Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: تالارهای گفتگوی™ Gamefa (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C%E2%84%A2-Gamefa)
+--- انجمن: ارتباط با مدیریت انجمن (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+---- انجمن: انتقادات و پیشنهادات (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+---- موضوع: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Maximum-Dev - 08-19-2013

موبایل ربطی به این انجمن نداره برای مشکلات و بازی ها و مسائل موبایل به انجمن های تخصصی موبایل برید!

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - THE VAMPIRE - 08-19-2013

منظورم انجمن نبود ، منظورم پلتفرم های هر شخص بود

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Amir Game - 08-20-2013

(08-19-2013, 07:58 PM)'john' نوشته است: اقا من نمیگیم انجمن کلن تغییر کنه ولی حداقل این ساعتشو درست کنید که خیلی ضایس .ممنون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دوست عزیز شما خودتون ساعت رو درست کنید

کنترل پنل  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد تنظیمات

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - DEAD_MAN - 08-22-2013

آقایون مدیر سلام!!!
خواستم بدونم که هدف اصلی از حذف برخی ارسال ها چیست؟؟؟
شما حرف از آزادی میزنید در اینجا اما پست های کاربران حذف میشوند.
آیا کارتان عــمدی است!!!
رسیدگی شود!!
با تشکر!!

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - spartacus - 08-22-2013

(08-22-2013, 05:49 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: آقایون مدیر سلام!!!
خواستم بدونم که هدف اصلی از حذف برخی ارسال ها چیست؟؟؟
شما حرف از آزادی میزنید در اینجا اما پست های کاربران حذف میشوند.
آیا کارتان عــمدی است!!!
رسیدگی شود!!
با تشکر!!

بعضی مواقع حرف هایی میزنید که آدم شاخ در میاره یعنی هنوز نمیدونید نظرات اسپم باید پاک بشه هنوز نمیدونید نظرتی که توهین به اشخاص هست باید پاک بشه انتظار دارید این نظرات را بذاریم بمونن .

بیشتر نظر هایی که پاک میشن تشکر و یا شکلک و یا پست های بی ربط هستن که باید حذف بشن اگه کاربرا یاد بگیرن که از دکمه تشکر بجای پست های بی ربط استفاده کنن نصف مشکلات ما حل میشه .

و اعلام میکنم این کار توسط مدیران و برای نظم انجمن صورت میگیره هرکس هم مشکل داره میتونه  به خودم مراجعه کنه تا توجیهش کنم

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Arthas - 08-24-2013

میخوام یه پیشنهاد بدم.میشه یه کاری کنید تو امضا بشه 2 تا تصویر گذاشت.الان که بیشتر از یک تصویر نمیشه اگر مقدور هست تعداد تصاویر رو 2 تا کنید تا امضا ها یکم باحالتر شه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون از شما و زحماتتون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - mamal - 08-25-2013

سلام به شما مدیران محترم قدیمی و تبریک به همه ی مدیران و کار اموز های جدید. من خیلی شخصا ناراحت شدم. که شما قانونی گذاشتی که هر کس که سخت بگیره، تو امضاش و یادداشت های کاربری اش قوانینو تکرار کنه و تهدید کنه و خبرچینی همه رو بکنه باید پستی بالاتر از گروه مدیران بگیره. بابا پس دوستیتون کجا رفته؟؟ مگه اینجا پادگانه؟؟؟ میدونم بعضی ها هی اسپم میدن و حرف های بی مورد میزنن و ادمو ناراحت میکنن ولی دیگه این مساله باعث نشه همه ی دوستی ها به پایان برسه! مانند این شخص : amirgame. اقای امیر ببخشید که شما رو نام بردم. ایشون همه ی دوستی هارو ، رفاقت ها رو و اشنایی ها رو کنار گذاشته و الان میخواد بشه یه فرد جدی و خشن جوری که به دوستاشم رحم نمیکنه و تهدید کرده هرکی شوخی بکنه اخطار میگیره حتی بهترین دوستانش. میدونین چرا اولین انجمن عمرم اینجا بود؟؟ چون من وقتی با این جا اشنا شدم که همه خوب و خوش بودند و انجمن فضایی گرم وصمیمی داشت. تا وقتی که قوانین جدیدی درست شد و فضای این انجمن به پادگان تغییر کرد. منم بعد از بن شدنم که نمیدونم چه اسپمی دادم که اینجوری شد دیگه ساکت شدم. همه ی کسانی که هر روز به این ها حال و احوال میکردمو کنار گذاشتم و فقط وارد انجمن میشدمو مقاله ها رو چک میکردم و میرفتم.
ببخشید که با شما اینجوری حرف زدم. اتفاقا به گیمفا تبریک میگم که همچین مدیران جدی و کاردرستی داره. و این حرف های منو به توهین و اسپم نگیرید. چون من فقط این حرفارو گفتم که به خودتان بیایید...     به امید سرافرازی سایت بزرگ گیمفا.

