما هم اشتباه منو کردی.من به خاطر این اشتباه بازی رو پاک کردم و هنوز حوصله ام نشده که دوباره بازی کنم اصلا اگه این دختره نباشه بازی به درد نمیخوره S0 (2)

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - antoniob39 - 04-07-2016

سلام دوست عزیز این روشی که جدیدن اضافه کردی به پست(( روش اکتیو کردن بازی بدون مشکلات کرکی و قابل اجرا بر روی CPU های AMD و CPU هایی که از SSE 4.1 پشتیبانی نمی کنه))
100 درصد عمل میکنه یا در حد احتماله؟؟؟
چون بازی رو میخام دان کنم بیخودی هجمم هدر نره ممنون میشم یه راهنمایی بکنی...
با تشکر.

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - paprika - 04-09-2016

دوستان سلام !
من متال را تا مرحله 22 رفتم ! و تقریبا از مرحله ی 20 به بعد تقریبا بعد 1 ساعت کرش میکنه بازی ! (شایدم نیم ساعت ! )
تو اینترنت زیاد راه حلش مشخص نبود !
نصب استیم ؟ نصب آپدیت آخر ؟
میشه دقیق بگید چیکار کنم ؟ تا کرش نکنه ؟

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Destiny - 04-09-2016

(04-07-2016, 03:21 AM)antoniob39 نوشته است: سلام دوست عزیز این روشی که جدیدن اضافه کردی به پست(( روش اکتیو کردن بازی بدون مشکلات کرکی و قابل اجرا بر روی CPU های AMD و CPU هایی که از SSE 4.1 پشتیبانی نمی کنه))
100 درصد عمل میکنه یا در حد احتماله؟؟؟
چون بازی رو میخام دان کنم بیخودی هجمم هدر نره ممنون میشم یه راهنمایی بکنی...
با تشکر.

سلام با خیال راحت بازیو دان کنید و اموزشو برید تا اونجایی که میدونم جواب داده

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - paprika - 04-10-2016

سلام !
من به یه مشکل خوردم !
بعد از مرحله 25 خیلی از یارام مریض میشن میمیرن ! (نمیدونم چیه ! )
میرن قسمت quarantine facility !
چیکار باید بکنم از اون قسمت بیان بیرون ؟
دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم !؟

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - saeed30 - 04-10-2016

(04-10-2016, 03:53 PM)paprika نوشته است: سلام !
من به یه مشکل خوردم !

دوست عزیز.این جزو روند و داستان بازی هست.شما باید مراحل اصلی بازی رو (فکر کنم تا مرحله ی 29) طی کنی تا دارو رو پیدا کنی و جلوی مرگ افرادت رو بگیری.فقط سریع!!!قبل از اینکه همه بمیرند.

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - paprika - 04-10-2016

(04-10-2016, 08:20 PM)saeed30 نوشته است:
من به یه مشکل خوردم !

دوست عزیز.این جزو روند و داستان بازی هست.شما باید مراحل اصلی بازی رو (فکر کنم تا مرحله ی 29) طی کنی تا دارو رو پیدا کنی و جلوی مرگ افرادت رو بگیری.فقط سریع!!!قبل از اینکه همه بمیرند.

آره عزیز مرسی
فهمیدم !
فقط پیدا کنم همه برمیگردن ؟ + از کجا بفهمم مردن؟

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Rasoul_76 - 04-10-2016

من به یه مشکل خوردم !

همونطور که دوستمون اشاره کردن اگه مراحل رو طی کنید دارو پیدا میشه و اون افراد میان بیرون.
برای این که سای افراد مریض نشن باید سربازایی که به زبون kinkogo (دقیقا یادم نیست فک کنم همین بود) رو حتی اگه سالمن به بخش قرنطینه انتقال بدید. چون Vocal cord parasite فعلی که توی بیس 90 درصد گیمرای دنیا هستش همین زبونه.
بعد از این که مراحل رو برید و واکسن رو بدست بیارید اون افراد از قرنطینه میان بیرون.

RE: تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Tomb Raider A - 04-10-2016

درود 
دوستان سیو بازی بعد از مرحله 13 رو کسی نداره که کوایت رو هم نجات داده باشه؟