امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty Advanced Warfare | Official Thread
[تصویر:  Call_of_Duty_Advanced_Warfare_cover.jpg]

عنوان بازی: Call of Duty Advanced Warfare
تاریخ انتشار: 4 نوامبر 2014
استودیو سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activision
سبک: شوتر اول شخص ( First Person Shotter)
پلتفرم ها:   Xbox 360 - PC - PS4 - Xbox One - PS3
پورت اصلی: PS4

سری بازی های Call of Duty همیشه از جمله بهترین و محبوب ترین بازی ها در سبک FPS هستند که توسط استودیو های زیر شاخه ACTIVISION ساخته و توسط این کمپانی معروف منتشر می شوند. متاسفانه در چند سال اخیر به دلیل کم توجهی کمپانی ناشر به این عنوان محبوب سری Call of Duty با یک فرایند پسروی بد مواجه شده. Activision بدون توجه به گفته بازیبازان و منتقدان معروف، برای کسب سود بیشتر هر ساله یک عنوان جدید از را روانه بازار می کند تا خدای ناکرده از سود شرکت کاسته نشود. پس از شکست بسیار سخت Call of Duty Ghost، اکتیویژن اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه جدید این عنوان به نام Advanced Warfare می باشد و قول داد که این عنوان نسبت به عناوین قبلی پیشرفت های چشمگیری داشته باشد. چند هفته پیش در اولین کنفرانس  2014 E3 یعنی کنفرانس ماکروسافت تریلری از گیم پلی این عنوان به نمایش درآمد که همه بازیبازان را انگشت به دهن گذاشت. پیشرفت عناصر گیم پلی و گرافیک کاملا در تریلر به نمایش در آمده مشهود بود. خود بنده در هنگام دیدن کنفرانس فکر میکردم که تریلر پخش شده مربوط به یک عنوان جدید و انحصاری دیگر برای کنسول Xbox One است. فقط در آخر تریلر، زمانی که نام بازی به نمایش در آمد به اشتباه خود پی بردم.
داستان این عنوان در سال 2054 اتفاق می افتد زمانی که ارتش های اصلی کشور های مختلف کنار رفته و کمپانی های اسلحه سازی با ارتش های خود بر جهان نظارت می کنند. 

نقل‌قول:
شخصیت اصلی بازی Jack Mitchell نام دارد، فردی که سابقه ی ۱۰ سال خدمت در نیرو دریایی آمریکا را داشته است. Jonathan Irons دیگر فرد مهم بخش داستانی بازی است. وی که در طول داستان بازی رئیس بزرگ ترین شرکت خصوصی نظامی یعنی Atlas می باشد، در گذشته فروشنده ی سلاح بوده و از این طریق توانسته ثروت زیادی به دست آورد. وی پس از تاسیس این شرکت در نظر دارد با استفاده از قدرت خود در ایالت متحده ی امریکا نفوذ کند. یک شخصیت مونث نیز در داستان بازی حضور دارد که فردی بسیار قدرتمند است و البته بسیار هم مرموز.

برخی از اسکرین شات ها و تصاویر این عنوان:
[تصویر:  MediaHandler-6-200x116.jpg]    [تصویر:  MediaHandler-7-200x116.jpg]    [تصویر:  MediaHandler-4-200x116.jpg][تصویر:  MediaHandler-5-200x116.jpg]    [تصویر:  MediaHandler-2-200x116.jpg]   [تصویر:  MediaHandler-3-200x116.jpg][تصویر:  MediaHandler-105x150.jpg]    [تصویر:  MediaHandler-1-200x116.jpg]   [تصویر:  41-105x150.jpg]

James P. Ark
پاسخ
چطور ممکنه؟
نه.....نه.....امکان نداره....باید یه جایی همین دور و ور ها باشه....
کاپیتان پرایسو میگم!
چطور امکان داره پرایس فسیل جزء کود ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) مدرن نباشه؟
مگه میشه؟
حتما یه جایی تو این گیمه هست،مثلا ممکنه وقتی داریم تو یه جزیره خوش آبو هوا دعوا میکنیم،پرایس،با زنو بچش اونجا تو تعطیلات باشن!!!
حکایت:آلفرد هیچکاک همیشه تو همه ی فیلم هاش، خودشو ظاهر میکرد،ولی نه به عنوان نقض اصلی یا حتی نقش فرعی ،بلکه به عنوان سیاهی لشگر!
ولی تو یکی از فیلم هاش که اسمش یادم نیست، مردم اونرو ندیدن،بعد ها ازش پرسیدن "چرا تو فلان فیلمت نبودی؟" گفت: من بودم،شما متوجه نشدید"
بعدا معلوم شد که یه جا نشون میده که مأمور بلیط قطار باید یه بلیط به نقش اصلی بده،ولی به جای اینکه کل هیکل مأمور نشان داده بشه،تنها دست چپ مأمور نشون داده شد،که کسی دقت نکرد، ولی اون دست متعلق به آلفرد هیچکاک بود!
حالا کاپیتان پرایس هم همینه ممکنه تو بازی ادونسد وارفر،هیچ اثری ازش نبینیم،ولی یه جا طرف سایه ش رو دیوار باشه(!) یا مثلا یه جا به عنوان آبدارچی زمینو طی بکشه ولی ما متوجهش نشیم!
خلاصه اینکه: ایشان حضور دارن،ظهور ندارن!!![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
پاسخ
Call of Duty : Advanced Warfare اولین نسخه از این سری می باشد که تمرکز اصلی خود را بر روی کنسول های نسل هشتم قرار داده است. استودیو Sledgehammer Games به عنوان خالق اصلی بازی، بر روی نسخه های Xbox One، PS4 و PC کار می کند و استودیو High Moon نیز قرار است پورت نسخه های نسل هفتمی را بر عهده بگیرد.

کارگردان بازی یعنی آقای Bret Robbins درباره ی این عنوان و ویژگی های آن می گوید :
نقل‌قول:
من فکر می کنم ما یک Call of Duty عالی را دستانمان داریم. من فکر می کنم این عنوان برای طرفداران هیجان انگیز خواهد بود زیرا این عنوان بر روی کنسول های نسل هشتم و PC یک گرافیک فوق العاده خواهد داشت و مردم از آن هیجان زده می شوند. من فکر می کنم این بازی واقعا سرگرم کننده و زیبا است.
Advanced Warfare نسبت به نسخه های پیشین از داستان قوی تر و بهتری برخوردار است و Sledgehammer می خواهد اطمینان حاصل کند که مخاطبان روی بخش داستانی وقت بگذارند :
نقل‌قول:
من واقعا امیدوارم بازیکنان روی این بخش وقت بگذارند. من فکر می کنم ما در حال بازگو کردن یک داستان واقعا قانع کننده در این زمان هستیم. در واقع ما یک داستان جدید که تا حالا در جایی آن را ندیده ایم را روایت می کنیم. ما برخی از شخصیت های بسیار بزرگ را در داستان به شما معرفی خواهیم کرد، شخصیتی مانند Jonathan Iron که کوین اسپیسی نقشش را ایفا می کند. ما همچنین در حال کار های زیادی بر روی صحنه های سینمایی و شیوه ی روایت داستان در بازی هستیم. ما برای هیجان انگیز کردن بازی تلاش می کنیم و سعی می کنیم شخصیت های به یاد ماندنی را خلق کنیم. من فکر می کنم مردم واقعا از داستان بازی لذت خواهند برد.
در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شرکت خصوصی نظامی Atlas می شود.
Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.
شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را به قلم محمد حسین صفری از اینجا مشاهده کنید.

مترجم: محمد حسین صفری عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
بچه ها بی شوخی میگم. زدید این official thread ها رو نابود کردید ها[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
راستشو بخواین از این بازی بدجور قطع امید کردم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] هرچی بتلفیلد قوی تر میشه COD ضعیف تر. Ghost جزو افتضاح ترین بازی هایی بود که انجام دادم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیگه زیادی بردنش تو اینده. یادش به خیر چه دورانی با world at war داشتیم. در کل این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگه از ریشه هاش دور شده. 

پاسخ
(07-08-2014, 03:00 AM)'Lightning' نوشته است: بچه ها بی شوخی میگم. زدید این official thread ها رو نابود کردید ها[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
راستشو بخواین از این بازی بدجور قطع امید کردم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] هرچی بتلفیلد قوی تر میشه COD ضعیف تر. Ghost جزو افتضاح ترین بازی هایی بود که انجام دادم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دیگه زیادی بردنش تو اینده. یادش به خیر چه دورانی با world at war داشتیم. در کل این بازی هم مثل خیلی از بازی های دیگه از ریشه هاش دور شده. 

اتفاقا به نظر من این یکی عنوان از تمام عناوین دیگه سری کالاف قوی تر ظاهر میشه.

James P. Ark
پاسخ
(07-08-2014, 01:37 PM)'ARK1375' نوشته است:
(07-08-2014, 03:00 AM)'Lightning' نوشته است: بچه ها بی شوخی میگم. زدید این official thread ها رو نابود کردید ها[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

دلیل؟ 
دیگه چیزی واسه نمایش نداره. سوژه های تکراری. اینده. سلاح های پیشرفته و .....

پاسخ
(07-08-2014, 01:44 PM)'Lightning' نوشته است:

دلیل؟ 

همیشه نمیشه فکر کرد که یک چیز تکراری قشنگ نباشه. به قول دکتر شریعتی مگه طبیعت خود یک تکرار نیست؟
کلا بعضی چیز ها احساسیه. من هم احساس خیلی خوبی نسبت به نسخه جدید دارم. پیشرفت گرافیکیش که فوق العاده بود.

James P. Ark
پاسخ
چندی پیش بود که نسخه ی جدید سری بازی های Call of Duty با نام Call of Duty : Advanced Warfare معرفی شد. این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games  ساخته شده است و بر خلاف سایر عناوین این سری ۳ سال زمان برای ساخت آن صرف شده است.این عنوان با انتشار یک تریلر جذاب و دیدنی معرفی شد که نشان می داد بازی روایتگر جنگ های آینده است. Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند.
عنوان Call of Duty Advanced Warfare یکی از سوپرایز های رویداد E3 امسال به حساب می آمد. روند این بازی بسیار متفاوت تر از عنوان های دیگری که امسال معرفی شده اند به نظر می رسد. می توان گفت که Sledgehammer Games در حال تلاش است تا این فرانچایز را به جایگاه اولیه ی خود برساند. این مساله تنها در نوع بازی و سبک گیم پلی آن خلاصه نشده است و این استودیو سعی دارد تا این بازی را از نظر نرخ فریم و رزلوشن، در دو کنسول نسل جدید شرکت سونی و مایکروسافت، بهبود ببخشد.تا به امروز گفته شده که این عنوان با رزلوشن ۷۲۰P بر روی Xbox One و ۱۰۸۰P بر روی PS4 اجرا خواهد شد.
اما طرفداران pc بلاتکلیف مانده اند که آیا سیستم هایشان را باید برای ذوب کردن آماده کنند یا دست نگه دارند.!
وب سایت TECH GAMER که در زمینه انتشار سیستم مورد نیاز بازی ها فعالیت دارد، چندی پیش حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی عنوان پر سر و صدای 
Call of Duty Advanced Warfare  را منتشر کرد تا شاید توانسته باشد به برخی از سوالات پیش آمده جواب دهد.
اما نکته قابل توجه اینجاست که وب سایت های معتبر دنیای بازی، هنوز خبری درباره سیستم مورد نیاز این عنوان منتشر نکرده اند.
اینکه مشخصات سیستم این عنوان واقعی است یا نه، با خودتان! چرا که تجربه نشان داده است که همیشه برای عناوین بزرگ، مشکلات بیشتر و حرف های بیشتری وجود دارد.
نظر شما راجع به این خبر چیست؟ آیا شایعات و گمانه زنی ها همچنان ادامه خواهند داشت؟
حداقل سیستم مورد نیاز
  • Operating System: Windows 7
  • Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ / Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz
  • RAM: 2 GB
  • Hard Disk space: 40 GB
  • DirectX: dx 10
  • Video Card: ATI Radeon HD 6670 DDR3 / NVIDIA GeForce GT 630 DDR3
  • Sound Card: DirectX compatible.
سیستم پیشنهادی
  • Operating System: Windows 7
  • Processor: Intel i3 (3.4 GHz) or AMD equivalent
  • RAM: 4 GB
  • Hard Disk space: 40 GB
  • DirectX: dx 11
  • Video Card: ATI Radeon HD 6870 GDDR5 / NVIDIA GeForce GTX 560 Ti DDR5
  • Sound Card: DirectX compatible.

[align=right][align=right]با تشکر از Station
James P. Ark
پاسخ
عاشق این بازیم![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
(07-08-2014, 01:44 PM)'Lightning' نوشته است:

دلیل؟ 

اقا انصافا  به سوال من جواب بده . بتل تکیه اش بیشتر  روی مولتی پلیره دیگه درست ؟ به داستان هیچ بهایی نمیده . از داستان کودکانه بتل چهار هم میشه فهمید .
خب سوال من اینه شما بتا هارد لاین رو بازی  کردی ؟ میتونی تفاوتشو با بتل 4 یا 3 مثال بزنی  چه تغییری کرده جز این که مپش عوض شده و وسایل نقلیه محدود تر شدن؟
بهتر شدن بتل رو مثال میزنی ؟ من کاری ندارم این نسخه بهتر میشه یا نه  اما داستان شخصیت ها گیم پلی عوامل همه عوض شده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,341 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,319 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,885 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,617 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان