Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: تالارهای گفتگوی™ Gamefa (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C%E2%84%A2-Gamefa)
+--- انجمن: ارتباط با مدیریت انجمن (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+---- انجمن: انتقادات و پیشنهادات (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA)
+---- موضوع: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Farhan - 09-02-2014

با سلام. تصمیمی در مورد قرار گرفتن مدال ها در فروم گرفته نشد؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Javad RmR - 09-02-2014

راستی چت روم چی شد؟
[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - A.R.A.$.H - 09-02-2014

نقل‌قول: راستی چت روم چی شد؟
پاسخ شما در جدیدترین سری خانواده گیمفا نهفته شده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یک سری مشکلات فنی هستش که تا درست بشه و چت روم راه بیفته فعلا چیزی اعلام نمیشه.

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Awaken - 09-03-2014

آقایون  من وقتی اوتار متحرک آپلود می کنم متحرک نشون نمیده میشه کمک کنید؟؟

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Tyrion - 09-03-2014

نقل‌قول: با اینکه زحمت زیادی کشیدید، ولی تردها مخصوص عناوینی هستند که منتشر نشدند. [تصویر:  s0%20%2843%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif]
اول قوانین رو بخونید، بعد ترد بزنید، این دفعه به خاطر زحماتتون اعتبار دادم، ولی دفعه بعد...
بسته شد

نقل‌قول: توجه داشته باشید که Photo Thread ها مخصوص عناوینی هستند که هنوز منتشر نشده اند
دقیقاً میشه بگید کجای جهان یه همچین قانونی هست؟
بچه مردم رفته از حجم خودش زده، تصاویرو آپلود کرده، از وقتش زده تا همچین تاپیک مفیدی بزنه! اونوقت مدیران عزیز تاپیک رو می‌بندن بخاطر این که بازی منتشر شده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اگه آفیسال ترد بود باز یه چیزی ولی اینو کجای دلم بزارم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تازه آفیسال تردم برای بحث کردنه، ربطی به تاریخ انتشار بازی نداره!
تاپیک تصاویره ملت میخان برن تصاویرشو ببینن یا تصاویر جدید بزارن، آخه چه دخلی به تاریخ انتشار وارده؟!
خداوکیل یه قوانینی میزارین آدم شاخ در میاره!

رسیدگی کنین لطفا یا حداقل یه جواب درست درمون بدید دلم راضی شه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - spartacus - 09-03-2014

(09-03-2014, 04:24 PM)'The Last Resort' نوشته است:
نقل‌قول: با اینکه زحمت زیادی کشیدید، ولی تردها مخصوص عناوینی هستند که منتشر نشدند. [تصویر:  s0%20%2843%29.gif][تصویر:  s0%20%2874%29.gif]
اول قوانین رو بخونید، بعد ترد بزنید، این دفعه به خاطر زحماتتون اعتبار دادم، ولی دفعه بعد...
بسته شد

نقل‌قول: توجه داشته باشید که Photo Thread ها مخصوص عناوینی هستند که هنوز منتشر نشده اند
بچه مردم رفته از حجم خودش زده، تصاویرو آپلود کرده، از وقتش زده تا همچین تاپیک مفیدی بزنه! اونوقت مدیران عزیز تاپیک رو می‌بندن بخاطر این که بازی منتشر شده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اگه آفیسال ترد بود باز یه چیزی ولی اینو کجای دلم بزارم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تازه آفیسال تردم برای بحث کردنه، ربطی به تاریخ انتشار بازی نداره!
تاپیک تصاویره ملت میخان برن تصاویرشو ببینن یا تصاویر جدید بزارن، آخه چه دخلی به تاریخ انتشار وارده؟!

رسیدگی کنین لطفا یا حداقل یه جواب درست درمون بدید دلم راضی شه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

قوانین طلایی انجمن که شما به اونا استناد میکنید و بر اساس اونا صحبت میکنید یکسری قوانین کلی هستند که برای انجمن تعریف شدند.
یکسری از قوانین توسط مدیران انجمن برای بخش های مختلف انجمن با توجه به شرایط در نظر گرفته میشه مثل همین قانون که شما بهش اشاره کردید این مورد را مدیر انجمن مربوطه در بخش قوانین انجمن متذکر شدند (کلیک کنید) . قرار نیست قوانین طلایی انجمن تمام این موارد را شامل بشه اگر به این شکل بود ما باید هر روز یکسری قوانین جدید تعریف میکردیم . در حال حاضر مدیر انجمن با توجه به اختیارات میتونه یکسری قوانین برای بخش خودش در نظر بگیره و این کاملا منطقی هست .

در ضمن افرادی که مایل به قرار دادن تصاویر بازی های منتشر شده هستند مثل همین دوستمون میتونن تصاویرشون را در تاپیک هایی که در بخش تصاویر بازی ایجاد شده قرار بدند اگر والیپیر HD دارن در تاپیک خودش اگه تصاویر با کیفیت پایین دارن در تاپیک تصاویر بازی های قدیمی اگه باکس شات دارن در تاپیک ایجاد شدش و ...

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Tyrion - 09-03-2014

(09-03-2014, 05:39 PM)'spartacus' نوشته است:
(09-03-2014, 04:24 PM)'The Last Resort' نوشته است:
بسته شد

قوانین طلایی انجمن که شما به اونا استناد میکنید و بر اساس اونا صحبت میکنید یکسری قوانین کلی هستند که برای انجمن تعریف شدند.
یکسری از قوانین توسط مدیران انجمن برای بخش های مختلف انجمن با توجه به شرایط در نظر گرفته میشه مثل همین قانون که شما بهش اشاره کردید این مورد را مدیر انجمن مربوطه در بخش قوانین انجمن متذکر شدند (کلیک کنید) . قرار نیست قوانین طلایی انجمن تمام این موارد را شامل بشه اگر به این شکل بود ما باید هر روز یکسری قوانین جدید تعریف میکردیم . در حال حاضر مدیر انجمن با توجه به اختیارات میتونه یکسری قوانین برای بخش خودش در نظر بگیره و این کاملا منطقی هست .

در ضمن افرادی که مایل به قرار دادن تصاویر بازی های منتشر شده هستند مثل همین دوستمون میتونن تصاویرشون را در تاپیک هایی که در بخش تصاویر بازی ایجاد شده قرار بدند اگر والیپیر HD دارن در تاپیک خودش اگه تصاویر با کیفیت پایین دارن در تاپیک تصاویر بازی های قدیمی اگه باکس شات دارن در تاپیک ایجاد شدش و ...

خیلی ممنون از این که رسیدگی کردید و همچنین یه تشکر دیگه به‌خاطرِ جواب کاملاً منطقیتون...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مدیر اون انجمن هم میتونست متذکر بشه که اون تصاویر رو در تاپیک مربوطه (Game Wallpapers HD) قرار بده! به هر حال به نکته بسیارخوب و کلیدی اشاره کردید، که مطمئناً برا فروم که تازه این فرهنگ توش جا افتاده خیلی مفید واقع میشه.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Punished Snake - 09-06-2014

من یه پیشنهاد برای فروم دارم. به نظرم بهتره یه سیستمی تعبیه کنین مثل فرومای دیگه که وقتی کاربر ثبت نام کرد مدیریت کاری کنه اتوماتیک از سوی مدیر بهش پ.خ داده بشه و توش لینک قوانین انجمن و قوانین بخش ها قرار بگیره تا از این به بعد کمتر شاهدِ اسپم و تاپیکای بی محتوا باشیم. این جا باید طرف یه چند تا تاپیک بی محتوا اولش بزنه و وقتی مدیر دو بار بهش جدی تذکر داد تازه طبق قوانین عمل کنه ! ولی به نظرم اگه اون پیشنهاد که فکر نکنم هزینه بر هم باشه عملی بشه دیگه کاربرای تازه وارد کمتر اشتباه و خطا می کنن. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - Assassinwanted - 09-09-2014