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - dark_prince277 - 08-25-2013

(08-25-2013, 11:52 AM)'mamal' نوشته است: سلام به شما مدیران محترم قدیمی و تبریک به همه ی مدیران و کار اموز های جدید. من خیلی شخصا ناراحت شدم. که شما قانونی گذاشتی که هر کس که سخت بگیره، تو امضاش و یادداشت های کاربری اش قوانینو تکرار کنه و تهدید کنه و خبرچینی همه رو بکنه باید پستی بالاتر از گروه مدیران بگیره. بابا پس دوستیتون کجا رفته؟؟ مگه اینجا پادگانه؟؟؟ میدونم بعضی ها هی اسپم میدن و حرف های بی مورد میزنن و ادمو ناراحت میکنن ولی دیگه این مساله باعث نشه همه ی دوستی ها به پایان برسه! مانند این شخص : amirgame. اقای امیر ببخشید که شما رو نام بردم. ایشون همه ی دوستی هارو ، رفاقت ها رو و اشنایی ها رو کنار گذاشته و الان میخواد بشه یه فرد جدی و خشن جوری که به دوستاشم رحم نمیکنه و تهدید کرده هرکی شوخی بکنه اخطار میگیره حتی بهترین دوستانش. میدونین چرا اولین انجمن عمرم اینجا بود؟؟ چون من وقتی با این جا اشنا شدم که همه خوب و خوش بودند و انجمن فضایی گرم وصمیمی داشت. تا وقتی که قوانین جدیدی درست شد و فضای این انجمن به پادگان تغییر کرد. منم بعد از بن شدنم که نمیدونم چه اسپمی دادم که اینجوری شد دیگه ساکت شدم. همه ی کسانی که هر روز به این ها حال و احوال میکردمو کنار گذاشتم و فقط وارد انجمن میشدمو مقاله ها رو چک میکردم و میرفتم.
ببخشید که با شما اینجوری حرف زدم. اتفاقا به گیمفا تبریک میگم که همچین مدیران جدی و کاردرستی داره. و این حرف های منو به توهین و اسپم نگیرید. چون من فقط این حرفارو گفتم که به خودتان بیایید...     به امید سرافرازی سایت بزرگ گیمفا.

روش مدیریتی گیمفا همینه. اگه قرار باشه مدیر قابلی بشن باید جدی باشن. دوستی سر جای خودش هست، وظیفه هم جای خودش. درسته پولی نمیگیرین ولی باید در قبال مسئولیتی که بهتون داده شده، یه خرده احساس مسئولیت کنین. amir game هم مثال خوبی از این قضیه هست.

بعدش من نمیخوام ارزش علیرضا و نیما رو بیارم پایین چون قوانین اصلی تالار رو این دو عزیز تنظیم کردن و به نسبت بیشتر از من تو تالار بودن و قدیمی ها با این 2 تا ادمین بیشتر دم خور بودن  ولی سال پیش تا امسال چقدر تفاوت هست؟

1. اسپم کمتر شده . دیگه خبری از اواتارم خوشگله تو یه تاپیک خبری دیده نمیشه!
2. کاربرهای فعال که بیشتر شده.
3. کاربرهای کم سن و سال تقریبا دارن از گیمفا میرن و دامنه سنی بچه های تالار داره میره بالا.
4. وضعیت تاپیک ها بهتر شده.
5. رنک الکسای گیمفا به خاطر کم کاری تالار پایین نمیومد. الان آمار بازدید بالا رفته. کاری که بچه های تحریریه سایت در توانشون دیگه نبود رنک رو بیارن زیر 500 با کمک تالار انجام شد و قراره بهتر از این هم بشه

سپاس از انتقاد[تصویر:  s0%20%2874%29.gif]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - mamal - 08-25-2013

(08-25-2013, 12:35 PM)'Admin' نوشته است:
(08-25-2013, 11:52 AM)'mamal' نوشته است: سلام به شما مدیران محترم قدیمی و تبریک به همه ی مدیران و کار اموز های جدید. من خیلی شخصا ناراحت شدم. که شما قانونی گذاشتی که هر کس که سخت بگیره، تو امضاش و یادداشت های کاربری اش قوانینو تکرار کنه و تهدید کنه و خبرچینی همه رو بکنه باید پستی بالاتر از گروه مدیران بگیره. بابا پس دوستیتون کجا رفته؟؟ مگه اینجا پادگانه؟؟؟ میدونم بعضی ها هی اسپم میدن و حرف های بی مورد میزنن و ادمو ناراحت میکنن ولی دیگه این مساله باعث نشه همه ی دوستی ها به پایان برسه! مانند این شخص : amirgame. اقای امیر ببخشید که شما رو نام بردم. ایشون همه ی دوستی هارو ، رفاقت ها رو و اشنایی ها رو کنار گذاشته و الان میخواد بشه یه فرد جدی و خشن جوری که به دوستاشم رحم نمیکنه و تهدید کرده هرکی شوخی بکنه اخطار میگیره حتی بهترین دوستانش. میدونین چرا اولین انجمن عمرم اینجا بود؟؟ چون من وقتی با این جا اشنا شدم که همه خوب و خوش بودند و انجمن فضایی گرم وصمیمی داشت. تا وقتی که قوانین جدیدی درست شد و فضای این انجمن به پادگان تغییر کرد. منم بعد از بن شدنم که نمیدونم چه اسپمی دادم که اینجوری شد دیگه ساکت شدم. همه ی کسانی که هر روز به این ها حال و احوال میکردمو کنار گذاشتم و فقط وارد انجمن میشدمو مقاله ها رو چک میکردم و میرفتم.

روش مدیریتی گیمفا همینه. اگه قرار باشه مدیر قابلی بشن باید جدی باشن. دوستی سر جای خودش هست، وظیفه هم جای خودش. درسته پولی نمیگیرین ولی باید در قبال مسئولیتی که بهتون داده شده، یه خرده احساس مسئولیت کنین. amir game هم مثال خوبی از این قضیه هست.

بعدش من نمیخوام ارزش علیرضا و نیما رو بیارم پایین چون قوانین اصلی تالار رو این دو عزیز تنظیم کردن و به نسبت بیشتر از من تو تالار بودن و قدیمی ها با این 2 تا ادمین بیشتر دم خور بودن  ولی سال پیش تا امسال چقدر تفاوت هست؟

1. اسپم کمتر شده . دیگه خبری از اواتارم خوشگله تو یه تاپیک خبری دیده نمیشه!
2. کاربرهای فعال که بیشتر شده.
3. کاربرهای کم سن و سال تقریبا دارن از گیمفا میرن و دامنه سنی بچه های تالار داره میره بالا.
4. وضعیت تاپیک ها بهتر شده.
5. رنک الکسای گیمفا به خاطر کم کاری تالار پایین نمیومد. الان آمار بازدید بالا رفته. کاری که بچه های تحریریه سایت در توانشون دیگه نبود رنک رو بیارن زیر 500 با کمک تالار انجام شد و قراره بهتر از این هم بشه

سپاس از انتقاد[تصویر:  s0%20%2874%29.gif]

دیگه نه اینقدر جدی! بعد هم اگه مشکلتون کم سن و سال هاست برای من موردی نداره که برم و وقتی به بیست سالگی رسیدم برگردم. کلا اینجا سخت گیریه. برا همین نویسندگی. من نمیدونم چرا وقتی یه تاپیک اینجا میزنم استرس میگیرم. ولی در سایت دیگری با اعتماد به نفس دادم بیرون و خیلی ها خوششون امد. لطفا این لینک رو ببینید.http://sheypoorchi.ir/?p=3886

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - spartacus - 08-25-2013

(08-25-2013, 08:24 PM)'arvin2013' نوشته است: سلام یه پیشنهاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میگم وقتی یه کاربر تعداد تشکر هاش  به 500 یا یه عددی دیگر رسید بهش یه مقامی مثل کاربر محبوب یا یه چیز دیگه بدید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چطوره؟

تگ بر اساس شایستگی افراد داده میشه نه بر اساس تشکر اگه اینجوری بود خیلی از کاربرا الان باید بخاطر تعدد تشکر مدیر کل میشدن