امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد و برسی the amazing spider man 2
پلتفرم:PC,x360,xone,ps4,ps3,Wii U

سبک:اکشن ماجرایی

سازنده:beenox    ناشر :Activision

مقدمه:همان طور که می دانید هم زمان با اکران فیلم amazing spiderman بازی ان نیز ساخته شد ایا این بازی می تواند توقعات بالای گیمر ها را فراهم سازد؟

داستان:داستان با فلش بکی از مرگ عمو بن شروع می شوم و بازی می خواهد که هدف اصلی ما پیدا کردن قاتل عمو بن باشد
اما نویسنده به صورت کاملا ابتدایی از مرگ عمو بن می گذرد و سپس داستان به جلو می رود به طوری که هم زمان با فیلم انان موازی است
و البته بازی می خواهد داستان خود را نیز تعریف کند که این کاملا ازار دهنده است چون یکدفه داستان فیلم را دارد و یکدفه داست خود بازی که ادم را سردر گم می کند مثل پیدا کردن قاتل عمو بن و یکدفه کشتنه یک قاتل سریالی .
در اصل تکلیف بازی باخود روشن نیست البته این بازی درست است که در داستان نقات منفی بسیاری دارد اما
اشاره به کمیک های اسپایدر من نقش خوبی در این بازی دارد که می تواند داستان ان را نجات دهد. 
در داستان این بازی واقعا ضعیف است اما با وجود اشاره به کمیک توانسته خود را نجات دهد

گرافیک و صدا:
درست مثل بازی قبلی بیناکس تصمیم گرفته از بازی گران اصلی فیلم برای کارکتر ها استفاده کند
که شور شوق زیاد از خود نشان نمی دهند یا مثلا خود اسپایدر من که در قسمت قبل کلمات fun گونه دارد 
اما در این نسخه اصلا کلمات با نمکی از دهان او بیرون نمی رود.
البته (فرد تاتسیر) صدا پیشه ی هالک در نقش صدای جیمز جوجونا جیمسون  خیلی خوب است و استیو بلام
در نقش کریون شکارچی هم عالی است.
یکی از مشکلات بزرگ این بازی lip-syncing که که دیالوگ ها با لب هم خوانی ندارد مشکلی با بافت ساختمان ها و اشیا هم نداشتم ولی گاهی اوقات شخصیت ها وارد اجسام می شدند به ویژه در مبارزات در جاهای تنگ 

گیم پلی:
از نظر گیم پلی به سه حالت تقسیم می شود مبارزه (combat)  جست وجو (exploration)  مخفی کاری (stealth) که به خوبی گیمر را سرگرم میکند.
و سیستم مبارزه خوب است و حریفان قوی تری نیز به بازی اضافه شده است و یکی از بهترین نقاط بازی در گیم پلی این سیستم web-swinging است یا همان تار زدن خودمان که حتمی باید ساختمانی باشد که این خیلی خوب و واقعی تر شده.

نتیجه گیری:خیلی وقت بود که منتظر این بازی بودم و بلا فاصله ان را تهیه کردم ولی می توانست بهتر باشد و من کاملا نا امید شدم

نویسنده :elnaz samadi

زندگی دو معنی داره 1_بازی 2_بازی 
کنسول =ps3
و PC نیز دارم 

پاسخ
واقعا که این مسخره بازیا چیه؟ همین کارارو می کنید که فروم داره درجا میزنه. "دختره دیگه چیکار میشه کرد؟!" واقعا این حرفو شما داری میزنی؟ عوض این که راهنماییش کنید دارین بدتر تخریب شخصیتیش می کنید؟ میبینید که فقط 4 تا ارسال داره بنابراین کاربر جدیده. با این وضعیت حقتونه که همتون 2 مورد اخطار به خاطر توهین بگیرید. برید به منتقد گیمفا متلک بندازید که به این بازی 80 و اندی داده نه این کاربر جدید.

پاسخ
از اعضای تحریریه دیگه انتظار نداشتم!
پست هاشون پاک شد و شدیدا برخورد خواهد شد. 
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
تمامی کاربرانی که اینجا اسپم دادند و به تمسخر کردن کاربر پرداختند اخطار دریافت کردند .
از این به بعد اینطور رفتاری دیده بشه از هر کاربری از هر گروهی حداقل جریمه, محرومیت از انجمن گیمفا به مدت دو هفته خواهد بود.

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
کاربر عزیز به عنوان اولین کار خوب بود و خسته نباشید میگم.

چند نکته:
1- پیشنهاد می کنم ابتدا مقالات روی سایت رو بخونید تا با قالب مقاله نویسی آشنا بشید.
2-مقدمه خیلی مهمه که خودتون هم در ابتدا اشاره ای کوچک بهش داشتید ولی باید گسترده تر و بهتر از اینا باشه.
3- برای هر بخش، ابتدا سعی کنید کل بخش رو معرفی کرده و سپس نقدش کنید.مثلا اگه در مورد گیم پلی می خواهید صحبت کنید تمام جزئیات موجود در اون رو بنویسید و آخر سر به نقدش بپردازید که آره این قابلیت فلان خوب بوده یا نه.

موفق باشید

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(07-20-2014, 11:09 PM)'shadows.boss' نوشته است: آقا من یه با اینکه با یه دختر اینجوری برخورد کنن مخالفم و کسایی که پست گذاشتن رو هم محکوم میکنم
ولی یه سوال دارم اگه پسر بود همینطوری برخورد می کردید؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به نظر من هم کاره کاربرهایی که اون نظرات تمسخر آمیز رو گذاشتن اشتباهه هم کاره مدیران(انتقاد میکنم پس لطفا بن نکنید)
اگه یادم باشه یه کاربر میومد اینجا به اسم  bazi_center این بیچاره چنتا نقد و بررسی نوشت که خیلی سطح کاریش از این بالاتر بود
ولی اینقدر باهاش بد برخورد شد که فرار کرد
من نمیخوام کاره اون کاربرهایی رو  که اینجا پست گذاشته بودن رو تحسین کنم کارشون خیلی زشت بود
ولی من انتظار برخورد مساوی رو دارم 
آیا کسایی که تو تاپیک های اون پسر بیچاره هم مسخرش کردن اخطار گرفتن؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من فقط انتظار برخورد مساوی رو دارم بطوریکه بین جنسیت ها فرق نزاریم
همونطوری که الان این دختر دلش شکسته اون پسر هم دلش شکسته

من فقط میگم نباید مثله جاهای دیگه اینجا هم بین مرد و زن یا دختر و پسر فرق گذاشت

من انتقاد کردم اسم هم نبردم به کسی هم توهین نکردم پس توقع دارم بن نشم.

بله شما درست میگی ولی شما آیا پست اول رو دیدی؟ "دختره دیگه چیکار میشه کرد." این جمله خیلی سنگینه. مسئله اینه که کاربرای پسر فروم هیچ وقت از نظر جنسیتی مسخره نمی شن و اگر هم مسخره بشند نشون دهنده سطح درک پایین طرف مقابله.

پاسخ
(07-20-2014, 11:34 PM)'shadows.boss' نوشته است:
(07-20-2014, 11:16 PM)'Expellite' نوشته است:
(07-20-2014, 11:09 PM)'shadows.boss' نوشته است: آقا من یه با اینکه با یه دختر اینجوری برخورد کنن مخالفم و کسایی که پست گذاشتن رو هم محکوم میکنم
ولی یه سوال دارم اگه پسر بود همینطوری برخورد می کردید؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به نظر من هم کاره کاربرهایی که اون نظرات تمسخر آمیز رو گذاشتن اشتباهه هم کاره مدیران(انتقاد میکنم پس لطفا بن نکنید)
اگه یادم باشه یه کاربر میومد اینجا به اسم  bazi_center این بیچاره چنتا نقد و بررسی نوشت که خیلی سطح کاریش از این بالاتر بود
ولی اینقدر باهاش بد برخورد شد که فرار کرد
من نمیخوام کاره اون کاربرهایی رو  که اینجا پست گذاشته بودن رو تحسین کنم کارشون خیلی زشت بود
ولی من انتظار برخورد مساوی رو دارم 
آیا کسایی که تو تاپیک های اون پسر بیچاره هم مسخرش کردن اخطار گرفتن؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من فقط انتظار برخورد مساوی رو دارم بطوریکه بین جنسیت ها فرق نزاریم
همونطوری که الان این دختر دلش شکسته اون پسر هم دلش شکسته

من فقط میگم نباید مثله جاهای دیگه اینجا هم بین مرد و زن یا دختر و پسر فرق گذاشت

من انتقاد کردم اسم هم نبردم به کسی هم توهین نکردم پس توقع دارم بن نشم.

بله شما درست میگی ولی شما آیا پست اول رو دیدی؟ "دختره دیگه چیکار میشه کرد." این جمله خیلی سنگینه. مسئله اینه که کاربرای پسر فروم هیچ وقت از نظر جنسیتی مسخره نمی شن و اگر هم مسخره بشند نشون دهنده سطح درک پایین طرف مقابله.

من که نگفتم کارشون درسته ............. ولی خب وقتی یه پسر رو مسخره میکنن برخوردی نمیبینیم مطمئنا وقتی یه دختر رو هم مسخره می کنن نباید برخورد ببینیم
آیا خون دختر ها رنگین تره؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
وقتی یه سپر دچار اشتباه میشه باید با خشونت برخورد کرد؟؟؟؟؟؟؟
وقتی اون پسر بیچاره مسخره می شد دقیقا مدیران کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟
من که به شخصه ندیدم کسی به اون پسر بیچاره روی خوش نشون بده( بجز آقای خردمندی که خیلی حرفه ای و محترمانه ابراداتش رو بهش گفت)
من همون اول صحبت هام کسایی که این دختر رو مسخره کرده بودن محکوم کردم فقط توقع بیشتر از اینا رو داشتم

خوب عزیز من بالاخره باید یکی باشه که برخورد کنه دیگه. درباره مدیرا هم باید بگم تعداد خیلی کمشون فعالن شما درست میگی. خود بنده هم فعالیت درستی ندارم. به هر حال از این به بعد سعی میشه با هر نوع تمسخر و توهینی (چه پسر چه دختر و چه Undisclosed [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) برخورد جدی بشه.

پاسخ
shadows.boss عزیز!
آدم خوبه اول فکر کنه و بعد یه حرفی رو بزنه! این حرف شما انتقاد نیست و جوری توهینه! 
زیاد نمی خوام بحث رو پیچیده کنم و لازمم نیست توضیح بدم ولی  میگم تا خودتون یکم خجالت بکشید و به حرفایی که می زنید، بیشتر فکر کنید.
اگه می بینید خودم دست به کار شدم به این دلیله که دوتا از اعضای تحریریه در این پست تخلف کرده بودن و به من گزارش شده بود. به همین دلیل دست به کار شدم و الی این ها اصلا به من ربطی نداره و با مدیران انجمن هست.

در خصوص bazi_center اگه گزارشی به من می شد، بازم خودم دست به کار می شدم.
اون قدر کارهای سایت زیاده، که وقت رسیدگی به دلقک بازی های یک سری از کاربرا رو ندارم.

مدیر بخش لطف کنه، تمامی پست های خارج از موضوع رو تا 1 ساعت دیگه حذف کنه.

موفق باشید

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
دوستان بهتره که دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه و پستی خارج از موضوع تاپیک زده نشه.
پست های اسپم حذف شدند.

پاسخ
به عنوان اولین کارت خوب بود ولی خب همون اولین کار هم می تونست خیلی بهتر باشه.
در نقد، چهار بخش داستان، گرافیک (همراه با نورپردازی و بافت چهره و ...)، گیم پلی، موسیقی و صداگذاری وجود داره. هر قست جداگانه.
تو نقدت چندتا عکس هم متناسب با مطلب بذار.
تو نقد بجای نتیجه گیری، نکته مثبت و نکته منفی و نمره داریم. نکات قوت و شعف بازی رو میگی و متناسب باهاش نمره می ذاری.
در این راستا می تونی چندتا نقد سایت رو مطالعه کنی.
اگر نقد طولانی خواستی بنویسی، اصلا تو این قسمت نوشتن ننویس. توی Word بنویس و از اونجا کپیش کن اینجا.
در کل یه نقد بخونی، خیلی کمک میشه بهت. نکات رو در صورتی رعایت کن که بخوای نقد دیگه بنویسی وگرنه هیچی دیگه.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,253 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  نقد بازی spider man (آقایِ کُدی گونه) mr_code 0 1,109 09-16-2018, 01:24 PM
آخرین ارسال: mr_code
  نقد و برسی بازی NFS:Payback (آقایِ کُدی گونه) mr_code 9 2,595 12-29-2017, 12:41 PM
آخرین ارسال: mr_code
Smile استخدام نویسنده نقد و برسی بازی Claydon 2 1,884 08-25-2017, 05:57 PM
آخرین ارسال: mohireza
  برسی بازی gta v از دید خودم قسمت سه Hitler.16 11 4,033 08-21-2016, 02:41 PM
آخرین ارسال: Hitler.16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان