Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
rockstar - X - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+--- موضوع: rockstar - X (/Thread-rockstar-X)

صفحه‌ها: 1 2

rockstar - X - Ruthless - 01-31-2013

این تاپیک نظر من در باره شرکت راکستار هست.که همتون می شناسینش و بازی هاش اشنایی دارین.
[تصویر:  200px-Rockstar_Games_logo.svg.png]
خیلی ها این شرکتو یکی از بهترین ها می دونن ولی از نظر من نه!
یه شرکت که فقط بلده گرافیک بازی هاشو بالا ببره (که همشون هم در یک ستح هستن).
هنوز از ای پی های قدیمیش استفاده می کنه و خیلی کلیشه ای هست.همیشه می خواد خودشو از بقیه جدا کنه.کمترین تعداد دی وی دی بازی هاش 4 تا هست!
درسته خیلی ها راکستار رو دوست دارن ولی نظر من یه چیز دیگه هست.من دیگه از بازیی های مثل GTA خسته شدم.یکم تنوع می خوام.یه بازی شوتر اول شخص یا معمایی هک اند اسلش ... . GTAبازی ای هست با جزئیات بالا و کلا خیلی عالی که روش خیلی کار میشه.اره خیلی خوب و مهشره ولی به چه قیمتی؟
من که عمرا بتونم بازیش کنم.

بازیهاش
بازی های امریکایی که خیلی مورد دارن و همشون مثل همن.رد دد ردیپشن هم GTA وسترنی هست.
و البته GTA که یه بازی OPEN WORLD عالی هست که همه ایرادتشو می دونن(از لحاظ گیمپلی و خلاصه گیمی نه) تمام بازی های این شرکت گرافیک بالا هست و بیشتر از شرکت های دیگه به این بخش اهمیت می ده.

شخصیت هاش
مگه درست کردن یه کارکتر چه قدر سخته.اصلا چرا شخصیت های مثل مکس پین و جان مارتسون و کارل جانسون انقدر پر طرفدارن؟
چه چیز مخصوصی دارن؟
یه مرد زجر کشیده
یه مرد زجر کشیده و خانواده دوست
یه مرد که باید تنهایی همه چیز رو درست کنه
اخه چه چیزی از این شخصیت ها جزابه؟؟
کدوم یک از اینها در حد شپرد یا مارکوس فنیکس یا لیون کندی هست؟
اون ها بیشتر شبیه بازیگر های سینمایی هستن تا یکی که باید باهاش اینور و انور کنی و ادم بکشی!

این شرکت اصلا خلاق نیست.نمی تونه بازی ها رو در سبک های مختلف درست کنه.هر سال چند تا بازی بیشتر بیرون نمی ده و همش سوم شخص ... همش ماجرایی....... .
بازی هاشون در واقعیت هستن و هیچ تنوعی به بازی هاشون نمی دن.داستان بازی هاشون خوبه اما رو یک فرم هی مانور می دن.انگار هالیوده!
اگه انقدر کار سخته پس چرا بازی های دیگه که مثل بازی های راکستار نیستن انقدر جالب و باحالن اصلا گویی بازی های راکستار چیزی فراتر از بازی هستن.
نمی دونم حدف راکستار از این کارا چیه.من که با هاشون مخالفم.

نمی دونم اگر فکر می کنین باید منتقل شه اشکالی نداره.

RE: rockstar - X - Mr.Psycho - 02-01-2013

اگه اینجوری بود سریGTA نمیشد بزرگترین OPEN WORLDتاریخ.اگه اینجوری بودRED DEAD REDEMPTION نمیشد پر فروش ترین بازی تاریخ بازی هایه وسترن.اگه اینجوریMANHUNT بود نمیشد یکی از خشن ترین بازی هایه تاریخ.

RE: rockstar - X - Amir Fenix - 02-01-2013

اصلا باحات موافق نیستم به نظر من راک استار یکی از بهترین شرکت های بازی سازی بوده و خواهد بود Confused86:

RE: rockstar - X - Mr.Psycho - 02-01-2013

GTA:THE BALLAD OF GAY TONY
لوییس لوپز به عنوان محافظ تونی ایفای نقش میکند.پدر لوییس یک ارتشی بوده و در کودکی او و خانواده اش را رها کرده بود و مادر لوییس به تنهایی او را در یکی از محله هایه فقیر نشین مکزیک بزرگ کرده است.میگویند لوییس در گذشته یک خواننده رپ بوده اما موقع خواندن همه او را مسخره میکردند.برادر و خواهر لویس هم ازدواج کرده اند و در شهری در امریکای لاتین زندگی میکنند و همین باعث شده که مادر او برای خرجی به او وابسته باشد.لوییس شباهت زیادی به کارل حانسون و ویکتور ونس است زیرا هر دو در خانواده ای فقیر بزرگ شده اند و مخالف استفاده ار مواد مخدر هستند.
این یه قسمت کوتاهشه که یه جا نوشته بود.این بیوگرافی یکی از شخصیت هاش بود تازه.

RE: rockstar - X - MOSTAFA.SHZ - 02-01-2013

شرکت واقعا خوبیه ولی اگه داخل بازیاش کمتر صحنه زایه بود بهتر بودConfused25:

RE: rockstar - X - Ruthless - 02-01-2013

(02-01-2013, 12:45 AM)LEOPARD نوشته است: GTA:THE BALLAD OF GAY TONY
لوییس لوپز به عنوان محافظ تونی ایفای نقش میکند.پدر لوییس یک ارتشی بوده و در کودکی او و خانواده اش را رها کرده بود و مادر لوییس به تنهایی او را در یکی از محله هایه فقیر نشین مکزیک بزرگ کرده است.میگویند لوییس در گذشته یک خواننده رپ بوده اما موقع خواندن همه او را مسخره میکردند.برادر و خواهر لویس هم ازدواج کرده اند و در شهری در امریکای لاتین زندگی میکنند و همین باعث شده که مادر او برای خرجی به او وابسته باشد.لوییس شباهت زیادی به کارل حانسون و ویکتور ونس است زیرا هر دو در خانواده ای فقیر بزرگ شده اند و مخالف استفاده ار مواد مخدر هستند.
این داستان شبیه نه نزدیک نه حدود نه حداقل تو مایه های شخصیت های بازی های دیگه بود؟مگه رمان چارلز دیکنزه!Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:
فقیر بود و رپ می خواند ... Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:

RE: rockstar - X - Game Life - 02-01-2013

(02-01-2013, 11:38 AM)مهدی ادیتوره نوشته است:
(02-01-2013, 12:45 AM)LEOPARD نوشته است: GTA:THE BALLAD OF GAY TONY

این داستان شبیه نه نزدیک نه حدود نه حداقل تو مایه های شخصیت های بازی های دیگه بود.مگه رمان چارلز دیکنزه!Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:
فقیر بود و رپ می خواند ... Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:

می شه بگی انتظارت از داستان یک بازی چی هست ؟

شاید شما با مکس پین حال نکنی ولی بسیاری شیفته ی زندگی اون هستند

RE: rockstar - X - Ruthless - 02-01-2013

من می خوام بازی کنم.
من فکر می کنم این بازی ها واسه ادم بزرگاست.
باید داستان بازی جوری باشه که بشه توش گیمپلی بگنجونی.
تنها چیزی که تو gta عوض می شه داستان و گرافیکه
همش اینه
جرم و تیر و تفنگ و ماشین و بازهم جرم و ماشین و تفنگ و .... .
انتظارم اینکه باحال باشه.شخصیتش واقعی نباشه.
مثل همه بازی های دیگه.
نه مثل اون داستان که منو یاد بده کاری هام می ندازه!

RE: rockstar - X - Game Life - 02-01-2013

(02-01-2013, 04:03 PM)مهدی ادیتوره نوشته است: من می خوام بازی کنم.
من فکر می کنم این بازی ها واسه ادم بزرگاست.
باید داستان بازی جوری باشه که بشه توش گیمپلی بگنجونی.
تنها چیزی که تو gta عوض می شه داستان و گرافیکه
همش اینه
جرم و تیر و تفنگ و ماشین و بازهم جرم و ماشین و تفنگ و .... .
انتظارم اینکه باحال باشه.شخصیتش واقعی نباشه.
مثل همه بازی های دیگه.
نه مثل اون داستان که منو یاد بده کاری هام می ندازه!
خب این سلیقه شخصی شما هست . در ضمن رده سنی GTA مثبت 18 هست پس نباید انتظار داشته باشی به طور کامل با علایق شما همخوانی داشته باشه . خب اکثر بازی های Rockstar برای بزرگسالان ساخته شده و دارای شخصیت رئال هست پس شما اگر اون ها رو نمی پسندید می تونید بازی های متناسب با رده سنی خودتون رو وبازی کنید Confused24:

RE: rockstar - X - dark - 02-01-2013

نوشتی همش سوم شخص و ماجراجویی میزنه بیرون Confused05:
مگه دیگه چی میخوایConfused05:
rpgConfused45:Confused45: