امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول)
پست اول به روز شد
تم های زیر با لینک مستقیم اضافه شدند :

BATTLEFIELD 3
Devil May Cry 4
Mortal Kombat
TEKKEN 6
TOMB RAIDER
پاسخ
ممنون که هنوز هم به روز میکنید
فکر کردم یادتون رفته Confused24:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
مرسی تم های خوبی بود
                                                            بیست سال بعد،بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس میخوری تا بابت کارهایی که کرده ای.
                                                                                          بنابراین روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار. 
                                                                                                                 بگرد.
                                                                                                                آرزو کن.
                                                                                                              کشف کن.
                                                                                                          «مارک تواین»
پاسخ
تو فروم تاپیک تم های PC نیست؟Confused66:
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
(01-13-2013, 11:53 AM)Best Gamer نوشته است: تو فروم تاپیک تم های PC نیست؟Confused66:
قبلا یک تاپیک وجود داشت باید تو بخش PC دنبالش بگردید نباید اینجا اسپم بدید ، اگه از اینجور سوالات دارید تو پروفایلم از من بپرسید ،اگه بدونم جواب میدم
پاسخ
ببخشید تم برای بازی های Metal Gear solid Vو Watch dogs و Assassin's Creed Blag Flag رو بزارید ممنون می شم
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
خوب دوستان این چند تا تم دست ساز هست که خودم درستشون کردم:
Assassin's Creed sries
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed III
Call of Duty Black ops II
Hitman Absolution
Watch dogs
Batman Arkham City
Battlefield 4
از این به بعد اگه خواستید به من هم می تونید بگید تا واستون تم برای Xbox 360 درست کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
اگه دوست داشتید یهسر به این سایت بزنید پر از تمه
www.spiffy360.com

اگه دوست داشتید یه سر به این سایت بزنید پر از تمه[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
www.spiffy360.com
                          only assassin,s creed
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRo-g-K35JLphHpZVpdXPQ...-flUY6U_-w]
پاسخ
دوستان من بازم یه سری از تم هایی که درست کردم رو واستون میزارم،امیدوارم ازشون لذت ببرین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:

Thief
Dishonored
Dead Space 3
Crysis 3
Bioshock Infinite
prince of persia
borderlands 2
Far Cry 3
Army of Two

پاسخ
تم GTA V رو نمیسازین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
..:ComingSoon:..
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 66,880 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  سوالات و مشكلات XBOX 360 kasra 825 154,825 11-25-2017, 03:26 AM
آخرین ارسال: Pooya.seven
  مشکل صدای بازی برای برخی بازیهای چلی استیشن 3 در hdmi ghenaati_amir 0 1,500 01-17-2017, 10:38 PM
آخرین ارسال: ghenaati_amir
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,074 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت Payamyekta 12 7,406 06-05-2016, 04:14 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان