Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: حوزه سینما (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)
+--- انجمن: انیمیشن (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86)
+--- موضوع: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-Batman-Dark-Knight-Returns-Part-1-2)

دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - Lamar Davis - 01-22-2016

به نام خدا
[تصویر:  y63u6zd9mkr0e0q5tvrh.jpg]
نام فارسی: بتمن: بازگشت شوالیه تاریکی
نام انگلیسی : Batman: Dark Knight Returns
ژانر: انیمیشن
کارگردان: Jay Oliva
ستارگان: Peter Weller, Ariel Winter, David Selby, Michael Emerson, Wade Williams
کیفیت: Blu-ray 720p
انکودر: ShAaNiG

خلاصه داستان: بتمن به مدت ده سال دیده نشده است. نسل جدیدی از نابسامانی های جنایی در شهر Gotham به وجود آمده است, بروس وین ۵۵ ساله هنوز مجبور است مثل راهب ها شنل بپوشد اما، آیا او هنوز هم به سرعت قادر به مبارزه با جرم و جنایت در عصر جدید است…

تـــــصـــــاویـــــر
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[تصویر:  oln2ygra2ufhm5jocyoo.jpeg]
[تصویر:  ti7oq7q1x67azbg6on7o.png]
[تصویر:  9ukr8yhwchxlcwrrvceu.jpg]
[تصویر:  pbktw36xeh5rdr1ezoj1.jpg]

لـــــیـــــنـــــک هـــــای دانـــــلـــــود
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

|Part 1|

کیفیت 720: دانلود
----------------------------------------------------------------------------------
|Part 2|

کیفیت 720: دانلود

----------------------------------------------------------------------------------
...:::زیرنویس فارسی و انگلیسی پارت 1:::...
---------------------------------------------------
...:::زیرنویس فارسی و انگلیسی پارت 2:::...

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - BadBoy4Ever - 01-22-2016

احسنت و 100 آفرین 
قسمت 1کشو دیده بودم قدیما رابین دختر بود!
2شم میگیرم

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - Marshall Bruce Mathers - 01-22-2016

ممنون علیرضا دمت گرم !  113 فقط بهتر نبود به جای شوالیه تاریکی باز میگردد مینوشتی بازگشت شوالیه تاریکی ؟

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - Lamar Davis - 01-22-2016

(01-22-2016, 12:21 PM)ali-222 نوشته است: ممنون علیرضا دمت گرم !  113 فقط بهتر نبود به جای شوالیه تاریکی باز میگردد مینوشتی بازگشت شوالیه تاریکی ؟

ویرایش شد S0 (2)

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - Ali Danger - 01-22-2016

دوستانی که این انیمیشن رو دوس داشتن، این 3تا شاهکار رو هم اصلا از دست ندن:
Son of Batman
Batman vs. Robin
Batman: Bad Blood
به ترتیب ببینین. 113

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - white.wolf - 01-22-2016

داداش دمت گرم   113 کارت حرف نداره من اگه میتونستم اعتبار بدم بهت 30 تا میدادم S0 (2) به نظر من این سری قشنگ ترین انیمه بتمن هستش هرکی دانلود نکرده ضرر کرده الان هردوشو باهم میزارم واسه دانلود  Clap

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - Ali Danger - 01-22-2016

(01-22-2016, 12:53 PM)white.wolf نوشته است: داداش دمت گرم   113 کارت حرف نداره من اگه میتونستم اعتبار بدم بهت 30 تا میدادم S0 (2) به نظر من این سری قشنگ ترین انیمه بتمن هستش هرکی دانلود نکرده ضرر کرده الان هردوشو باهم میزارم واسه دانلود  Clap

انیمه؟؟؟ S0 (43)
داداش این یه انیمیشنه. انیمه به کارتونای ژاپنی میگن که کاملا تفاوت دارن.
جای دیگه نگی ها! بخاظر خودت میگم (شوخی) 113

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - white.wolf - 01-22-2016

(01-22-2016, 01:03 PM)Ali Akbar نوشته است:
(01-22-2016, 12:53 PM)white.wolf نوشته است: داداش دمت گرم   113 کارت حرف نداره من اگه میتونستم اعتبار بدم بهت 30 تا میدادم S0 (2) به نظر من این سری قشنگ ترین انیمه بتمن هستش هرکی دانلود نکرده ضرر کرده الان هردوشو باهم میزارم واسه دانلود  Clap

انیمه؟؟؟ S0 (43)
داداش این یه انیمیشنه. انیمه به کارتونای ژاپنی میگن که کاملا تفاوت دارن.
جای دیگه نگی ها! بخاظر خودت میگم (شوخی) 113
جدی؟ واقعا فرق انیمه با انیمیشن رو نمیدونستم دمت گرم  S0 (2)

RE: دانلود انیمیشن بسیار زیبای Batman: Dark Knight Returns Part 1 & 2 - مجیدنصر - 01-22-2016

با سلام
تشکر می کنم از نویسنده عزیز بابت قرار دادن این انیمیشن زیبا
واقعا که یکسری از انیمیشن های بتمن زیبا کار شده و ارزش این رو داره که آدم بشینه و وقتش رو برای سری محبوب بتمن بزاره. بر خلاف دنیای سینمای و گند زدن به شخصیت ها توی دنیای انیمیشن دست سازنده ها برای داستان خیلی باز و نیازی با جلوه های ویژه و خرج های میلیونی نیست.
البته این رو هم بگم که یکسری از انیمیشن ها هم هستند که خیلی ضایع هستند حتی از شخصیت های معروف S0 (2) 
دوستان پیشنهاد میشه که حتما این دو سری از انیمیشن بتمن و سه گانه بتمن که به تازگی نسخه Bad Blood منتشر شده رو حتما ببینید که عالی هستند.

(01-22-2016, 01:40 PM)مجید‌نصر نوشته است: با سلام
تشکر می کنم از نویسنده عزیز بابت قرار دادن این انیمیشن زیبا
واقعا که یکسری از انیمیشن های بتمن زیبا کار شده و ارزش این رو داره که آدم بشینه و وقتش رو برای سری محبوب بتمن بزاره. بر خلاف دنیای سینمای و گند زدن به شخصیت ها توی دنیای انیمیشن دست سازنده ها برای داستان خیلی باز و نیازی با جلوه های ویژه و خرج های میلیونی نیست.
البته این رو هم بگم که یکسری از انیمیشن ها هم هستند که خیلی ضایع هستند حتی از شخصیت های معروف S0 (2) 
دوستان پیشنهاد میشه که حتما این دو سری از انیمیشن بتمن و سه گانه بتمن که به تازگی نسخه Bad Blood منتشر شده رو حتما ببینید که عالی هستند.

Bad Blood رو من همین امروز دیدم، در یک کلام عالی بود.
من بتمنو بدون بقیه ی هیرو ها بیشتر دوس دارم. ینی تو اون دنیا فقط بتمن باشه. بقیه ی شخصیت های DC رو با بتمن دوس ندارم. بخاطر همین عاشق این سه تا انیمیشن بتمنم:
Son of Batman
Batman vs. Robin
Batman: Bad Blood
حتما حتما دوستان ببینن. 113