Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
ایا need for speed به دوران اوج خود برمیگردد؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: اخبار بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: ایا need for speed به دوران اوج خود برمیگردد؟؟ (/Thread-%D8%A7%DB%8C%D8%A7-need-for-speed-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%88%D8%AC-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%85%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%AF%D8%9F%D8%9F--27971)

ایا need for speed به دوران اوج خود برمیگردد؟؟ - mohebbi508 - 07-23-2017

با سلام خدمت گیمفایی های عزیز بنده محمد امین محبی هستم ، امید وارم از موضوع عنوان امروز خوشتون بیاد !!، (need for speed pay back )
[تصویر:  .jpg]

[تصویر:  .jpg]
در اینجا دو تصویر زیبا برای شما قرار دادیم که به تازگی از تویتر "need for speed"منتشر شده اند .
تاحالاnfs با اطلاعاتی که از بازی جدید خود به اشتراک گذاشته ، طرفدارای خود را خوشحال کرده و تونسته اون اِلِمان هایی مانند اسپورت کردن ماشین و... که اون حس حال جالب و عجیب رو به ادم میده رو به بازی برگردونه.
همانطور که میدانید قرار است قبل از مراسم gamescom اطلاعاتی جدید از این بازی که حدود سه ماه دیگر به بازار عرضه میشود ، منتشر شود .
Need for speed امیدوار است بتواند با عنوان "pay back " دوباره ب دوران اوج خود برگردد ...

RE: ایا need for speed به دوران اوج خود برمیگردد؟؟ - mom55 - 07-24-2017

سلام
بستگی دارد که منظورتان از دوران اوج کدام دوران باشد.. همین دوران نسخه های فانتزی جدید ؟.. چرا که نه .. بهتر از انها هم خواهد شد... چون از نظر من تفاوت چندانی با هم ندارند به جز بزک شدن ماشن ها و پیست ها..
چنانچه منظورتان دوران طلائی نخستین نسخه های need for speed underground باشد که انواع واقسام تیونییگ و هندلیگ های زیبا به همراه افکت های تخیلی در پیچ و خم جاده ها باشد.. که به نظرم هرگز چنین نخواهد شد.. مگر انکه سازندگان به کیفیت بیشتر از کمیت محصولشان اهمیت دهند..

نسخه های طلایی این بازی را باید درون موزه ها جستجو کرد.. S0 (2)

RE: ایا need for speed به دوران اوج خود برمیگردد؟؟ - mohebbi508 - 07-24-2017

(07-24-2017, 01:10 AM)mom55 نوشته است: سلام
بستگی دارد که منظورتان از دوران اوج کدام دوران باشد.. همین دوران نسخه های فانتزی جدید ؟.. چرا که نه .. بهتر از انها هم خواهد شد... چون از نظر من تفاوت چندانی با هم ندارند به جز بزک شدن ماشن ها و پیست ها..
چنانچه منظورتان دوران طلائی نخستین نسخه های need for speed underground باشد که انواع واقسام تیونییگ و هندلیگ های زیبا به همراه افکت های تخیلی در پیچ و خم جاده ها باشد.. که به نظرم هرگز چنین نخواهد شد.. مگر انکه سازندگان به کیفیت بیشتر از کمیت محصولشان اهمیت دهند..

نسخه های طلایی این بازی را باید درون موزه ها جستجو کرد.. S0 (2)

سلام به شما دوست عزیز ❤ حرف شما کاملا بدون نقص درسته و اینکه  nfs دیگه نمی تونه مثل اون دوران طلایی بدرخشه هم همینطور.
ولی همونطور که گفتم nfs امید وار هست با برگردوندن بخش های جذابی مثل اسپورت کردن ماشین ها و درست کردن بخش چند نفره بتونه 50 تا 70 درصد طرفدارا رو به خودش جذب کنه و بتونه با شرکت های بزرگی که قبلا در زمان درخشش nfs  وجود نداشتن رقابت کنه ❤❤