اول میخوام بگم یه ذره قوانین راجب آواتار ها رو جدی تر دنبال کنید یه عده که اصلا آواتارهاشون کلا نباید راجبش صحبت کرد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
نمیگم آواتار هایی از شخصیت های سینما بده نه من میگم که این فروم یه سایت گیمه بهتر می شد آواتار ها از دنیای گیم باشه ولی در کل مقصودم این افراد نیستن و بد تر از اینا رو منظورمه!
دومین صحبتم راجب قوانین مربوط به تگ گرفتن کاربرای عادیه! 
نقل‌قول:
شرایط دریافت تگ کاربر فعال:
1- حداقل زمان عضویت 3 ماه
2- داشتن 700 پست ارسالی
3- داشتن 1000 اعتبار
شرایط دریافت تگ کاربر حرفه ای :
1-حداقل زمان عضویت 3 ماه
2-داشتن 1000 پست ارسالی
3- داشتن 2000 اعتبار
یه نفر برای رسیدن به تگ فعال چنان مشقتی رو باید بکشه که صادقانه بگم من برای رسیدن به خبرنگاری چنین عذابی رو متحمل نشدم(از مدیران هم بپرسید شاید همین جواب رو بدن!) نصف این شرایط هم کفایت میکنه انصافا! سرباز که تعلیم نمیدین، یه تگه دیگه.... یه کاربر که تازه میاد تو فروم و چنین شرایط ماورایی و دور از دسترسی رو می بینه عمرا رغبت کنه بیاد فعالیت کنه! خودتون رو بزارید جای یه کاربر تازه کار انصافا با این شرایط شروع به فعالیت می کردید؟(من که خودمو گذاشتم جاش و از اون نگاه دیدم و در نهایت تصمیم گرفتم از اینجا برم و برای تگ گرفتن فعالیت نکنم!) اگه کاربر امید نداشته باشن دیگه خوب فعالیت نمیکنن هیچ کسی هم با این شرایط فضایی به فروم ملحق نمیشه و فعالیت نمیکنه! خواهشا یه تجدید نظری بکنید 
یا پیشنهادم اینه که نزدیک ترین تگ قابل دسترس برای یک کاربر رو شرایطشو آسونتر بگیرید مثلا شرایط تگ کاربر فعال رو بیایم یه کم آسونتر بگیریم و حرفه رو  به حرف شما تغییر ندیم:
نقل‌قول:
شرایط دریافت تگ کاربر فعال:
1- حداقل زمان عضویت 3 ماه 
(فکر نکنم اگه کسی بیاد کارای پایین رو انجام بده یهویی بزاره بره تازه اگه بره(که نمیره) می تونیم تگشو بگیریم!)
2- داشتن 300 پست ارسالی
3- داشتن 500اعتبار
(در ضمن قرار نیست که فقط قوانین برای گرفتن تگ باشه که می تونیم یه سری قوانینی رو هم برای صاحبان این تگ ها به عنوان وظیفه شون در نظر بگیریم)
به هر حال این یه انتقاد بود و تا جایی که من اطلاع دارم باید تو گفتن انتقاد بی پروا بود و از چیزی نترسید و ادب رو رعایت کرد(کردم:|) و امیدوارم جواب قانع کننده ای بگیرم.

RE: سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن - VFSDF - 09-10-2014

خیلی مهم
مدیران عزیز سایت گیمفا یه بفکر جدی بحال پستهای ارسالی کاربران در صفحه اصلی بخش اخبار بکنید

واقعا افتضاحست  یه مشت کودکستانی ریختن چیزایی ادم میخونه که مخش سوت میکشه

خبر لید پلتفروم gtav برای pc هست اخر نظرات میرسه به اینکه دختر عمه طرف کامپوترش خراب شده یکی بره درست کنه اون یکی میگه عمش حالش خوب نیست براش دعا کنید
یکی دیگه میاد میگه دیشب قرمه سبزی خورده و...

اصلا یه وضعیتی . از سایتهای دیگه هم میان اینجا اخبار بخونن اصلا ظاهر زیبایی نداره .

خواهشا یه مدیریت و نظارت قوی رو بخش نظرات اخبار صفحه اصلی قرار بدید اینقدر شاهد اسپم دونی کاربران نباشیم

ابرو سایتو بردن

باتشکر