Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+--- موضوع: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) (/Thread-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-3-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88-%D8%A8%D8%A7-Ezio-Auditore-%D8%A7%D8%AA%D8%B2%DB%8C%D9%88--19737)

صفحه‌ها: 1 2 3

مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - Mr. Lord - 09-14-2015

پیشکش به ساحت بزرگوار Rasoul_76 Eee
[تصویر:  38988655256644090417.jpg]
به نام خالق سازنده های بازی Assassin’s Creed. گیمر ایرانی سلام.با سومین مصاحبه خدمت شما هستیم.احتمالا در روز های قبلی با مهمان امروز این مصاحبه آشنا شدید.اگر هم نه باید بگویم امروز با یک شخصیت بسیار بزرگوار همراه شما خواهیم بود.ایشون کسی نیست جز "Ezio Auditore" اسطوره بیاد ماندنی سری فرقه قاتلین.
توجه: به مانند قسمت های قبلی مصاحبه،در اینجا به شما اخطار میدهم که مقاله پر از مطالب اسپویلر داره و تسلیت میگم به اون دوست عزیز که چهار سال از عرضه اخرین سری اساسین با حضور اتزیو میگذره و هنوز بازیش نکرده،حالا وایسا وقتی دادمت دست رسول پوستتو بکنه،وایسا و بیین!
[تصویر:  07664951155559199472.jpg] 
نام: Ezio Auditore Da Firenze 
شهرت: عقاب فلورانس و حومه
نقش: Assassin’s Creed 2, Brotherhood , Revolution 
نویسنده: سلام بر تو ای مرد شریف!
اتزیو: آن فرقه که اسمش قاتلین است*برخیز که گیمفا بهترین است! 
درود بر شما ای بزرگواران
نویسنده:ببخشید جناب اتزیو،مزاحم شدیم البته براتون کلی زیرمیزی دادیم به این دوستان برزخ تا شما رو چند دقیقه به زمین بفرستند برای مصاحبه
اتزیو: قربونت والا اونجا داشتیم با لئونارو داوینچی رو لبای لولولیزا (خواهر مونالیزا) کار میکردیم گفتیم یه سفر به زمین شما داشته باشیم یه سراغ احوالی بگیریم ازتون.
نویسنده: داداش ما الان دو ساعته تو استدیو منتظرتیم کجا بودی؟
اتزیو: از الطائر مقدس که پنهون نیست از شما چه پنهون والا رفته بودم این شاهکار جدید استاد کوجیما رو تجربه کنم
نویسنده: آخه چرا من امروز هر کی رو میبینم داره در مورد متال صحبت میکنه؟ به هر حال باید بگم که شما به دلیل علاقه فوق العاده ریاد رفیق گلمون آقا رسول اینجایین و برای همین این مصاحبه رو تقدیم ایشون میکنم،خب بریم سر اصل مطلب؛به عنوان اولین سوال میخواستم بهتون بگم که فرقه قاتلین هنوز منتظر یه شخصیت به بزرگی و خاصی شماست و همچنان ما طرفدارای بیچاره داریم خون و جیگر میخوریم.چرا اساسین به این جا ها کشیده شد؟
اتزیو (در حال گریه کردن): والا منم دلم خونه،نمیدونی که چه حسی داره وقتی میبینی فرقت دست یه دزد دریایی مسته! یا اینکه یه لات کوچه خیابونی با همشیره ی محترمشون دارن مثل مرد عنکبوتی به در دیوار شهر طناب پرتاب میکنن و میرن اینور و اونور...

[تصویر:  24810451390427295646.jpg]
نویسنده: راستی شایعه شده بود که درگیری پیش اومده بود بین شما و aveline همون دختر اساسینه،حسابی بنده خدا رو کتک زدید؟
اتزیو: اون دختره ی منگل رو میگی؟ آره باو، با آقایون اساسین ریختیم رو سرش تا میخورد زدیمش! آخه مگه فرقه ما جای خاله بازیه؟! ضعیفه تو برو ظرفاتو بشور،برو کهنه ی بچتو عوض کن،زنو چه به اینکارا؟!
نویسنده: دوستان امیدوارم که از تبعیض جنسیتی برادر اتزیو ناراحت نشده باشید!
اتزیو: تبعیض چی چی؟ نکنه تو هم دلت کتک میخواد؟
نویسنده: شرمنده..ببخشید! ولی یه سوال کانر چیزی نگفت بهتون؟ناسلامتی نامزدش بود؟
اتزیو: نه بابا! کانر مامور ما بود،داشت خامش میکرد.

[تصویر:  46099835635808764309.jpg]
نویسنده: بگذریم،داداش هنوز اهل تیپ و مد هستی؟ماشالله هر وقت میدیدیمت خوشتیپ بودی و تو هر سری که میگذشت لباست شیک تر میشد.
اتزیو: همونطور که میدونید بنده جاستین بیبر (اوه ببخشید ایشون که دختره،وایسا یه مثال دیگه بزنم)،آها یادم اومد، بنده دیوید بکام زمان خودم بودم.خلاصه همه دنبالم بودن دیگه.الان هم دیگه ریش بلند مد شده و از این عینک ری بن ها،دیگه ما هم خودمون رو بروز کردیم.
نویسنده: داداش ماشالله ورزشکار بودیا! من هنوز تو فاز اون پرش های بلندت توی AC:R هستم که چطوری تو سن 50 سالگی مثل چی تو هوا میپریدی؟!
اتزیو: والا من از بسته های پرواز مدرسان شریف استفاده میکردم  S0 (43)  خب مرد حسابی توی اول مقاله نوشتی لقب بنده عقاب فلورانسه،بعد میگی چرا اونطوری پرواز میکنی؟من از مدیران محترم خواهشمند این مرتیکه رو از انجمن بن کنن بلکه آدم شد!
نویسنده: داداش چرا حالا جوش میاری سوال پرسیدم دیگه! سوال بعد: اتزیو محبوب ما تا حالا چندین بار عاشق شده و هر بار شکست خورده ولی انگار زمانی به انتخاب نهاییت رسیده بودی که شاید دیر بود!
اتزیو: آره،خیلی طول کشید که مخ بابا و داداشایا سوفیا رو بزنم.یادش بخیر!

[تصویر:  82702564405783306748.jpg]
نویسنده: ای بزرگوار میشه بگید تو ایران هم نماینده بزرگ از اساسین ها رو داریم یا نه؟
اتزیو: اتفاقا نمایندگان فعالی همکنون از اساسین ها در ایران هستند!یه خانواده فوق العاده بزرگ هم هستند.
نویسنده: میشه بیشتر در مورد این خانواده توضیح بدید؟یعنی تو ایران گروه بزرگ اساسینی وجود داره؟
اتزیو: آره،اسمش هم هست خانواده پراید،از بزرگترین خانواده های قاتل هستند که تاحالا دیدمشون.

[تصویر:  91366207286026231445.jpg]
نویسنده: S0 (43)  اتزیو جان میشه در مورد خراش روی لبت بیشتر توضیح بدی؟
اتزیو: والا قدیم فعالیتم تو گیمفا بی نظیر بود.ولی با حضور پدیده ای بنام میلاد gta شروع به کل کل کردم و متاسفانه یه روز انقدر فک زدم تا قانعش کنم لبم پاره شد و خراش برداشت.
اطلاعیه Rasoul_76: فردا جنازه میلاد رو تحویل بگیرین.
نویسنده: داداش سر یه مسئله یادمه خیلی شانس آوردی.نمیدونم چرا انگشتت رو قطع نکردن موقع سوگند خوردن؟
 اتزیو: مرتیکه انگشتم رو کردن تو ذغال داغ داشتم کباب دودی میشدم والا برای خراب نشدن دیالوگا مجبور شدم تحمل کنم اصلا اوضاعی بود بعد تو داری میگی چرا انگشتت رو قطع نکردن؟!
نویسنده: نظر اتزیو در مورد اساسین ها دیگه چیه؟
اتزیو: منطق و فلسفه دیگه تو اساسین جایی نداره! بازی شده فقط منبع درآمد برای یوبیسافت پول پرست، اون از کانر تو اساسین کرید 3 که واسه گرفتن انتقام ننش به اساسینا پیوست،حالا اون هیچ،فرض کن با اون کله ی بیریختش خودش رو مثل بالوتلی کرد  S0 (43)
بعدش اون باربیه قاتل که به اندازه کافی در مورد کمالات و وجیهات دخترانه ی شان (ضعیفه) صحبت کردم.
وای دیگه دیگه ادامه نده فرض کن یه دزد مست بی همه چیز (و البته خوش قیافه) بیاد بخاطر خوشگلی لباس اساسین ها به اونا بپیونده آقا اینو اصن وللشششش
[تصویر:  23085057613856364200.jpg]
در مورد گزینه ی بعدی هم صحبتی ندارم،کسی که قرار بود از نظر اخلاقی به من شباهت داشته باشه فقط از یه جفت چشم و لثه و دهن تشکیل شده بود  S0 (43)
حالا دیگه فرض کن توی Rouge یه سری هم بیان ما رو املت کنن... من نمیدونم قاتلین و طرفداراش دارن تاوان کدوم گناه رو پس میدن ولی اینکاری که یوبی داره با ما میکنه شرم آوره.

[تصویر:  60387752792923685814.jpg]
بزارید روشنتون کنم.اگه موسسه آبسترگو (تمپلار ها) رو قشنگ بررسی کرده باشین می بینین که سازنده نسخه های اساسین اون ها هستن در نتیجه آبسترگو همون یوبیسافته! تا حالا اصن بهش دقت کرده بودین؟ شما دارید با کمک به رژیم اساسین کش یوبیسافت به ما خیانت میکنید.بیایید با خرید نسخه های کرکی سری اساسین از ما حمایت کنید و سازندگان را از ته بسوزانید.
تنها من و الطایر بزرگوار بودیم که اساسین رو برای عدالت و افتخار میخواستیم!
نویسنده: عجب جمله ی سنگینی،معلومه خیلی دلتون از یوبیسافت پره! در مورد Syndicate نظرتون چیه بنظرتون روز های اوج اساسین رو باز هم میبینیم؟
اتزیو: دیروز خبر رده بندی سنی این بازی رو دیدم که نوشته بود در بازی صحنه مصرف مواد مخدر وجود داره! یعنی یک درصد فرض کن جیکوب اون معتاد باشه که بعید هم نیست لات محل وقتی بیاد اساسین بشه انتظارتون چیه؟! فک کنم زمان اون فرا رسیده تا نام بزرگ ما بخاطر داستان های احمقانه پوسیده نشه.البته باز هم امیدی هست که شاید درس عبرتی گرفته باشن و امیدوارم زمانی که بازی اومد باعث سرافرازی قاتلین بشه.
نویسنده: فک کنم زیاد وارد حاشیه شدیم.بهتر برگردیم سر بحث خودمون: داداش یه سوال همیشه تو ذهن من و خیلی از گیمرا این سوال باقی مونده بود که چرا برخی از برگه های تحت تعقیب شما اون بالای ساختمونا چسبونده میشد؟آخه کدوم خری از اون بالا رد میشد؟
اتزیو: والا بعضی هاشون اسکل تشریف داشتن و هوش مصنوعی قابل تقدیر بازی منو شگفت زده کرده  S0 (43)

[تصویر:  80568048282516671194.jpg]
نویسنده: راستش جناب اتزیو داریم بپایان برنامه میرسیم.لطفا اولین چیزی که به ذهنتون میاد در مورد کلماتم بهم بگید.
CJ= دوست و رقیب مهربونم
المعلم= ننگ بر او باد
آبجی بزرگوارتان (کلادیر)= مرتیکه یبار دیگه در مورد خواهر من صحبت کنی فکت رو از دهنت جدا میکنم
کوروش سیامکی= نویسنده ی مردمی
باگتی =مثل اینکه واقعا نفهمی مرتیکه حالا چند تا نوب بلند شدن گفتن باگتی تو هم مسخره میکنی؟
بیگ باس= کارتون خواب بنظر میرسیدن S0 (43)  
گوتی= متال یا فالوت؟!
برادران ماسـونری= یاوران دوست داشتنی ما از نظر سایت های آنتی 666  S0 (43)
ویتو= هم محلی عزیزم
اتزیو: قبل از پایان برنامتون میخواستم یه صحبت با یکی از طرفدارای پرپاقرصم که شنیدم اینجاست،اسمش هم رسوله (Rasoul_76)داشته باشم:
رسول داداش نوکرتم به مولا،زندگیم رو مدیون شما هستم ولی من باید برگردم به همونجایی که بهش تعلق دارم،قبلش یه خواسته ازت دارم؛میدونم سخته ولی اگه من رو قبول داری،اگه زندگیتو برای اتزیویی که من باشم میدی لطفا و خواهشا " آواتارتو عوض کن "! حرف اتزیو رو زیر پا نزار رفیق.حتی اگه شده یه عکس دیگه از من بزار.ممنونم.دوستان من دارم میرم و برگردم به برزخ.مواظب خودتون باشید.ممکنه دیگه همدیگرو نبینیم.بدرود
“Nothing is True, Everything is Permitted”

[تصویر:  24713782643894207910.jpg]
نویسنده: آرام بخواب اتزیو.. آرام... روحت شاد اسطوره،دوستان اتزیو از میان ما رفت.بغض گلویم را گرفته است ولی باید بگویم که تا برنامه آینده خدانگهدار...S0 (41) 
[تصویر:  46412343265249220084.jpg]
در نظرسنجی شرکت فرمایید:
Hitman-Hitman
Sam Fisher-Splinter Cell
Lara Craft-Tomb Rider
تشکر ویژه از دوستانی که مارو در نگارش این مقاله کمک کردن بخصوص [font=ICTraffic]BadBoy4Ever و Geniuss  عزیز که ایده های فوق العادشون در این مقاله تاثیر بسزایی داشت.[/font]
نویسنده: مهدی اسلام زاده
تعداد کلمات: 1440

[تصویر:  98755901415841694413.jpg]

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - Rise of Duty - 09-14-2015

خدا رحمتت کنه اتزیو 

خوبه گند این اقا لندنیه را نمی بینی

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - AMIR_PC - 09-14-2015

خیلی از مطلب خوشم اومد، فوق العاده بود، واقعا دمت گرم، آفرین بهت....
Lara Craft-Tomb Rider

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - .Ali. - 09-14-2015

اقا دمت گرم :D بازم از اینا بزار
:heart:

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - BadBoy4Ever - 09-14-2015

یعنی دوباره یه شاهکار دیگه از شما

لارا باید بعدی باشه ها من نمیدونم 
لارای من کجاست ؟؟؟

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - good boys - 09-14-2015

با مزه و عالی کارت خوب بود .

LARA CRAFT-TOMB RAIDER

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - Geniuss - 09-14-2015

مثل هميشه عالي بود مهدي جان
اقا مثل اينكه قراره لارا كرفت شخصيت بعدي باشه خودمم بهش رأي دادم
ببينيم رسول بخاطر اتزيو هم كه شده اواتارو عوض ميكنه يا نه Nau

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - Steve McQueen - 09-14-2015

عالی بود،من هم کامل خوندم و لذت بردم
Sam Fisher-Splinter Cell
منتظر هستیم!

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - saeedgreat - 09-14-2015

زیاد به ادوارد کنوی دوست داشتنی توهین کرد. :cool:خوشمان نیامد.

RE: مصاحبه 3|گفت و گو با Ezio Auditore (اتزیو) - Rasoul_76 - 09-14-2015

:cry::cry::cry:
دمت گرم مهدی 241  بسی لذت بردم و کلی خاطره برام زنده شد. 105
نفر بعدی هم لارا S0 (24)

(09-14-2015, 03:07 PM)Ezio Auditore Da Firenze نوشته است:
اتزیو: قبل از پایان برنامتون میخواستم یه صحبت با یکی از طرفدارای پرپاقرصم که شنیدم اینجاست،اسمش هم رسوله (Rasoul_76)داشته باشم:
رسول داداش نوکرتم به مولا،زندگیم رو مدیون شما هستم ولی من باید برگردم به همونجایی که بهش تعلق دارم،قبلش یه خواسته ازت دارم؛میدونم سخته ولی اگه من رو قبول داری،اگه زندگیتو برای اتزیویی که من باشم میدی لطفا و خواهشا " آواتارتو عوض کن "! حرف اتزیو رو زیر پا نزار رفیق.حتی اگه شده یه عکس دیگه از من بزار.ممنونم.دوستان من دارم میرم و برگردم به برزخ.مواظب خودتون باشید.ممکنه دیگه همدیگرو نبینیم.بدرود

به روی چشم S0 (26)