Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%9F)

صفحه‌ها: 1 2 3

بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - mahdiar2010 - 09-21-2016

این تابستان هم مثل برق و باد گذشت و ما عناوین زیادی رو تجربه کردیم، که خب هر کس بر اساس سلیقه اش از یه بازی بدش میاد از یه بازی هم به شدت لذت می بره و عاشقش می شه، و هر کس هم نظر خودش رو داره و محترمه. 
لطفا نظراتتون رو به اشتراک بگذارید.

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Serious Gamer - 09-21-2016

بهترین the last of us 

بدترین Minecraft story mode

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Marcus Holloway - 09-21-2016

بهترین: deus ex mankind divided_batman arkham knight_fifa 17 demo
بدترین: no mans sky_rottr_fall out 4

بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Farhad01 - 09-22-2016

شهریور امسال بازی RE 4 برای ps4 منتشر شد به عنوان ریمستر که البته قریب به اتفاق نظر همه یک پورت ساده از نسخه ی uhd بود تا ریمستر واقعی، اما به هر حال تجربه ی این عنوان به شدت خوب و لذت بخش بود از معدود بازی هایی هست که من رو ترغیب به پایان رسوندنش در این مدت کرد و قیمت 20 دلار در برابر اون همه محتوا ، بنده واقعن با دوستانی که می گویند کمپانی ها پول پرست شده اند و به دنبال شاهکار و ایده های خوب نیستند موافقم، به عنوان مثال بازی the order و nms با قیمت 60 دلار عرضه شدند با اون محتوای کم و عملکرد ضعیف اما وقتی که به نسل 6 نگاه می کنیم ، می بینیم با قیمت های اون زمان و بر روی سخت افزار های ضعیف و ناچیزی مثل ps2 چه عناوین غنی و پرمحتوا داشتیم ، باید افسوس خورد به وضعیت فعلی که علاوه بر قیمت های گرون در برابر محتویات کم، عمر کنسول ها هم کاهش یافت، البته این اواخر تابستون آنچارتد 4 رو هم گرفتم ولی هنوز وقت نکردم بازی کنم اما اون هم به احتمال زیاد از بهترین ها بشه برام
بدترین رو هم چیزی سراغ ندارم چون با این قیمت ها به خودم اجازه نمی دم سمت عناوین ریسک دار و ضعیف برم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Big Bad Wolf - 09-22-2016

هعی. تابستونم تموم شد...
والا بهترین بازی ای که بازی کردم 100% "اورواچ" بود. و هست هنوزم البته.
بدترین هم بازم اورواچ! چون بعضی از گیم هاش واقعا افتضاح میشه و از بازی متنفر میشی. سر یکیشون موسم ترکید...

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Like A HERO - 09-22-2016

سلام.
بهترین:(The last Of us:Remastered_Uncharted4:Atheif's End_Batman:Arkham knight_Mount & blade Warband(PC
بدترین؟
INSIDE
ببینیند منظورم این نیست که بازی خیلیبدی باشه  جالب بود و قشنگ ولی نمدونم جرا ارزش تکرار نداره مثل لیمبو ولی اینم خوب بود.

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - daniel555 - 09-22-2016

بهترینا:ویتچر3 که تازه شروعش کردم و دیونم کرده این بازی وفار کری3واسساسین کرید روگ وسیندیکیت باسه نسخه یChronicles حال کردم(کلا من طرفدار پر پا قرص اساسینم واسه همینم کلشو نوشتم)و واتچ داگز(داستانش خیلی عالی بود از نظر من)

بدترینها:gtav(دوستان نظر شخصی خودمه با جی تی ای کلا حال نکردم و واتچ داگز از نظر من خیلی بهترش بود خاهشا فوش بارونم نکنید   S0 (29)  )فال اوت4(یه ساعت بیشتر بازی نکردم واز سبک خوشم نیومد چون مثل اسکاریم بود)No Mans Sky (که یکی از مزخرف ترین بازی های عمرم بود)EnemyFront(دقیقا قد نو من اسکای مزخرف بود)ریزیدنت اویل4

بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Farhad01 - 09-22-2016

(09-22-2016, 02:34 PM)daniel555 نوشته است: بهترینا:ویتچر3 که تازه شروعش کردم و دیونم کرده این بازی وفار کری3واسساسین کرید روگ وسیندیکیت باسه نسخه یChronicles حال کردم(کلا من طرفدار پر پا قرص اساسینم واسه همینم کلشو نوشتم)و واتچ داگز(داستانش خیلی عالی بود از نظر من)

بدترینها:gtav(دوستان نظر شخصی خودمه با جی تی ای کلا حال نکردم و واتچ داگز از نظر من خیلی بهترش بود خاهشا ***** بارونم نکنید   S0 (29)  )فال اوت4(یه ساعت بیشتر بازی نکردم واز سبک خوشم نیومد چون مثل اسکاریم بود)No Mans Sky (که یکی از مزخرف ترین بازی های عمرم بود)EnemyFront(دقیقا قد نو من اسکای مزخرف بود)ریزیدنت اویل4

نظر هر کسی متفاوته و قابل احترام، فقط اگه دوست داشتید میشه دلیل بد بودن RE 4 از دیدگاه تون رو بگید؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - The Grand Tour - 09-22-2016

بهترین:بتل ۱ بتا٬فیفا ۱۷ بتا٬فورزا۵و۶/نید فور اسپید انلاین 
بدترین پی ای اس ۱۷ دمو/نو من اسکای

RE: بهترین و بدترین بازی که در این تابستان تجربه کردید؟ - Injured - 09-22-2016

بعد چند سال بلاخره لبتاب مورد علاقم رو خریدم!!! تازه امروز ویچر سه رو نصب کردم و دارم امشب بازیش میکنم، این بازی دیونه کنندس لامصب!!!
بهترین بازی هایی که فراره تجربه کنم: سرقت اتوموبیل بزرک 5 و سگ های نگهبان 2
بدترین بازی که تو تابستون انجام دادم بازی بیلیارد سه بعدی روی موبایل بود.
بدترین بازی های پاییز هم صد در صد مافیا 3 و سگ های نگهبان 2 خواهد بود.(شوخی)!!!