امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه دعوت هستید
پژوهش

پژوهش راهی است که خود آدم طی می کند، راهی که در آن زمین می خورد، می خندد ، گریه می کند، عصبی می شود و حتی راهی که شاید پایانی نداشته باشد ولی در تمام دنیا نکته ی سفر این است، مقصد مهم نیست، سفر همان راه است.
در نمایشگاه حلی پاد هدف ما این است تا شما مردم عزیز از این راه یک ساله ی 300 دانش آموز دیدن کنید و از Billiard نوشته شده با C++ و هزاران الگوریتم ریاضی استفاده کنید. هر روز نمی توانید با لیزر چنگ بزنید و موسیقی بنوازید و شاید در زندگی موقعیتی برای شما پیش نیاید تا ساخت و پرتاب یک موشک و یا انفجار 10 کیلو آمونیاک را ببینید. این ها فقط تعدادی از 100 ها پروژه هستند. راهی که دانش آموزان دبیرستان علامه حلی پاسداران به خودی خود پیموده اند تا شما آن ها را ببینید.
از میان پروژه های این نمایشگاه شما می توانید از دومین بازی Tower Defence ایرانی یعنی میراث زال دیدن کنید که توسط همین دانش آموزان با شب مانی های زیادی و ساعت های زیادی کار به وسیله ی UDK ساخته شده است، دیدن کنید. پس عجله کنید که امروز و فردا را وقت دارید.
[تصویر:  82388577433025383419.png]
تهران - خیابان پاسداران - گلستان دهم - مدرسه ی علامه حلی پاسداران
تک تک شما دعوت هستید

پاسخ
(04-18-2014, 03:06 PM)'HP-Gamer' نوشته است: خیلی چرت بود[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (44).gif[/img]

به جای حواله کردن دو کلمه "چرت بود" می تونید انتقاد سازنده کنید. نه اینکه دست به تخریب بزنید

بازی با تم فانتزی هست، انتظار یک گرافیک در حد واچ داگز رو که ندارید؟
____________-
نظر خودم:
اگه یه ذره جزییات تو محیط میذاشتید خیلی قشنگ تر میشد. مثلا یه خورد گرد و خاک یا فرو رفتگی یا هرچیزی روی زمین زنده تر جلوه می ده تصویر رو. یا مثلا یه جاهای دیوار شکستگی داشته باشه، دستگیره در یه خورده کثیفی روش جمع شده باشه
ولی با تم کارتونیش خیلی حال کردم
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

هرکی بسته طلایی، برنزی، یا نقره ای شبگرد رو خریده چیغام خصوصی بده کارش دارم.... مهم .... فوری
تیم طلایی )<<9?یمفا:

I ain't never goin to forget you all
[تصویر:  6b6gc2awoprjvsvziyng.jpg]
پاسخ
(04-18-2014, 04:39 PM)'Persepolis_FC' نوشته است:
(04-18-2014, 03:06 PM)'HP-Gamer' نوشته است: خیلی چرت بود[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (44).gif[/img]

به جای حواله کردن دو کلمه "چرت بود" می تونید انتقاد سازنده کنید. نه اینکه دست به تخریب بزنید

بازی با تم فانتزی هست، انتظار یک گرافیک در حد واچ داگز رو که ندارید؟
____________-
نظر خودم:
اگه یه ذره جزییات تو محیط میذاشتید خیلی قشنگ تر میشد. مثلا یه خورد گرد و خاک یا فرو رفتگی یا هرچیزی روی زمین زنده تر جلوه می ده تصویر رو. یا مثلا یه جاهای دیوار شکستگی داشته باشه، دستگیره در یه خورده کثیفی روش جمع شده باشه
ولی با تم کارتونیش خیلی حال کردم
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

کاملا قبول دارم. این مپ رو شما می تونید یه چیزی تو مرحله ی pre alpha در نظر بگیرید. این نمایشی هست برای بازدیدکنندگان از نمایش حلی پاد ولی نقشه های نهایی خیلی پر جزئیات خواهد بود.

پاسخ
یک سوال٬ چرا از بازی دو بعدی شروع نکردید!؟ از اول هدف تیم همبن بازی بود یا با تغییراتی روبرو شد!؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(04-19-2014, 06:57 AM)'Farhan' نوشته است: یک سوال٬ چرا از بازی دو بعدی شروع نکردید!؟ از اول هدف تیم همبن بازی بود یا با تغییراتی روبرو شد!؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تیم اونقد ها هم بی تجربه نبود و خیلی از ما سابقه ی کار با انواع موتور و نرم افزار رو داشتیم. طبیعتا اولین بازی های هممون از Game Maker شروع شده بود ولی این اولین نبود.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان