Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: انجمن PC داران! (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-PC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Mr.B - 11-01-2013

سلام رفقا کسی میدونه چجوری میشه واسه گروه 
"بلیدز" آدم جمع کرد؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - The Outsider - 11-01-2013

(11-01-2013, 01:04 AM)'Mr.B' نوشته است: سلام رفقا کسی میدونه چجوری میشه واسه گروه 
"بلیدز" آدم جمع کرد؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
------------------------------------------------------------
برو پیش delphine تو sky heaven temple باهاش حرف بزن تو یکی از گزینه ها اژدهازاده بهش میگه شما که فقط دو نفرین ( delphine و esbern) اونم بهت میگه thalmor ها زدن بیشتر بلیدها رو کشتن!!! بعدش بهت میگه اگه میتونی چندتا ادم پیدا کنی که بیان عضو بلید شن. واسه این کار یه follower رو بگیر بیار پیشش و باهاش صحبت کن و تمام...

اگه نسخه legendary رو داری برو تو فایل نصبش یه فولدر extras هست برو توش یه فایل pdf هستش که راهنمای مراحل بازیه که بیشتر مشکلاتتو حل میکنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Mr.B - 11-01-2013

دمت گرم داداش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]،حالا آدماشو از کجا گیر بیارم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - The Outsider - 11-03-2013

(11-01-2013, 07:14 PM)'Mr.B' نوشته است: دمت گرم داداش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]،حالا آدماشو از کجا گیر بیارم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

خواهش میکنم دادا [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اگه منظورت فالووره خوب راستش چند حالت داره:
1- تو شهرها و یا جاهای مختلف هستن بهشون پول میدی فالوورت میشن
2- بعضی افرادی که براشون کار انجام دادی ( به اصطلاح favor)
3- بعضی افرادی که تو کوئست های مختلف باهاشون اشنا میشی و بهشون کمک کردی ( مثلا تو بعضی از deadric quest ها بهشون کمک کنیو طرف اونارو بگیری)
4- بعضی افرادی که باهات شرط بندی میکنن سر مشت زنی (brawl) که اگه ببری هم پولشونو میبازن هم باهات رفیق میشن میتونی بعنوان فالوور انتخابشون کنی
5- ...

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Mr.B - 11-04-2013

ایول داداش دمت گرم بابت جوابات،خداییش حرفنداره کارت![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

من رفقای اینجوری زیاد دارم،میرم به گیج همشون![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Mr.B - 11-21-2013

یه سوال دیگه میگم وقتی میرید تو دانشگاه وینترهولد،یه در مخفی به سمت زیر زمین داره([img]images/smi/s0 (38).gif[/img])،که وقتی میرید داخلش ،یه قسمتش یه فورج(forge) هست، که باهاش میتونید سلاح های دئادریک بسازید،ولی باید اول یه شیئی که نمیدونم چیه رو تو قسمت بالای جعبه ی مربوط به فورج قرار بدید،
حالا اون شیء رو کسی میدونه از کجا میشه گیر آورد؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اینم چیزیه که راجع بهش حرف میزنم:
http://guides.gamepressure.com/theelderscrollsvskyrim/guide.asp?ID=14103

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - The Outsider - 11-21-2013

(11-21-2013, 08:23 AM)'Mr.B' نوشته است: یه سوال دیگه میگم وقتی میرید تو دانشگاه وینترهولد،یه در مخفی به سمت زیر زمین داره([img]images/smi/s0 (38).gif[/img])،که وقتی میرید داخلش ،یه قسمتش یه فورج(forge) هست، که باهاش میتونید سلاح های دئادریک بسازید،ولی باید اول یه شیئی که نمیدونم چیه رو تو قسمت بالای جعبه ی مربوط به فورج قرار بدید،
حالا اون شیء رو کسی میدونه از کجا میشه گیر آورد؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اینم چیزیه که راجع بهش حرف میزنم:
http://guides.gamepressure.com/theelderscrollsvskyrim/guide.asp?ID=14103

اخیش، بالاخره بعد یه مدت یکی تو این تاپیک یه چیز گذاشت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوب این دو حالت داره:
1. Basic Recipe : که اگه Augur رو تو کوئست های کالج ملاقات کرده باشی، موقع گشتن تو اسکایریم میتونی یه کتاب پیدا کنی که دستورالعمل ساخت ایتم های سادست خصوصا موقعی که داری با کسی که با جادو باهات میجنگه مبارزه کنی، اگه بگردیش پیداش میکنی
2 Daedric Recipes : که اگه به لول 90 تو conjuration رسیدی میتونی مرحله جانبی کالج بنام conjuration ritual spell رو بری که مزایای مختلفی داره مثل spell های جدید و از همه مهمتر sigil stone که اگه رو Atronach Forge کار بزاری میتونی ایتم های daedra بسازی

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Mr.B - 11-22-2013

آو، متشکرم دادا،من فک کنم من هیچوقت تو کانجوریشن به لول 90 نمیرسم!
ولی دمت گرم،خیالم راحت شد! (که نمیتونم!!! [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] )

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Mr.B - 12-01-2013

آقای فرهان و أوتسایدر برید حالشو ببرید:
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=1d41c84edbdd094aebee1fc9646083ef

در ضمن من تو کوئست تلاش آرنیل (آرنیلز ایندیور) تو پارت 3 گیر کردم.
قضیه اینه که من میرم از یارو کوئستو میگیرم بعد یه الماس بهم میده بعد طبق فرموده ی ایشان! میبرم میزارمش تو یکی از اون جعبه های دوئیمر بعد با اسپلی که خود آرنیل یادم داده بهش گرما میدم.
دفعه ی اول اون جعبه خراب میشه بعد از اینکه اسپلو روش امتحان میکنم و کوئست میگه که باید ببرم الماسرو تویه یه جعبه دیگه امتحان کنم،بعد دفعه دوم هم به همین ترتیب.تا اینجا که مشکلی نیست چون این خراب شدنا مربوط به سناریو هست.
اما وقتی بهم میگه که برو الماسو تو جعبه ی نهایی امتحان کنی.اما وقتی الماسو میزارم توش هرچقد بهش گرما میدم اصلأ یارو مارو به فلانش میگیره و هیچ اتفاقی نمیفته!

RE: تایپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim - Ct Os - 12-01-2013

دوستان چون خــــــــــــــــــــــیلی (این خیلی یعنی خیلی ها)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مبتدی هستم یه توضیح از اول میدید البته اگه زحمت نیست 
یه بار نصبدمش دیدم هیچ کاری نمی تونم بکنم حذفش کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]