Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+--- موضوع: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی (/Thread-%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8Chitman-absolution-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C)

صفحه‌ها: 1 2 3

نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Alpha - 10-24-2012

سلام بچه ها
امروز دومین نمره ی بازی هیتمن absolution منتشر شد این نمره نوید یک بازی فوق فوق فوق فوق فوق فوق العاده رو میده
این دو نمره رو می تونید این زیر ببینید:
opm:9/10
xbox 360 magzine:9/10
(مجله ی اختصاصی ایکس باکس)
به امید اینکه بهترین بازی سال بشه

مرسی از توجهتون به این تاپیک مثلا نمراته یک بازی شاخ هستش ها

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - mamadoo - 10-24-2012

ایولا دمش گرم.الان منتشر شده؟Confused38:

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Alpha - 10-24-2012

نه فعلا فک می کنم 29 ابان منتشر می شه

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Real G - 10-24-2012

خب همتون منو میشناسین ومیدونین تموم شخصیتای مورد علاقم قاتلا هستن منتظر پیشنمایش این بازی از من باشین! من مثل بعضیا قول نمیدم دیشب گفتم Farcry 3 دیشب گذاشتم!

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Expellite - 10-24-2012

من عاشق مخفیکاریم! ولی نمیدونم چرا Dishonored به دلم نشست. یعنی اصلا راغب نشدم بخرمش! تنها عنوانی که دوست دارم Bethesda هر چه سریعتر عرضه کنه Prey 2 هست که مثل اینکه در حالت تعلیق به سر میبره! بیشتر مخفیکاری مدرن رو دوست دارم تا مخفیکاری دوره معاصر. مثلا Deus Ex!

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Alpha - 10-24-2012

طبق معمول منم با میلاد موافقم و dishonord = اشغال
من دیگه به این نمرات مسخره توجه نمی کنم چون الان dishonord هم مثل skyrim شده که هر جفتشون = مزخرف و چرت و پرت
کی به اینا نمره میده بگید بیاد روشو کم کنم

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Hamed Zahedi - 10-24-2012

مخفی کاری James bond های ps1 فقط ! فوق العاده بودن !

هیتمن نمراتی که گرفته از قبل قابل پیشبینی بوده .باید منتظر خبرهای خوبتر هم باشیم

بله کاملا موافقم مامور 47 رو انقدر دوست دارم که اگه واقعی بود و من می دیدمش -------------------------------------------------------------*********************می شد

RE: نمرات بازیhitman : absolution !!!!!!!!!!!!نوید بخش یک بازی عالی - Expellite - 10-24-2012

(10-24-2012, 10:55 PM)RANDY نوشته است: طبق معمول منم با میلاد موافقم و dishonord = اشغال
من دیگه به این نمرات مسخره توجه نمی کنم چون الان dishonord هم مثل skyrim شده که هر جفتشون = مزخرف و چرت و پرت
کی به اینا نمره میده بگید بیاد روشو کم کنم
من افکت های مصنوعی خون و طراحی مبتدی دست های Corvo رو که دیدم از خریدش منصرف شدم. ولی بعضی از صحنه هاش انصافا خوب از اب در اومده بودن که کافی نیست. طبق معلوم منویی با طراحی ساده در بازی گنجونده شده که تو ذوق میزنه. Unreal موتوری هست که باشد حسابی روش کار بشه تا چیزی مثل GeoW یا Batman بیرون بیاد. در کل بازی هایی که کاراکتر اصلیشون حرف نمیزنند یه نقطه ضعف اساسی محسوب میشند. Confused67:Confused67:Confused67:
امیدوارم Bethesda به جای هنری بودن کمی هم تکنیکی بشه! صرف نظر از داستان قوی Fallout، The Elder Scrolls، و همچنین Dishonored از لحاظ جلوه های گرافیکی ناکام مونده اند. مخصوصا Skyrim که فریم ریت بسیار پایینی میداد.

داداش deus ex حرف می زد؟!Confused05: